Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Neera léböjtkúra fórum

Neera léböjtkúra (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3876. Timchi2 (válaszként erre: 3875. - Sabkat)
2022. okt. 15. 20:53
Szia! Ha még aktuális, szeretném megvenni. Köszi
3875. sabkat
2022. júl. 25. 11:13
Sziasztok, eladó 1,35 l Neera szirup; a literes bontatlan (2024 májusig jó), a fél literesből (2023 októberig jó) hiányzik egy napi adag, 1,5 dl. Adom hozzá a borsot, füzetet is. A teljes csomagot a múlt héten 20 ezerért vettem (Nektár Biobolt Webáruház), 13 ezerért adom; budapesti átvétellel.
3874. KKJ
2021. nov. 3. 16:24
Sziasztok! Bontatlan 1000 ml-es Neera szirup 8000 forintért eladó (2024. februárjáig jó).
3873. sümi
2021. szept. 4. 20:52
Sziasztok ! 2 db 500 ml-es Neera Natursirup ( felbontatlan ) eladó. 7.000.-Ft-ért, budapesti átadással.
3872. rliliana
2021. máj. 8. 18:37
Sziasztok! csinálja valaki mostanság a kúrát?
3871. katalin15 (válaszként erre: 3870. - Tigrisszem86)
2021. jan. 11. 16:57
Szia! Engem érdekel, az Allénál át tudnám venni. Üdv, Kata
2020. jan. 11. 14:57
Elfelejtettem beleírni, hogy 4.000 forintért odaadnám.
2020. jan. 11. 14:54

Eladó bontott fél literes Neera szirup, 3 evőkanálnyi mennyiség hiányzik. Szavatossága felbontás után: 2021. 06.15-ig jó.


Folyamatosan hűtőben tartom, nekem túl édes, csak a helyet foglalja 🙂


Aki szeretné kipróbálni, vagy már ismeri, bevált neki: Budapesten, Allee, Eleven center, Kelenföld környékén át tudja venni. :)

3868. esztero
2018. aug. 15. 20:31
Sziasztok! 1 liter bontatlan szirupom elado, Budapesti atvetellel!! :)
3867. 4b6a2525df (válaszként erre: 3865. - Arus71)
2018. ápr. 22. 07:00
én csak drukkolóként csatlakozom :) Pár éve végigcsináltam 2 x is (persze nem egymás után) Remek salaktalanító. Ha van módod, hogy megmérd a testzsír százalékod, akkor tedd meg ma és a végén is. Az az igazi, fogyás, ha az csökken. (fittnes termekben van ilyen mérő, bár nekem a flabélosomon is van)
3866. arus71
2018. ápr. 21. 20:02

2. nap

Éjszaka rosszul aludtam, mert beállt a derekam. Így a mai napom keserves volt. Túl vagyok rajta, reggeli mérés 56.6 kg. 👍

3865. arus71
2018. ápr. 20. 19:00

1 napom végén járok 😊

Éhes nem vagyok, a neera íze elviselhető de finomabbra számítottam.

2 liter helyett csak 1.5 litert kevertem be remélem ennyi is hatásos lesz.

Szóval már csak 9 napot kell végig vedelnem 😫

A reggeli kávé hiányzott.

57.7 kg-ról kezdem. Kíváncsi leszek ebből mennyi megy le.

Minden nap írok pár sort, jó lenne ha valaki csatlakozna 😜

3864. arus71
2018. ápr. 18. 17:44

Megrendeltem!

Valakinek nincs kezdve elkezdeni mostanság?

Ma már csak gyümölcsturmixot ittam, hogy hangolodjak 😊

3863. kocsombab
2018. márc. 5. 08:56

Szóval aki mást ír a Neera-ról, az:

-nem próbálta

-vagy próbálta de nem sikerült neki

Ez pedig csakis attól lehet, hogy nem volt elég erős, nem csinálta végig, feladta, csalt, evett, nasizott...Sajnos még Kávét sem szabad inni!!! Semmi mást csakis vizet, gyógyteát, üresen, semmi édesítő, semmi cukor..üresen.

A szabályok szabályok, egy apróságon is elcsúszhat a végeredmény!!!

3862. kocsombab
2018. márc. 5. 08:54

A Neera-t már végigcsináltam egyszer, 26 évesen, 58 kg-ról.

Akkor -6 kg tól szabadultam meg kb, a 7-8 nap alatt.

Szerintem hatásos, főleg ha első alkalommal csinálod, hiszen az addigi életed során felgyülemlett méreganyagokat tisztítod ki.

Utána is próbáltam megcsinálni, de 5 nap után is már csak -1 kg ha lement, tehát már nem volt annyi évi feles dolog a szervezetemben, ez érthető.

Szumma:

26 évesen 5-7-10 napos léböjt: -6-8kg minusz=26 évi méreganyag

27 évesen uez a léböjt már csak -1-2 kg minusz=1 évi méreganyag


Tanácsaim:

-mellette igenis kell mozogni! napi fél óra minimum. Akár kutyasétáltatás, biciklizés, gyorsgyaloglás, futás, torna...bármi.


Ajánlom: youtube-on Tiffany Rothe 10 perceseit, vagy Jillian Michaels 30 perces edzéseit.

-mellette napi min. 2 liter folyadék (plusz a 2 l-es Napi Neera adag)


Amit nem értek:

Mivel egy napi adaghoz: 1,5 dl szükséges, a kiszerelések nem túl kedvezőek:


500 ml = 3 naposhoz(3x1,5=4,5dl) elég, és marad 0,5dl

1000 ml= 5 naposhoz(5x1,5=7,5dl) elég, és marad 2,5dl


A 7 naposhoz (7x1,5=10,5dl) már nem elég az 1 L-es kiszerelés, meg kell venned 1,5 L-nyi Neerát.


A 10 naposhoz(10x1,5=15dl)1000+500ml-s kiszerelést kell venned.


Árak: Online szoktam rendelni Herba bioboltokból, mert üzletekben nem kapható itt Mo-on, én nem tudok róla...se patika se drogériák..

500 ml= 6000 Ft (postával)

1000 ml= 12 000 Ft

1500 ml=18 000 Ft

Semmi akció, ha a nagyobb kiszerelést veszed.

Annyi, hogy a posta bennevan.


Tippem:

-Ha elszántad magad, hogy belevágsz, ne próbálgasd, hanem vágj bele, mert ha bekeverted az első adagot, onnantól ha csalsz, és eszel,

úszik az aznapi kúrád, és fogy a szirup, ami nem vezet majd eredményhez a végén, hiszen nem tartod be hogy csakis azt.


Én már jártam így, beruháztam rá, egész délelőtt sikerült csak azon élnem, erre délben megjött a férjem a desszerttel...elcsábultam, kész, borult minden, 1,5 dl -nek már annyi, ha újra akartam volna kezdeni, már nem volt elég az adag végigcsinálni, és kellett még hozzá rendelnem, tehát pénzkidobás volt a próbálkozásom.


Úgyhogy: csináld végig! És tartsd be a szabályokat, és a visszaállás 3 fázisát is!(Fokozatos: gyümölcslevek-levesek-zöldségek-hús, lightosan, óvatosan)

-Ne nyitogasd a hűtőt, vagy mégjobb: ürítsd ki!

-Ha családod van, beszélj velük, hogy előtted ne hamburgerezzenek, ne menjetek azon a héten étterembe, se sütizni, se szüinapozni...kicsit legyenek melletted, segítsenek.

-Ne nézegess recepteket neten..ebben az egy hétben ne menj étel közelébe semmilyen módon!


A kezdés ideje:

-nézheted hozzá az újhold állást, akkor célszerű elkezdni, olvastam...

-nézd mikor esedékes a menzeszed, inkább várd meg míg elmúlik

-nézd mikorra nem esnek ünnepek (nem célszerű karácsonyra tervezni...)

-a tél sem kedvez neki, az időjárás kihat a szervezetre, a frontok...válassz egy tavaszi időpontot, a húsvét előtti hónapok a legjobbak szerintem. (Márc. 21 -tavaszforduló)


Mellékhatások?

-levertség egyedül, mert be kell látnod, nem ehetsz...agyilag kell ráállnod, és valóban a 3.-4. nap után már jobban megy majd.

-hasmenés: nálam nem volt jellemző, így munkában is (bárban dolgoztam, nem volt váltósom) csinálhattam, inkább pisilés volt gyakoribb-dehát épp ezér ne egy főszezonra tedd ha te is ilyen munkát végzel.

De ha megoldható, inkább tényleg nézd a szabadnapjaidhoz a neera kúrádat.



sok sikert!


u.i. Aki mást ír a Neeráról,

3861. Kristin78
2017. jan. 19. 16:16
Sziasztok.holnap kezdek egy 7 napos böjtöt.ki tartana velem ? Kriszti
3860. Trichie (válaszként erre: 3859. - Linna78)
2016. jan. 5. 19:36

Szia! Mire jutottál a kúrával kapcsolatban? Én 1-2 héten belül Steinbergert próbálok ki, már a csomag is megvan:)

Ahogy láttam a Neera ital 65% Juharszirup és 35% Pálmaszirup keveréke, ezt házilag olcsóbban be lehet szerezni és összekeverni mint magát az 500ml italt 7.000Forintért megvenni.

3859. linna78
2015. dec. 14. 15:33

Sziasztok,

holnap kezdek 10 napos kúrát..valaki esetle ? :-)

karácsonyi plusz kg kat megelözö kúra ? :-))

Kriszti

3858. yorkiee
2015. nov. 1. 11:57

Sziasztok!


Van 1 db 1 literes neera szirupom bontatlan csomagolásban, amit eladnék.

n.viragkinga@gmail.com

3857. Ájloveju
2015. júl. 31. 12:17

Sziaszok!

Neera szirupot vásárolnék Budapesten!

Chernelreka@gmail.com

3856. pammy (válaszként erre: 3853. - Pammy)
2015. máj. 26. 16:29

Ahogy ígértem a folytatás.:

6.nap komoly 100g-ot "fogytam" ,kezdett múlni az éhségem,dühöngtem,hogy miért állt meg a dolog,de tartottam tovább.

7.nap: megérte! újabb 800 g!!! Már nem esett neheemre tartalékolni estére az italból,sőt igazán már nem is voltam annyira rákattanva. Ellenben cigánykerekeztem,kézenálltam a kertben,annyi energiám lett,azt sem tudtam,hova tegyem..

8.nap: megállt a fogyi illetve csak 100 gramm,és 10 év után először muszáj volt elmennem futni,nem bírtam a sok energiámmal. Kevesebb alvás is elég volt,az eddigi 8-9 óra helyett 7 után magamtól ébredtem. Eltűnt szó szerint a tavaszi fáradtság,hogy alig bírok a kanapéról felállni! Rohangálás a gyerekekkel, na nem azt mondom,hogy a 3 kicsi ellátása könnyebb lett,de mikor belefértem a egyik kedvenc, rég látott nadrágomba,az újra energiával töltött fel.

9.nap:semmi változás, nem vagyok éhes, erőltetnem kell a lötty iszogatását, víz mellette még mindig nagyon megy,tulajdonképpen csak szomjas vagyok egész nap.

10.nap:délelőtt még Neeráztam,de mivel egy grammot sem fogytam 3. napja,inkább főztem egy kis zöldséglevest és délután már azt kortyolgattam,estére pedig néhány főtt répát is bekockáztattam.


Utóélet: 19 napja fejeztem be, azóta sem kívántam húst,kávét,alkoholt, helyette gyümölcsöt,joghurtot,müzlit (ezeket én sosem ettem,ha volt itthon bármi más)azóta lement még kicsit több,mint 1 kg,3 liter ví maradt/nap. Fitt vagyok azóta, heti 2-3 futás, erősítés,kevesebb alvás, nincs puffadás, menses problémák elmaradtak,bőröm kitisztult, ráncok csökkentek, energiaszint az egekben, jól érzem magam a bőrömben,és a legszűkebb farmeremben.


Nagyon szuper,hogy megcsináltam (férjem 8kg-t adott le,neki sem jött vissza csak fél kg)At gondolom,legközelebb elég lesz nekem az egy hetes,mert ott állt meg a fogyás is.


Köszönöm Neera!!!

3855. jazmin007
2015. máj. 4. 13:34
Én ma tartok a 7ik napom a fogyásom megállt 3kgnál egyáltalán nem vagyok megelégedve a kurával...Méregtelenités a cél de az hogy csak 3kg ment le ugy hogy mindent betartok nekem ez nem annyira jön be ....a körmöm töredezik a hajamat is megviselte meg..végig csinalom meg ezt a maradék napot de az tuti fix hogy életemben soha többet neera...főleg ennyi pénzért....
3854. zsazsix
2015. máj. 4. 13:26

Sziasztok!


A Neera kúra 7. napján vagyok. Egész jól vagyok, a harmadik nap volt a legnehezebb. Aznap azt hittem, hogy éhen halok és fájt is a hasam többször. A második nap óta napi egyszer hasmenésem volt, viszont az 5. nap óta napi 4-5-ször van hasmenésem, ami már nagyon kellemetlen, hiszen dolgozik az ember, jön-megy a városban. Az érdekelne, hogy másnál is előfordul ilyen?

3853. pammy
2015. máj. 2. 15:37

sziasztok!

Egy friss tapasztalat: 5. napomon tartok,10 naposra tervezem a Neera kúrát. Hááát,nekem az első 4 nap nagyon nehéz volt.. Főleg a rágcsálás hiányzott, nem voltam éhes igazán,csak nekem az evés szertartás és örömforrás. ( 3 négy év alatti kisfiammal vagyok naphosszat itthon,szóval főzni nekik, kóstolás nélkül, illatok, stb. nem könnyű ) Esténként altatás után pedig rendszeres volt a napi jutifali :))) A célom az a bizonyos "utolsó 3 kg" leadása. Az első nap pedig hamar elment,csak este szenvedtem a nasim után,fura volt a tv előtt a bögrét ölelni vacsi helyett. Második nap már du. kettőkor elfogyott a napi adagom, onnantól megittam fél liter üres teát és fél liter vizet.Korán lefeküdtem, mert maga az evés nagyon hiányzott.3.napon szenvedtem a legjobban eddig, kiürült belőlem minden már, 0,7 kg-val mutatott kevesebbet a mérleg reggel. Sóvárogtam a függőségeim után,úgymint só,cukor,fűszerek.Érdekes ,hogy a napi két tejeskávém eszembe sem jutott, gondolom mert koffeinmenteset iszom mindig.Próbáltam jobban beosztani az adagomat, inkább közbeszúrtam egy-egy pohár vizet,híg üres teát. Hiába.Pont vírus tombolt a fiúknál és jött ki belőlük minden, éjjel nem aludtunk, és hát hegyekben állt itthon a ropi,keksz... egyszerűen a kezem a számba tett egy ropit. Jó,egy szál ropi nem a világ vége,de nagyon szenvedtem. Annyira,hogy egy melegszendvicsből megrágtam és kiköptem pár falatot. Muszáj volt ízeket éreznem. Ez volt a legalja azt hiszem.A 4.nap a bűnbánásé,és az acélos akaretőé volt,délutáni alvással és korai fekvéssel. Sikerült nem bűnözni. 5. nap eddig a legjobb, átlendültem a függőségeimen, a mérleg is újabb 0,3 kg-val kevesebbet mutat. Hurrá! 4 nap szenvedésért -1 kg.

De kitartok,ma túlleszek a felén.


Amikor még nem voltak gyerekeim,és nem ültem egész nap itthon,ezerszer könnyebb volt. Akkor nem volt tele a hűtő és a kamra,nem kellett kenyeret kenni,főzni, gyermeket etetni falatonként...Sőt aludtam egész éjszaka,ami szintén fontos az anyagcserének (is) Ennél a mostaninál nehezítettebb pályát nem tudok elképzelni,de ERŐS VAGYOOOOK. folyt.köv...

3852. jazmin007 (válaszként erre: 3848. - Jobbágy Ágnes)
2015. máj. 2. 10:39
Szia :) Hány kgt fogytál a neerával?:)
3851. jazmin007
2015. máj. 2. 10:36

Szisztok!

Kicsit csisztam a beszámoloval de pótolom!:)

1.nap:semmi extra nem volt reggel sos viz menta teát ittam kiegèszitőnek!Nagyon sok fèle ètelt kivántam de ahogy ittam a neerából elmult az éhsègèrzetem!Alvás nem volt pihentetőbb ugyanakkor feküdtem le mint szoktam hajnal 1 körül sajnos ezen nem.segitett mèg...

2.nap

Jol érzem magam reggel sos viz amit nagyon utálok menta tea 10km könnyed gyaloglás:) Őszinte leszek engem idegesit hogy nem lehet intenziven sportolni mellette szerintem sokkal hatásosabb lenne...2kg minuszt mutat a mérleg :) Persze a sok jo akarom azzal nyugtat hogy ez csak a viz....hát ha beviszek 3.5 liter körül folyadékot nem hiszem hogy a folyadék elvesztése lenne a -2kg ...

3.nap

Elhagytam a sos vizet anélkűl is megy a kiválasztás ma is volt egy kis séta és 30 perc infra szauna 0.5kg minusz .Teljesen fit vagyok aludni még mindig nem tudok hamarabb...

4.nap

Egésznap egy kis wellnes :) gyógyfürdő gőz és finn szauna erőm teljibe ...:) a neera ital az utobbi két nap alatt alig akar elfogyni megiszom megiszom de a sima vizre jobban vágynék ugyérzem napi 1literrel is bőven kibirnám a neerából és még mindig nem izlik...:D

5.nap azaz ma :)

Hát ma -3kg mutat a mérleg ....Jó is meg nem is ...Többre számitottam !Öszinte leszek ismerem magam és a testem ha nem éheztetem magam és betartom a diétás étrendem + sport amit imádok akkor is lemegy ez a 3kg....Egyenlőre ezt kevésnek találom főleg ugy hogy napi 5-6alkalommal szaladok a wcre...Szerintem ma szombat van hétfőn beiktatom a futást és az elipszis gépet csak kardio semmi suly emelés....

Nem szeretnék megállni 3kg nál mert az egy normális étkezésnél visszajön...Egyébként nem látok nagyobb különbséget annál amikor a kis diétámat csinálom ahol ugyebár nem kell éheznem...a körmöm is ugyanugy betörik...:)Régen csináltam egy kurát 14naposat lehetett enni is valamennyit plusz sport a 14 nap alatt 12 kg fogytam azért nem mindegy :)) és semmilyen löttyöt nem kellett innom csak étrend és egyénre szolo sport!

Ja és ki felejtettem hogy mindennap vibroztam ugye ami segiti a zsirok távozását és napi 3szor krémezem magam termo krémmel....és csak 3kg...:( Lehet valaki ennek is örülne de én elégede5len vagyok...még van 5 nap...remélem 4kgt még lefogyok ugy azt mondom oké de az tuti hogy utána belehuzok az edzésbe...:)

Még egy tapasztalat...Narancs bőr elleni krém termo krém kávés feszesitős krémeket kombinálva tegnap azt hittem rosszul leszek a combomon olyan gödröcskék jelentek meg amiket sose láttam még maganon....az arcom is fakó ugy hogy voltam kollagénes ultrahangos kezelésen a 3ik napon.....

Tehát eddig negativ számomra a kura...Pedig mindent szigoruan betarok!!!

Még van 5 napja bizonyitani :D

Nektek is kitartást

Puszy

3850. fruska13
2015. máj. 1. 13:03
Most vagyok a masodik napon....hat mit mondjak arnyeka vagyok onmgamnak. :( csak ugy vonszolom magam. hulla vagyok es tok idegesit minden. Nalatok is volta ilyen? nem tudom h a kajamegvonas az oka, vagy a meregtelenites. Eleg gáz vagyok most.
3849. fruska13 (válaszként erre: 3843. - Erwinia)
2015. máj. 1. 12:17
Szia, engem erdekel a neera. koszi Szombaton el is mennenk erte. Hova lehet menni?
2015. ápr. 29. 13:12
Én az ötödik napomnál tartok, itt már egész jól hozzászokik az ember a Neera ital ízéhez. Nem ittam mellette sem sós vizet, sem hashajtó teát, hisz azért az ember dolgozik is , és a munkahelyen nem ülhet egyfolytában a WC-én.
3847. fruska13
2015. ápr. 29. 08:42

en holnap csutortokon kezdem a kurat. Meg mindig nincs senkinek elado neeraja?

Az lenne meg a kerdesem, hogy ti hashajto teat v sos vizet isztok?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook