Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Negatív tapasztalatok az Atkins diétával kapcs. fórum

Negatív tapasztalatok az Atkins diétával kapcs. (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
298. csahu
2004. ápr. 28. 01:49

Én sem bírtam igazán az Atkins módszert. Minden bajom volt, amit Ti is írtatok.

Találtam egy jobbat. Sok tekintetben hasonlít az Atkins-hoz, de jobban kézbentartható és nem kell annyi húst enni. Protein Sparing Modified Fast a neve - ez fehérje megőrző módosított diétát jelent körülbelül. Ahogy a ma esti ESTE-ben hallottam valami hasonlót csinálnak Szent Imre kórházban is. Elég sokat tudok már róla, ha valakit érdekel szívesen közreadom.

2004. ápr. 22. 16:10

Hát sziasztok.

Megosztom veletek mi történt velem tegnap.

Reggel 7kor felkeltem , mivel szabadnapos voltam 8 ra mentem edzeni a konditerembe.

Reggeliztem előtte , hogy nehogy rosszul legyek vagy ilyesmi.

Ettem úgy 6 szelet szalámit meg egy pici sajtot.

Az edzés végén mégis olyan rosszul lettem , mint még soha.

Minden elsötétült , alig birtam a lábamon megállni, zúgott a fejem, bedugult a fülem...

Rettenetes volt.

Mi lehetett az oka?

Hiszen direkt reggelizve mentem le!

296. XT
2004. ápr. 22. 14:59

Ez az íz dolog tényleg nagyon érdekes! Most szinte mind olyan dolgokat eszem, amit eddig soha (kiv. csirke- és pulykahús)pl. nem szerettem a sajtokat, de most ráöttem, hogy milyen finomak! Nekem az elsö eredményem az, hogy reggelente tök könnyen ébredek, ezelött meg szószerint 4kézláb másztam ki az ágyból :)

Most nagyon boldog vagyok, mert eddig csak abból meríthettem energiát amit itt olvastam és itt írtatok nekem (tényleg nagyon köszönöm a bíztató szavaitokat!) most meg egy fogyni vágyó barátnQm is el fogja kezdeni a hatásomra! Remélem együtt még könyebb lesz, és leszokom végre a csokiról! :)

295. Kata25 (válaszként erre: 294. - XT)
2004. ápr. 19. 08:43

Szia XT!

Tarts ki!!! Nyilván nem örül a szerbezeted, hogy ha hirtelen változások állnak be a megszokotthoz képest, erre rá kel hangolódni. Nem vagyok valami nagy tudor még (két hete csinálom), de jól érzem magam a bőrömben, és elindultak a kilók lefelé. Szerintem az a titka, hogy lelkileg hogy állsz az egészhez. Fontos, hogy azt gondold végig, hogy mit ehetsz és ne arra koncertrálj, hogy mit nem. Néhány nap után már nem is kívánod a tilosat, TÉNYLEG!!! Nekem az tetszett a legjobban, hogy jobban kiérzem az ételek ízét. Ha problémáid vannak, itt vannak a "nagyok" - már mint a régi Atkinsesek - és segítenek. NEM VAGY EGYEDÜL!!!

Kitartás!! Pusz

294. XT
2004. ápr. 18. 15:24
Igazad van, erre nem is gondoltam. Mindig az jut eszembe, hogyha más megtudja csinálni, nekem is menni fog, de néha már a sírógörcs kerülget! Nagyon remélem, hogy a tegnapi bünözés miatt (a csoki) nem áll le a zsírégetés, ha egyátalán már elkezdödött. Ilyenkor legszivesebben felpofoznám magam :)
293. rozsaajq (válaszként erre: 291. - XT)
2004. ápr. 18. 14:34

xt!

Ha olvastad a könyvet, tudnod kell, hogy ilyen tünetei lehetnek azoknak, akik súlyosan CH-függők. El fog múlni, ne add fel. Egyébként a tüneteid igazolják leginkább, hogy neked az Atkins-módszer jelenti az utat a tartós fogyáshoz. Gondold ezt végig!

292. spagoca
2004. ápr. 18. 14:20
Szerintetek korpatablettát lehet-e szedni, mert a székrekedéstöl kijött az aranyerem.Különben nekem is felváltva van hasmenésem és székrekedésem.Azt olvastam,hogy a korpa csak rost ,nem ch ,eltelit és segiti az emésztést.
291. XT
2004. ápr. 17. 22:03
Én most 3 napja csinálom (vagy beszéljek múlt idöben?)az Atkinst, de valami borzalom volt ez a 3 nap, egész végig remegtem, lezuhant a vércukrom (pedig nem vagyok cukorbeteg) megfájdult a gyomrom a zsíros dolgoktól, és most "hab a tortán", hogy befaltam egy tábla csokit, mert már nem bírtam tovább. Már elég hosszú ideje csinálok más fogyókúrákat, eddig 17 kilót lefogytam, de eddig ilyen gonosz diétával nem találkoztam. :) Pedig tökre tetszett amit a doktor leírt a könyvébe, és egyet is értettem vele, de most nem tudom mi legyen. Ja, és ráadásul ma még hasmenésem is volt, amivel úgy látom, nem vagyok egyedül. És mindezt 3 nap miatt.
290. hszonja
2004. ápr. 15. 13:58

Ha jól értelmezem amit irogattok, akkor az első fázisban szabad mályva teát inni???


Én régebben ittam rendszeresen, nekem is úgy jött be, h minden másnap ittam este/délután. Egyébként nálam az étvágyat is csökkentette, szóval nem rossz, csak mértékkel kell.

289. anett59 (válaszként erre: 288. - F954ece72f)
2004. ápr. 13. 22:02
Sziasztok! nekem a diéta előtt is voltak gondjaim a székletemmel, de nem váltogatta magát a hasmenés és a székrekedés. Szerintetek ilyen esetben gyanakodjak?
288. f954ece72f (válaszként erre: 287. - Satya)
2004. ápr. 12. 19:05

Satya! Ez akkor igaz, ha az Atkins diéta elött is fenn állt a széklet gond.Candidánál, hasmenés és szorulás váltogatja egymást és felmerül a gyanú.

Itt kezdetben egy rosthiányos táplálkozásról van szó ami bizony okozhat szorulást, vagy pont az ellenkezőjét.


287. satya
2004. ápr. 12. 18:16

Sziasztok Lányok!

Akinek széklet gondjai vannak,javaslom gyanakodjon esetleg kandida gomba fertőzésre!A masszőröm ötlete aki égészségügyben dolgozik.

286. Zolii (válaszként erre: 284. - Kiscsikó)
2004. ápr. 6. 08:00
Jól emlékszel!! Szerintem próbáldd ki, és elmúlik!!
285. Vika (válaszként erre: 276. - Vikyci)
2004. ápr. 5. 23:37

Kedves Vikyci!


A vízivás miatt ne legyen gondod, az okosok szerint legalább napi 1,5 l vizet mindenképp inni kéne, az én vesém egészen jól alkalmazkodott a megnövekedett folyadék bevitelhez,nálam is az első helyre került a kaja listán a víz. Adj időt a testednek az átálláshoz. Ha úgy érzed, hogy benned marad, akkor javaslom a csalán teát,nagyon jó vízhajtó hatású. Remélem már jobban van a hasad.

284. Kiscsikó (válaszként erre: 279. - Zolii)
2004. ápr. 5. 23:14
Magnesia,nem?Én úgy emlékszem!
283. Ancsura (válaszként erre: 282. - Molntak)
2004. ápr. 5. 21:49
Én nem birok meginni egy nap 2 liter vizet. Amit megiszok az is bennem marad, már azt gondoltam hogy olyan vagyok mint a dinnye, hogy a víztől is hízok.
282. molntak (válaszként erre: 276. - Vikyci)
2004. ápr. 5. 07:37
Nekem 1 hétig volt hasmarsom az elején tisztul a pocakod ne ijjedj meg ám ha tényleg elviselhetetlen méreteket ölt hasfogó!! Igyál igyál ugyse sokáig fogod kívánni.
281. Bodsa (válaszként erre: 276. - Vikyci)
2004. ápr. 4. 21:43

Szió Vikyci!

Nyugi, nekem is volt ilyen, majd megszokja a pocid ezt a féle étrendet, addig vigyázz arra, hogy mit eszel. Nekem néha elő-elő jön, de szerencsére nem gyakran. Ez a 40. napom.

A víz meg kell ehhez a diétához, természetes hogy kívánod a vízet és idd is :)

Ha 2 napnál tovább tart a hasmenésed, akkor arra már jobban oda kell figyelni, de addig is kapj be 1 széntablettát.

Bodsa

280. molntak (válaszként erre: 278. - Ancsura)
2004. ápr. 4. 18:45
Okozhatja magnézium, kálium és kalcium hiány. Mit szólnál egy multivitaminhoz?
279. Zolii (válaszként erre: 278. - Ancsura)
2004. ápr. 4. 18:12
Van olyan ásványvíz hogy magnezit! Remélem jól emlékszem a nevére! Attól állítólag elmúlik a görcs!!
278. Ancsura
2004. ápr. 4. 18:06
azt olvaszam, hogy kálium hiány is felléphet a diéta alatt, amitől görcsöl a lábad. Nekem szokott, mit hallottatok róla?
277. Eri
2004. ápr. 4. 17:55
Hali!266-folyt. Nekem sem esik jól semmi.Ma grillcsirkét ettem,de még az sem esett jól.Csak a sajtokra fanyalodom rá viszont abból sem lehet sokat enni.Remélem változik a helyzet.
276. Vikyci
2004. ápr. 4. 14:06

Sziasztok!

Ez a 3.napom a diataval, es ma reggel iszonyat has-szaladasom volt. Ez a dietatol lehet?

Amugy en nagyon kivanom a vizet, egyfolytaban csak innek. Ez normalis?

275. mooni
2004. ápr. 4. 07:41

a 266-nak a folytatása...!

sziasztok!mint ahogy írtam is ,hogy velem mi történt,atóta is az a helyzet,a húsra rá se birok nézni,egyszerűen nem tudok semmit.de olyat se amit nem lehet,remélem megkívánom vagy a húst vagy a halat vagy a tojást vagy a zöldséget,mert már kezdek izgulni!!!!

274. f1dcbad22d (válaszként erre: 265. - Molntak)
2004. ápr. 2. 19:01
Én idáig nem szedtem és teljesen jól éreztem magam. Most elkezdtem szedni multivitamint,kiváncsi vagyok rá . Igaz egy patikusismerősőm szerint heti 2-3 kanál barna rizs többet használna mert szerinte ez a fajta CH kell az agynak.
273. f1dcbad22d (válaszként erre: 264. - 77c890c6af)
2004. ápr. 2. 18:59
Remélem előbb utóbb kiderül.
272. mooni
2004. ápr. 2. 18:43

nekem is így volt,az első héten lement 3 kg.,és jól is éreztem magam,most meg teljesen megállt!

nem értem??

271. Eri
2004. ápr. 2. 18:27
Ja és -3kg ment,de csak az első héten.
270. Eri
2004. ápr. 2. 18:25
Én 22.napja csinálom.De már nem tudom hol rontom el,hogy stagnál.
269. mooni
2004. ápr. 2. 18:23
és ti mióta csináljátok?mennyi kg.ment le?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook