Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Negatív tapasztalatok az Atkins diétával kapcs. fórum

Negatív tapasztalatok az Atkins diétával kapcs. (beszélgetős fórum)


178. vince (válaszként erre: 177. - F954ece72f)
2004. márc. 17. 21:20

A sumon en is gondolkoztam, de nem jon be mert koran halnak. A garazskapu meg taviranyitos igy max inhuvelygyuszit kapok a gonb megnyomasatol.

Ajanlom a fallabdat mert ott tutti eg a zsir.


177. f954ece72f (válaszként erre: 176. - Vince)
2004. márc. 17. 21:17

Ennek örülök, hogy elméletben már igen jók vagyunk.Tudom én is mi lenne nekem a jó de a kivitelezéssel van gond:))Elég az a mozgás ha kinyitod a grázs ajtót naponta kétszer én már csak tudom, nekem még kaput is kell nyitálnom ráadásul mk.szárnyát:))

Jógázni én is azért járok, mert elötte lehet parkolni ráadásul ingyen:)Adok két hónapot magamnak és ha nem változik a súlyom próbálkozom a sumoval, igaz oldal lábemelésnél még feltöröm a betont,de muszáj valami testhezálló mozgásformát elkezdenem:)

176. vince (válaszként erre: 166. - F954ece72f)
2004. márc. 17. 20:48

Smoky

agyban annnyira tudok sportolni, de .

Reggel felkelek lemegyek a garazsba 12 lépcso, majd beulok vezetek 32 km.-et. ettol a labam bedurran egy kicsit, mert nyomom a gazt. A ceg elott parkolok egyet, termeszetesen a bejarathoz kozel. Bemegyek es este ezt megismetlem. NAmarmost, ha nem a garazsa parkolok, hanem ket utcaval odebb akkor ellopjak pl az autot, ha cegnel tavolabb allok meg akkor meg fizetni kell:))))) Szerintem ez a kifogas megallja a helyet. Az uszas csak azert tetszik mert van parkolo es az ndk-s uszonoknek is szeles a hata, pedig ok nok en meg pasi:)))

175. Juli (válaszként erre: 173. - Bringo)
2004. márc. 17. 17:48
ugyanez volt nekem is, ne aggódj!
2004. márc. 17. 17:05

Bringó!

Örülj neki!

Nekem az első 3 hétben heti 1 x sikerült hosszú vajudás után!!!

173. Bringo
2004. márc. 17. 16:20
Tudja valaki, hogy okozhat az első hét után hasmenést a diéta? De szinte a víz folyik belőlem, mintha beöntést kaptam volna. Aggódjak vagy ne?
172. f954ece72f (válaszként erre: 167. - Molntak)
2004. márc. 17. 13:20

Ne csak fogat moss, hanem a lepedéket is takaritsd le a nyelvedről és időnként rágj el agy kis petrezselymet, vagy akár egy szegfüszeg szopogatása is megteszi,vagy kávészemropogtatása.

A folyadékra vigyázz mert kb. 1,8 l a napi szükséges mennyiség.Nyáron egy picivel több.Vese és szivbetegségnél kevesebb a megengedett.

Nagyon leterheled a szived ne igyál ennyit.

171. Zsuzska (válaszként erre: 169. - Molntak)
2004. márc. 17. 13:02
4-5 liter, az rengeteg. Nem vagy te cukorbeteg? Azok isznak annyit. A férjem, mikor nem tudtuk a 8 literes lábasomban főzött magának teát, és megitta egy nap!!! Én gyanakodnék a helyedben.
170. Shaba (válaszként erre: 169. - Molntak)
2004. márc. 17. 12:34
Huhh. Ez nem túl sok?
169. molntak
2004. márc. 17. 11:35
4-5litert iszom naponta ennél többet nem tudok
168. edit (válaszként erre: 167. - Molntak)
2004. márc. 17. 11:32
Én úgy vettem észre, hogy ha több folyadékot iszom akkor valamit javul a helyzet (de így meg állandóan a wc-t járom), tényleg nagyon kellemtlen a szájszag -íz.
167. molntak
2004. márc. 17. 09:42
Tudom hogy ez jót jelent mert akkor állítólag ég a zsír, de iszonyatosan rossz ízű és szagú a szám,többször mosok fogat de nem moshatok 5 percenként. Nem lehet ezen valahogy segíteni?
166. f954ece72f (válaszként erre: 165. - Vince)
2004. márc. 17. 08:33
Te egy nagy mágus vagy:)) Lehet, hogy már a sport gondolatától is izomlázad lesz?:))Ne az adzésben higyj, hanem magadban, hogy meg tudod csinálni és akard.Az úszással nem nagyon lehet fogyni de kezdésnek nem rossz.Legalább gyalogolj estre a friss levegőn egy órát meglátod kedvet kapsz a mozgáshoz.Aztán beszámolni ám:))
165. vince
2004. márc. 17. 05:54

Smoky!

Feherjet birom:)) Bar ma arra ebredte hajnali kettokor, hogy szabalyosan faj a farizmom es nem tudom mi az oka, de nem nagy elmeny sajnos. Hetvegen pancsoltam a vizben, talan izomlaz ? nem tuodom, de faj.

164. vince (válaszként erre: 162. - D53ebb41c7)
2004. márc. 17. 05:52

Smoky

MAjdnem talált :))) nem kék de pihen a kanape mellett. Regen rendszeresen gyurtam, meg is volt az eredmenye, majd amikor abba hagytam jottek a kilok. Most gondolkodom a sporton, de meg a kifogasokat gyujtogetem ellene:) Mar nem sokaig.

A hiusag tudod nagy ur. Sajna en nem hiszek az itthoni edzesben ezert lemegyek uszni es futni ez bevalt mar sokszor.

163. d53ebb41c7 (válaszként erre: 159. - Csigusz)
2004. márc. 16. 21:42
Jól mondja Dundy magnézium hiánya okoz görcsöt.
162. d53ebb41c7 (válaszként erre: 161. - Vince)
2004. márc. 16. 21:41

Ezekszerint a Tied kék:)) Talált?

Egyenlőre csak nézegetem, de ami késik az nem siet.

Ugye sportolsz valamit, vagy egyenlőre elég mozgás az is, hogy a nadrágszijadon huzol egyet?:))

Hogy birod a sok fehérjét?

161. vince (válaszként erre: 158. - F954ece72f)
2004. márc. 16. 21:05

Smoky!

Helyes lehet a barbi sulyzokkal, remelem rozsaszint vettel:)))))))))))))


160. dundy (válaszként erre: 159. - Csigusz)
2004. márc. 16. 20:47
Biztos vitamin hiány van mögöte, valamelyik topicon már írtam hozzá.Mióta magne b6-ot sszedek torna alatt, sem, után nem jelentkezik görcs.
159. csigusz
2004. márc. 16. 20:30
Sziasztok. Én a 12. napon éjjel 2x ébredtem iszonyatos vádligörcsre. Ha jól tudom, Atkins bácsi sót javasol ez ellen (de nem biztos, lehet, hogy rosszul emlékszem). Mi a véleményetek?
158. f954ece72f (válaszként erre: 157. - Annus)
2004. márc. 16. 14:28

Szia Annus!

A lökött sógornőm mániája a futás és ezt hallom már évek óta igen tele vagyok a csajjal.Nem körültekintő még a féllábú embernek is futást javasolna:))Nekem térd és bokaproblémám van, a kitöréseket sem tudom kivitelezni.Szeretném ha jobb kondim is lenne és a fogyásom is nagyobb ütemben haladna, ezért muszáj valamennyit mocorognom.Ma jógán leszek és talán a taposón egy 1o percig, már annyira nem érzem unalmasnak.

Szép fokozatosan az lesz az igazi ha 3o percet jókedvűen égetem a zsirt.Több ch.-t viszek be, de csak délelött.Nem birom a drsztikus megvonásokat nekem nem tesz jót.Vettem 1 kg-os súlyzókat, mert kicsit megereszkedett a tricepszem.Abban igen egyetértek Veled, hogy a szervezetünk lereagálja ami nem tetszik neki és oda kell figyelni.

Köszi a segítséged majd beszámolok.

157. Annus (válaszként erre: 147. - D53ebb41c7)
2004. márc. 16. 13:25

Szia Szmokey!


Ha sikerül vkinek rábeszélnie téged a futásra..átharapom a torkincáját!:) Megterheli az ízületeket és inkább az állóképességet javítja. A taposást semmiképpen se add fel! Jómagam úgy voltam azzal is, mint az ellipszis trénerrel..első alkalommal 1-2 perc, aztán mindig emeltem, naponta 1-2 perccel és egy röpke hónap után a 30 perc meg sem kottyant. Hozzátenném, hogy 78 kg-os "koromban". Kicsit elszontyolodtam, mert a védőnő letiltott a sífutóról, szerinte árt a babának..szerintem meg a szervezetem kell, hogy jelezze, ha nem bírom a tempot:( Amikor a legjobb formámban voltam, akkor a különböző kitörések formálták szépségesre a combjaimat..legalábbis nekem tetszettek:) Előtte kardióztam 40 percet, aztán kitörések és a végén hasizom.

Azonban, amikor az Atkins-t kipróbáltam, sokkal kevesebbet tudtam teljesíteni, hiszen, ha belegondolunk az erőhöz szénhidrát kell..és ha azt nem viszel be, akkor a kemény megerőltető dolgokat nem fogod bírni. Amikor egy kicsit emeltem a ch-t, sokkal jobban ment a mozgás. Szerintem az első hetekben max. gyaloglással kell elkezdeni, vagy laza bicajjal. Azonban, - ha már megemeltem a szénhidrátot - bátran neki lehet koccani a kőkemény zsírégetős kardiógépeknek!

Szeretném olvasni az eredményeket!!:)

156. dundy (válaszként erre: 155. - F954ece72f)
2004. márc. 15. 08:11
Jó reggelt Mindenkinek!Én is kicsit puding vagyok, pocsékul aludtam, és már hajnal óta ébren vagyok.Valamennyi tornát azért megpróbálok beiktatni, de csak délután.Most azt hiszem bűnbe esek és iszom egy kávét mert ültőhelyemben elalszom.
155. f954ece72f (válaszként erre: 154. - Dundy)
2004. márc. 15. 06:46

Hahó. jó reggelt!


Stagnál a mérleg nyelve, de várható volt tegnap rossz belegondolni, hogy mennyit ettem.Sajna még mindig nem tudom pontosan érzékelni mennyi ch-ra van szükségem csak sejtem, hogy olyan 8o körüli lesz a megfelelő.Nekem sok kazi van, leginkább a tao-bo tetszik és Norbinak a Kiképzés kazija.

A váltózuhanyt egészen biztos, hogy meghagyom Neked:))Párom annyira partnek a fogyásban, ha tornázom elhúz a kertbe, hogy ne zavarjon.De eltudod bújni a házba hogy nem lássanak, ugyanis útálom ha torna közben néznek.Ma elég lustának érzem magam,lehet, hogy csak a felmosó izmaim mozgatom meg:))

154. dundy (válaszként erre: 153. - F954ece72f)
2004. márc. 14. 19:07

Kazettám nekem is van, de hely szűkében vagyok. A CD-t beviszem a fiúk szobájába és ott játszom le a PC-n. Amíg bírom.Van egyébként NOrbi és társai, stb. de nekem a felesleg inkább a fenekemen van.

Próbáld ki, hogy amikopr végeztél és dől a lé, feküdj le és takarózz be. Én ezt csinálom, büdös vagyok és izzadt de tovgább marad magasabb szinten a zsírégetés.Én után a váltott zuhanyt csinálok, megváltás.Eleinte ezt is utáltam, most meg már hiányzik. Tök fura érzés, hogy a hideg víz is annyira éget mint a forró.Viszont utána annyira topon vagyok, hogy abszulút nem kell kv, ha reggel is így zuhanyzok.Csak az a baj, hogya környezetem nem fogadja el. Szerintük hibbant vagyok.De több éve a férjem csak a jó magyaros kajákat fogadta el, semmi mást.Most eszi a zöldséges kajákat, elfogadja a teljes kiörlésű lisztet, párolást, habarást.Talán kis idő és nem vihog amikor félig meghalok a taposón.Nálad a család partner?

153. f954ece72f (válaszként erre: 152. - Dundy)
2004. márc. 14. 18:28

Alakulok mint púpos gyerek a prés alatt:))

Sokkal jobb ha bedobom a fartechnikát.Tíz percet birtam, majd viszek le zenét, mert nekem a pincében vannak a gépeim.Azért a sífutó nekem szimpibb, de majd váltogatom.Most jöttem meg a gyologtúrámból, másfél órát jó ütemben járkáltam.

Aludtam én is, olyan frontos idő van, gyomorfájásra ébredtem de mostmár minden OK.

Megvettem a piros Atkins könyvet, olvasgatom, sokkal jobban tetszik mint az előző.

Láttam a mustárt amit javasoltál, de nem foglalkozom ezzel.Egy üveg elég szinte egy évig, kicsire nem adok:))Viszont a mogyorókrém igen piszkálta a csőröm, de nem vettem.Készitettem egy jó kis fehérjepudingot belekavartam egy kiskanálnyit a Gálaporból fini volt nagyon.

Te kazettákra nem szoktál mocorogni?Nem olyan hatásos mint a kondigép én azt vettem észre.

152. dundy (válaszként erre: 151. - F954ece72f)
2004. márc. 14. 16:43

Na hogy sikerült?

Nekem nagyon bejön, ha felteszem a fülhallgatót és rendes hangerőn megy a zene. Persze ütemes jó ritmusú zene, megy nem a divat.Leginkább a Boney M One way ticket ( Menetjegy). ezt akár egyszerre 6x is lejátszom.De a HA fa na-na (többet nemtudok róla) megy olyankor 150-es a pulzusom.Egyébként szerintem rendesen ég a zsír, mert ha mindennap csinálom az centikben mérhető.De mindennap nekem sem megy. Család, munka stb.Ma is kihagyom. Aludtam mint medve,pedig sokkal jobban érzem magam.Ird le, hogy sikerült a variáció(fartechnika),bár mondom az én taposóm egyszerű mezei.Én csak azt érzem, hogy olyankor a hátsó combizom húzódik, nem az első, és a vádlimban sincs fájdalom.

151. f954ece72f (válaszként erre: 150. - Dundy)
2004. márc. 14. 14:51
Ezaz! Nem riszálok a gépen, nekem merev és kötötnek tünik a mozgás.Na várj csak, mindjárt bedobom magam beleviszek minden fartechnikát a mozgásba, remélem a zsir ég és és nem én:))
150. dundy (válaszként erre: 149. - F954ece72f)
2004. márc. 14. 12:43
Köszi a reakciódat. Ezért is jó ez a fórum mert erőt merít másokból az ember.Igyekszem, mert NEM AKAROM feadni.Tök jó, hogy próbáljuk egymást kivinni a kátyúból.Most megígérem, hogy folytatom.Már ezért az ígéretért plusz energiát érzek.Én ha rádőlök a taposóra akkor próbálok csípőből mozogni, a fiam nagy ész, rendszresen megjegyzést tesz fartechnikámra, de nyáron mikor elmenünk nyaralni, akkor azt mondta az apjának, hogy velem akar mennei üdítőt venni, mert tök jó csaj az anyja. Nos ebben az évben sem szeretnék csalódást okozni neki. Ő a legfőbb kritikusom.
149. f954ece72f (válaszként erre: 148. - Dundy)
2004. márc. 14. 12:27

Nekem is kapaszkodós van és rádőlök de a hátamnak nem tesz jót.Gondolom ha jobb lesz az álloképességem talán megszeretem, mert a mozgással is az a tapasztalatom. hogy csak elkezdeni nehéz.Szeretem amikor dől a viz rólam és utána olyan kellemes fáradságot érzek.Ráadásul nincs lekiismeret furadalásom, hogy megint lusta vagyok és nem teszek semmit az egészségemért.

Zenére a legjobb mocorogni arra már én is rájöttem néha éneklek is mint a fábanszorul féreg:))Szerencse, hogy nem hallja senki mert még felfedeznének:))Elég hamar végigment rajtad az influenza, még szerencse, hogy nem döntött nagyon ágynak, mert abba aztán tényleg elfárad az ember.

Fácánlevest készitettem, délutánra kikevertem egy pudingot fehérjéből hátha megéhezem.Megyek abrakoltatom a családot, aztán ahogy nézem gyönyörú az idő, hív a természet.

Azért pihengess még ma és holnap, nehogy visszazuhanj.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook