Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tenni a pattanásos bőr ellen? Hogyan lehet elmulasztani? fórum

Mit lehet tenni a pattanásos bőr ellen? Hogyan lehet elmulasztani? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7
2012. aug. 19. 14:35

Sziasztok!


Szerencsére engem em érint, egy-két miteszertől eltekintve, a pattanásos bőr bőr probléma, de a barátaim között akadnak, akik mélyen érintettek. Néhányan közülük egy új készítményt, az akneus gélt használják jó eredménnyel. Hab a tortán, hogy magyar fejlesztésű és gyártású a készítmény.

2012. aug. 16. 11:48
Érdekes ötlet, hogy a sampont használtad :) De én maradnék a krémeknél. Próbálkozok és próbálkoztam sok fajta krémmel, de eddig még egyik sem vált be. Miteszeres és pattanásos a bőröm. Tudtok ajánlani nekem?
2012. júl. 10. 19:01

Hali


Külföldi forumokon olvasgattam pattnás elleni cuccok után , elég durván tele volt a testem kar váll hát.

Aztán jó páran írták a nizoral sampont gondoltam teszek egy próbát , ami most 95% javulást hozott 2 hónap alatt . Semmi patikába kapható cucc nem segített előtte . Heti 3 x kentem be vele a testem felhabosítottam majd hagytam állni 5percet és lemostam .

Viszont nem tudom meddig szabad ezt a cuccost használni , mert ez végűlis korpás és gombás bőrre való gyógyszer .

Valakinek tapasztalata a cuccal ? Lehet hogy most már csak heti 1x elég mint ahogy a betegtájékoztatón is szerepel . Eléggé félek h visszajönnek a pattanások , nagyon jó érzés hogy eltűntek.

2012. jún. 19. 18:08
Ez egy olyan probléma, aminek nagyon sok oka lehet. Helyedben először is elmennék bőrgyógyászhoz, mit mond. Lehet hormonszint-ingadozástól is (antibébi, belső elválasztású mirigyek működési zavara). Lehet egyszerűen genetikai ok is. Vagy nem megfelelő táplálkozás (túlfűszeres, túl sok feldolgozott élelmiszer, olajokban, rejtett zsírokban gazdag étrend, ...mesélnék, de nincs hely).Vitamin-ásványi anyaghiány, sminkelésnél nem megfelelő bőrkezelés, túl sok napon való tartózkodás,bőrfertőzés ..tehát 1000 ok lehet.
181. gajdi8 (válaszként erre: 178. - Concept)
2012. jún. 19. 17:56
Szeretném megtudni, hogy pontosan melyik homeopatához mentél? Elég sok van azon az oldalon és szeretném, ha tényleg segítene! Köszi
180. Peva81
2011. ápr. 21. 16:20
A Stop Akn termékek nagyon szépen letisztítják a pattanásokat, aknékat. A webáruházban most ajándékba adnak egy mélytisztító gélt is.
2011. márc. 24. 00:52

Sziasztok!

Szeretnék megosztani veletek pár jó tanácsot és hidjétek el az eredmény garantált!

Nekem is nagyon pattanásos volt az arcom főleg mikor nyomkodtam itthon (tudom nem szabadott volna de néha nem tudtam megállni:S). Semmi sem használt csak enyhítette maximum, pedig majdnem mindent kipróbáltam és egy kisebb vagyont költöttem a krémekre és a kezelésekre.

Íme a tippek amiket ha betartasz szép lesz a bőröd tuti!!

1. Fáma pórusösszehúzó-nagyon jó gyulladás csökkentő is(naponta 20 perc pakolásként)

2. Házilag: fél kocka élesztő+friss citromlé+meleg tej nem túl sok. Tudom furcsa de hat!! ezt is naponta 20-30 perc

3. sok folyadék

4. azért rendszeres tisztítsd az arcod ha lehet ne alkoholos arclemosót használj hanem arctejeset.

5. egy kis testmozgás sem árt közben, ezáltal kijönnek belőled a méreg anyagok.

6. Kerüld a zsíros ételeket, a kávét, csokit és az alkoholt ezen a héten


Nekem közel 1 hét alatt rendbe jött az arcom. Tényleg érdemes végig csinálni!! Sok sikert mindenkinek!! remélem tudtam segíteni majd írjátok meg a véleményeteket kinek hogyan használt:)

178. concept
2010. júl. 21. 23:01

Sziasztok!

32 éves vagyok, 5 évig szenvedtem aknéktól/pattanásoktól. Úgy éreztem, hogy én vagyok a világon a legrondább, mindig mindenki az én bőrömet nézi és persze rajtam kívül mindenkinek csodásan tökéletes a pofija. A-tól Z-ig mindent kipróbáltam a durvább szereket kivéve (pl.: Roaccutan), bőrgyógyásztól bőrgyógyászig, drága és olcsó megoldások, természetesek és kemikáliák, fénykezelés, praktikák. Egyik sem járt valós sikerrel.

A hosszú évek alatt megfogadtam, hogy amint megtalálom a megoldást máris közhírré tétetem, hiszen én is annyi ötletet merítettem a fórumokból.

Jelentem 6 hónapja nincs bőrproblémám, összesen 2-3 gyors lefolyású pattanásom volt csupán.

Én homeopatához fordultam, de nem kuruzslóhoz, hanem valódihoz.

Egyetlen beszélgetésen voltam nála, amin teljesen kikérdezett, akár egy pszichológus, majd kétféle szert írt fel. Eleinte mondta, hogy számíthatok belobbanásra, tehát több pattanásom lehet, mint szokásosan. Ez így is történt, nagyon megijedtem. Aztán eljött a csoda!!!! Megnyugodott a bőröm, nem kellett szétsminkelnem magam, hogy emberek közé merjek menni.

A beszélgetés és a tulajdonképpeni kórisme felállítása 12 000 forintomba került csupán (a többi méregdrága megoldáshoz képest elenyésző), a szerek pedig 600-700 forintba kerülnek és egy hónapig elegendők. Azóta, ha érzem, hogy mintha készülődne a bőrömön valami akkor elkezdem szedni és vagy nagyon gyorsan kiválasztódik és eltűnik, vagy egyszerűen megsemmisül magától.

És még valami, szkeptikus voltam én is, bár nem teljes mértékben. Hinni akartam benne, mert már nagyon el voltam keseredve és a reményem is egyre fogyott, hogy valaha szép bőröm lehet.

Tehát szerintem próbáljátok ki! Mivel itt nem lehet konkrét weboldalt leírni, ezért csak annyi utasítást adhatok, hogy ha a keresőbe beírjátok, hogy homeopata, akkor az első találat az ő Egyesületük oldala lesz. Onnan kell orvost választani. Akit én választottam meggyógyított!!!!!!!!!

Sok sikert mindenkinek! Én 5 évnyi szenvedés után mondhatom, hogy van élet a pattanások után, ne adjátok fel és ne ragaszkodjatok a durva kemikáliákhoz!

177. Berbooo
2010. júl. 9. 19:48
DE CSAK MAGÁBA SOO ÉS MINDEN MÁS NÉLKÜL
176. Berbooo
2010. júl. 9. 19:47

EGYÉL MEG NAPONT EGY FEJ KÁPOSZTÁT

KOMOLYAN

NAGYON JOOO

ÉS HATÁSOSSSSS

2010. júl. 9. 19:44

Roacutan kúrát én is csináltam(bőrdoki írta ki),mert mélyrőljövő mitesszerem volt,ami begyulladt elfertőzödött,azóta szép a bőröm,De nyáron én is kipattogok a homlokomon.Gyógyszertárban vettem Aknesol-t 1000 ft,és ha kell pár napign használom.

De megelőzésre csalántea kúra is bevált!

174. 8f93a64f70 (válaszként erre: 173. - Belle Morte)
2010. júl. 9. 18:38
az alkohol száritja az arcot, egy idő után viszont még zsirosabb lesz
2010. júl. 9. 10:59
Most vettem gyógyszertárban valami alkoholtartalmú felrázandó keveréket, 2 napja használom, de már sokkal látványosabban szebb a bőröm! Ajánlani tudom csak, menjetek be, és mondjátok, hogy ott, a gyógyszertárban kevert ecsetelőt szeretnétek pattanásos bőrre. Nem drága és szuper!
172. murva
2009. aug. 13. 19:56
Nekem évekig pattanásos volt az arcom mert el volt savasodva a szervezetem,lúgosítottam és elmúlt.
171. Anka71 (válaszként erre: 168. - 5155668ad1)
2009. aug. 13. 17:44

Ugyanígy vagyok én is, akár én is írhattam volna az írásodat.

Valóban naptejeztem az arcomat, és valóban sokat is izzad a képem ezen a nyáron, szóval lehet, hogy tényleg ezektől van. Nagyon elkeserítő, mert a nyaram nekem is azzal telik, hogy kezelgetem (tini lányom cuccaival), aztán ahogy eltűnik, jönnek a következők:(((((

2009. aug. 13. 17:39

A SKINOREN nevű krémet használta már valaki?Ha valakinek nem nagyon súlyosan,de azért egy 4-5 cm hosszan aknés lett a bőre,mennyi idő a gyógyulás?

Köszi

169. Huncutka84 (válaszként erre: 168. - 5155668ad1)
2009. aug. 4. 21:23
izzadás+naptejek... én nem vagyok egy pattanásos típus, de amikor kenegetem magam, akkor sajnos rajtam is kijönnek:(
2009. aug. 4. 18:21

Sziasztok!


Mi az oka, hogy az egész nyárban nincs egy olyan nap, amikor ne jönne ki 1-2 újabbnál újabb pattanás az arcomon?

1-et nagy nehezen lekezelek,kijön helyette 2...És miért nyáron?

Mit lehet tenni a pattanások MEGELŐZÉSÉRE?

167. mimi10
2009. júl. 8. 20:42
A baba szappan rendszeres használati is jó!
166. Goldaro
2009. júl. 4. 13:53

Sziasztok!

A cypromixet használta valaki pattanásos bőrre?

Nekem nagyon sok van és már nem is szeretek kimozdulni itthonról! :( Rengetek krémet kaptam, de nem vált be egyik sem.

165. klenca
2009. júl. 3. 22:58
A leggyorsabban úgy, ha tengerpartra/ óceánpartra mész napozni.
2009. júl. 3. 19:39

Nekem a Vichy Normaderm mélytisztító géljét ajánlották itt is ls a patikában is. Mondták, hogy valaki lehet hgy érzékeny az összetevőire, de ha nem, akkor csodákat tesz a bőrrel!

Hát sajnos én az első kategóriába tartozom, pedig itt a Hoxán is mindenki ezt ajánlotta, rengeteg jó tapasztalatot olvastam róla.

Úgyhogy ha valaki olyan szerencsés, hogy nem érzékeny a bőre rá, akkor szívesen eladom.

A patikában 3299 Ft-ért vettem, egyszer használtam, szóval majdnem teli, 150 ml pumpás.

2500 Ft-ért eladnám valakinek, akinek ezek a termékek beváltak.:) Ha valakit érdekel, írjon privit.

2009. jún. 17. 13:11
Az ismerősömnek a bőrgyógyász által felírt rázókeveréktől múlott el.Nagyon ronda volt az arca s ma már nagyon szép.
2009. jún. 17. 10:04

A velem szemben ülő kollégám ezzel szerintem ugyanazzal a céggel van kapcsolatban, mint Te. (Egyből a kőolajszármazékokat kezdte mondani.)


Nekem az is fontos, hogy ne legyen tiltott a WADA listáján.

2009. jún. 17. 09:58
Biotron lámpa biztosan jó, de az kevés embernek van otthon.
160. 32c21ed252 (válaszként erre: 158. - Morkika)
2009. jún. 17. 08:21
Roacutan kúrát csináltál?
159. mrsa4 (válaszként erre: 156. - 9242a6388c)
2009. jún. 17. 08:19
Nem mindegy, hogy egy évre 14000 vagy havonta 2x 14000...
158. morkika
2009. jún. 17. 08:05
Nekem semmilyen krém nem használt. SEMMI. Egy gyógyszer segitett. Igaz, kicsit erős volt, de olan lett a bőröm mint a babáké.
2009. jún. 17. 07:56

Akiknek problémás az arcbőre, azok jobban teszik, ha nem ezekhez a krémekhez nyúlnak-amik méreg drágák és a hatásuk ideig-óráig ha működik és felesleges pénzkidobás. Hanem a kozmetikussal össeállított krémet és tisztitót veszik meg.Amit a kozmetikus helyben a bőrének megfelelően készít el.

Ez mellett a belső okokat is meg kell keresni.

2009. jún. 17. 07:43

nagyon szuper kozmetikus!!!!!

Niki 06304727160.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook