Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nincs köztünk szex fórum

Nincs köztünk szex (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
195. túrógombócka (válaszként erre: 186. - Cintia7310)
2016. júl. 6. 19:30
utána majd lesz más kifogás.
194. csikil4ny (válaszként erre: 186. - Cintia7310)
2016. júl. 6. 18:35
Hosszú lesz kivárni, de nem lehetetlen. Ha akarod. Addig úgy tűnik nem fog változni a helyzet...
2016. júl. 6. 18:26
En 30 ferfit vezenylek naponta. Nehezen fogadtak el de kiharcoltam hogy az van amit en mondok es kesz. A parommal persze ezt nem csinalom en probalok kommunikalni de nem mindig megy mint lathato
192. csikil4ny (válaszként erre: 190. - Lapbarna)
2016. júl. 6. 18:13

Azért nem ennyire vészes a helyzet, van amelyiküknek egészen jól megy. Igaz, tényleg tapasztaltam, hogy a párkapcsolati sztereotípiák közbeszólnak: a férfibarátaimmal egytől-egyig tudunk érzelmekről beszélni, a párkapcsolataimban meg nem.


A kommunikáció tanulható, csak el kell érni arra a szintre, hogy meg akarjuk a másikat érteni.


Minden nőnek kellene egy-két év férfiak között és fordítva, hogy megtanuljuk a másik nem nem egy másik fajt, vagy rasszot jelent.

191. lapbarna (válaszként erre: 189. - Csikil4ny)
2016. júl. 6. 18:04
Persze, hogy jobb lenne, ha feloldódnának ezek a dolgok, de több ezer éves berögződéseket kellene legyőzni. Utána sem lenne mindenki elégedett.
190. lapbarna (válaszként erre: 187. - 328e1b30ab)
2016. júl. 6. 18:00

Persze, szeretem azt gondolni (mindenféle minősítés nélkül), hogy ember vagyok, de nő is vagyok, és ez befolyásolja a gondolkodásomat.

Valamennyire általánosítottam (ami legtöbbször nem helyes), mert én elfogadom, hogy nagy átlagban a férfiak és a nők gondolkodása eltérő, és itt nem politikáról, sportról, stb beszélek, hanem az alapvető dolgokról. Pl. nők célozgatása, utalgatása az elvárható dolgokról, kontra férfiak kit hallanak-értenek meg ezekből.

A legszebb az, mikor valaki görcsösen ismételgeti, hogy jaj, de szar is az a kapcsolat, ahol nem "kommunikálnak" egymással a felek...

Gondolkodnom kellett egy ideig, míg felidéztem 1, azaz egyetlen férfi ismerősömet, aki ha nem is lelkizett, de UTÓLAG be-elismerte a hibákat, amiket vétett kapcsolataiban. De ő sem velük, a nőkkel beszélte meg ezt, hanem velem (ami egyébként nem volt nagy dicsőség, mert szobatársak voltunk, munka közben pofáztunk).

Te sok olyan férfit ismersz, aki a lelki élete miatt beszélget, és nem diagnosztizált depressziós? Akiket én ismerek, munkáról, hobbiról, családról beszélgetnek. Az érzéseikről nem.

189. csikil4ny (válaszként erre: 163. - Lapbarna)
2016. júl. 6. 17:48

Én a nyílt kommunikáció híve vagyok.


Igazad van, a nemek szerinti megkülönböztetett nevelésnek köszönhetően elbeszélünk egymás mellett, de ezt inkább feloldani kellene, mint eltusolni. Miért jobb az, ha az egyik fél erőszakot tesz önmagán is, hogy a másiknak jobb legyen, aztán majd cserélnek, mint kompromisszumra törekednének?


Én is most már úgy látom, hogy a férfinek a fészekrakás az elsődleges célja, amit végig visz, ha belepusztul is, de ezt nem tudja lekommunikálni a párja felé...

2016. júl. 6. 17:34
Még valami: az nem párkapcsolat, amiben nem kielégítő mindkét fél számára a kommunikáció.
187. 328e1b30ab (válaszként erre: 163. - Lapbarna)
2016. júl. 6. 17:33
Nincs olyan, hogy "a férfiak" és a" a nők". Minden ember egyéniség és másfajta. Nem vagy megkövezve, csak buta általánosításokat írtál, aminek így semmi teteje nincs.
186. Cintia7310 (válaszként erre: 185. - Csikil4ny)
2016. júl. 6. 17:29
kb 2,5 éve én egy szakításon voltam túl, ő meg harcolt azért, hogy legyen köztünk valami. Hát mire meglesz minden még kb 1-1,5 év tuti.
185. csikil4ny (válaszként erre: 181. - Cintia7310)
2016. júl. 6. 17:23

Mennyi ideje ismeritek egymást?


Milyen sokat kell várni, míg meglesz az a Ház?



Élesben is látom, hogy milyen ez a szitu, egyik ismerősömék - a férjet ismertem korábbról - ugyanilyen helyzetben vannak. Most kezdték el építeni, de a házasságukkal egyre nagyobb baj van. :(

184. Cintia7310 (válaszként erre: 183. - Gribedli***)
2016. júl. 6. 17:16
Én már nem tudom mit gondoljak. Azt tudom, hogy gondoskodik rólam maximális. És igen megmondtam kerek perec, hogy ez nekem így nem jó. és ha nem változik semmi akkor én lépni fogok. Bólogatott hevesen, de nem változott semmi. Mondjuk már azzal is megelégednék, ha mondjuk szombaton és vasárnap amikor nem dolgozik, akkor együtt lennénk, de hát szombaton felkelünk elmegyünk vásárolni, aztán ő főz, én takarítok, mosok, aztán lefekszik aludni és van, hogy fel se kel vasárnap reggelik. Vasárnap meg vagy van munka vagy csak lustálkodik, vagy esetleg meglátogatjuk a szüleit és oda is vásárolunk. Aztán jön az este, amikor már 8-kor alszik.
183. gribedli*** (válaszként erre: 179. - Cintia7310)
2016. júl. 6. 17:10

Magyarán nem értett meg semmit abból, amit mondtál neki. Mondom, nem köntörfalazni! Csak azt mondtad neki, hogy pihennie kellene vagy azt, hogy pihennie kellene mert neked ennyi szex túl kevés, inkább lemondasz a lakásról, legyen meg késôbb de te most szeretnél gyakoribb együttléteket.


Elmondtad ezt így neki vagy csak konkrétumok nélkül célozgattál.


Szerintem nem lehet ezt a dolgot erôltetni, ha nincs meg nála és 3 nap ezek szerint nem elég neki. Jogos, hogy ne kelljen mindenáron noszogatni, de mindenki más. Neki 3 nap pihenés nem volt elég, másnak igen, megint másnak meg nem. Nem kell összehasonlítgatn senkivel, hanem ha neki nem volt ennyi pihenés elég, akkor többet kell lazítania, kevesebbet dolgoznia de huzamosabb ideig, nem 1x


Rendszeres szexet akarsz vagy egyszer nagyot? Ha rendszereset akarsz, akkor nem elég elmenni 1x 3 napra. Ismétlem, ne hasonlítgasd mások átlagához a te pasidat, úgy nem mentek semmire, saját magához mérd!

182. polivinilklorid (válaszként erre: 146. - Massalhangzo)
2016. júl. 6. 17:06
Fizikai munka meg fizikai munka közt is van különbség. Van olyan építkezés, ahol egy kalapáccsal a kezében sörözgetve ellődörögnek, valahol meg pl. olyan, amit írtam. Meg elég más ki mennyit bír.
181. Cintia7310 (válaszként erre: 178. - Csikil4ny)
2016. júl. 6. 17:03
Amikor megismerkedtünk órákig beszélgettünk, de most már arra sincs energiája, hogy beszélgessen velem. Haza megcsókol, eszik, fürdik, max még telefonál, vagy nyomkodja a teloját, mire észbe kapok már alszik is.
180. Cintia7310 (válaszként erre: 177. - Túrógombócka)
2016. júl. 6. 17:00
Ha nem vonzódik, miért nem mondja meg addig, amíg esetleg nem alapítunk családot stb...., már 100x megkérdeztem, hogy esetleg az a baj, hogy nem kíván már? akkor mondja meg. A válasz, dehogynem kíván, csak annyit dolgozik, hogy nincs kedve a szexhez. " Te is megérheted drágám, hogy miattunk csinálok mindent, ugyanúgy kívánlak, mint amikor legelőször voltunk együtt, ne gondolj ebbe többet, mint ami."
179. Cintia7310 (válaszként erre: 174. - Gribedli***)
2016. júl. 6. 16:57
Ezen a beszélgetésen már túl vagyunk:) Elmondtam mindent. Aztán azzal jött haza, hogy menjünk el Hévízre 3 napra. Elmentünk, hát..... én néztem hogy alszik este.
178. csikil4ny (válaszként erre: 174. - Gribedli***)
2016. júl. 6. 16:47
Én nem hiszem, hogy a fizikai munka a folytonos elutasítás oka, inkább ürügye s vagy érzelmileg hűlt ki a férje, vagy ráunt a megszokott együttlétekre.... Persze jó lenne tudni, hogy mennyire volt sikeres ezelőtt a kommunikáció köztük, én azt hiszem, hogy ezzel a felével a kezdetek-kezdetétől gond van....
177. túrógombócka (válaszként erre: 176. - Cintia7310)
2016. júl. 6. 16:46
nekem meg ebből inkább az jön le, hogy nem vonzódik már hozzád.
176. Cintia7310 (válaszként erre: 162. - Massalhangzo)
2016. júl. 6. 16:45
Rögtön mondja, hogy fáradt, szóval ..........
175. gribedli*** (válaszként erre: 172. - Lapbarna)
2016. júl. 6. 16:37

Ez így van, aki érzelmileg nagyon kötôdik, nehezebben lép ki.


Ha próbál javítani és nem sikerül, addigra meg odalesz az érzelem is, szóval hidegvérrel lép ki, nem hamarabb

174. gribedli*** (válaszként erre: 163. - Lapbarna)
2016. júl. 6. 16:31

Amikor a fórumindító röviden elmondta, hogy nem szeretne pár év múlva egy szeretôvel vigasztalódni mert nem az a stílusa, márpedig ha csak ilyen keveset szexelnek mert a pasi túl sokat dolgozik, és le kellene egy kicsit lassítani máskülönben nem mûködik, az egy konkrét és tömör megfogalmazás volt, szerintem benne van minden, ezt így elmondhatja nyugodtan, hatása biztos lesz.


Ahogy kiderült, a sráccal képtelenség beszélgetni, de "közölni" lehet. Nem is kell ennél többet rajta megbeszélni, a csaj így érzi, közölni kell, ha beszélgetni nem lehet errôl, másik megoldás, hogy kivárja, megbékél azzal, hogy ennyiszer vannak együtt.


Mivel írja, hogy neki ez így egyáltalán nem elég semmire, a jobb megoldást ott lâtom, hogy melózzon kevesebbet a srác, de nemcsak úgy kerülgetni a témát, hogy "melózhatnál kevesebbet, szívem" hanem konkrétan, ahogy itt elmondta: melózz kevesebbet mert különben kiszeretek belôled, túl fáradt vagy és kevés a szex, ha ez nem változik, szeretôt kellene keresnem de nem fogok, veled meg nincs semmi, így odébb fogok állni.


Nem kell színezni, tôszavakkal elmondani és slussz. Vagy kivárja, de ha úgy dönt, hogy neki is fontosabb az anyagi jövô, akkor zokszó nélkül, több empátiával, hogy minél hamarabb meglegyen az a kecó és túllegyenek ezen a perióduson.

2016. júl. 6. 15:52
Persze az, hogy nincs szex probléma, de a legnagyobb baj a kommunikációval van baj: ha nem tudják megbeszélni, akkor nem tudják megoldani sem! :( Így nem működik egy párkapcsolat!
172. lapbarna (válaszként erre: 171. - Massalhangzo)
2016. júl. 6. 15:49

Szerintem nem.

Inkább az jellemző, hogy ha valaki érzelmileg nem kötődik, akkor könnyebben vált.

171. massalhangzo (válaszként erre: 170. - Lapbarna)
2016. júl. 6. 15:38
szerintem pont forditva szokott lenni. ha valakinek csak a kapcsolat a fontos, akkor marad benne, mindegy, hogy nem jo, de ne legyen egyedul. ha a masik a fontos, akkor az valik fontossa, hogy jo legyen. ha nem jo, akkor elkezd szenvedni, ragodni, megprobalni helyre tenni, es ha nem sikerul, akkor szakit. akkor is, ha szereti a masikat, mert pont attol valik boldogtalanna mellette, hogy nem passzolnak, nem tudnak egyutt boldogok lenni
170. lapbarna (válaszként erre: 168. - Massalhangzo)
2016. júl. 6. 15:36
Én nem EGY férfira céloztam, hanem arra, hogy van, aki nem akar egyedül lenni, azért marad egy kapcsolatban. És van, aki azért nem lép, mert a párját szereti. Erre utaltam. Ha a fórumindító szereti, akkor marad. Ha csak nem akar egyedül lenni, akkor lép, és keres egy olyat, aki az igényeinek maradéktalanul megfelel.
2016. júl. 6. 15:33

Szia Kedves fórumindító. Az egy dolog, hogy két-három hetente van szex. Mi is fizikai munkát végzünk heti hat napban,megértem. De hogy szabi alatt sem? Ez viszont nem jó jel. A kiégés tünete...

Szerintem ülj le vele egyszer és beszéljetek. A jövőről, kettőtökről és a hogyan továbbról.

168. massalhangzo (válaszként erre: 167. - Lapbarna)
2016. júl. 6. 15:28

ez a csokkenes legtobb esetben szerintem altalanos, csak nem masfel ev utan. es ezt nem lehet kieroszakolni, mert ha a masik nem kivanja a dolgot, muszajbol ne menjen bele :D


csak ez pont olyan kenyes kerdes, amitol az onbizalom, a termeszetes nemi vagy rombolodik le


ez a nelkule rossz vagy egyedul kerdes meg olyan, hogy egy no nem csak egy ferfival lehet boldog. van egy ismerosom, hosszu evek ota nincs szex a parjaval kozottuk. kerdeztem, hogy es miert vannak egyutt? o tart attol, hogy massal is ugyanide jutna. ezert elfecserelt evtizedet az eletebol es meg ki tudja mennyit, amit maskent is elhetett volna

167. lapbarna (válaszként erre: 166. - Massalhangzo)
2016. júl. 6. 15:18

Értelek.

Nekem az inkább elképzelhető, hogy ugye eleinte lépten-nyomon voltak együtt, aztán fokozatosan csókkent, és mire a fórumindító észbekapott, csak azt látta, hogy basszus, 1 éve még sokszor, most meg alig.

Nem tudom, kinek mi fér bele. Én megpróbáltnám elképzelni, mi lenne, ha fordított lenne a helyzet (a fáradtságról beszélek), és mi lenne nélküle. Hogy nélküle rossz, vagy csak szimplán egyedül lenni. Nem mindegy ugyanis.

166. massalhangzo (válaszként erre: 165. - Lapbarna)
2016. júl. 6. 15:08

de ez nem olyan bonyolult. ha tudod, hogy a parod imadja a mozit, szereti a rantott hust, idegesiti a porszivozas, akkor odafigyelsz ezekre. azert a ferfiak sem csak erzeketlen gepek, sot a sajat ferfiassagukra kulonosen hiuak. megertem, ha nem kezd magyarazkodasba, de ha hirtelen megvaltozik a szexualis egyuttletek milyensege, annak van oka ilyen fiatal kapcsolatban


szerintem a szexben is lehet alkalmazkodni, mint mindenben egy kapcsolatban, csak az szamit, hogy annak mekkora sulya van onmagadra nezve. ha el tudom fogadni, hogy a masik csak kethetente kivanja, nem leszek frusztralt. ha el tudom fogadni, hogy tele szajjal eszik, szethagyja a cuccait, akkor nem kapok mindennap ettol idegrohamokat


de ha ez vagy az nem fer bele nekem hosszu tavon, el fog mulni a szerelem, es utana mar csak a frusztraltsag, idegesseg marad

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook