Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Neera léböjtkúra fórum

Neera léböjtkúra (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
3456. aniibaba
2013. jan. 24. 10:54

Szia! Mara eleg jol megszoktam hogy nem eszek, de attol kozbe tornek ram ehseg rohamok..de jol vagyok. Holnap mar felidobe leszunk. En 1 nap ittam a keseru sos vizet, kellett mennem a 00ba, de nem volt veszes. Szerintem ma ujra iszom, mert nekem a tea nem hoz semmi eredmenyt. Hianyzik a ragas es az izleles, de ez normalis szerintem.

Ez is szokas kerdese, de 10 naponal tovabb tuti nem egeszseges..

3455. bnoi7525
2013. jan. 24. 08:28
Szia, hogy vagy ma? Hat en ma sem ebredtem energikusan es vidaman, de azert jol vagyok es eppen nem vagyok ehes sem. Tegnap este nagyon nyugos voltam. Te iszol sos vizet? Mert en nem igazan, egyelore meg nem kellett, es nem merek kockaztatni mert napkozben nem igazan tudok elrohangalni a 00-ba. De egyelore nem is volt gond, az esti te mukodik. Esetleg majd hetvegen lekuldok egy kis keserusos vizet, ha ugy erzem.
3454. aniibaba (válaszként erre: 3453. - Bnoi7525)
2013. jan. 23. 15:00
Szerintem is tarts ki! Ha mar ennyit szenvedtunk, legyen valami ertelme ;) En edzesen is 2szer ugy izzadok mint maskor, gondolom ezert gyorsult igy fel..es a munka is olyan, hogy mozgok..vagy ki tudja. De remelm holnap mar te is igy ebredsz mint en ma! Ez leirhatatlan elmeny, olyasmi mint amikor szerelmes vagy :)
3453. bnoi7525 (válaszként erre: 3452. - Aniibaba)
2013. jan. 23. 14:25
Hat, en meg nem igazan erzek semmi ilyen pozitiv valtozast es bizony ehes is vagyok most. Nem konnyu vagyok, inkabb faradt, 9-kor aludtam mint a tej. A lepedek neked maris tunik el? Nekem csak most kezd elojonni igy harmadik napon. Ma megajandekozom magam egy pohar narancslevel azt hiszem. Es kitartok. Valami hatasa csak lesz elobb-utobb.
3452. aniibaba
2013. jan. 23. 12:36
Sziasztok! Hat en ma egesz jol erzem magam, este 11 korul fekudtem le, de akkor annyi energiam kerult, hogy ereztem kiugrok a borombol..aztan valahogy belealudtam. Reggel 7-kor ebredtem meg, es ugy ereztem magam mint meg soha (foleg reggel)..nagyon konnyunek ereztem minden porcikamat, erosebbnek erztem az izmaim, es a hasamot kipihentnek, szoval a mai napom nagyon jol indult. Mostmar nem jar az eves korul az agyam, reggel sajtos tojast keszitettem a paromnak es szemrebenes nelkul vegigneztem ahogy megeszi, en meg ittam a neerat. Kicsivel tobb ciromot tettem bele igy turhetobb, iszok par korty natur almalevet a vegen hogy az iz ne zavarjon. Ma ugy erzem hogy mar most megerte es kibirom az elkovetkezo 7 napot! Ha meg ennel is jobb lesz..az csodas! Amugy a hajamon vettem eszre hogy nagyon fenyes..es a lepedek a nyelvemen most kezd eltunni. anafranil koszi a biztatast! Bnoi7525, milyen napod van?
3451. anafranil (válaszként erre: 3450. - Bnoi7525)
2013. jan. 23. 10:17
Tarts ki, biztos vagyok benne, hogy nem fogod megbánni a végén! Kell pár nap a szervezetednek, míg átáll, de leginkább az agyadnak, hogy elengedje az evés gondolatát, és ne maceráljon percenként újabb és újabb ételek megkívánásával. Szerintem a 3. naptól már mindenképp könnyebb lesz!:)
3450. bnoi7525 (válaszként erre: 3448. - Anafranil)
2013. jan. 23. 08:09
Szia, ugyes vagy, hogy vegigcsinaltad. Esetleg D minosegu juharszirupot sem tudsz beszerezni? En is kulfoldon elek, es otthonrol hoztam magammal a neerat. Szoval azt mondod, megeri vegigcsinalni? Igy a harmadik nap elejen meg semmi pozitiv valtozast nem erzek, varom, hogy mikor leszek tele energiaval :-). Nem is fogyasi cellal csinalom, azt majd edzessel, hanem azt varom, hogy szebb lesz a borom, energikus leszek, es kevesebb, jobb minosegu etel is boldogga tegyen.
3449. bnoi7525 (válaszként erre: 3447. - Aniibaba)
2013. jan. 23. 08:03
Szia, igen, megittam, annyira ehes voltam. En a borsmenta teatol kezdek kiakadni. :-) Tegnap este ehes voltam, most eppen nem vagyok az, de hianyzik az eves. Raadasul itt az irodaban folyton hoznak valami finomat, nekem meg folyik a nyalam. Azert igyekszem kitartani. Amugy az parom se birja amit csinalok, szerinte gyomorfekelyt fogok kapni. Na mindegy, most az egyszer kitarto leszek. Egyebkent en tettem bele egy narancs levet is, ugy sokkal ihatobb, probald ki. Es en reszelt gyombert hasznalok, mert nem talaltam cayenne borsot.
3448. anafranil
2013. jan. 22. 22:37

Kitartást mindenkinek a kúrához! Én tegnap este fejeztem be az enyémet a 8. napon. Nagyon-nagyon szívesen folytattam volna tovább is, bár eredetileg csak 7 napra terveztem, de eddigre elfogyott a löttyöm, és itt Svédországban nem tudtam pótolni:(

Az elmúlt pár hónapban rettenetesen fáradékony és levert voltam, ehhez képest a kúra alatti időszakban olyan szinten voltam tele energiával, mint még soha. Az elején meglehetősen kívántam mindenféle ételt, de aztán ez elmúlt, éhes meg sosem voltam. Az 5. napra annyira belejöttem, hogy egy gálavacsorát is mosolyogva végigültem, és tényleg nem zavart, hogy mindenki eszik körülöttem.

Azt hittem,majd nagyon nagy élmény lesz újra rendes ételeket enni, de őszintén szólva nagyon hiányzik a neera, úgy megszoktam, és nekem nagyon ízlett! Én mindig facsartam bele 1-2 narancsot is a megadott mennyiségű citrom mellé, így szuper fincsi volt! Mellé kamilla meg borsmenta teát iszogattam, meg néha egy kis salaktalanító teát, de ez utóbbit nem nagyon vittem túlzásba, mert tapasztalataim szerint ezzel inkább csak ártani szoktam magamnak.

Talán ennek a ténynek is köszönhető, hogy "csak" 3 kg-t fogytam, bár személyes tapasztalatom szerint nekem a rövid határidős fogyás sosem ment jól.

A fejem csak a 2. nap fájt egy picit, ennél alapból sokkal többet szokott. A nyelvemen a lepedéket viszont szívesen kihagytam volna.

A legjobb folyománya a kúrának, hogy az 5. napon észrevettem, narancsbőröm, ami 20 éve hű kutyaként ragaszkodik hozzám, többé-kevésbé elhagyott. Mondjuk úgy, 90%-ban. Nekem már ezért vastagon megérte volna a kúra, de emellett hatalmas mennyiségű energiát is adott, plusz egy időre kiszabadított az étel-függőségből, ami emocionálisan is igen érdekes megtapasztalás volt!

3447. aniibaba
2013. jan. 22. 19:20

Hogy vagy? En most estere jo ehes es kedvetlen lettem..mintha buntetve lennek ugy erzem :) na meg a parom o egyaltalan nem tamogat, jol leszidott, hogy miert nem eszem..

Nem erti a lenyeget ennek a kuranak. De ettol meg kitartobb lettem, meg azert is. Ahhoz kepest eleg pozitiv vagyok, altalaban az ilyen beszolas jobban kiakaszt. De ma nem tudtam annyit inni a limonadebol, alig tudom lekuldeni, epp hogy nem jon vissza, de igyekszem. Te hogy vagy vele? Mind megittad? Aliga varom jovo szerdat, utolso napunk lesz :D

3446. bnoi7525 (válaszként erre: 3445. - Aniibaba)
2013. jan. 22. 16:41
A kickbox az nagyon jo kis kardioedzes, ha zsirt akarsz egetni. Az en parom is imadja a mekit, meg a pizzat, de mi is ugy jartunk, hogy jol elengedtuk magunkat mindketten. O egyebkent szep alaku, csak lett egy kis pocakja ami zavarja. En amugy most 65 kg korul vagyok es olyan 55 nekem az idealis, azt szeretnem elerni, persze nem ugy, hogy izombol fogyjak le, ezert szeretnek egy rendesen megirt programot vegigcsinalni. Amugy a P90 ami szimpatikus nekem, le van irva az etrend is, meg minden napra a torna is, ugy osszeallitva, hogy eloszor leegesse a zsirt, aztan meg izmot epits magadra. Ennek tovabbfejlesztett valtozata a P90X, en a kettot akarom kombinalni. Most nagyon lelkes vagyok, nagyon elhatoroztam, hogy nyaron buszken vonulok a strandon. :-)
3445. aniibaba (válaszként erre: 3444. - Bnoi7525)
2013. jan. 22. 15:43

Na nekem a parom nem dietazik, o nagy pizzafalo, meg minden egeszsegtelen kajat megeszik, o szerencses..

Csak en csinalom. Hat a mergetelenites is, meg a fogyas is, de en is ugy gondoltam, hogy egy ilyen bojt utan, jobban fogok ertekelni minden kis energia tartalmu taplalekot. Annyiszor nekikezdtem mar az eletmodvaltasnak, felig sikerult de megis visszaestem..olyan az eletunk is, rendszertelen.

Meg nincs tervem hogy mit csinaljak a dieta utan, lehet hogy igy veled en is nekugrok a 90 naposnak.

Gyerekkorom ota van sulyproblemam, soha nem volt veszelyes, de nagyon kuzdok hogy ne hizzak el. Amugy az egesz csaladom szeret enni, engem is igy neveltek, de en probalok nem elhizni..

Amiota a parommal elek, 6 eve azota meg igy is felszedtem 10kg-ot, attol nagyon megkene szabaduljak...mert 6 evig aludtam..:( Jovore vagy legkesobb jovo utan szeretnenk babat, gondoltam ha meg erre a 10kg-ra rahizzok, akkor mar nem biztos hogy megtudom csinalni. Most itt az ido, hogy figyeljek magamra!

Milyen program a 90 napos? Te keszited magadnak? vagy lesz segitseged?

En amugy heti 3-szor edzem, kickboxra jarok a parommal, tiszta ferfi edzes, egyedul vagyok lany, nyomom kemenyen :) de ajanlom barkinek, mert feler 2 ora gyors szaladassal az 1 ora edzes.

3444. bnoi7525 (válaszként erre: 3443. - Aniibaba)
2013. jan. 22. 15:13
Hat en is abban bizom, hogy holnapra talan elmulik az ehsegem. E pillanatban barmit megennek :-) Leginkabb egy tanyer jo kis fott kajat. Szerencsere a parom is dietaba kezdett, ugyhogy eleg ures a huto, egyutt ehezunk. Te miert kezdted el? Meregtelenitesi cellal? Mert en nem hiszem, hogy tul sokat fogynek ettol, inkabb azt varom, hogy jol osszemegy a gyomrom, es beeri egeszseges, normalis kajakkal is. Ha ennek vege, jon egy 90 napos program dietaval meg tornaval minden nap. Felteve ha addig ehen nem halok :-)
3443. aniibaba (válaszként erre: 3442. - Bnoi7525)
2013. jan. 22. 13:49

:) En is szeretek enni, persze valogatok, probalok egeszsegesen eldegelni, de van amikor olyan nehez:) Elottem sult csirkek lebegnek, es sajtra ehezem.. erdekes hogy nem a szenhidratra ehezem, pedig altalaban annak a legnehezebb nemet mondani.

Most keszitettem egy menta teat, sultcsirke helyett:)

Remenykedem hogy az elso napok a legnehezebbek..mert ki kell hogy birjuk, ha mar egyszer raszantuk magunkat! 1 es fel nap mar megvan!

egyszer meg lebojtoltem, de akkor zoldseg es gyumolcs level, 3 nap utan mult el az ehsegerzet...

3442. bnoi7525
2013. jan. 22. 12:58
Nem, én nem szedek semmilyen vitamint. Egyébként szoktam, de most 10 napig nem. Én őszintén megmondom, nagyon éhes vagyok. Bolognai spagettik lebegnek a szemem előtt, de már némi párolt zöldséget is tudnék értékelni. Azt hiszem, az ízek hiányoznak nagyon, mert én nagyon szeretek enni. Megnézem, mennyi só kell bele, mert azért nem akarnék egész nap a 00-ba rohangálni, viszont azt mondják minden nap muszáj elmenni, hogy a méreganyagok kijöjjenek. Remélem holnap már jobb lesz és nem leszek ilyen éhes.
3441. aniibaba (válaszként erre: 3440. - Bnoi7525)
2013. jan. 22. 12:07

En a Hunyadi Janos gyogyvizet hasznalom, es abbol kene igyak 2 dcl-t, de az ize..huu, kegyetlen. Remenykedem hogy nem fogok percenkent ki rohangalni. En is kene vasaroljak salaktalanito teat..

A neten szerintem nezz utanna a sos cucnak, en ott talaltam volt a receptet, de mar nem emlekszem.

A mai nap konnyebbnek tunik mint a tegnapi, de az etel izet kivanom, olyan eteleket ami maskor eszembe se jut :) te hogy vagy ezzel?

Amugy szedsz valami vitamint? vagy szigoruan betartod?

3440. bnoi7525 (válaszként erre: 3439. - Aniibaba)
2013. jan. 22. 08:39
Hat ma meg nem ereztem szukseget a keserusonak. Este ittam egy salaktalanito teat, ugyhogy ma reggel meg nem volt gond. Ha lenne, akkor iszom majd a sos vizet, csak ugye igy munkahelyen ciki lenne 5 percenkent a budira rohangalni. Igy is orankent kell pisilni, gondolom a sok folyadek miatt. Egyebkent te tudod mennyi so kell mennyi langyos vizhez?
3439. aniibaba (válaszként erre: 3438. - Bnoi7525)
2013. jan. 22. 08:28

Ma egesz jol vagyok, jol kialudtam magam, es boldog vagyok, hogy a tegnapot megcsinaltam. Ehseget nem erzek. Te keserusos vizet ittal, vagy hashajtoteat? En egyiket sem, es gondolkozom hogy kellene. Mert ugye az is benne van a dietaba..

Fejem nekem se faj:) szep napot! Remelem nagyon jol fogjuk erezni magunkat a 10 nap utan!

3438. bnoi7525
2013. jan. 22. 08:12
De jo, akkor nem vagyok egyedul. :-) Hogy vagy ma? En koran agybabujtam, igy kialudtam a fejfajast. Ma talan jobban erzem magam, egyelore meg nem vagyok ehes. Az ital nem rossz izu, csak valoban az a baj vele, hogy gyorsan megcsomorlik az izetol az ember. Mindegy, kitartas! Mar csak 9 nap...
3437. aniibaba
2013. jan. 21. 21:53
hat a mai nap megvolt..eltelt, vegig probaltam magam lefoglalni. Mostmar irany az agy. Meg 9 nap..es kesz is! Ilyen az optimista..;) jo ejt!
2013. jan. 21. 20:50

Többször csináltam ezt a kúrát!

És leemelem a kalapom azelőtt, aki megcsinálja!!!

Voltam egy profi méregtelenítő kúrán tavaly. Képtelen lennék azóta rá..

Szóval drukkolok MINDENKINEK!!!

Nem semmi, amit megcsinálunk ezzel!!!!

Nagyon jó a végső hatása! De már nem lenne erőm hozzá..

Iszonyú kitartást igényel, de zer százalékig megéri!! Drukkolok mindenkinek, és főt hajtok annak aki akár egy napig is bírja!!! :)))))

3435. aniibaba (válaszként erre: 3434. - Bnoi7525)
2013. jan. 21. 20:29
Sziasztok, bnoi7525, en is ma kezdtem a dietat, ugyancsak bevezetokent, egy egeszsegesebb elthez. Persze a meregtelenites is fontos lenne. Most igy estere kicsit elvagyok, eleg nehez, mindent kivanok, fejfajas es mar most picit undorodom az itokatol. De remenykedek hogy 3-dik naptol jobb erzes lesz. Amugy edzem, eleg faraszto volt igy szilard taplalek nelkul, de meg itt vagyok.
3434. bnoi7525
2013. jan. 21. 14:33
Sziasztok, esetleg most csinalja valaki a neera kurat? En ma kezdtem el, mert ugy gondoltam, egy teljes eletmodvaltast ez jol bevezetne, viszont maris ugy faj a fejem mintha legkalapaccsal utnek. Gondolom azert mert nem iszom kavet ket napja es amugy nagyon alacsony a vernyomasom. Azert igyekszem vegigcsinalni, de jo lenne ha lenne meg valaki.
3433. Mucmuc987
2013. jan. 8. 11:32
Eladó egy 1 literes Neera szirup. Ár: 10 000 Ft. A postaköltséget fizetem. Akit érdekel, írjon priviben. Lejárati ideje: 2014.április. Elkezdtem a kúrát, de nem csináltam végig, így az 1 literes megmaradt teljesen originál állapotban, bontatlanul.
3432. Annie1130 (válaszként erre: 3431. - Brican)
2013. jan. 6. 08:44
Szia!Én a napokban tervezem, de itt vagyok, támogatlak!:)
3431. Brican
2013. jan. 6. 08:42

Sziasztok!

Látom pár napja senki nem írt. Csinálja most valaki a kúrát? Én most kezdem és jól jönne egy kis támogatás, bíztatás. :)

3430. Katjolka
2013. jan. 1. 13:46
A táplálkozásommal úgy igazából nincs gond, de anno már többször megjártam ezekkel a "villámkúrákkal", mindig rosszul csináltam valamit a megtöréssel ezek szerint. De akkor most figyelek rá, ha tényleg belekezdek. Köszi és Boldog új évet mindenkinek!
3429. Napraforgó61 (válaszként erre: 3428. - Katjolka)
2013. jan. 1. 01:12
Ha to9vábbra is így fogsz táplálkozni,semmi gond nem esz vele.Én novemberbwer végén csináltam a kúrát, s most karácsonykor szalad vissza 2 kg,de ettewm is rendesen.-
3428. Katjolka
2012. dec. 31. 21:01

Sziasztok!

Szeretném én is elkezdeni a kúrát, de kicsit tartok tőle. Biztos, hogy nem hízom vissza a leadott kilókat és leszek 2x annyi? Elsősorban méregteleníteni szeretnék vele, de azért ha már lehet fogyni is. :) Mik a tapasztalatok a kúra megtörésével? Olvastam, hogy több nap alatt kell visszavezetni a rendes evést, de utána mennyit szabad enni?

Nem eszem most se sokat, 1000kcal/nap körülbelül, vegyesen mindenfélét. Ugye sikerül majd tartani a súlyom?

Előre is köszi!

3427. Annie1130 (válaszként erre: 3426. - Annie1130)
2012. dec. 7. 19:29

Ja, és mivel a bőr a legnagyobb méregtelenítő szerve az embernek, ezért a kúra alatt (is!) fokozottabban figyeljünk rá! Lehetőleg ne kenjünk rá semmilyen iparilag előállított kencét, hagyjuk a bőrünket is fellélegezni, valamint ne felejtsük el a kúra alatt minden nap tusoláskor gyengéden ledörzsölni a bőrt, meg fogja hálálni!


Belegondoltunk már abba, hogy hány féle kemikáliával érintkezik nap mint nap a bőrünk?Egy teljesen átlagos fogyasztó bőre a kutatások szerint legalább napi 6-7 féle egészségre káros vegyi anyaggal érintkezik. Ugye reggel felkelünk, fogat mosunk, letusolunk valami színes-illatos tusfürdővel, hajat mosunk egy kis Sodium Laureth Sulphate-tal, megtörölközünk a pihe-piha, frissen öblített, virágillatú törölközőnkkel és esetleg teszünk egy enyhe sminket...és ez még csak a reggel!!!


Egy éve tértem át a természetes bőrápolásra, ég és föld a különbség! Csak is természetes anyagokból készült házi szappant használok, finomítatlan shea vajat, jó minőségű természetes olajakat, illóolajakat kenek a bőrömre. Az összes kemikáliát, ami a kád szélén és a fürdőszobapolcon sorakozott, kidobtam és soha többé nem vagyok hajlandó egy fillért sem kiadni azért, hogy mérgezzem magam!:) Egyszer kell csak elhatározni, és egyszer kell "befektetni". Nekem 1 kiló shea vaj pl. egy évig elég szokott lenni, pedig minden nap használom. Véleményem szerint a természetes bőrápolás minden téren kifizetődőbb, de az egészség persze már önmagában egy megfizethetetlen dolog!

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook