Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sok veszekedés volt köztünk, mára rendeződött, de a szex nem működik nálam. Van ebből visszaút? fórum

Sok veszekedés volt köztünk, mára rendeződött, de a szex nem működik nálam. Van ebből visszaút? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
115. da16da8965 (válaszként erre: 2. - 576a41f97b)
2015. máj. 6. 18:11

Bárkihez kötődnél akivel nyolc hónapja együtt vagy. Még szereted, majd később nem fogod.

A veszekedések vissza fognak térni, és a szex is egyre nyűgösebb lesz.

2015. máj. 5. 22:46

De nem fogok védekezni, elég méltatlan lenne.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, segítettek.

113. 576a41f97b (válaszként erre: 109. - C40efa00cc)
2015. máj. 5. 22:45
Nem rinyáltam, megjegyeyztem. Aztán tovább nem érdekel, csak egy nick :)
112. MarsDárdája (válaszként erre: 103. - Kriszta773)
2015. máj. 5. 20:58

Azért a harcot ne úgy értsd, hogy kivont karddal első vérig. :-)

Azt mondom, hogy bepróbálkozott egy butasággal, ami nem jött be. A srác viszont valószínűleg észrevette, mivel is próbálkozik, és oda lett a varázs.

Akár hiszitek, akár nem, nekünk is vannak receptoraink a Ti fifikáitokra, és nagyon ki vannak hegyezve. Én is süni lettem, azonnal, ha megéreztem, hogy egy nő taktikázik.

Ha fórumindítónak nem kell a pasi, lépjen tovább. Ha csak le akarja győzni, akkor is jobb ha abbahagyja, mert úgy látom vesztésre áll.

Ha viszont kell, akkor most legyen simulékonyabb, odaadóbb. Így értettem a harcot.

111. 388b941089 (válaszként erre: 17. - Unom)
2015. máj. 5. 20:41
Itt az a kèrdès h ha nem.szereti, mièrt van vele.
110. kriszta773 (válaszként erre: 107. - 576a41f97b)
2015. máj. 5. 20:23
nyilván nem fogja azt mondani, ha együtt vagytok, hogy neki mindegy lenne :)
109. c40efa00cc (válaszként erre: 108. - 576a41f97b)
2015. máj. 5. 20:15
Pedig lennebb pont azért rinyáltál, mert egyesek állítólag rosszindulatúak veled szemben.
108. 576a41f97b (válaszként erre: 106. - C40efa00cc)
2015. máj. 5. 20:05
Jajj, ugyan már kérlek, hiszel amit akarsz, de azért egy fórum jelent annyit, hogy kitaláljam :) Cikizést sem éreztem, kevés ahhoz netes ismeretlen.
107. 576a41f97b (válaszként erre: 105. - Csipkerózsika)
2015. máj. 5. 20:04
Ami itt is megosztottam, úgy éreztem, hogy neki mindegy volt, hogy én megyek vagy maradok.
2015. máj. 5. 19:58
Vajon miért van az, hogy amint cikizni kezdik, rögtön bejelenti, hogy máris minden rendben?
105. Csipkerózsika (válaszként erre: 100. - 576a41f97b)
2015. máj. 5. 18:12

Szuper, gratula!

Ha már ennyit filóztunk rajta ennyien, megosztanád velünk az okot?

104. 576a41f97b (válaszként erre: 102. - Kriszta773)
2015. máj. 5. 17:40
Ma olyan volt, mint régen :)
103. kriszta773 (válaszként erre: 98. - MarsDárdája)
2015. máj. 5. 09:29

ez hülyeség. mit kéne harcolni, meg kinek, miért? együtt vannak, a palit se kényszeríti senki, hogy rámásszon meg vele legyen, nem?

az égvilágon egy férfiért vagy nőért sem érdemes harcolni, ha az nem akar. érdemes meghódítani, ha tetszik, érdemes odafigyelni nap mint nap egy kapcsolatban, tenni érte. harcolni ilyen szitukban csak a vesztesek fölös hadakozása

102. kriszta773 (válaszként erre: 100. - 576a41f97b)
2015. máj. 5. 09:22

egy 8 hónapos kapcsolatban még nem beszélnék megromlott szexuális életről, csak mert a békülés után nem úgy működsz :) vagy ennyire kihatnak az érzéseid a szexre, vagy egyszerűen csak elhidegülgetsz. van ez így, szereted, minden fasza, csak épp nem vagy ráindulva, és idővel már egyáltalán nem leszel semennyire

de ezt úgyis te érzed, vagy az idő eldönti

2015. máj. 5. 08:32
Veszekedés után Édes a békülés:)
100. 576a41f97b (válaszként erre: 98. - MarsDárdája)
2015. máj. 5. 08:25

Egyáltalán nem várok önigazolást tőletek.

Én pusztán annyira voltam kíváncsi, hogy egy az egyik félnek megromlott szexuális élet mennyire rendeződhet, kinek van ebben tapasztalata akár pozitív akár negatív irányba... Elég rosszindulatú vagy velem szemben, pl. az a hozzászólásod, hogy most én harcolhatok érte, holott ez nem így van, ezt leszámítva a kapcsolatom baromi jó, a jó szexért pedig a magam démonjával kell megküzdeni. Mellesleg azóta már tudom a miértet, átrágtuk.

99. vacsa (válaszként erre: 90. - 33d15ad6ba)
2015. máj. 5. 05:51

Felmerülne, de nem egy nyolc hónapos kapcsolatban.

Ezesetben egymás idejét rabolják csak.

Lehet megbeszélni persze, de ez attól még nem válik szerelemmé...

98. MarsDárdája (válaszként erre: 87. - Kriszta773)
2015. máj. 5. 00:17

Valamit félreértettél, vagy nem olvastad el az előzményt. Úgy tűnik a fórumindító csak annyit akart, hogy a pasija harcoljon érte, az meg nem volt hajlandó.

Én csak annyit írtam, hogy így jártál. :-(

Ő rontotta el, neki kell helyrehozni! :-(

Persze csak ha akarja a srácot. De ha nem akarná, simán tovább is léphetne. Ha valakinek segítségre van szüksége, annak szívesen segítek. Ez a csaj elq…rt valamit, és csak önigazolást vár tőlünk.

Én viszont nem hazudok senkinek. Jobb ha szembenéz a valósággal, és tanul a hibájából.

97. főnix01 (válaszként erre: 93. - Kriszta773)
2015. máj. 4. 22:47
Azt làtom, hogy manapsàg könnyen kilèpnek emberek kapcsolatbòl. pedig azèrt ennek nem így kellene működnie. Jah, ès rengeteg a megcsalàs, ezt sem sikerült megèrtem mèg, hogy mièrt jò. De ez màr màs tèma.
2015. máj. 4. 22:44

Sziasztok.

Nàlunk màsfèl èvig volt veszekedős időszak (mindig èn kezdemènyeztem, temperamentumos vagyok, de azòta azèrt dolgoztam rajta.) akkor voltunk màsfèl èvesek. Most nemrèg volt az ötödik èvfordulónk ès tavaly összehàzasodtunk. A szexszel nem volt problèma, csak az időhiàny volt bosszantò, és amikor fasìrtban voltunk.

Az èn meglàtàsom az, hogy ha szeretitek egymàst, akkor dolgozni kell èrte. Ha ùgy èrzed, hogy Te voltàl a hibàs (sok mindenbe belekötöttèl), akkor össze kell szedned magadat, mert a szavak csak szavak. A tettek a fontosak.

Az, hogy nem èlvezed a szexet, valami lelki oka van, amire neked kell ràjönnöd. Pl amit mondtàl, hogy rosszul esett neked, hogy könnyen elengedett. Ha gondolod, beszèld meg veled, vagy egy nagyon jò baràtnőddel, hogy rá gyere a problèmàra.

95. unom (válaszként erre: 94. - 33d15ad6ba)
2015. máj. 4. 21:52
Az utóbbiban igazad van sose értettem, mire jó.
94. 33d15ad6ba (válaszként erre: 91. - Unom)
2015. máj. 4. 21:52
Azt gondolom vannak össze nem téveszthető reakciói a női testnek, de az lenne a legtutibb, ha nem lenne színészkedés.
93. kriszta773 (válaszként erre: 88. - 33d15ad6ba)
2015. máj. 4. 21:51
az igazsághoz azért az is hozzátartozna, összehasonlítanám én azt, hogy a "régi" kapcsolatokban, amikben bármi volt, egymás mellett kitartottak, hány boldog évet élt meg egy ember nőként, férfiként, és hány boldog évet él meg most, hogy esetleg nem 50-60 évet húz le valakivel mindent szőnyeg alá söpörve, hanem "csak" pár évet vagy egy-két évtizedet olyasvalakivel, akinél nem kell söpörgetni. legfeljebb tovább lépni, ha már vége
92. kriszta773 (válaszként erre: 90. - 33d15ad6ba)
2015. máj. 4. 21:48

szerintem sem számítana az, hogy most nem élvezi a szexet, ha eddig mindig jó volt. szerelemnél fel sem merülne ilyen gondolat, hogy ha nem változik semmi, akkor ejtem. pláne nem ilyen rövid kapcsolatnál :)


a leírásból arra tippelnék, folyton veszekedtek, aminek biztosan megvolt az oka, szakítottak, bár a leányzó nem akart, csak rádöbbent, hogy a pasi simán ejtené, menne, és kicsit kapaszkodott belé. most megpróbálják újra, de ha valaki érzi, hogy a másik nem szereti úgy, ahogy kéne, akkor persze hogy lehangolt, és valószínűleg azt szeretné, ha a pasi bizonyítana folyton, ami nem lesz. ez pedig szexben is kihathat, ha valaki nagyon érzésekhez köti

91. unom (válaszként erre: 90. - 33d15ad6ba)
2015. máj. 4. 21:45

De, épp az a lényeg, mikkel említed azonosként.

Amúgy én annyit javasoltam neki, mondja el a pasinak azt, amit itt leírt, aztán majd meglátja.

De tényleg létezik olyan, hogy a pasi nem veszi észre, ha nem jó a nőnek? Vagy csak nem érdekli?

90. 33d15ad6ba (válaszként erre: 89. - Unom)
2015. máj. 4. 21:40

Nem azon van a lényeg mekkora a probléma, hanem azon, hogy a ,,tanácsadók" nagy részében fel sem merül az, hogy esetleg beszéljék meg a problémákat.

Könnyebb leírni azt a négybetűs szót, hogy dobd!

89. unom (válaszként erre: 88. - 33d15ad6ba)
2015. máj. 4. 21:35
Kis probléma? A nő nem élvezi a szexet, a párjának ez fel sem tűnik. Igen, tényleg annyit számít, mint egy bedöglött autó, vagy elsózott vacsora. Neked.
2015. máj. 4. 21:32

Dédöreganyám gyerekkoromban bármim fájt, azt mondta kenjem be diana sósborszesszel.

Most úgy látom ha egy kicsit is valami nem stimmel egy kapcsolatban rögtön jön az a tanács hagyd ott.


Jaj nem indul a párom autója- hagyd ott!

A párom túl gyöngéd hozzám-hagyd ott!

Nincs hüvelyi orgazmusom a férjemmel-hagyd ott!

A barátom fözött nekem vacsorát, de véletlenül elsózta-hagyd ott!

Az élettársammal időnként van némi vita köztünk-hagyd ott!


Az a baj bármilyen kis probléma merül fel egy kapcsolatban a felek nem azt keresik hogy oldhatnák meg úgy, hogy mind a két fél számára a legjobb legyen, hanem rögtön a szakítás mellett döntenek.

87. kriszta773 (válaszként erre: 85. - MarsDárdája)
2015. máj. 4. 21:14
minek kéne harcolni? egy pár hónapos kapcsolatban vagy szerelmes az ember, vagy nem. harcolhat azért és megjátszhatja magát, hogy a pasi maradjon még és valameddig döcögjön a kapcsolat, csak hát nem egy pasi van a világon, és olyanért nem érdemes "harcolni", akivel az alapok hiányoznak
86. kriszta773 (válaszként erre: 70. - 576a41f97b)
2015. máj. 4. 21:12
szerintem csak simán kiábrándultál belőle. tudod, hogy nem szerelmes beléd, meglenne nélküled is. szeretnéd, hogy másként legyen, de ezt nem lehet erőltetni. te sem teszed oda magad igazán ezért, az érzéseid meg kihatnak a vágyaidra is
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook