Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nincs köztünk szex fórum

Nincs köztünk szex (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
405. gabesz55 (válaszként erre: 346. - Pengő Gyöngyi)
2016. szept. 11. 23:38
Nem gondolom bányarémnek,és ha akarom,akkor valoban akarom.....
404. gabesz55 (válaszként erre: 337. - Cintia7310)
2016. szept. 7. 19:25
Ne gondolkoz sokàig.....
403. Érdekes73 (válaszként erre: 390. - Cintia7310)
2016. júl. 26. 15:29
Próbáljátok ? Többes szám ?
2016. júl. 26. 14:55
Kérdés, hogy hogyan jön az emberek párkapcsolati érzelmeihez egy kutya alázata. Kb. sehogy.
401. Lajos39
2016. júl. 26. 12:53

Nem kell teljesen komolyan venni, de azért a kijelentés elgondokodtató:

100%-ban csak egy kutya érzelmeiben lehet megbízni...

400. massalhangzo (válaszként erre: 399. - Túrógombócka)
2016. júl. 26. 12:23

szerintem ha egy pasi hazudozik, hogy faradt, es hogy azert nem kivanja mar gyakrabban, mert o az igazi, annal ott figyel valaki a hatterben :D ilyenkor nagyon kozhelyes es nagyon idiota dolgokat birnak mondani, mindig csodalkozom, hogy a nok meg el is hiszik


ertheto, ha a forumindito nem tud konnyen donteni a szakitas mellett, hiszen megszerette ezt a ferfit, csak mar nem olyan, mint akibe beleszeretett, es valoszinuleg nem lesz hirtelen nagy valtas es kivanas. majd kiabrandul idovel, elmulnak az erzesek, es akkor tovabb all

399. túrógombócka (válaszként erre: 395. - Massalhangzo)
2016. júl. 26. 12:18

nekem úgy tűnt az eddigiekből, hogy egyedül anyagi biztonságot tud adni, mást nem.

lehet, hogy nincs senkije. most, még. de előbb-utóbb lesz, ha a jelenlegi párját már nem kívánja.

398. vacsa (válaszként erre: 390. - Cintia7310)
2016. júl. 26. 12:15

Egy percet sem kéne pazarolnod rá. De majd utólag vered a fejed a falba.

Az lenne a "legjobb" ha lenne valaki és lebukna. Akkor talán kirúgnád. De így még elpazarolsz éveket az életedből. De legalább ne szülj neki... Neked lesz nehezebb az élet, hidd el.

397. vacsa (válaszként erre: 394. - Massalhangzo)
2016. júl. 26. 12:13
Pontosan. Tök mindegy hogy van-e másik nő. Ez a kapcsolat egy nagy nulla.
396. vacsa (válaszként erre: 387. - Nemmegmondtam)
2016. júl. 26. 12:11

Ez oké is lenne, de

1. ha szeretem a másikat akkor igénylem a közelségét. Simogatom, hozzábújok, megölelem

2. nem alázom meg


Szerelem ezesetben a pasi részéről nincs. Amúgy meg igen hamar elmúlt a kezdeti lelkesedés... Erre milyen közös életet lehet építeni??

395. massalhangzo (válaszként erre: 387. - Nemmegmondtam)
2016. júl. 26. 11:31
szerintem nemcsak a szex alapjan kell donteni. ha ha nincs meg az az igazi ferfi-no vonzalom, kapcsolat, ha elmult hamar, felmerul a kerdes, hogy miert kellene eroltetni? amit a forumindito irt a kapcsolatukrol, a ferfi nem annyira szorakoztato, igazi egyeniseg, nincs meg az alap intimitas, figyelmesseg, egyutt-programok, gondolom anyagi biztonsagot sem tud adni, es a nonek nem is ez lenne tole fontos, akkor meg minek? hogy legyen valaki? mas is lehet, akivel legalabb az alap dolgokban egyformak, mert tokletes kapcsolat nincs, de az sem jo, ha valamelyik fel folyamatosan frusztralt, elegedetlen
394. massalhangzo (válaszként erre: 391. - Cintia7310)
2016. júl. 26. 11:10

el is hinnem, hogy nincs mas no, ha nem csinalt volna ugy, mintha hulye lennel, mikor felhoztad a dolgot, vagy ha mikor eloszor szoltal, odafigyelt volna magara, rad, es nem utasitott volna el ugyanugy folyamatosan


mar bocs, de ha o mindig hullafaradt (2-3 hetenkent hogy-hogy nem), egy oralis akcio vagy petting nem nagy kunszt, de hogy leszarja, hogy te kivanod ot, a szexet, mindezt egy masfel eves kapcsolatban, nem 10 evesben, az gazos


a vegeredmeny szempontjabol mindegy, van-e masik no vagy nincs, mert ugy elni valakivel, hogy vard, hatha megkivan, es probalkozni feleslegesen az megol idovel minden szerelmet, vagyat. ha megmondana az igazat, annyival lenne jobb, hogy akkor nem fecserelsz idot ra, es nem zuhan a noi onertekelesed peldaul

393. töprengő (válaszként erre: 389. - Globus)
2016. júl. 25. 22:15
Ügyes.
392. töprengő (válaszként erre: 388. - Pieta4)
2016. júl. 25. 22:12

Oké.

A többi olvasónak szántam, sokan hajnalban járunk. És biza sok - sok csaj van. Pasikból alig. Ők később mennek...

( megkérdezték tőlünk : hová mentek ilyen korán? azon a vonalon, és akkor, szinte csak mi megyünk ).

2016. júl. 25. 22:10
Hat elegge elkepzelhetetlennek tartom a masik nőt mivel a batyammal egyutt dolgoznak. Reggel egyutt mennek, egyutt jonnek es egyutt dolgoznak. Es az exem nem az az eltunos tipus, meg a tesomnak feltunne ha hosszabb ideig nem tudnà merre van.
390. Cintia7310 (válaszként erre: 382. - Érdekes73)
2016. júl. 25. 22:04
Nem torodtem bele dehogy megprobaljuk felepiteni a kapcsolatunkat.
389. globus (válaszként erre: 388. - Pieta4)
2016. júl. 25. 21:05
Éppen ilyent ismerek :) Még a nap is rendszeres, ám mivel munkába menéssel van összekötve, férjnek nem tűnik fel.
388. pieta4 (válaszként erre: 386. - Töprengő)
2016. júl. 25. 21:00

Én nem a kuncsaftokra várókra céloztam és nem a tisztességes, hajnalban dolgozó nőkre.

Csak a fórumindító szerint hajnalok hajnalán semelyik nő nem akarna hetyegni....erre írtam, hogy pl egy férjes asszony, aki korán reggel jár munkába, kicsit előbb indul el otthonról és műszak előtt lezavar egy légyottot a szeretőjével. A hajnali óra nem kizáró ok..

2016. júl. 25. 20:12
Nem értek egyet itt sok mindenkivel. A szex mennyisége iránti igény mindenkinél egyedi.Teljesen el tudom képzelni, hogy a párodnál csak ennyi. Rengeteg házasságban okoz gondot a felek eltérő igénye. Mindenkinek tudnia kell, hogy mennyire tudja ezt tolerálni.Az első kezdeti lángoló időszak után derül ki a valós igény. Szerintem egyszerűen annyi történik, hogy ez nálatok nem passzol. Viszont ez neked nem tesz jót. Nagyon nem. És ez nem fog akkor sem változni, ha a fejed tetejére állsz. El tudod fogadni vagy nem. Ezt tisztázd magaddal és eszerint dönts.
386. töprengő (válaszként erre: 383. - Pieta4)
2016. júl. 25. 19:41

Reggeles vagyok, nagyon sok nő buszra vár a pályaudvaron. Köztük én is akkor megyek.

Én nem pasizni, a többiek se.

Van pár melohely ahol 5 kor már varrnak...

385. massalhangzo (válaszként erre: 383. - Pieta4)
2016. júl. 25. 17:19
en is tilosban jaro nore voksoltam, mert ha szabad noci lenne, akkor nem gondolkozgatna a pasi, hanem a masikkal lenne. csak szerintem az sem akarna felvallalni vagy normalis kapcsolatot, es siman megoldjak stikaban, mert mindkettonek ugy a jo. lehet, hogy a srac erez is iranta, kulonben otthon is normalabbul teljesitene es nem utasitana vissza a baratnojet gyakran
384. massalhangzo (válaszként erre: 381. - Cintia7310)
2016. júl. 25. 17:16

szerintem a legtobb ember, akit megcsaltak, legyen az no vagy ferfi, soha nem gondolta volna a parjarol, es ugy hitte, mindig tudja, merre jar, mit csinal a parja


szerinted van mas elfogadhato magyarazata annak, hogy egy fiatal ferfi, aki elvileg szereti, elvezi a szexet, az csak 2-3 hetente akar szexelni a baratnojevel, sot visszautasitja, ha az kozeledik? lehet persze faradtsagra hivatkozni, de mint azt itt is sokan mondtak neked, az egy-ket alkalomba belefer, de nem folyamatos jelleggel, es furcsa, hogy ha te kezdemenyezel, o akkor sem kivanja es nem akarja. ritkasan viszont igen. es nem erdekli, hogy ez neked rossz es megalazo, hanem 'elgondolkodik' rajta, ugyan mar...


megertelek, hogy ez neked milyen rossz erzes lehet, es ezert tartom szemetnek az ilyen ferfit, mert amig te ragodsz, beletorodsz, remenykedsz, es mar azt elfogadod, hogy o gondolkodik rajta, addig o hulyere vesz es massal hetyeg.


(munkasruhaban is lehet hetyegni, es nem hiszem, hogy a munkatarsai minden pillanatban vele vannak reggeltol estig, munkaba menet es jovet)


egy feleves migrent mar egy pasi se hinne el egy nonek, de a nok azzal, hogy 'de szeretem' barmit kepesek magukkal elhitetni


azert viccelodtem felig az elejen, hogy hacsak nem hiztal oltari nagyot a megismerkedesetek ota, nem nagyon lehet mas ok, mert azt elhinnem, hogy nagy kulso valtozas miatt egy pasiban csokkenhet a kivanas, de ha nem volt semmi drasztikus valtozas (gondolom a fogmosasrol es szortelenitesrol sem szoktal le), akkor nehogy mar masfel ev alatt oda jusson valaki, hogy nemhogy nem tamadja le a nojet, ha egy agyba kerulnek, de visszautasitgatja gyakran

383. pieta4 (válaszként erre: 381. - Cintia7310)
2016. júl. 25. 17:13

Szerintem itt nincs másik nő.

De azt azért hozzáteszem, hogy vannak nők, akikkel hajnalban lehet találkozni, mert ők is tilosban járnak...

382. Érdekes73 (válaszként erre: 381. - Cintia7310)
2016. júl. 25. 16:46
Akkor most mégis beletörődtél a helyzetedbe ?
381. Cintia7310 (válaszként erre: 379. - Massalhangzo)
2016. júl. 25. 16:36
Azért gondolkodjatok egy kicsit, ha lenne más mondjuk akkor reggel ugyebár nem munkásruhában menne el, borostásan stb. és este se büdösen, izzattan, festékes hajjal stb jönne meg. Ha meg lenne váltóruhája a kocsiban arról azért tudnék, meg nincs az a nőcske, aki hajnali 5-kor akarna hancurozni.
380. syria (válaszként erre: 379. - Massalhangzo)
2016. júl. 24. 08:46
Elég valószínű a verziód, miszerint van valahol valaki...
379. massalhangzo (válaszként erre: 372. - Cintia7310)
2016. júl. 22. 11:03

sajnos ez mar csak vergodes a szarban, es hazugsag magadnak, hogy mukodhet a dolog, mert o elgondolkodik rajta, miert is lehet rossz az neked, ha keves a szex es visszautasitgat


milyen kapcsolat az, ahol te is visszautasitod, hogy bibibi most majd megtudod, milyen erzes


ha majd szakitotok, ki fog derulni, hogy van ott valami elkotelezett, baratos vagy ferjes nocske, akivel idonkent elvan, azert nem lepett es mindegy neki

378. töprengő (válaszként erre: 36. - Cintia7310)
2016. júl. 22. 09:25

Most találtam rá a témára..

Igen ahol ilyenek meló után, sőt közbe is, büdös koszoszosak, kizárható egy új szerelem...

377. polivinilklorid (válaszként erre: 368. - Cintia7310)
2016. júl. 22. 07:40
Fiziológiai képtelenség, hogy ne robbanjon le a töke a spermától 2 hét alatt. Van ott több szex is, csak akkor elintézi maga, mert lusta dugni.
376. csikil4ny (válaszként erre: 374. - Magdalénia)
2016. júl. 22. 07:09
A visszautasítás akkor is bántó, ha nem bántó szándékkal történik. :)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook