Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mindent tönkre teszek a féltékenységemmel... ? fórum

Mindent tönkre teszek a féltékenységemmel... ? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mindent tönkre teszek a féltékenységemmel... ?

1 2 3 4 5 6 7 8
114. Lhara (válaszként erre: 113. - 130454e42d)
2013. márc. 17. 16:49

Jaja! valahol már mintha olvastam volna ezt tőled...


Fiatalon sok mindent másként gondolunk, aztán egyszer csak felnövünk.

113. 130454e42d (válaszként erre: 112. - Lhara)
2013. márc. 17. 16:45
Igen, dobtam a pasit. Nem azonnal, mert full szerelmes voltam 19 éves, és liba... De nem tudtam hosszan elviselni a megalázást, még így sem. Ma már azonnal dobnám.
112. Lhara (válaszként erre: 110. - 130454e42d)
2013. márc. 17. 16:42
Voltál már ilyen helyzetben?
111. Lhara (válaszként erre: 1. - Almondeyes)
2013. márc. 17. 16:41

Hááát, a világ tényleg elég őrült és ki tudja, lehet, hogy túl sokat vársz (velem együtt - akkor már szeretném leszögezni, hogy nem vagy ezzel egedül), de ezt még bonyolítja, hogy minden ember más és más... erkölcsileg, lelkileg, és még sok minden másban. Azt se mondhatjuk, hogy ez kizárólag női probléma, fiúk is vannak, akiket megcsalnak, elhagynak, pedig ők rendben vannak, az érzelmi intelligenciájuk és/vagy más dolgok miatt. Köztük is vannak "kárvallottak". Őket ugyanúgy sorstársamnak érzem, mert ők se akartak mást, csak egy biztos párt, akivel váll-vállt vetve tudnak megállni ebben az érdek- és érzelmi viharos, őrült világban. Felnevelni tisztességben, szeretetben - esetleg - a gyerekeiket.


Sajnos... Az eleve megmételyez egy kapcsolatot, ha már csak a gyanú árnyéka rávetül valamelyik félre. Persze érdemes azért kideríteni, hogy véletlenül nem valami lelki egyensúlyvesztés-e az oka a "zöldszemű" előbukkanásának. Az biztos, ha felmerül benned az igény, hogy el kell gondolkodnod (akár másokkal együtt) ezen, már nem jársz rossz úton. Nehéz lenne bármi biztos megoldást hangoztatnom, hiszen ehhez azért kevés ez amit leírtál (sokrétűbb ez a problémakör annál, hogy ennyiből receptet lehessen mondani a gondodra). Végső soron egy jó pszichológus segítsége se elvetendő, de lehet, hogy egyszerűen csak jobb lenne felállítanod ŐSZINTÉN megfogalmazva ennek a kapcsolatnak, hogy mi szól mellette, mi ellene és milyen kilátásokra számíthatsz ha egyik, mi ha a másik érvhalmazod fog dominálni végül. Lehet, hogy ez is segít. Majd meglátod, mire jutsz. A legjobbakat kívánom!

110. 130454e42d (válaszként erre: 109. - Lhara)
2013. márc. 17. 16:21
Na, én ilyen helyzetben nem vállalnám. Nem nyelek le megcsalást, nem érdekelnek magyarázkodások. A megcsalás ugyanolyan igénytelenség, mintha sose mosna fogat, csak az egyik lelki, a másik testi.
109. Lhara (válaszként erre: 108. - 130454e42d)
2013. márc. 17. 16:13

Akkor jól gondolom az eddigi hsz-eid alapján megismerve Téged. :)


Az is a legjobb... azaz lenne, mert ehhez kellenének a fiúk is teljes mellszélességgel, ahogy mi a teljes mellbedobást gyakoroljuk sokszor több tíz évtizeden keresztül, míg a párunk el-elkódorog. :( :)

108. 130454e42d (válaszként erre: 107. - Lhara)
2013. márc. 17. 16:08
1 a max, betegesen monogám vagyok :)
107. Lhara (válaszként erre: 105. - 130454e42d)
2013. márc. 17. 16:07

:DDD Mindenkit Te sem vállalhatsz be.:DDD


...én sem teszem...

106. Lhara (válaszként erre: 99. - Mikiller)
2013. márc. 17. 16:06
Talán... mert mi nők nem vagyunk a "laza kapsolat" alapvető hívei :DDD ...bármennyire súlyt a szexhiány némelykor bennünket is.:)
105. 130454e42d (válaszként erre: 102. - Mikiller)
2013. márc. 17. 16:05

Akkor lehet, váltanod kéne?

nem értem a pasik siránkozását itt a hoxán, Többségük vinnyog, hogy a nők ilyenek meg olyanok, nem felelnek meg az igényeiknek...

Elárulom: a pasik nagy része nem felel meg az igényeimnek. Kit érdekel, van, aki megfelel, a többi meg biztos szuper lesz másik nőnek, nincs velük dolgom.

104. b8103f009a (válaszként erre: 100. - Mikiller)
2013. márc. 17. 16:05
Az extrát majd attól kapod meg, akibe őrülten szerelmes leszel, vele tudod elképzelni az életedet. Mert Ő különleges lesz számodra, akire azt mondod: A NŐ. Azt meg csak remélni lehet, hogy ő is ugyan úgy viszonozza majd.
2013. márc. 17. 16:01
Uhh, de kicsit kikerültük a témát megint és én vagyok a hibás.. sry!!!
2013. márc. 17. 16:00
Emberséget :D Érdekes, de a saját nememben többet látok :)
101. 130454e42d (válaszként erre: 100. - Mikiller)
2013. márc. 17. 15:45

A nők ugyanolyan emberek, mint a férfiak, vannak különbségek, de 2 nő és 2 férfi közt is vannak.

Mit vársz a nőktől? Milyen extrát?

2013. márc. 17. 15:43

És még csak 2 hete estem át a túzkeresztségen netes párkeresős dologban /igen régen volt igazi, normális módon összehozott párkapcsolat szerűségem is, nem vagyok szűz ( :D), csak egy bizonyos szempontból, de ehhez életeim végéig ragaszkodom is, sem kapcsolat szűz, nem a nullára próbálok építkezni, minimális alapom azért van/ :).. pár szmájlira érdemes dologgal már most találkoztam.


Meg akartam ismerni a női lélek rejtelmeit, ahogy Nemo Kapitány is azért építette a Nautilus-t, hogy felfedezze a világ rejtett szépségeit, amiket eddig még senki sem láthatott.

Remélem nem csak ennyi rejlik a gyengédebbik nem féltve őrzött titkai között, miket csak az általuk érdemesnek tartott személlyel osztják meg, mert ez sajnos nagyon kevés.. Vagy csak én tartom túl sokra a "gyengébbik" nemet.

2013. márc. 17. 15:33

Szégyellve vallom be, hogy két hete egy ilyenen is regisztráltam (szexpartner keresős téma, előtte mindig amikor ilyen hirdetés jött be, kinyomtam a fenébe, pedig nem vagyok ám és sem szent :D ), megadva az esélyt, ha ló nincs, jó lesz az anál is alapon (bocs, rossz szóvicc, de nem érdekel :D ), legalább egy hosszabb távú kötetlen, szexen alapuló kapcsolatnak, aztán abból is lehet bármi, hallottunk már ilyet is. Szingli vagyok, megtehetem és kész.. Akinek nem tetszik, az konkrétan nem írom le mit csinálhat.


Ráírtam pár nőre, persze, ahogy kell, válasz az semmi, aztán ez egyik levelemre aztán mégis jön egy:


Nálam több évvel idősebb nő (amúgy én szeretem az idősebb nőket, ennyi "perverziót" megengedhetek magamnak, más milyenem nincs) volt az alany, aki 2 nap múlva vissza is írt PONTOS TARIFÁT közölve!! 2 órára "bérelhetem" ki, ennyiért meg annyiért, és ezt meg azt lehet vele csinálni.. Prostit lehet találni a neten könnyen (kb. fél perc), de én nem igazán erre gondoltam. :D


Szóval ennyit a laza kapcsolatot kereső oldalon hirdető nőkről :D... Csak úgy megemlíteném, mostanában sok sok érdekes tapasztalattal bővült a repertoárom :D.. vicces..

98. Gicus86 (válaszként erre: 95. - Mikiller)
2013. márc. 17. 15:28

Amúgy szerintem az a srác jobban járt, hogy szétmentek, ha ilyen "tündi-bündi" volt az a csaj a leírásod alapján...Biztos talál majd jobbat, aki megbecsüli, és nem azt nézi hány 0-a van a fizetése végén.

Lehet, hogy munkahelyet is váltanék a helyébe..

2013. márc. 17. 15:18

Azt érzem a soraidból, hogy Neked önértékelési problémáid vannak. Ha nem így lenne, akkor már a tesztnél kipenderítetted volna.


Jessszus, de nagyon rossz duma az, hogy minden férfi nézeget ilyen oldalakat. Szexpartner keresőt? Nem, a Te pasid szerintem csöppet sem átlagos, mert én bizony nem tapasztalom, hogy a körülöttem lévő férfiak (sem nősek, sem szinglik) ilyen oldalakat böngésznének. A Te pasid az én szememben a homlokán viseli a "L"-t, mert ilyeneket csak a lúzerek csinálnak.


Tudom, hogy nem könnyű, de menekülj ki ebből a kapcsolatból, amíg nem késő. A féltékenységed talán alaptalan, talán nem, de a lényeg, hogy féltékeny vagy, számomra úgy tűnik, nem is ok nélkül, és ezen nem hiszem, hogy csak úgy túl tudnál lépni. Hidd el magadról, hogy normális pasinak is kellenél! NORMÁLISNAK, nem az effajtának.

96. Gicus86 (válaszként erre: 95. - Mikiller)
2013. márc. 17. 15:16

Nem minden nő arra hajt, hogy magas beosztású, milliomos legyen a partnere...mert akkor elég sokan egyedül üldögélnének otthon..

A karrier és a pénz nem sokat ér, ha rohadtul nem vár otthon senki.

A felszínes kapcsolatokhoz persze kell pénz, hogy menőzni tudj a "barátoknak", csajoknak/pasiknak.

2013. márc. 17. 15:03

Van egy kis történetem, aktuális és épp ehhez a témához kapcsolódik:


Volt a cégnél egy fiatal pár. Együtt jöttek ide melózni 1 éve, vagyis a srác 1 hónappal később mint a csaj, mindegyik ilyen huszonéves (like me, csak fiatalabbak). A csaj kicsit többet képzel magáról mint kéne, ki is tett mindent rendesen mikor bekerült a közegbe mondjuk, de hát ezt már megszoktuk (sajons akklimatizálódni kell a sötétséghez is, kell hozzá idő), viszont a srác teljesen közvetlen jófej gyerek. Évek óta együtt voltak.


Aztán egyszer csak jött egy másik srác, egy mérnök gyerek, velem egy idős, 28 éves, aki amellett, hogy párkapcsolatban élt egy gyerekes anyukával, együtt is élt vele, minden második csajnak tette a szépet, bepróbálkozott mindenkinél aki tetszett neki (tetszik vagy sem, nevezhetitek tökös srácnak, nevezhetitek igazi férfinek, szerintem egy szánalmas sz*rkupac a gyerek), és mit ad Isten, összekeveredett a fentebb említett csajjal, szétbaromolt egy több éves kapcsolatot hogy pár hónapig dugja a csajt, mert ez lesz, aztán úgyis dobja, mert hát ugye, a nők gondolkodásmódjából kiindulva, ő mégis mérnök (ha nagy leszek, én is az leszek majd), magas beosztású, biztos tele van zsével, így mindig is lesz kivel kettyintgetnie a csávesznek.

Beszéltem az ex pár pasi tagjával tegnap (túlóra rulez nekem), ő teljesen ki van akadva, plusz róluk beszél a fél cég, jól be is lett alázva a srác.


Szrintem a te kis cukorfalatod is valami ilyen izéből lehet összerakva mint az a ""tökös" (vöhöhőőőőőőő) kis gerictelen féreg.

94. b8103f009a (válaszként erre: 1. - Almondeyes)
2013. márc. 17. 14:39

Nem változnod kellene, hanem felnyitni a szemed. Egyáltalán nem természetes, amit a párod művel. Tesztelésnél érdemes lett volna kivárnod a randit.

Hogy bízz meg benne? Egy ilyen pasiba sehogy, mert pofára esés lesz. Ha ő is úgy szeretne, ahogy Te Őt, akkor lenne bizalom is, mert okot adna rá. Amíg hülye szöveggel etet, addig marad a bizalmatlanság. De érzed ezt magad is szerintem. Ülj le vele elbeszélgetni, döntse el mit akar. Jobb ha most váltok szét, mint ha akkor, amikor úgy írsz ilyen cikket, hogy 3 gyerek húzza a szoknyád. Társ keresőzz egyébként Te is, ha úgyis természetes. És ne legyél társfüggő, mert ez betegség!

2013. márc. 17. 14:29

Uhh uhh uhh, valami kimaradt, én azt a normális, farokkal és gerinccel rendelkező srácok szemszögéből fogalmaztam meg, nem a gerinctelen, 0,5 centis fityegővel megáldott, férfit csak nyomokban, kislányt viszont nagy mennyiségben tartalmazó homo sapiensek nevében írtam.

Egy férfi nem így vislekedik.. az megmondja az okét. Még ha az nem is tetszik. A telefont dugdosó, monitort takargató kis töketlenek nevében nem tudok nyilatkozni.. :D

92. mikiller (válaszként erre: 90. - Noarashi)
2013. márc. 17. 14:19
Bevallom két héttel ezelőttig én sem néztem rá komolyan egy ilyen oldalra sem, hajlamos vagyok pasiként magamból kiindulni. :D
91. mikiller (válaszként erre: 88. - Noarashi)
2013. márc. 17. 14:17

Hát eddig nekem sem, pedig az életben figyelem a nők reakcióit (kb. 17 között dolgozom, valamilyen szinten a felettesük is vagyok), és azért látom hogy sok nő nem azért mosolyog rám az utcán mert arra gondol hogy néz má' mekkora egy gyík :D, nyilván van ilyen is, de azt a belső receptorok azonnal kiszúrják, legalábbis az én túlműködő extra érzékeny belső szenzoraim azonnal kiszűrik.


Az ilyen kis rút kiskacsák meg reménykedjenek csak..


Bevallom őszintén én is ki vagyok akadva a nőkön és nem csak a velem egykorúakon, vagy a nálam fiatalabbokon, hanem a nálam idősebbeken is..

90. Noarashi (válaszként erre: 89. - Mikiller)
2013. márc. 17. 14:15
Másik kamu duma: unatkozik, ez csak játék...
2013. márc. 17. 14:13

Jah, nem biztos hogy magadban kell keresni a hibát, mivel ahogy írtad, a srác már az elején nem bírt a farkával.Minden kapcsolat legelején dúl a szerelem, én pl. rá se tudtam volna nézni másik nőre abban az időben exemnél. Te hozzá tudnál menni egy olyan pasihoz aki lehet hogy most is félrekefélget mikor veled van együtt?? Szexpartner keresőt, meg hogy tájékoztassalak, csak egyedül lévő férfiak nézegetnek, meg azok akik rossz házasságban vannak és már kihűlt a kapcsolat, meg társkeresőzni meg azok szoktak akik párt keresnek maguknak (vagy egy kis szórakozást :) ), kamu rizsa az hogy minden férfi nézegeti.. Hidd el van sok sok sok férfi ismerősöm (haverok, stb. ), akik a büdös életben nem néztek rá egy ilyenre sem :P..


Szóval üzenem a cuncikádnak hogy találjon ki valami jobb kamu szöveget mert ez kicsit karcos így.

88. Noarashi (válaszként erre: 87. - Mikiller)
2013. márc. 17. 14:13

Érdekes egy férfi véleményét olvasni. Ezer éve én is voltam fent társkeresőn, semmi jó véleményem.

De hátha neked összejön. Egy fiú barátom révén láttam milyen pasiként társkeresőn fent lenni, nagyon sok a gyerekét egyedül nevelő nő, de ők is valami Brad Pitt+George Clooney kombóra vágynak.

2013. márc. 17. 14:06

A csávó eleve megérett egy alapos gyomlálásra.. Nem tudom az ilyen lúzereken mit lehet szeretni:)


Amúgy én két hete vágtam bele a társkeresős dologba, NEM kamuképpel, pár nővel már beszélgettem, előfizettem 1 hónapra VIP tagságra is, eddig annyira jutottam hogy pár levelet váltottam velük, de a legtöbben annyira nem képesek, ha rájuk írok, hogy legalább egy nemleges választ küldjenek vissza, nagyrészük kép nélkül regel, azok pl. vissza sem írnak semmit sem soha. Nem vagyok Adonisz, de látom hogy ennyire el vannak a nők igényei korcsosulva, mert az átlagos velem egykorú sráckonál lényegesen jobb passzban vagyok, mert én így akarom. Egy egy gyerekes anyukával is beszélgettem, velem egy idős, nekem pl. a gyerek nem lenne gond. Bocs hogy ilyet írok, de 28 évesen még nem vagyok annyira idős hogy ne találjak egyedül álló nőt magamnak. De benne lettem volna vele ebben is, a képeim tetszettek neki, bemutatkozásom is, leveleim is, stb... aztán 4-5 levélváltás után eltűnt,pedig az ég világon semmi olyat nem írtam neki, amivel erre okot adtam volna.


Érdekesek ezek a társkeresők valljuk be. Egyik barátom 2 éve csinálja, ott próbál társat találni magának, lehet hiba volt regisztrálni mert amik őt érték, az alapján tényleg szinte csak selejt van fent.


A gyerekes fiatal anyukákért nem fognak kapkodni a pasik /tetszik vagy sem, ez TÉNY, más gyerekét felnevelni csak akkor érdemes, ha az anyuka olyan, hogy ezt megérje/, az átlagot kinézetben nem elérő nők után sem (lévén pl. társkeresőn az első benyomást a képek adják, bár gondolom sokan az önkritikájuk miatt mellőzik a képet feltöltését), de sajna még ők is primadonnaként viselkednek így valószínű nem csak a külcsínnel van náluk baj, a belbecs is gázos.


Bocs a kifakadásért.


Én meg ha esetleg összekeveredek (előbb utóbb így vagy úgy biztos sikerül) egy nővel, és kiderül hogy a csaj mellettem randizgat társkeresőn, meg patrontartónak árulja magát szexpartner keresőn, annak másodpercei lesznek csak elhagyni a süllyedő hajót ;)..

86. 3f2a864951 (válaszként erre: 71. - Almondeyes)
2013. márc. 17. 13:58

Már meg ne haragudj, de te nem vagy Dante, hogy egy sötétlő erdőbe juss életed felén, s a kiutat ne leld meg. Ha mégis akkor problémád van, többrétegű pszichológiai és nem hiszem, hogy egy mégoly aggódó pár ezen segíteni tudna.


Csak azt lehet kivezetni és megfogni a kezét, aki hagyja. Neked valahogyan bentről fakad a bizalmatlanságod. Én sem örülnék neki, ha valaki "csapdát" állítana nekem csak azért, hogy megbizonyosodjon a hűségemről. Pláne, hogy a telefonomban turkáljon, ogy mikor fedez fel egy gyanús sms-t.


Ezzel nem azt mondom, hogy a pasasod patyolattiszta, mertfogalmam sincs, engem nem is érdekel. Egyszerűen az, ahogyan hozzáállsz egy kapcsolatban a másikhoz, nem egészséges.


Neked egy magánnyomozó kellene, aki mindig mindenről tudósítana. S ha ez megvan, mi jön még? Anyagi helyzetének leellenőrzése, meg hogy valóban dolgozik-e? Mikor ér véget az ellenőrzés?


Engem többször megpróbáltak nők átverni, de sosem mennék odáig, hogy kémkedjek a párom után.


Értem, hogy megerősítésre vársz, de a lépéseket neked kell megtenned.

85. Noarashi (válaszként erre: 84. - A2571c53fb)
2013. márc. 17. 13:40
Én eleve nem hiszek a netes társkeresőkben...
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook