Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tenni a körömgomba ellen? fórum

Mit lehet tenni a körömgomba ellen? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
4434. Mydgard
2016. okt. 21. 09:11
Hello! A borgyogyasz dokino Fluconazol Q-t akar velem szedetni a koromgombamra (total, lab huvelykujj), de brutal mellekhatasai vannak ugyhogy nagyon odzkodom tole. Masoknak mi a velemenye errol a bogyorol, mik a tapasztalatok, mellekhatasok, hatekonysag stb.?
4433. M-agika
2016. okt. 5. 03:06

Sziasztok! Nekem tavaly, és pár évvel ezelőtt volt még körömgombám. Mindkét esetben segített az ecet. Nem tudom, mi történik nyáron, de most megint előjött! Lemosom a körömlakkot nyár végén, gyönyörű szépek a körmeim, és hopp, másnapra előjön a rohadék. Annyira pici volt, sajnos nem vettem komolyan, csak épphogy kenegettem, és 2 nap alatt teljesen lement a köröm tövéig. Nagyon kivagyok, egyszerűen nem értem, hogy mi történik ilyenkor? Az egy dolog, hogy tudom, megint hatni fog az ecet, de már elegem van, hogy ez az őszi menetrend.

Jah, és tudja valaki, hogy miért törvényszerű, hogyha az egyik nagylábujj köröm begombásodik, akkor automatikusan be fog a másik is??

Jah, és mondom, mindez 2 nap (!!!) alatt történt... már nagyon elegem van..

4432. onebőr (válaszként erre: 4403. - Öcsibá)
2016. szept. 21. 20:55

Egyszerűen szépen lenő és nem jön helyette új. De nagyon látványos! A lemezes részek egyszerűen leesnek.

Nem hittem el a második áztatás után, amit látok! Nekem 4 lábújjam is érintett és undorító volt.

3 éve nem jött vissza egyáltalán, de a havi 1x fentartót azért érdemes csinálni.

4431. onebőr (válaszként erre: 4410. - Lavanda)
2016. szept. 21. 20:48

Meg szeretném erősíteni lavanda és Ávetke hozzászólását.

Ne adjatok ki pénzt méreg drága kezelésekre, szerekre!

Én havi rendszerességgel (amíg aktív gombám volt 2 hetente)

áztatom a lábamfejem első részét, a lábújjakat tömény! Hypóba. Semmiféle károsodást nem szenvedett a bőröm. Max. 10 perc, többet nem kell! Ekkor kezdi picit bizseregtetni a bőrödet. Ilyenkor bő vízzel lemosom, ha kell bekrémezed egy kis hidratáló krémmel. (Én nem szoktam)

Aki óckodik a tömény Hypótól higítsa. Sokszor nincs időm a lavórhoz. Ilyenkor egy sima Hypóba mártott iskolai ecsettel kenem át a körmeimet. Megszárad és újra. Ennyi. Le sem mosom. Nyáron papucsban persze ez egyszerűbb. Soha nem érzékeltem semmi féle irritációt! A körmeim viszont tökéletesek.

Belsőleg: a gombásodásra hajlamos ember lehetőleg kerülje az élesztős, erjedt, cukros dolgokat. Ezek táplálják a gombát.

Sajnos ez van.

2016. aug. 11. 02:07
Bulok77
4429. Jamm (válaszként erre: 4425. - Ca6273a8a5)
2016. júl. 19. 08:16

Sziasztok!

Visszaolvastam a hozzaszolasokat a kulonfele kezelesi mosokrol es a gyogypedikurosrol. Bogyoka6 toled kerdezem, mert te mar jartal buloknal:

A kezeles utan gellakkot tesz a koromre es arra csepegtettek olajat minden nap? Jol ertem?

4428. 2104cc91e8 (válaszként erre: 4427. - Lili85)
2016. júl. 6. 18:42

Kedves Lili!


Itt a Hoxás elérhetősége, ahol megleled

az email címét is, de itt is írhatsz privát levelet az adatlapján.


[link]


Nagyon szívesen, és mielőbbi gyógyulást neked is ♥

4427. Lili85 (válaszként erre: 4423. - 2104cc91e8)
2016. júl. 6. 12:31

Köszönöm szépen a válaszodat!

Megírnád privátban a gyógypedikűrös elérhetőségét, illetve,hogy melyik városban és szalonban dolgozik? Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

4426. 2104cc91e8 (válaszként erre: 4425. - Ca6273a8a5)
2016. júl. 1. 16:08

Meg is érdemli a köszönetet!!


Minden jót kívánok Neki és természetesen Neked is ♥

4425. ca6273a8a5 (válaszként erre: 4423. - 2104cc91e8)
2016. jún. 29. 18:00

fiti48,

nekem is egy remek gyógypedikűrös tette helyre a talpinkómat, amit hálásan köszönök neki!!!!!!!

:))

4424. pista55 (válaszként erre: 4422. - Lili85)
2016. jún. 29. 15:50
Szerintem normális. 3 hónapig szedni kell szerintem, hogy valami hatása legyen. Valamikor én szedtem 3 hónapig, végül meg is gyógyult sokára, de csak 1 évig tartott aztán a csoda és megint kiújult.
4423. 2104cc91e8 (válaszként erre: 4422. - Lili85)
2016. jún. 29. 15:02

Én fél évig szedtem a Terfin nevű gyógyszert

és mondhatom, annyit ért mint "halottnak a csók",

viszont 36000 Ft-om elúszott feleslegesen :(


Ezen kívül is mindent kipróbáltam ami házilag

lehetséges, semmi nem segített.


Nekem egy remek gyógypedikűrös valósította

meg az áhított szép lábkörmöket.


Itt is és most is hálásan köszönöm Neki ♥♥


Neked is sok szerencsét kívánok!

4422. Lili85
2016. jún. 29. 12:54

Sziasztok!


Évek óta szenvedek a körömgombával sajnos a nagy lábujjamon. Úgy kezdődött, hogy volt egy körömágy műtétem(magánorvosnál) mert állandóan benőtt, és ahogy elkezdett visszanőni az már egy megvastagodott gombás lábköröm volt. Használtam gombaelleni körömlakkot, áztatgattam....de nem használt, nekem annyira súlyos, hogy teljesen a tövétől folyamatosan nől a vastag gombás köröm. Úgy döntöttem , hogy elmegyek orvoshoz, aki felírta nekem a terbisil gyógyszert. Most már 1 hónapja szedem. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek normális az, hogy semmi változást nem látok a körmömön és még egy picit sem kezdett el nőni a körmöm? Válaszotokat nagyon szépen megköszönöm, nagy segítség minden információ! :)

4421. takiriu (válaszként erre: 4417. - Majoros anna)
2016. jún. 28. 09:29
A fungalort én nem használnám ,mert climbazol-t tartalmaz. Olvass utána a neten.Én felhívtam őket és a nő meg akart győzni,hogy az teljesen természetes anyag :O Ajánlom figyelmedbe a Zervital terméket teljesen természetes van fent róla videó is. Én egyszer használtam csak sajnos mert nekem idő igényes most a kisbabám mellett viszont attól az egy használattól is olyan szinten leszedte az elhalt hámréteget a sarkamról,hogy csak lestem.Komolyan ha nem látom el sem hiszem. Meg sajnos nem is lenne elég egy flakon ami fél literes és most jelenleg külföldön vagyok vagyis ott élek így nem is tudnám beszerezni.Ha érdekel elérhetőség meg tudom adni egy nagyon kedves hölgy számát aki szívesen felvilágosít a termékről én tőle rendeltem . Most találtam egy másik terméket ami szintén csak természetes anyagokat tartalmaz! Nekem nem csak a körmöm gombás de a sarkam is nagyon ki van száradva! Ennek a terméknek a neve Spirularin ez jóval kevesebb időt igényel csak bekenem és kész. ha nem válna be akkor augusztusban megyünk haza és veszek még a Zervitálból. Ha bármi kérdésed van csak írj nyugodtan!
4420. takiriu
2016. jún. 28. 08:41
Zervital-t ajánlom figyelmetekbe!!!!!
4419. kori54 (válaszként erre: 4418. - JudyNero)
2016. jún. 7. 11:10

Szia!

Gratulálok! Mennyi idő alatt múlt ki a körömgomba?

4418. JudyNero
2016. jún. 7. 09:19

Sziasztok Hoxások!

Már régen jártam itt, mert Bulok kezelésével kapcsolatban eléggé forrt itt a hangulat. Most azonban szeretnék a saját tapasztalataimról beszámolni. Az első alakalommal mikor Buloknál voltam kezelésen a körmömet majdnem teljesen le kellett vágni annyira gombás volt. Nagyon megijedtem és picit el is voltam keseredve, de gondoltam ő a szakember és tudja mit kell tenni ilyenkor. És teljesen jól gondoltam a körmöm egészséges és gyönyörű a szuper kezelésnek köszönhetően. Alexához természetesen ezután is járni fogok, mert nem csak nagyszerű szakember hanem nagyon kedves ember is. Szóval mindenkinek csak ajánlom ha körömgomba gondokkal küzd keresse fel tuti segíteni fog és megoldja a problémát :)

2016. jún. 5. 21:50
Fungalor krém, valaki tud valamit erről a "csodaszerről"?
2016. máj. 30. 17:58
Kedves Bulok77 köszönöm ♥♥
4415. 2104cc91e8 (válaszként erre: 4414. - Gyurjud)
2016. máj. 29. 21:58

Ő is Hoxa tag, a nick neve Bulok77, én is

oda írtam neki levelet, és úgy beszéltük meg

az időpontot.

4414. gyurjud (válaszként erre: 4413. - 2104cc91e8)
2016. máj. 23. 11:24
Kedves fiti48! Megtennéd,hogy megadod ennek a csodapedikűrösnek az elérhetőségeit? Nagyon köszönöm! Gy.Judith
2016. máj. 22. 22:02

Jó régen jártam már itt :)

Szerencsére már nincs is okom, mert sikerült

meggyógyítani, no nem magam, hanem egy

remek gyógypedikűrös (Bulok77) hozta rendbe

a sok évig dugdosott lábkörmeimet!!


Itt is hálásan köszönöm Neki!!


Magam is próbálkoztam:

Teafa olajjal,

Tengeri sós vízben áztatással,

Gyógyszertári körömlakkokkal,

Ecetes vízben való áztatással,

Terfin nevű (bőrgyógyász által felírt!)

gyógyszer fél évig tartó szedésével és

semmi nem segített :(


Mígnem itt olvastam a a gyógypedikűr áldásos

hatásáról és felkerestem Alexát, akinek

sikerült mindkét körmömet kilenc hónap alatt

meggyógyítani!!


Mindezt nem az ő reklámozása miatt írtam le, hanem azért, mert régen megbeszéltük itt, ha valakinek hatékony módszere van a gyógyulásra,

megosztjuk egymással.


Így tettem én is!

Mindenkinek kívánok gyors gyógyulást!!

4412. kori54
2016. ápr. 16. 20:53
Azt elhiszem, hogy a lábgombára hat, de hogy ugyanaz a krém nem fog hatni a körömgombára is az biztos :) Egyébként én csak most néztem utána, eddig nem is hallottam róla :)
2016. ápr. 16. 14:46
hallott valaki erről? fungalor krém
4410. lavanda
2016. jan. 31. 22:02
Én is próbáltam a tömény hypót, löttyintettem egy kicsit egy lavór vízbe, kétszer beledugtam a lábam, (még csak nem is áztattam!)és szépen el is múlt a körömgombám, kb. fél év alatt. Innen a fórumozóktól loptam az ötletet. Érdemes tájékozódni, mielőtt méregdrága gyógyszerre, lakkra, lézeres "tudomisénmire" költenénk.
4409. M-agika (válaszként erre: 4408. - Ávetke)
2016. jan. 13. 01:02
Igen, ezzel egyet értek :) És erősíteni kell az immunrendszert.
4408. Ávetke
2016. jan. 12. 15:38

Az ecetről én is halottam, hogy jó.

Szerintem, jó tetted, hogy idejében elkezdted kezelni a bajt.

De a lényeg: minden baj belső dolog!

Ahogy írtad te is: a gombasoknak ketülnie kell az élesztős, cukros, erjedt dolgokat, mert ezeket a gomba nagyon szereti.

4407. M-agika
2016. jan. 11. 13:25

És én se fertőtlenítettem külön zoknit, cipőt... stb

Egyetlen macera a köröm reszelgetése.. de szerintem erre minden technikánál szükség van..

4406. M-agika
2016. jan. 11. 13:19

Jelentem, nekem másodszor is hatott az ecet. :)

Kb 5 éve volt először, nyáron, valami strandon kaphattam el, és mivel egyből elkezdtem kezelni, pikkpakk elmúlt. Aztán tavaly szeptemberben szintén vmi strandon összeszedtem vmit, immár mindkét lábkörmömre :( Szintén ecettel kentem reggel és este, kiegészítve szódabikarbónával. Csak rászórtam a körömre és leragasztottam egész napra. Az egyik körmöm már le is nőtt, másik kb félig, de az súlyosabb volt, mert elérte a fertőzés a mátrixot, így nehezebben indult meg..

Hozzátartozik, hogy az étkezésemre is elkezdtem figyelni, kevesebb fehérliszt, műkaja, és cukor.. egyiket sem hagytam el teljesen, de odafigyeltem..

De a hypo is biztos jó...

Gyógyszereket semmiképp sem szednék...

4405. Ávetke
2016. jan. 10. 21:17
A cikk szerint egyszer is elég. Én biztosra akartam menni. Lehet, hogy egyszer is élég.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook