Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom elfogadni, hogy a páromnak már van egy gyereke! fórum

Nem tudom elfogadni, hogy a páromnak már van egy gyereke! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
192. 9b68993820 (válaszként erre: 185. - 9606bb69ef)
2013. jún. 3. 21:56
Lehet, hogy furcsa neked, de nagyon sok házasság kölcsönös szerelmen alapul. :) Egy nőnek ugyanannyi igénye van megállapodni, vagy ugyanannyi nincs, mint egy férfinak. :) Kivéve, ha azért szeretnél férjhez menni, hogy legyen aki eltartson, és ne kelljen semmit csinálnod életed végéig, csak vásárolgatnod. Ebben viszont igazad van, hogy kevés gazdag, független pasi van, és túl sok szép, fiatal nő, így az esélyeid valóban kevesek.
191. Boyocka (válaszként erre: 190. - 9606bb69ef)
2013. jún. 3. 21:55
És te lennél a művelt? Inkább alul művelt. Nekem van férjem, gyerekem, boldog életem... Neked mid is van?? Jaaa diplomád és szép pofid:))) Juppy akkor már van is kivel ünnepelni a szülinapodat:))) Én a férjed oldalán állok! És mosolygok, mert tudom, hogy ha te ezeket a szavakat amiket itt leírtál fröcsögve arról a szerencsétlen gyerekről komolyan gondolod, az élet nagyon csúful fog elbánni veled:) Csak SAJNOS azt már nem fogod megosztani velünk:(( Te szépleány:))
190. 9606bb69ef (válaszként erre: 183. - Boyocka)
2013. jún. 3. 21:52
Feldughatod magadnak amit akarsz dagadt ronda anyuka:P
2013. jún. 3. 21:52

azért nehéz tényleg...tapasztalat pffff

aki facér, az nem véletlen facér 30 felett

aki meg újrakezdte, annak ott a gyerek, 80%-ban

a fennmaradók a szerencsétlen körülmények áldozatai

na ezeket kell becserkészni ;)

188. 9606bb69ef (válaszként erre: 182. - 9b68993820)
2013. jún. 3. 21:51

Már írtam, hogy nem akarok csapdába csalni senkit, annak a kapcsolatnak hamar vége lenne. Természetesen van annyi eszem, hogy nem lehet választás elé állítani a férfit, mert úgyis a gyerek nyer. Te kérdezted, akkor miért csodálkoztok hogy vetélytársat lát benne az ember ha nem nyerhet ellene? Nem álmom az hogy minden születésnapomat egyedül ünnepeljem mert a kölyöknek baja van pl.

Nem vagyok belsőleg sem csúf, csak szeretnék megállapodni és nincs kivel, azért mert vannak oylan nők akik lestoppolják jórészét húszévesen. Na most ezekből ezután lelki sérült lesz ami érthető is, ami marad az meg.... szerintem tudják akik keresgélnek.

187. 7189044207 (válaszként erre: 185. - 9606bb69ef)
2013. jún. 3. 21:49

ez meg mind azért van, mert több nő van, mint pasi... a bőség zavara :)

Meg azért elég sokat engedtünk a régi szép időkhöz képest...

Régen még udvaroltak, tették a szépet, persze ugyanarra ácsingóztak, mint most, csak nem olyan nyíltan, mint ma...

186. Boyocka (válaszként erre: 184. - 7189044207)
2013. jún. 3. 21:48
azoknak is csak egy két menetre:)
185. 9606bb69ef (válaszként erre: 181. - 7189044207)
2013. jún. 3. 21:47

Tényleg elég nehéz normális férfit találni.

Én nem akarok csapdába csalni senkit, nem az én műfajom, túlságosan nyíltan játszom ahhoz. De sajnos, én azt látom a mai világban hogy a nők kb csak így tudnak férjhez menni ha ügyeskednek, mivel a pasiknak egyáltalán nicns igénye megállapodni. Miért lenne? Nyüglődjenek mikor élhetik világukat szabadon? SZóval muszáj ügyeskedni, előadni magad, és sokan választják a gyerekes módszert is.

2013. jún. 3. 21:44
és sajnos a csinos pofi max 25-30-ig állja meg a helyét, utána már esetleg az 50 körüli papsziknak
183. Boyocka
2013. jún. 3. 21:44
Akkor reméljük a párod időbe észbe kap, és ott hagy téged a fenébe:)) Ohh értem ne aggódj, nekem nincs szükségem válogatásra, hiszen ahogy te magad is mondtad, mi már elkeltünk:))Idéznék tőled egy mondatot: "Nálam meg emiatt nincs még mindig gyerek és nem is lesz mert a normális pasik már elkeltek. " Bizonyám itt neked van okod irigykedni kiscsillag:)) Mert a normális pasik már elkeltek:) Te meg feldughatod a diplomás csinos pofikádat, és minden szép porcikádat a könyves polc tetejére, mert egy magára és az életére valamit is adó férfi bizony átlát a szépségen. Nem véletlenül nem keltél még el:)))
182. 9b68993820 (válaszként erre: 179. - 9606bb69ef)
2013. jún. 3. 21:44

A házasság és a gyerekvállalás nem arról szól, hogy csapdába csalsz egy férfit. :) A gyerek nem eszköz, vagy te úgy látod? Nem értem, hogyan gondolhatsz közös jövőt ezzel a férfival, ha még a gyerekét sem akarnád soha látni. Lehet, hogy amíg egy férfi szerelmes, nem akar elveszíteni, de ha választás elé kényszeríted, nem sok esélyed van arra, hogy téged választana. Sztem nem vagy kész gyerekvállalásra, ha így gondolkodsz.

Jó esetben azokat a tulajdonságokat, amiket szeretsz a párodban, a gyerekében is visszalátod, hiszen ő nevelte. :) Ismeretlenül gyűlölsz egy gyereket felnőtt nő létedre, valami nagyon nem stimmel nálad. Hidd el, hogy annyira egy nő sem szép, hogy a belső csúfsága ne ütközne ki hamar. :(

2013. jún. 3. 21:42

Azért tényleg elég nehéz helyzetben van, aki már valami oknál fogva újra kellett hogy kezdjen, akkor is, ha van gyerek, akkor azért...

és akkor is, ha még nincs, akkor meg azért...

Nagyon szerencsés az, akinek hamar összejött minden, és így is marad.

Ebből sajna, ahogy látom egyre kevesebb van :(

Mondjuk lehet ez a csapdába csalt pasas gondolat kissé ellentmondásban van a gyermeket szeretnék szívem szerelmétől koncepcióval :P

180. 9606bb69ef (válaszként erre: 178. - Boyocka)
2013. jún. 3. 21:40

Nem kell irigykedni, azért mert én még válogathatok:) Más nők sokkal csúnyább és gonoszabb módszerekkel tartják maguk mellett a pasikat, mint pl teherbe esnek és elvetetik magukat stb. Én legalább tartom magam ahhoz hogy előbb a lagzi, utána a gyerek.

Nyugodtan lehet irigykedni, nagyon szép csinos a pofim is és a többi is. Én elfogadom a másik rossz tulajdonságait is, de a gyerek nem fér bele egy egészséges kapcsolatba. Max ami tőlem lesz majd.

179. 9606bb69ef (válaszként erre: 177. - 9b68993820)
2013. jún. 3. 21:37

Nalátod neked ennyi idős korodra sikerült csapdába csalni egy pasast. Nem tudom miért bűn ha úgy gondolom már nekem is ideje lenne megállapodni?

Emellett igen, az a gyerek útban van az én jövőbeli terveimet tekintve. Nem ismerem, megmondtam hogy nem akarok vele találkozni, és ezt még most is teljesen így gondolom.

178. Boyocka (válaszként erre: 172. - 9606bb69ef)
2013. jún. 3. 21:32
Fogd a diplomádat, és töröld bele a feltűnően csinos, és szép pofidba, majd aludj a diplomáddal, mert nyilvánvalóan fontosabb neked, mint az, hogy elfogadd a párodat.. Ha már kétszer elküldted a fenébe akkor minek is fogadtad vissza?? Nem kívánom, hogy a vágyálmod saját magadon tapasztald majd meg, mert akkor SAJNOS nem, te hanem egy ártatlan élet sínylené meg a dolgot... Úgyhogy inkább kívánom, hogy az ilyen nők mint te ne szaporodjanak. Mert nem érdemled meg!! 26 éves vagy, és szép?? Nah majd nem leszel az 39 évesen. Megmarad majd a műveltséged... Bár én nagyon kétlem, hogy te művelt lennél...Igyekeztem a jó ízlés határain belül megnyilvánulni, de sajnos nagyon nehéz, egy ilyen hozzászólás után, bájcsevegni, egy ilen "művelt" lénnyel... Mert semmi esetre sem mondanám, hogy te nő lennél... Inkább egy lény, emberi testben.. És ha olyan csinos vagy, akkor keress valami "party" állatot, akinek elmondhatod, hogy bizony neked diplomád is van, ami megjegyzem senkit nem érdekel, ha társat választ magának.. Reméljük a kedves párod, hamar észbe kap, és úgy hagy téged faképnél, hogy csak a füstölgő gumikat látod, ahogy elhajt a lakásod elöl.
177. 9b68993820 (válaszként erre: 176. - 9606bb69ef)
2013. jún. 3. 21:27
Én annyi voltam, mint te, amikor szültem. :) A férjem röviddel rá meghalt, sajnos nem tudhatod, mit hoz az élet, és hogyan alakul a sorsod. Ha téged ennyire zavar, ha egy férfinak már van gyereke, ne menj bele ilyen kapcsolatba, vagy szakítsál, mert csak mind a kettőtöknek rossz lesz. Olyan utálattal, embertelenséggel beszélsz annak a férfinak a gyerekéről, akit elvileg szeretsz, és lennél a felesége, ami nagyon nem normális. :( Ha azt írtad volna, nem tudod elfogadni, nem jöttök ki jól, azt még érteném. De te vetélytársat látsz benne, és ez nagyon gáz. :(
2013. jún. 3. 21:22
Na megszólalt a sok 20 évesen lefialt anyuka:D
175. honeywald (válaszként erre: 170. - 9606bb69ef)
2013. jún. 3. 21:10
én viszont úgy érzem hogy fogd vissza magad és ne beszélj ilyen tiszteletlenül egy gyerekről, nem ő tehet róla hogy megszületett!!!!!
174. 9b68993820 (válaszként erre: 172. - 9606bb69ef)
2013. jún. 3. 21:10

Felolvastam a gyerekemnek, amit írtál. :) Azt mondta, egy szaros pelenkás biztos többet ér, mint a te születésnapod.


Hihetetlen, milyen nők vannak, és ilyenek akarnak férjhez menni és szülni. Minek?

173. 9b68993820 (válaszként erre: 172. - 9606bb69ef)
2013. jún. 3. 21:07

Ha valaki így beszélne a gyerekemről, úgy vágnám szájon, hogy egy másik kontinensig repüljön. :) Gondolom, neki nem így fogalmaztad meg. :) Inkább nem fogalmaznám meg, hogy kábé milyen pasi való hozzád. :)

Tudod, megeshet, hogy férjhez mész, gyereket szülsz, aztán egyedül maradsz, de attól még szerethetsz és újra párra találhatsz. :) Ha gyereked lesz, megérted, hogy az a legalja, ha valaki nem foglalkozna a saját gyerekével. Érthető és elfogadható, hogy te független férfit keresel, de az nevetséges, hogy azt várnád, hagyja el a gyerekét miattad. Biztos, hogy találsz 30 feletti független férfit is, elég sok van belőlük. :)

172. 9606bb69ef (válaszként erre: 171. - 9b68993820)
2013. jún. 3. 20:55

Írtam, hogy az elején megmondtam neki hogy zavar. 2szer küldtem el a fenébe emiatt. Megfogott hogy kitartó volt, és most is kellenék neki, de a gyereke nyilvánvalóan fontosabb mint a születésnapom. Ami kissé zavaró, feltűnően csinos és szép lány vagyok, művelt diplomás, nem ahhoz szoktam hogy egy szaros pelenkás többet érjen nálam. Engem nem érdekelne ha többé nem foglalkozna más nő kölykével, és inkább velem tervezne komoly dolgokat.

Másrészt nem más gyerekekkel szeretnék ismerkedni, 30 alatt pedig minden pasi az. Írtam hogy komolyat keresek, és a saját pasimnak én akarok szülni.

171. 9b68993820 (válaszként erre: 170. - 9606bb69ef)
2013. jún. 3. 20:50
Minek mentél bele egy ilyen kapcsolatba, ha már az elejétől zavart? Keress egy korban hozzád illő független pasit. :)
2013. jún. 3. 20:38

A fenét nem gond! 26 éves vagyok, megismerkedtem egy 39 éves férfival aki elvált van egy gyereke (anyjával él). Memgodntam neki az elején, hogy ez nekem nem fér bele, én már komolyat keresnék aki elvesz majd feleségül. Ettől függetlenül nem adta fel, és egyébként nagyon jól megvagyunk csak engem nagyon zavar a dolog. Meg is modntam neki hogy nem érdekel a gyerek dolog, mondjuk állandóan szóba jön hogy mit csinált a gyerekkel meg hasonlók, annak ellenére hogy már az elején megmondtam hogy ez engem nem érdekel.

Most pedig véglegessé vált bennem a tudat, hogy ki kell dobjam. Hétvégi napra esik a születésnapom, és már msot közölte a drága apuka, hogy majd valamelyik hétvégén megünnepeljük /azt nem modnta miért nem msot, de nyilván azért mert minden hétvégén kölyközik/.

Úgyhogy nem kell sajnálni azokat akik ilyen korán felcsináltatják magukat. Hajrá! 25 évesen már nincs esély arra hogy megállapodj, csak ha gyerekként felcsináltatod magad és elveteted magad egy pasival.

Én meg ilyen fiatalon miért kellene hogy a más kölyke miatt szenvedjek? Nálam meg emiatt nicns még midnig gyerek és nem is lesz mert a normális pasik már elkeltek. Más gyereke meg nem kell, ez miért akkora bűn?

2013. márc. 22. 00:45
sokan vannak pedig igy.ha szereted a parodat igazan ez nem lehet gond.
2012. aug. 12. 20:36

Lehet, hogy fordítva is így van. Ugyan miért ugorjanak egy idegen nyakába???

Mi felnőttek sem tesszük, akkor a gyermek miért tenné meg???

2012. aug. 12. 01:50
jobb ha elfogadod,mert kulomben idovel a parodat is elveszited,en ilyen kapcsolatban eltem es elek most is es parom gyerekeit epp ugy szeretem,mintha az enyemek lennenek,
2012. aug. 4. 19:46

Akkor keress olyat, akinek nincs.

Ha kell a tehén, kelljen a borja is!

165. citri (válaszként erre: 163. - Noarashi)
2012. aug. 4. 19:36
Ezt teszi elég sokszor, ha rájön a hoppáré...
2012. aug. 4. 12:52

Értem én... :)


Cherry Coke: főleg olyanokat, akik még meg se születtek. :P :)

163. Noarashi (válaszként erre: 161. - Mothertiger)
2012. aug. 4. 12:49

Én nem erre reagáltam azt hogy szánalmas.

Hanem hogy vki átmásol egy témát egy másik fórumra és azt várja hogy ott fröcsögjenek rá.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook