Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mozaik család - a páromnak gyereke van... fórum

Mozaik család - a páromnak gyereke van... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
568. Sornyul
2018. máj. 25. 23:24
Dettó
2018. máj. 19. 16:53
én is
2018. máj. 16. 20:56
Azért én kíváncsi lennék a folytatásra...
2018. máj. 16. 15:06

Lehet, hogy semmi nincs:)

Reméljük minden rendben.

564. Sornyul
2018. máj. 12. 11:58
Úgy látom, nagy vihar nincs. 😉
563. Érdekes73 (válaszként erre: 558. - Csinszka2)
2018. ápr. 21. 22:04
Mi a helyzet azóta ?
562. Sornyul (válaszként erre: 558. - Csinszka2)
2018. ápr. 11. 14:40

Igen, ez így is van, egyetértek veled, amíg lehet, az ember inkább előbb próbálja megoldani a problémát és ne meneküljön el egyből... csak egy idő után, ha túl sok lesz a toldás-foldás, jobb a különlét, a menekülés.

Én az első kapcsolatnál bántam, hogy toldani-foldani próbáltam és nem menekültem el inkább a fenébe, bakker 3 évig húztuk, pedig egy fél évig se lett volna szabad, csak az időmet rabolta, ráadásul kb egy év után jött volna valaki, aki akár utódja is lehetett volna annak a balfácánnak, de én inkább maradtam a rosszban. (NB, ezzel a fiúval, akit utamba sodort az élet - defektet kapott a bicajom, gyerkőc meg épp jött a bicikliúton, megállt segíteni, aztán elbeszélgettünk útközben, szóval nem csaltam meg az akkori kapcsolatomat - ,szóval ezzel a fiúval utóbb évekig kerülgettük egymást, egyszer meg is próbáltunk találkozgatni, de más volt a célunk, és utóbb megszűnt a gyerek (hapsi) varázsa. - No mondjuk ez is durva, ő nekem kvázi megmaradt 25 éves kölyöknek, aztán most meg már majdnem 40, tehát már hapsi bőven. :D)

Szóval mérlegelni kell, hogy mi fontos. Drukkolok, hogy számodra, számotokra jól oldódjon meg ez az egész.

561. fehérke111 (válaszként erre: 558. - Csinszka2)
2018. ápr. 10. 07:12
Sok sikert, boldogságot - drukkolok!
560. csikil4ny (válaszként erre: 558. - Csinszka2)
2018. ápr. 9. 18:13
Ahogy látom rajtad nem fog múlni semmi, sok szerencsét!
559. 31bc25d879 (válaszként erre: 558. - Csinszka2)
2018. ápr. 9. 17:28
Legyen így:)
2018. ápr. 9. 17:26

Sziasztok, bocsánat az eltűnésért, rengeteg a munkám és bevallom nincs is túl sok jelentenivalóm (vagyis gyűjtöm őket :))

Visszaolvastam és aranyosak vagytok, hogy aggódtok a "baba/gyerekvállalás" miatt - igen, mindez jogos, de egyelőre nem ez az elsődleges. Fontos lenne 'stabil alapokra' helyezni ezt az egészet.

Látom (a kommentekből) és tisztában vagyok azzal, hogy sokan teljesen másképp döntöttek volna. Kicsit mondjuk amiatt fura, mert ha egy konfliktus automatikus velejárója a szakítás és nem az, hogy az ember előbb átlássa, ő maga hol hibázhatott, vagy ne kerüljön terítékre a lehetséges megoldás, akkor az összes kapcsolatot megehetné a fene... :)

Én most kicsit "megfigyelő" pozícióba helyezkedtem. Kíváncsi vagyok, hogy a sok szép szó és ígéret mögött mennyi lesz a tett, s vajon a VALÓDI problémáink (amikkel kb indítottam is a fórumot), azok miképpen fognak alakulni/változni/lezongorázódni.

Nem végtelen türelemmel követem az eseményeket, inkább kíváncsian várom a dolgokat. Olyan ez, mintha valóban "felszállt volna a lila köd" - teljesen higgadt vagyok és magam is rengeteg konstruktív javaslatot teszek. Vannak változások, de sok minden meg valamiféle "dacból" történik.... nem is tudom leírni.

Tudom, hogy mindkettőnkben vannak még tüskék (érzi az ember), ezeket is ki kell gyomlálni.

Szóval nálam/(nálunk) most a tiszta, nyílt kommunikáció időszaka van, s azt nézzük, hogy egy irányba haladunk-e, tudunk-e mindketten kompromisszumokat kötni, vissza tudunk-e egymáshoz találni úgy, hogy egy sokkal szilárdabb valamit süssünk ki a dologból ;)


PUSZI NEKTEK!! :)

2018. ápr. 9. 12:04
Azért valamit írhatna, hogy teljesen megnyugodjunk;)
556. Sornyul
2018. ápr. 9. 10:45
Na, úgy látom, nagy itt a nyugalom, Csinszka, ez remélem, jót jelent. 😊
555. Sornyul (válaszként erre: 553. - Pera0322)
2018. ápr. 5. 10:14
Én meg rendre így kezdtem, hogy én férjet keresek, el is riasztottam hajdan pár jelentkezőt, akik lazább kapcsolatra vágytak volna. 😁 illetve nekem ez az egész elvalt pasis story-sorozat is pont ecelbol volt. Csak épp nem jött össze. Mire a férjemmel találkoztam, már megtanultam, hogy ne mondjam, és bár az akkor még csak barátom nem volt hülye, tuti sejtette, mo a célom, beszélni ilyesmikről nem beszéltünk előre. Utóbb szívtam, szívok is miatta kicsit, mert van amiben azért nincs teljes egyetértés a (gyerekvállalás), gyermeknevelés terén. Bezzeg a korábbi delikvensekkel (már csak a lehetséges mozaiksag okán is) megbeszéltük ezeket a dolgokat is. Ők mondjuk utóbb megis megijedtek az elkotelezodestol.
554. Sornyul
2018. ápr. 5. 09:49

Szerintem se kéne várjon a babaprojecttel. Férjet 50 évesen is találhat, ha most nem jön mégse össze a nagy összebékules, gyerekei viszont csak most lehetnek. Lehet, hogy ő szerencsés alkat és 40 évesen is potyogtatja majd a gyerekeket, de ha már most 35, és már eddig is hormonokat szedett, akkor bele kéne húzni.

Amúgy meg most simán lehet, hogy hopp, a nagy békülésre spontán mód bekopog egy kis szivárványbaba. Vagy kettő is egymás után.

553. Pera0322 (válaszként erre: 552. - Mézes-Krémes)
2018. ápr. 5. 09:49
Én sem merném vállalni, de én nem is maradnék vele ;) Tudom hogy szereti, de én pár csalódás után már úgy kerestem kapcsolatot, hogy megmondtam családot szeretnék. A szerelem mellé nem árt, ha az ember tudatos is tud lenni. És talán egy picit önzőbb is, mert az idő az egyetlen, amit nem ad vissza neked senki.
552. Mézes-Krémes (válaszként erre: 551. - Pera0322)
2018. ápr. 5. 09:30
Na, arról el is felejtkeztem, hogy hány éves! :) Na igen, nem egyszerű, akkor itt el kell gondolkodni azon is, hogy vállalná-e úgy, hogy adott esetben egyedül marad. Bár az utóbbi mindig-mindig benne van a pakliban... Én biztosan nem merném egy ilyen botrány után felhőtlenül vállalni vele. De mindenki más.
551. Pera0322 (válaszként erre: 550. - Csikil4ny)
2018. ápr. 4. 18:46
Egyetértek, szerintem 35 évesen (kövezzetek meg... de ha jól emlékszem ennyi idős Csinszka, most nem keresem vissza) nem lehet jóóó darabig halogatni a gyerekvállalást. Nyilván az a nem mindegy, hogy kinek. De akkor meg megint a kapcsolatot kell átgondolni.
550. csikil4ny (válaszként erre: 547. - Mézes-Krémes)
2018. ápr. 4. 17:00
Az attól függ, hogy mit szeretne Csinszka. Mert ha gyereket és már az a gond, hogy nem jön össze, akkor egyre inkább fogy az esélye, fiatalabb nem lesz ő sem. Persze jó átgondolni, hogy ha úgy alakul, szeretne-e egyedül gyereket nevelni.
549. Sornyul
2018. ápr. 4. 10:06

Tyű, már én is vártam a fejlemenyeket. 😁 (ünnepek alatt is be-beneztem, hátha írt valaki.)

Örülök, hogy Mr Logisztikus kicsit észhez tért, reméljük, most tényleg megijedt és tartós lesz a változás.

Azért tényleg tartsd nyitva a szemed, egy ideig legalábbis, az az érzésem, te is békére ,állandóságra, biztonságra törekvő hölgy vagy, akit könnyű levenni a lábáról. Úgy érzem, most megkönnyebbültél, hogy maradhat a kapcsolat, nem kell ujat keresni. A következő heteken, hónapokon áll majd, mennyire égett belétek ez a figyelmeztető kapcsolati válság.

548. Mezei Virág (válaszként erre: 537. - Csinszka2)
2018. ápr. 4. 09:51

:)

Sok boldogságot!

Azért a lakásod ne add el!!!

547. Mézes-Krémes (válaszként erre: 537. - Csinszka2)
2018. ápr. 4. 09:26

Szia!

Örülök, hogy olvashatom a folyományokat! Én nagyon számítottam rá, hogy az eltűnésed után majd teperni fog, és már mindenre nyitott lesz. Amit az 5napozással csinált, az szerintem nem volt más, mint tudatos manipuláció, hogy megtörj.


Figyelj, Te élsz vele ennyi éve, az írásaidból az jön le, hogy nagyon ragaszkodsz hozzá. Ha ennyi mindent változtatott hirtelen, akkor adj még neki egy esélyt, ha úgy érzed!


Igen, felszállt a rózsaszín köd, de jól is teszed, ha nyitott szemmel figyeled a kapcsolatotokat, és helyes dolog, ha többé nem engeded ide fajulni a dolgokat, ahol most volt. Szerintem minden csoda csak három napig tart, ha a változtatás a részéről csak átmeneti lenne, vagy nem őszintén akarná megoldani, hanem ez újfent egy manipuláció (nekem kicsit ez a gyanúm, de ne legyen igazam), akkor idővel úgyis kibukik majd, hiszen azt fogod észrevenni, hogy ahogy a kedélyek lenyugodtak, minden áll vissza szépen a régi kerékvágásba, és kezdődik előről az egész.


Szerintem ha ennyire szereted őt, semmit nem veszítesz, ha adsz neki a mostani szituban még egy lehetőséget a változtatásra. Hiszen nem megcsalt, nem erről van szó. Ellenben én a helyedben a gyerek projektek most jóóóóó darabig hanyagolnám, az biztos!


Jaaa, és szívesen olvasnám életed sztoriját egy privát naplóban, ha esetleg gondolsz ilyesmit vezetni. :)

546. csikil4ny (válaszként erre: 537. - Csinszka2)
2018. ápr. 4. 07:21
A férfiak egy része/amúgy a nőké is/ ha bántva érzik magukat, akkor elkezdik sértegetni a másikat. Lesz még ilyen helyzetetek. Legfeljebb meg tudjátok beszélni, hogy figyelmeztetitek a másikat, hogy a határt átlépni készül. Ha szembesítenek, hogy szándékosan bántasz, leáll az ember, mert felvállalni, hogy szándékosan szemétkedek elég nehéz. Ha nem vagyok alapból jellemtelen.
545. 31bc25d879 (válaszként erre: 537. - Csinszka2)
2018. ápr. 4. 07:01

Örülök, hogy minden rendeződik. A sérelmeket tegyétek félre és induljon az új életetek teljes erőbedobással és előre.

Ha valami probléma felüti a fejét - mert az mindenhol van - meg kell beszélni.


Sok boldogságot kívánok:)

544. michelle.r (válaszként erre: 542. - Érdekes73)
2018. ápr. 3. 23:43

Simán tévedhetsz.

Unokahúgom nagyon fiatalon, 17 évesen ment férjhez, mert terhes lett. Még meg sem született a bébi, amikor a keves férje inni kezdett, nem kispályás módon. Négy év múlva újra terhes lett, azt mondta a férjének, elveteti a gyereket, a másikal elköltözik, hogy sose látja őket többé. A fickó aznap ivott utoljára. Néhány éve már nem is dohányzik. A kisebb lány most fog érettségizni.

543. Bichi
2018. ápr. 3. 23:13

előre is elnézést, de olyan érzésem van, hogy ez valami szappanopera. Régen, mikor belenéztem az Éjjel-nappal Budapest-be, mindig azt hittem, hogy lehet ennyire a valóságtól elrugaszkodott történetet írni, sok esetben véltem úgy, hogy már nincs az az ember aki ezért-azért ki nem rúgta volna a barátját/barátnőjét.

Hát itt az élő bizonyíték, hogy ilyen tényleg létezik. És én még mindig nem hiszek a szememnek, és csak pillogok. Mikor néha beleolvasok, akkor tuti vagyok benne, hogy most már biztos azt fogom látni, hogy a főhősnő a fejéhez csap, hogy de hülye voltam eddig, és nem és nem :)

542. Érdekes73 (válaszként erre: 537. - Csinszka2)
2018. ápr. 3. 22:59
Vége a rózsaszín ködnek. Azt te tudod hogy mennyi tüske maradt benned és képes leszel e újra nyitni. Vszínű hogy ez az idill nem fog sokáig tartani de inkább tévedjek :) Ami tanulság szerintem bárhogy alakul : önmagadat ne told a háttérbe és ha vmi zavar azt közöljed időbe.
541. Csinszka2 (válaszként erre: 539. - Michelle.r)
2018. ápr. 3. 21:14

Teljesen igazad van és köszönöm ezt a tanácsot! Azt hiszem, valahogy így lehet ezt.... venni egy nagy levegőt és elindulni.


;)

540. Csinszka2 (válaszként erre: 538. - Michelle.r)
2018. ápr. 3. 21:13
Természetesen csak ezért vittem :))))))))))))
539. michelle.r (válaszként erre: 537. - Csinszka2)
2018. ápr. 3. 21:11

Szerintem hagyd a miérteket, és a felelősök keresését. Sőt egyáltalán hagyd a múltat. Nem vezet sehová, ha abban kalamolsz.


Most van most, ha adsz egy esélyt, innen induljatok. Aztán meglátod, hogy mi lesz. Drukkkkk! ;)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook