Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nincs köztünk szex fórum

Nincs köztünk szex (beszélgetős fórum)


135. val88 (válaszként erre: 133. - Mireille71)
2016. júl. 6. 11:34
Nem túl életszerű, mindenesetre ezt kéne tenni. Az a baj, hogy sokan maguknak se imerik el, hogy nem megy... Nekem is voltak/vannak igy 27 éves fejjel gondjaim... Igaz, én gyógyszereket szedetm ami miatt nem ment, de amikor rájöttem egyből közöltem a partneremmel, az esetleges félreértéseket elkerülendö :)
134. polivinilklorid (válaszként erre: 125. - Globus)
2016. júl. 6. 11:32
Általában gyeremámbazmeg, de néha a Gizi is megteszi. Elég rendezetlen a viszonyunk, eszerint választottam a titulust.
133. Mireille71 (válaszként erre: 131. - Massalhangzo)
2016. júl. 6. 11:26

Meglehet, hogy aki pont a párkapcsolata szétesését éli meg, az nincs annyira humoránál... főleg, hogy a nők ilyen esetben először magukban keresik a hibát.

Amúgy mennyire életszerű, hogy egy fiatal férfi kijelenti, hogy bej van...nem működik a szerszám és nincs kedvem a szexhez?!

Sokkal könnyebb fáradtságra hivatkozni és húzni-halogatni a dolgot amíg a partner erre vevő.

132. massalhangzo (válaszként erre: 122. - Cintia7310)
2016. júl. 6. 11:12

en is megertem, ha valaki faradt, csak azt nem, hogy fel evig akkor nem is szexelne, csak hebe-hoba, plane ha nagy nofalo volt, es koztetek is masfel evig rendben volt a szex


az a baj, hogy barmi is az oka, ha o nem akar valtoztatni, szerinte igy jo, es nem nagyon erdekli az sem, hogy neked nem, akkor nem tudsz mit csinalni. nem hiszem, hogy egyszercsak megvaltozik ez, sokkal inkabb lehet belole elhidegules idovel, ha megszokjatok, hogy aludni jartok ossze

131. massalhangzo (válaszként erre: 111. - Gribedli***)
2016. júl. 6. 11:07

furcsa, hogy senkinek nem esett le, hogy az vicc. marmint a ha meghizott esetleg 120 kilora. mert akkor meg lehetne erteni, hogy egy ferfi nem indul ra annyira a nojere, de itt ez szoba se kerult


bar igaz, a poent sokan nem ertik


lehet mentegetni a ferfit, de szerintem o elotte is egyertelmu, hogy a parjanak hianyzik a szex es tobbet szeretne. en azert gondolok ilyen esetben masik nore, mert ha nem lenne, akkor nem tenne ilyen nagyivben erre egy fiatal ferfi, aki allitolag szereti a nojet. akarmennyit dolgozik es akarmennyi penzt akar. ha mas lenne a baj, potenciazavar, egyeb, akkor mar maga miatt is kivizsgaltatna


nem hiszem el, hogy egy normalis, egeszseges ferfit ne zavarna alapbol, ha nem lenne mukodokepes, ami mar a kapcsolataban is problemat okoz

130. Mireille71 (válaszként erre: 124. - Cintia7310)
2016. júl. 6. 11:04

Pasiból van, biztos is, hogy így reagálna...a férfiak nagy része nem ismerné be, hogy baj van, amíg össze nem esik meló közben.

Talán ha beszélgetéskor elmondanád neki, hogy olvastál a tiétekhez hasonló esetről és ott egy endokrinológiai kivizsgálás mindent megoldott...

Ha érzi, hogy nem impotensnek tartod és hűtlenséggel sem gyanúsítod, lehet, elgondolkodik a felvetésen.

129. Cintia7310 (válaszként erre: 126. - Gribedli***)
2016. júl. 6. 10:56
Hát esküvő még nem került szóba köztünk:) Úgyhogy ezt a kérdést passzolom. Pénzünk meg több van, mint amit el tudnánk költeni. A 2 év alatt én kaptam egy másik autót, most jöttünk haza olaszországból, a pénzt mindketten megkeressük, hála a jó égnek. Én most először indítottam fórumot, de a vélemények, miszerint ronda, esetleg nem kívánatos stb lennék, vagy van neki valaki más, inkább ne olvastam volna.
128. PöttyösPanka (válaszként erre: 123. - Mireille71)
2016. júl. 6. 10:50
A lúd hímje a gúnár, nem a kan :D
2016. júl. 6. 10:47
Egyiket sem tartom kizártnak (nem zárom)
126. gribedli*** (válaszként erre: 122. - Cintia7310)
2016. júl. 6. 10:46

Bocs, nem te vagy az, aki azzal nyaggatta, hogy mikor lesz esküvő pedig nincs rá pénzetek?


Egyiket sem zárom kizártnak, pl vagy az van, hogy ő is minél hamarabb szeretné az esküvőt, mert ezzel nem hagytad békén, ennek következtében jobban hajt. Vagy pedig az, hogy ha régen nőfaló volt, akkor ő ilyen, hogy nem tud sokáig szerelmes lenni egy emberbe, és a biztonság kedvéért melózik mint állat, hogy azért legalább a pénz meglegyen, aztán majd utána meglátjátok. Az biztos, hogy a fizikai munka nagyon sokat levesz a libidójából, mert ha ilyen sok napról, sok óráról van szó, tényleg rohadt fáradt lehet. De még egy sor más dolog közrejátszik a ti szitutokban. Neked is (ha az vagy, akire tippelek) sok feldolgoznivalód van, nemcsak az ő mélyszegény múltja van itt.

125. globus (válaszként erre: 120. - Polivinilklorid)
2016. júl. 6. 10:45
Téged hogy hív? Nőstényem, szukám, emsém?
124. Cintia7310 (válaszként erre: 123. - Mireille71)
2016. júl. 6. 10:38
Az a baj, ha még azt is előhoznám, hogy lehet valami baja van menjen el kivizsgáltatni magát, lehet eret vágna magán.
123. Mireille71 (válaszként erre: 120. - Polivinilklorid)
2016. júl. 6. 10:37

A kanod? Szép megfogalmazás...

Ettől eltekintve nem vitatom, hogy ennyi melótól ki lehet mint a liba...tiszta állatkert, na mind1... :)

De a fáradtság és a szexuális vágy hiánya nem ugyanaz. A fáradt kipiheni magát és vágyik a szexre. De aki nem is vágyik rá ott felmerül az általam említett probléma lehetősége is. És ha valaki fél éve nem képes magát potensre pihenni az már nem feltétlen egészséges.

2016. júl. 6. 10:22
Hogy értsétek a párom viselkedését. Gyerekkorában mélyszegénységben éltek, annyira, hogy csak a 6 általánost tudta elvégezni, és elküldték dolgozni a szülei. Egy kőművesmester karolta fel 13 éves korában, és taníttatta, aztán pedig már önerőből tanult. Amikor megismerkedtünk nem is nagyon akartam vele foglalkozni, igazából falta a nőket, de senkivel sem volt együtt sokáig. Értem az első perctől kezdve harcolt. Amikor komolyabb lett a kapcsolatunk akkor pedig tervezgetett, ami a barátai szerint nem volt eddig jellemző rá. Valószínűnek tartom ez a pénzgyűjtési mániája abból fakad, hogy sokat nélkülözött és fél attól, hogy ez újra be fog következni. Én tényleg megértem, hogy napi 10-12 óra házépítés után hulla fáradt, én is az vagyok napi 10 óra után, igaz én szellemi munkát végzek, de mi lesz ha 40 lesz teljesen leáll a szexről?
121. polivinilklorid (válaszként erre: 119. - Fincsi5)
2016. júl. 6. 10:03
Szerintem baromi felesleges még csesztetni meg belebeszélni, hogy valami baja van. Ha nem tudják a prioritátokat összeegyeztetni, akkor dobbantani kell. Mert itt szerintem azzal van s baj, a szexhiány már csak tünet.
120. polivinilklorid (válaszként erre: 118. - Mireille71)
2016. júl. 6. 09:31
Ha valaki napi 12 óra nehéz fizikai munkát végez gyakran hétvégén is, nem kivizsgálás kell neki, hanem pihenés. Amikor " csak" szerelt átlag 10 órát a kanom (plusz 2 óra vezetés), addig működött az én kanom is. Most 8-12 órában kutya nehéz munkát végez, és csak oda valamikor 1,5 óra az út, valamikor fél napon keresztül, 30 kilós elemeket pakol, és egyszerűen nincs energiája a szexre. Én megértem. Még azt is elnézem, hogy egy ideális szombat neki most úgy fest, hogy pár órát van ébren, mert ki van, mint a liba.
119. fincsi5 (válaszként erre: 118. - Mireille71)
2016. júl. 6. 09:20
Na, egy épkézláb ötlet, kuka előtt! :)))
2016. júl. 6. 08:33

Azért mielőtt lapátra kerülne a pasi, nem ártana egy kivizsgálás...

Ismerek hasonló történetet és ott hormonális probléma és vitamin hiány okozta a problémát.

117. gribedli*** (válaszként erre: 108. - Cintia7310)
2016. júl. 5. 23:38
Mi az, hogy szex úgyse lesz?! Még csak kedd van és már így állsz hozzá? Fel a fejjel!
116. gribedli*** (válaszként erre: 113. - 310b09d86d)
2016. júl. 5. 23:35
2x is??:D
115. gribedli*** (válaszként erre: 101. - Cintia7310)
2016. júl. 5. 23:35

Jó, ezek most a te gondolataid, ezt így elmondhatnád neki, és meglátjuk mit szól.


Van egy olyan érzésem, hogy ő azt gondolja, hogy a nőket csak pénzzel lehet megtartani, és ezért meg szeretne adni mindent, mellette viszont megfeledkezik rólatok a nagy hajtásban. Ha elmondod neki így, hogy neked fontosabb az, hogy köztetek rendben legyen minden téren és ehhez neki kevesebbet kellene hajtania a pénzt, lehet, hogy észreveszi magát és ha még tényleg szeret és amúgy kíván, csak a túl sok meló miatt laposodott el, lehet, hogy rendbe tudjátok hozni:)

114. gribedli*** (válaszként erre: 87. - B598e4912b)
2016. júl. 5. 23:26
:D hát a tietek más!
113. 310b09d86d (válaszként erre: 111. - Gribedli***)
2016. júl. 5. 23:26
Ezt hívják magasabb szintnek!
112. 310b09d86d (válaszként erre: 111. - Gribedli***)
2016. júl. 5. 23:26
Ezt hívják magasabb szintnek!
111. gribedli*** (válaszként erre: 60. - Massalhangzo)
2016. júl. 5. 23:23

Nem, nem ilyen ritkás, mert mi nem dolgozunk ennyit és nem ilyen jellegű a munkánk, marad idő közös dolgokra, egymásra. Le a kalappal, aki ennyi munka mellett, mint amit ő írt, nagyon sokat szexel.


És a fórum nem azért íródott ki, hogy ő panaszkodik, és akkor nesze neked fel kell sorolni, hogy ki mennyivel TÖBBET szexel, mint ők, hanem, hogy kiderítse, hogy ők miért nem.


Meglep, hogy az egyik dolog, ami sokaknak eszébe jut, hogy na, biztos hogy meghízhatott, vagy ronda vagy ilyenek, mert hogy lehet, hogy 2 év után semmi. Nem minden kapcsolat egyforma, de mondjuk rengeteg (szerintem) ultra ronda és nem fiatal meg nem is formás, lepukkant nő tele van pasikkal, úgyhogy a normálisoknak és csinosaknak elvileg minimum annyi juthatna, ha csak a szexpartnert nézzük, csak ez nem ilyen egyszerű, mert a fórumindító az ő pasiját szeretné. Mivel az érzelmeket erőltetni nem lehet, azt gondolom, hogy ha el akarja csábítani, nem kellene annyit erőlködnie. A pasi szereti (legalàbbis ezt mondja), így marad a stressz.

110. barátnő. (válaszként erre: 108. - Cintia7310)
2016. júl. 5. 22:46
az én véleményem megunt és nem kicsit,de mivel a szexen kívül minden jó veled és szépen haladtok nem akarja a kapcsolatot borítani.egy férfi csak akkor szexel ennyire keveset ha a háta közepére kíván.
109. barátnő. (válaszként erre: 38. - Édi982)
2016. júl. 5. 22:33
de keményen fogalmaztál
2016. júl. 5. 22:19
Tudom hogy egyedul nen megy ma mar nem fogunk beszelgetni reg alszik mar:( hat igy jartam talan majd hetvegen addig kivarok szex ugyse lesz de mindenkepp beszelek vele. Ha neki ilyen igenyei vannak akkor olyan part kell keresnie mert ez engem felorol sajnos
107. massalhangzo (válaszként erre: 101. - Cintia7310)
2016. júl. 5. 21:41
senki nem gondolja, hogy veled lenne a baj. azt sem, hogy ha problema van a szexelessel, rogton szakitani kellene. de ha ezt nem tudjatok megbeszelni, megoldani, csak fel eve le vagy razva gyakran azzal, hogy o faradt, es egyebkent sem kezdemenyez, azzal nem sok mindent tudsz kezdeni egyedul
2016. júl. 5. 21:30

szerintem ennek a kapcsolatnak nincs jövője.

ha a pasinak nincs is senkije, akkor is eltérőek az igények, és ez egyre csak rosszabb lesz. a fórumindító nem érzi nőnek magát...hova vezet ez? sehova.

javaslok egy őszinte beszélgetést, aztán kiderül, van-e tovább, bár szerintem nincs.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook