Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kéthetes léböjtkúra - tartós lett a fogyás? fórum

Kéthetes léböjtkúra - tartós lett a fogyás? (beszélgetős fórum)


2010. jan. 26. 22:35
Szerintem sem való fogyókúrázásra, és a 90 naposbol is kivenném. Méregtelenít, de utána összekoppan a szervezeted, a háj pedig ugyanúgy marad szinte, az csak látszat hogy fogytál.
2010. jan. 26. 22:29

Paul C. Bragg, Patricia Bragg - A böjt csodája


*****


Ezen az oldalon megtaláljátok.....



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jan. 21. 04:24

bartosjuli,


sosem magától a fogyókúrától függ, hogy utána visszaszeded-e, hanem attól hogy UTÁNA milyen életmódot folytatsz. Hülyeség, amikor sok ember azt mondja, ezután felszedsz, azután nem szedsz fel egy évig. Ha utána törzsvendég leszel a mekiben,tuti visszajön, még több is, ha életmódot váltasz, nem fog visszajönni. Életmód váltás nélkül nincs tartós eredmény, ez minden fogyókúrára igaz!!. Mindenki aki belebukik, és visszaszed, még többet is, azért szedi vissza, mert böjt után juhé, azt hiszik, hogy lehet zabálni.De ez logikus is, nem? A másik, hogy a böjt legfontosabb része a befejezése, hogyan hagyjuk abba, és hogyan térjünk át egy evős, egészséges életmódra. Ez a legrizikósabb rész, ha itt elbuksz, akkor nyilván visszajön minden, de ez nem a böjt hibája, hanem a tiéd.

Azt sem értettem soha, miért ágálnak egyesek a böjt, mint fogyókúra ellen.A legjobb. Holisztikusan kell nézni az embert, nem szabad elkülöníteni, hogy most fogyni akarok, most csak méregteleníteni ..ha méregtelenítesz, akkor valószínűleg fogysz is mellé. Sőt,óriási hiba azt hinni, hogy a böjt (léböjt)a test méregtelenítésére szolgál. Nem csak arra, hanem a lélekre és a szellemre is hat. Itt sem mondhatod, hogy most csak vallási böjtöt szeretnék, most csak fogyni szeretnék, most csak a testem méregteleníteni és gyógyulni..a böjtnek minden szinten van hatása, persze a motívum, hogy miért kezded el, mindenkinél más és más, de sok olyan pozitív mellékhatása is lesz a böjtnek, amire eredetileg nem is gondoltál.Olyan fogyókúrába bele se menj, ahol húst zabálnak salátával, vagy ez a Turbó is..én kipróbáltam, és fogytam is, de idegenkedtem tőle, hogy fehérjeporral fogyjak, éreztem, hogy az nem tesz jót a testnek. Az én tapasztalatom az, hogy a sok nyers zöldség-gyümi és az időszakonkénti léböjt a leghatásosabb.

Igen régi ez a fórum, de azért találtam rá, mert éppen böjtölök én magam is, és így találtam ide vissza hosszú idő után:)).

2009. máj. 29. 10:36

Sziasztok, kösz a sok jótanácsot.

Azért akartam léböjtözni, hogy méregtelenítsek is egyben (van mit), meg mert úgy hallottam, hogy minden fogyi akkor hatásos, ha méregtelenít is.

borbalanka: ez a turbó felkeltette a kíváncsiságom, akkor lehet, hogy épp ezt keresem. Hol tudok utána nézni?

2009. máj. 29. 10:31
Sziasztok, én is csináltam a Neerát, de meg kell mondjam, elég nehezen bírtam: macerás volt (biocitromokkal rohangáltam, minden citromlében tocsogott stb.), az ízétől kivoltam, és utána csőstül visszajöttek a kilók. A léböjt tényleg nem fogyásra való! DE: a Turbó direkt erre van, olyan léböjt, ami méregtelenít+a fogyásra találták ki. Pont a Neera miatt próbáltam ki, mert elegem lett a jojóból, és a turbó azt ígérte, hogy véget vet neki. Lekopogom: tényleg! Négy hónapja már, hogy nem jött vissza egy deka se.
15. princes47 (válaszként erre: 13. - Ancsa 37)
2009. máj. 7. 11:43

Szia !

Én ezt a kurát még 2006-ba kezdtem el először. Eszméletlen jó hatással volt rám. De én hashajtót nem szedtem és nem ittam. Ittam viszont narancs, grépfruit kicsavart levét és klf teákat, amit a könyvbe vagy füzetecskébe ajánlanak. Én nem voltam gyenge, és simán tudtam csinálni a 10 napot. A vérnyomásom helyre állt, ami 220 -ról indult, aztán gyógyszerrel stabilizálták. Na ezután a kúra után egy szem sem kell. Hála a jó Istennek. Én nagyon gyógyszer ellenes vagyok, amikor az orvos felírta és mondta hogy életem végéig kell szedni, teljesen oda voltam. Most már

teljesen jól vagyok időnként megcsinálom ezt a kúrát - nekem a svájci barátnőm hozza onnan - és

nem gazdagítom a gyógyszeripart. Én senkinek sem ajánlom a sokféle vitaminos készítményeket, inkább gyümölcs és zöldség.

14. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 13. - Ancsa 37)
2009. máj. 7. 10:04
És ez a szirup mennyibe kerül? Mert amit olvastam,nagyon jól hangzik :))) Köszi!!
13. Ancsa 37 (válaszként erre: 7. - Princes47)
2009. máj. 7. 09:32

A 10 napos adaghoz (3 üveg szirup) adnak könyvet is. De nem muszáj egyszerre ennyit megvenned, ha csak egy hétvége erejéig akarod kipróbálni, akkor elég egy üveg is (kb. 3 adag)

A neten itt olvashatsz róla részeletesen, szinte minden fent van, ami a könyvben is. A Teréz krt.-ot szoktam venni, ott a legolcsóbb.

[link]


Én először 2 hetes kúrát csináltam, simán bírtam (az első 3 napban voltam gyenge, de ezt hétvégére időzítem mindig) legközelebb már 10 nap után jelezte a szerevezetem, hogy elég, utána már csak egyhetesek voltak - a szervezetem szépen méregtelenedett, nem volt szükség hosszú kúrákra. Tavaly már csak hétvégente csináltam, ill. egy héten 1x péntekente.

12. Évus87 (válaszként erre: 11. - 6ee0ffb012)
2009. máj. 6. 16:30

Teljes mértékben egyetértek veled!!!Én is így látom!


Szerintem ezt nem fogyókúrának kell felfogni,hanem,hogy kitakarítja az ember magából azt a sok szemetetamit lenyelt!

2009. máj. 6. 16:28
Én egy heteset csináltam,de abszolút tartós,mindig az :))) Figyelni kell,hogy utána ne állj neki enni kontroll nélkül.De aki ilyen módon fogy,az egy életmódot választott,szóval nem is hízhat vissza,hisz tudja mit mikor ehet-ihat :))
10. 9e7527505c (válaszként erre: 8. - Krisztinke)
2009. máj. 6. 16:27

Mert ezt nem fogyásra hanem méregtelenítésre találták ki!

Nem is értem h miért ezzel akartok lefogyni...

9. Évus87 (válaszként erre: 1. - 4f81244307)
2009. máj. 6. 16:26

Szia!


Én 7 naposat csináltam és nekem nem jött vissza az az 5-7 kg kb 2-3 hónapig,de azután meg azért jött vissza,mert annyit ettem,mint egy...Szóval,ha normálisan eszel akkor nem jön vissza,nekem ez a tapasztalatok.


Ja és nagyon hatásos!Nekem nagyon jót tett!Csak ajánlani tudom!

2009. máj. 6. 16:15

Igen, én csináltam, és visszajött.


Tényleg nem tartós fogyásra találták ki.

7. princes47 (válaszként erre: 4. - Ancsa 37)
2009. máj. 6. 16:05

Szia !


Van neked ehhez a Neera kúrához könyved?

2009. máj. 6. 16:00
Egészen biztos hogy visszajön, mivel a bevitt kalória drasztiuksan lecsökken, ezért is fogysz, aztán mikor normálisan elkezdesz enni, az addig éhező szervezet tartalékolni kezd.
2009. máj. 6. 15:53
Mármint 2 ek. keserűsó (patikában kapható) 1 nagy pohár citromos vízben elkeverve.
2009. máj. 6. 15:52
Én közel 5 éve húsvét és karácsony előtt tartok egy léböjt kúrát a Neera nevű folyadékkal, mellé ásványvíz és reggelente 2 ek. keserűsós víz-ez jó kis hashajtó, ami kipucolja a beleket. Ebből kifolyólag (szó szerint :-) ugye kiürülnek a belek, de aztán ahogy visszatérsz fokozatosan a normál táplálkozásra, a belek is megtelnek újra, a kilók is szépen lassan visszajönnek.
3. 9e7527505c (válaszként erre: 2. - Bichi)
2009. máj. 6. 15:37
Igen mert a léböjt kúra nem fogyásra való hanem a test tisztítására,méregtelenítésre, de jó kezdet a fogyáshoz, ha utána áttérsz egy diétára
2009. máj. 6. 15:35
Én még nem csináltam, de akit ismerek és igen, annak visszajött, csőstől...
2009. máj. 6. 15:33
Sziasztok, arra lennék kíváncsi, hogy végigcsinált-e már valaki léböjtkúrát, s hogy visszajöttek-e utána a kilók? A negyedik napon vagyok, és már két kilót fogytam, csak félek, hogy ez nem lesz tartós. Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook