Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom elfogadni, hogy a páromnak már van egy gyereke! fórum

Nem tudom elfogadni, hogy a páromnak már van egy gyereke! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
222. adb76203b8 (válaszként erre: 1. - Rexona)
2013. jún. 29. 17:19

Hát, a kegyetlen válasz: vagy megszoksz vagy megszöksz...


A kicsit humánusabb: sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy. De tényleg az lenne a célravezető, ha próbálnál megbékélni... Azt tudod, mi zavar a helyzetben? Az, hogy a Te első gyereked nem lesz már a Párodnak is a első? Az, hogy gondolnia kell a gyerekre is, és ezért Rád kevesebb figyelem, törődés jut? Próbálj erre rájönni, és helyretenni Magadban. Amiért a féltékenységed értelmetlen: a Párod Téged választott, Veled él, annak ellenére, hogy ha a korábbi kapcsolatában marad, többet lehetne a gyerekkel is. Szóval szeret Téged. Próbál Téged kímélni, ha látja, rossz Neked, hogy ott a gyerek, akkor máshova viszi. Pedig mindkettőtöknek könnyebb lenne, ha lehetne közös programokat csinálni... Egy gyereket nem olyan nehéz megkedvelni, és kedveltem meg már úgy kiskölyköt, hogy az anyja kifejezetten unszimpatikus volt / van számomra, de a gyerek egy tünemény. :) És végezetül: az, hogy a férjed felelősségteljes apa, az azt jelenti, hogy a Ti gyereketeknek is ilyen apja lesz...

221. 91d4989ab9 (válaszként erre: 220. - Berni.1991)
2013. jún. 29. 16:49
ez mind kamu, tök jól megvoltak:)
2013. jún. 29. 16:42
kihűlt a kapcsolat minden téren, na meg mindennap csak vitatkozás volt! a csaj eléggé depresziós lett, állandóan ordítozott!!!külön aludtak már jó ideje, a csaj se pusz se semmi már jó ideje........
219. 55416fb8e2 (válaszként erre: 217. - Berni.1991)
2013. jún. 29. 15:04
azt tudod, hogy mi volt az oka a valasuknak?
218. cony4 (válaszként erre: 52. - Rola)
2013. jún. 29. 12:58
Ez igen!Nem is tudok mást mondani!!
2013. jún. 29. 12:19
ja amugy meg több mint egy éve vagyunk együtt, tehát nem olyan friss a dolog szerintem!!
2013. jún. 29. 12:19
Én igazából azt nem birom elviselni hogy azért mert a volt kedveskéje utál és nem birja megemészteni hogy vagyok neki eltiltja a gyerekeket tőlem, ő meg hagyja! én nézegetek közös programokat, de nem lehet mert nem engedi az exe hogy engem megismerjenek!! igy időben is pénzben is csak kavarodás van, mert ahelyett hogy egyszer elmenénk pl állatkertbe mint egy nagy család, el akar jönni velem, aztán majd a gyerekeivel!! ami nem gond mert kell a külön lét, de nem mindig minden egyes alkalommal!!!
215. Érdekes73 (válaszként erre: 211. - Berni.1991)
2013. jún. 29. 12:13
Elég meseszerű... Pláne a mai világba ahol a gyt-t se lehet behajtani ( felnő a gyerek úgy hogy semmit se kapott)
214. 55416fb8e2 (válaszként erre: 213. - Berni.1991)
2013. jún. 29. 10:50
ha csak nemreg valtak, akkor varjal meg te is :) a ferfiak gyakran megijednek az uj helyzettol, mert korabban nem volt teljesen egyedul rajuk bizva a gyerek. mondd meg neki, hogy nyugodtan hozza el a gyerekeket, egyutt vigyaztok rajuk, de ha barmilyen problema, gond lenne, ugyis fel tudja hivni az exfeleseget vagy visszavinni oket. nem a gyerekre kell varni, hogy felno, hanem az apjara, hogy beletanuljon a dolgokba :) de ha o semmi kompromisszumra nem hajlando es ennyire hatterbe szorit teged, akkor erdemes lenne elgondolkodnod azon, hogy hosszu tavon ezt el birod-e viselni
2013. jún. 29. 07:19
a kedves párom ugy képzeli hogy a volt párja jelenlétére csak addig van szükség mig a 18 hónapos gyerek megfelelő koru lesz, mert egy ilyen kicsi gyerek szerinte nem lehet az anyja nélkül az apánál, mikor megkérdeztem tőle hogy miért nem tudja a két gyereket egyedül elvini, azt válaszolta hogy a kicsi még kicsi ehez, és ő ezt nem tudja megoldani!! na mármost szerintem az lenne az észszerű ha megismerhetném végre a gyerekeit és ha ő nem tudja egyedül megoldani akkor az én segitségemet kéri, nem peddig az exxel hacukál!!! próbálom vele megbeszélni de csak a vita van hogy én féltékeny vagyok, meg paranoiás az exére, meg nem értem meg hogy ezzel a dologgal hogy ő igy tervez nincs semmi baj!!! végülis én 22 éves vagyok ő meg 35, több mint valószinű hogy buta és érthetetlen vagyok!!!
212. 55416fb8e2 (válaszként erre: 211. - Berni.1991)
2013. jún. 29. 00:01
te nem tudsz ez ellen tenni, ezt a parodnak kellene megoldania :( ertheto, ha gondoskodni akar a gyerekeirol, de az nem normalis, hogy csak a volt felesege jelenleteben talalkozik veluk, kozos programokat csinalnak, mintha meg egyutt lennenek. csak annyit tudsz tenni, hogy beszelsz a paroddal, hogy a kettotok jovojet hogyan kepzeli, alberletben eletetek vegeig, es te kotogetsz, mig o a volt felesegevel maszkal? ha a lakasban nem lakik senki, ki lehet adni alberletbe, az maris plusz bevetel :)
2013. jún. 28. 21:21
Nem tudom hogy most zsarolja e vagy sem, de régen zsarolta a gyerekek láthatásával, de ami számomra még nagyobb gáz az hogy közös lakásuk van hitelre aminek a párom átválalta a teljes fizetését gyerektartás gyanánt ami a 140ezres nettó fizetéséből 87 ezer forint plusz a lakás rezsije és mi meg albérletbe kell éljünk mert az exe nem engedi hogy ott lakjunk, igy senkise lakja a lakást, s alig van miből megélnünk, de ő mindenáron lakást akar a két gyereknek hamár otthagyta őket, amit én tulzásnak tartok!!! mert már nem az ő kötelesége az ilyet biztositani!!!szerintem
210. 55416fb8e2 (válaszként erre: 209. - Berni.1991)
2013. jún. 28. 20:37
nem, ez nem normalis. valoszinuleg az exe zsarolja ezzel (o volt a 'sertett' fel?). a parodtol nagyon gaz, hogy igy viszonyul, mert most vagy elvaltak, es onallo eletet el, vagy fellabbal meg mindig visszakozik
2013. jún. 27. 19:03
Sziasztok!!! Csak a véleményetekre vagyok kiváncsi!! a páromnak van két gyermeke s nekem is egy valaki mástól!Nekem ezzel nincs bajom, csak egy dolgot nem tudok elfogadni, az exe nem engedi hogy megismerjei a gyerekeket, a másik hogy ha valahova viszi a gyerekeket akkor az exe is megy mert máskép nem viheti el egy nyaralásra egy állatkertbe, egy fagyira sem!! nem tudom velem van e a baj, vagy ez normális hogy csak ugy funkcionálhatnak mikor meglátogatja a gyerekeket mintha még mindig egy család lenne???
2013. jún. 4. 21:13
Én meg nem mennék hozzá --és nem is élnék együtt--olyan emberrel akinek már mástól van gyereke, ilyen marha egyszerű az egész kérdés.
207. grizus
2013. jún. 4. 21:07
Én el tudnám fogadni. Szerintem nincs ezzel gond.
206. 1ecc381eb1 (válaszként erre: 201. - Érdekes73)
2013. jún. 4. 18:24
És már törölte is magát :) Mindenesetre a gondolkodása eléggé klinikai eset... De valóban lehet hogy valaki csak szórakozott, mert ez elég meredek ahhoz hogy igaz legyen :)
205. e49241a632 (válaszként erre: 172. - 9606bb69ef)
2013. jún. 4. 17:16
Szerintem te inkább feltűnően ostoba vagy.
2013. jún. 4. 16:57
Igazi "mostoha"!!
203. mumster (válaszként erre: 179. - 9606bb69ef)
2013. jún. 4. 06:55
Magas lóról lehet igazán nagyot esni.
202. 9b68993820 (válaszként erre: 199. - 9606bb69ef)
2013. jún. 3. 22:27
Erre sztem nem lehet mit mondani, ha te egy gyereket élő múltbeli hibának mondasz. Nem is hiszem el, hogy bárki érző ember így gondolkodna, sztem csak provokálod itt a témát. :)
201. Érdekes73 (válaszként erre: 198. - Boyocka)
2013. jún. 3. 22:26
Ma regizett :D Szóval kár komolyan venni...Bárki lehet a frissregi mögött akár egy hapsi is szórakozásból...
200. 9606bb69ef (válaszként erre: 197. - 9b68993820)
2013. jún. 3. 22:25

Keresek én, de egyszerre nem kavarok több pasival. Nem az én műfajom az ilyesmi. Rendes kapcsolatot szeretnék.

Ismerkedtem is elget, de normális pasit akivel oda vissza megvan midnen azt nem igazán találtam.

A házasságok nem működhetnek Magyarországon valami jól, mivel minden 2. házasság vége válás. Ismerősi körömben is láttam 21 éves csajt férjhezmenni, és 22 évesen már vált:D És ez csak 1 történet. Egyébként pedig semmi nem tart örökké.

Nem akarok szerelems lenni fogalmazzunk úgy.

199. 9606bb69ef (válaszként erre: 198. - Boyocka)
2013. jún. 3. 22:22

Vannak más hódolók is, de nemrégiben megbeszéltük hogy msot nem találkozik mással sem ő sem én. Viszont ha nem hajlandó velem foglalkozni, nem fogok otthon ülni:D Szóval nem egyedül leszek max udvarolgat majd 1-2 pasi:) + Vannak barátnőim is.

A férfit pedig el tudom fogadni, de egy élő múltbeli hibát nehéz.

198. Boyocka (válaszként erre: 196. - 9606bb69ef)
2013. jún. 3. 22:11

Fiatal szép?:)) Cicuska, 26 éves vagyok:) És nekem nem kell hangoztatnom azt, hogy szép vagyok, mert tudom! A férjem is tudja! Itt te reklámozod a fantasztikus szépségedet, nekem nincs szükségem rá:)

Míg én a közelgő születésnapomat meghittségben töltöm, te majd dünnyöghetsz magadban:(( szegény te:( Pedig biztos nagyon szép vagy...:DDD



Az a férfi vagy nő, aki nem képes a másikat teljes valójában elfogadni, az nem érdemes a másik szerelmére. Ha téged zavar a gyerek lépj le.. Ennyi. egy szülő gyerek viszony akkor is megmarad, ha ez a harmadik félnek nem tetszik. Vagy megszoksz vagy megszöksz...

197. 9b68993820 (válaszként erre: 195. - 9606bb69ef)
2013. jún. 3. 22:04

De hát van választásod. :) Keress olyan férfit, aki független, és nincs még gyereke. :) Mindenki azt reméli, úgy képzeli, hogy megismerkedik valakivel, nagy szerelem lesz, házasság, gyerekek, és élnek boldognak, míg meg nem halnak. :) Sajnos ez manapság egyre ritkább (szerencsére még akad). Nem tudom, miért gondolod ismeretlenül is azt másokról, hogy az ő házasságuk csak rossz lehet, bezzeg előtted még ott a tömérdek lehetőség.

Sztem ha igazán szereted ezt a férfit, tedd félre az előítéleteidet, ismerd meg a gyerekét. Lehet, hogy egy tündéri pofa, aki oda meg vissza lesz érted, és te is jól kijössz majd vele. De ha annyira nem vagy szerelmes, akkor jobb, ha mást keresel, akinek ugyanolyan céljai vannak, mint neked.

196. 9606bb69ef (válaszként erre: 194. - Boyocka)
2013. jún. 3. 22:02
A roszindulat visszaüt. Nehogy fél év múlva a drága kis férjed közölje hogy elhagy egy hozzám hasonló fiatal szép lányért:)
195. 9606bb69ef (válaszként erre: 192. - 9b68993820)
2013. jún. 3. 22:01
A szerelem elmúlik, semmi nem tart örökké. Nem kell eltartani van állásom, saját lakásom, autóm. Gyereket sajnos nem tudok egyedül csinálni. Másrészt teljes családot akarok a gyerekemnek, nem oylat ahol van apuci hétvégente más gyereket jár el látogatni az enyémmel meg nem törődik.
194. Boyocka (válaszként erre: 193. - 9606bb69ef)
2013. jún. 3. 22:00
Köszönöm, neked is hasonló jókat. Bár már kapod az ívet rendesen, úgyhogy nem lesz gond:))
193. 9606bb69ef (válaszként erre: 191. - Boyocka)
2013. jún. 3. 21:57

Veled már elbánt az élet. Nekem még van lehetőslgem hogy ne kelljen megelégednem az első idiótával.

Sok boldogságot!:D

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook