Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A páromnak gyereke van! fórum

A páromnak gyereke van! (beszélgetős fórum)


1 2
55. Tücke (válaszként erre: 54. - R.angel)
2012. jún. 12. 11:43
Igen egyszer visszakapja amit a gyereknek ad
54. r.angel (válaszként erre: 53. - Tücke)
2012. jún. 12. 09:04
Annyira elvetemült, hogy erre nem gondol, és nem is engedi, hogy az ő elképzeléseit valaki megpróbálja megváltoztatni, hiszen senkivel nem hajlandó erről beszélgetni sem. A gyerektől fogja visszakapni, azt amit ő tett vele, ha a gyerek már nem lesz kiszolgáltatott helyzetben, nem kell megfelelnie, akkor jön majd el az ő ideje.
53. Tücke
2012. jún. 11. 15:20
S még annál is szebb milyen sérülést okoz a gyereknek ezzel :(
52. r.angel (válaszként erre: 51. - Tücke)
2012. jún. 11. 08:29
Sajnos erre már én is rájöttem :( a saját bosszújához eszköznek használja a gyereket, a legszebb, hogy észre sem veszi.
51. Tücke
2012. jún. 11. 04:40
Az komoly. Nem normális a gyerek apja
50. r.angel (válaszként erre: 49. - Tücke)
2012. jún. 10. 21:27
Mindegy csak valamibe bele tudjon kötni. Nálunk is ez megy sajnos. Ha előbb szeretném elhozni esetleg, akkor mit gondolok én, ha egy darabig nem kérek tőle ilyet, és nem vagyok depis, akkor miért érzem jól magam a gyerek nélkül, nekem nem is hiányzik dumát nyomja.
49. Tücke (válaszként erre: 48. - R.angel)
2012. jún. 10. 21:00
Igen tudom nálunk a legnegyobb gondja mindig az volt az apjának (6és fél éve nem vagyunk együtt) h mért nem jár szoknyában mikor kislány és miért nincs szép hosszú haja mért kell levágni
48. r.angel (válaszként erre: 46. - Tücke)
2012. jún. 10. 20:32
Tudod, szép válás nincs. De hogy még 5 év után sem tudunk beszélni a gyerek dolgairól sem. Az már durva.
47. r.angel (válaszként erre: 45. - Kisgynevtanonc)
2012. jún. 10. 20:29
Csak az elmondásaira tudok hagyatkozni, meg a tanítónénik amit mesélnek a viselkedéséről. Nehéz neki az, hogy mi nem vagyunk jóba, és ő meg akar felelni mindkettőnknek. Ez lelkileg nehéz neki.
46. Tücke (válaszként erre: 43. - R.angel)
2012. jún. 10. 18:38
azért nem fenékig tejfel az egész ma is pl tiszta ziz volt valamiért.. de háttt elviselem mert a gyerekemnek szüksége van rá
2012. jún. 10. 13:44
A fiad nem is akar velük lenni? És ennek nyomai is vannak? Pl a viselkedéasén? Vagy(és ne haragudj meg) csak te látod sötétebben a dolgokat a fiad iránti szeretet miatt?
44. kisgynevtanonc (válaszként erre: 40. - R.angel)
2012. jún. 10. 13:43
Hát ezt nem tudom. Az biztos hogy egy gyerek életébe belecsöppenni alpból felelősségteljes dolog. Magamból kiindulva, 24 évesen teljesen másképpen gondolkodtam ezekről a dolgokról mint ma, lassan 31 évesen. CSak az idő az ami meghozza neked az "eredményt" Így, hogyapával még beszélni sem tudsz nagyon nehéz. Nagyon sajnálom hogy ilyen helyzetbe keveredtél.
43. r.angel (válaszként erre: 42. - Tücke)
2012. jún. 10. 13:42
Persze, akinek van sajátja, az tudja milyen érzés anyának lenni, és hogy kell bánni egy gyerekkel. Bár... mindig tudnak meglepetést okozni :) boldog lehetsz, hogy jó a viszonyotok, nincs ennél fontosabb egy válás esetében.
42. Tücke (válaszként erre: 40. - R.angel)
2012. jún. 10. 13:21
ez nőtől is függ, sztem. Ha a gyerek az utolsó akk tényleg fogalma sincs róla mire válalkozik. Tudom bnőm is volt ilyen helyzetben de neki a gyerek volt az eslő mert neki nem lehet sajátja és az is egy más szitu volt
41. Tücke
2012. jún. 10. 13:19
nem tudom, elég kemény a helyzet. én azt tudom h a lányomat kéthetente viszi az apja és az új bnőjét imádja a lányom a csaj is a gyereket. jó könnyebbség h a csajnak is van egy 9éves kisfia a lányom már 7és fél éves. Nekünk jó a viszonyunk szerencsére mind a kettővel. Gyereket meg nem tiltom tőle boldog vagyok h megy:)
2012. jún. 10. 12:52
De most komolyan? El tudja képzelni egy nő akinek nincs gyereke, hogy milyen lehet együtt élni mondjuk egy 8,5 éves gyerekkel? Szerintem gőze nincs róla.
39. r.angel (válaszként erre: 38. - Kisgynevtanonc)
2012. jún. 10. 12:45
A múltját tekintve ennek a nőnek, hisz ismerem, évekig tartó szerelmi kapcsolat egy apja korabeli férfivel. Az exem egy főnyeremény neki, van pénze, lakása, és végre van aki társként tekint rá, nem csak szeretőként. Hát... a gyerek az utolsó, hogy van.
2012. jún. 10. 12:35
Egyébként 30-s. CSak van annyi rálátása a dologra hogy tudja tud e a yerekkel élni nem? Hiszen ha úy érzi nem tud, akkor csak nem költözik össze vele, vagy vannak olyan aljasok hogy nem foglalkoznak a gyerek érzelmeivel és eyütt vannak mégis? Mert mint mondottam volt, mi a gyerek miatt is mentünk szét anno... Én úgy éreztem, nem jó eyütt, az ex-em gyerekének semmiképp nem jó velem. És inkább ki ki merre lát.
37. r.angel (válaszként erre: 34. - Kisgynevtanonc)
2012. jún. 10. 12:34
Semmi baj, nem feltételeztem semmi gondot a helyesírásoddal :) köszi a válaszokat :)
36. kisgynevtanonc (válaszként erre: 35. - R.angel)
2012. jún. 10. 12:33
Igazán sajnálom. Én mindíg meg szoktam kérdezni a faim, hoy találkozott e a nővel, beszéltek e, és mindíg hozzáteszek valami kedves dolgot, pl aranyos volt igaz? Kedves? Finomat főzött? Igaz nem kapok pozitív választ :) De legalább látja hogy én elfogadtam hogy ő van, és semmiképpen nem haragszom rá, ha jól elvannak. (Igaziból nem így van, de ezt neki nem mondhatom. Utálom azt a nőt, gyűlölöm. De el kell fogadnom a helyzetet a gyerek miatt. És ha meghallom hogy a gyerekemmel rosszat tett,leordítom mindenki fejét, csak előtte elbeszélgetek az apjával, hátha mellém áll. De bízom benne nem gajulnak el a dolgok ennyire )
35. r.angel (válaszként erre: 33. - Kisgynevtanonc)
2012. jún. 10. 12:27
Kemény... épp ezt tesszük most, eddig harcoltunk érte, mivel kicsit volt, és ő nem tudott ebbe beleszólni. Most beláttuk, hogy ezt úgy is ő fogja eldönteni, kivel és milyen feltételekkel szeretne együtt élni. Megbeszéltük, hogy ránk mindenben számíthat, bármit elmondhat, még ha az nekem fáj is, mindenben mellette vagyunk. Az apja még csak beszélgetni sem hajlandó velem, a telefont sem veszi fel. Ellenséges, úgyhogy esély arra, hogy meg tudunk egyezni semmi sincs, hiszen ez már így megy 5 éve.
2012. jún. 10. 12:24

ne terheld vele a gyereket


Na jó, helyesírási hibáktól tekints el kérlek. Gyorsan akarok írni, mert sokmindent akarok mondani, és dolgozom is közbe. De tudok helyesen írni :) Köszi

33. kisgynevtanonc (válaszként erre: 31. - R.angel)
2012. jún. 10. 12:22
Nagyon kemény dió ez. A fiam és apja 6 évig nem látta eymást, nem kereste az apja. Felbukkant, nem bíztam benne, de két alkalom után hogy elvitte, rájöttem, nem kell nekem szabályozni ezt a láthatás dolgot. Jön, mennek, ez így jó :) Remélem mindíg hozza is (a félsz azért bennem van.) Nay on buta ember az exed. Miért nem kérdezed meg milyen esélyetek lenne? mert szerintem ha nincs rá esely hogy visszaadják a felühgyeleti jogot, akkor valóban te terheld vele a gyereket, viszont akkor bármennyire is nehéz, tedd könyebbé az életét azáltal hogy segítessz neki azzal hogy könnyebben elviselje hogy nincs veletek . És merje esetleg az apjáékkal is jól érezni magát.
32. r.angel (válaszként erre: 30. - De Luca)
2012. jún. 10. 12:21
Szerintem teljesen már a szituáció akkor, ha a gyerek anyja úgymond nincs a képbe, vagy csak éppen. Attól is függ, hogy ez mindennapos együttélés, vagy csak a kiránduló hétvégék együtt töltéséről van szó.
31. r.angel (válaszként erre: 28. - Kisgynevtanonc)
2012. jún. 10. 12:16
A pénzével tudta sajnos, és a kapcsolataival. Eltelt két év és újra pert szerettünk volna indítani. De pár hónapja az események alakulása miatt - hogy most készülnek összebútorozni, mert eddig az ex az anyjáéknál lakott a gyerekkel - a gyerek érdekeit is figyelembe véve arra jutottunk, hogy nem indítunk addig pert, amíg az összeköltözésük nem alakul valahová. Lehet az lesz a döntő mindenben. Sajnos nem rakhatjuk a gyerek vállára a választás terhét, hiszen ő mindedkettőnket szeret. Az apja nem engedi hozzánk, csak a megszabott láthatás ideje alatt és iszonyatos mocskos módon tiltja tőlem a fiamat, és ez a gyereknek nagy lelki trauma. Ezért szeretnénk ha velünk nevelkedhetne.
2012. jún. 10. 12:14
Egyszer voltam ilyen helyzetben, de az sem hasonlítható össze ezzel a szituval, mivel zömmel csak hétvégenként találkoztunk (220 km-re lakott párom a lányával). Akkor múlt 6 éves, az anyja jóformán rá sem nézett (pár havonta/fél évente egyszer elvitte). De mivel roppant jólelkű, érdeklődő és átlagon felül értelmes kis teremtés volt, ezért már az elején spanok lettünk.
29. kisgynevtanonc (válaszként erre: 27. - R.angel)
2012. jún. 10. 12:13
Ja... Hogy ez nem friss dolog.... Elég szemét a te volt férjed ha belekényszeríti ilyenbe a gyereket. Nézd. Szerintem a lelki oldalát nézve, én úgy gondolom hogy a gyerek valóban képes elutasítani alapból a másik nőt, évekig, bármeddig, akármit tehet a nő, akkor sem fogja elfogadni, mert nem is akarja. Ennyi. A másik oldalról nézve pedig ez nagyon rossz lehet a gyereknek, hiszen nagyon nem akarja, de miért nem lehet veletek?
2012. jún. 10. 12:10
Mindenesetre, én mint anya, a gyerekem miatt próbálnám arra ösztönözni őt, hogy ismerje meg a másik nőt, hiszen vele kell élnie. DE miért nem élhet veletek? Miért, hogyan tudta elperelni? SAjnálom egyébként, biztosan nem könnyű . De ha már ez van, próbálj segíteni a faidnak azzal , hogy elősegíted eggy jó kapcsolat kailakulását.
27. r.angel (válaszként erre: 26. - Kisgynevtanonc)
2012. jún. 10. 12:10
A fiam amúgy sem egy puszilkodós fajta, amióta már nagyobb, a nagyszülőknek sem engedi, csak tényleg nekünk a szülőknek és a páromat is nagyon imádja. De egyáltalán lehet működő kapcsolat, így hogy még nem laktak együtt, szinte egymást sem ismerik és még ott van egy gyerek is? Ha több év alatt ez a nő nem tudta megszerettetni magát, amikor csak a jót kaphatták egymástól, akkor most sikerülni fog?
26. kisgynevtanonc (válaszként erre: 24. - R.angel)
2012. jún. 10. 12:05
Azt hogy senkit nem ismerek és nehéz így nyilatkozni. És amit mondok az VÉLEMÉNY, TAPASZTALAT, NEM TANÁCS!!!!!! Szerintem a legtöbb gyerek ebben a korban, alapból tiltakozik a szigor ellen, az én fiam is 8 és fél, tehát látom rajta, önállósulási törekvéseik, (majd én jobban tudom, én vagyok aki tudja nem te, és eyébként is azt csinálok amit akarok ,) tombolnak!!! Én kiskamaszkornak hívom :) Alapból elutasítja anőt... TErmészetes, hiszen te vagy az anyja, akit nagyon szeret, és neki nem kell más anya! Ne is puszilja meg, mit akar ő tőle? Elvette az apukáját, esély sincs rá hoggy anya és apa egyszer majd eyütt... Akár ez is lejátszódhat a gyerekben. AKÁR: Nem tudom. Nem ismerem.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook