Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyedül vagyok. Gyűlölöm magam. Tönkreteszek mindent és... fórum

Egyedül vagyok. Gyűlölöm magam. Tönkreteszek mindent és... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Bellabi)
dec. 23. 05:44

Ez csak pénz. Végre beláttam ezt. Sokkal többet jelent az, hogy biztonságban tudhatom őket. A ház érzelmi töltettel bír, a feleségem inspirálta, az ő ötleteit valositottam meg a felújítás alatt, a gyerekek szülőháza, egy otthon amit nem tudnék eladni. Számomra igy üresen értéktelen. Akkor inkább neki adom. Hátha egyszer még visszatérhetnek és újra teljes család lehetünk, mert ez a célom.

A családsegítő felhívott és elmondták, hogy a gyerekek nagyon szeretnék látni apát és nem haragszanak, a feleségem pedig nem akarja megtiltani ezt. Sirtam amikor ezt hallottam.

Minden nap teszek értük valamit. Reggelente ők az első gondolatom és hajnalban, amikor arra a néhány órára elalszom őket látom magam előtt utoljára. Tegnap még álmodtam is hosszú idő után először és ott voltam velük.

33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Semleges)
dec. 23. 05:31
Köszönöm!
dec. 21. 20:18

Az első lépést megtetted, ez jó.


Az is, hogy nem akarod egzisztenciálisan kisemmizni a volt feleséged. De én azt is túlzasnak tartom, hogy mindent, házat, kocsit neki adsz. Magad se nullázd le, a Te munkád is benne van ezekbe.


Főleg, ha ház. Lehet, eladjátok, lesz belőle 2 kis lakás. Vagy max neki a gyerekek miatt egy nagyobb, de Magadnak legalább egy önerőre hagyj, tudj hitellel újat venni, alberlet ma örök csapda.


Kitartast, sok erőt!

31. Ágio8405 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 20. 10:16
Én sem tenném 🤷‍♀️
30. semleges (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 20. 09:06
Helyes, drukkolok, hogy sikerüljön. Mindenkinek jár még egy esély.
29. liliom10 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 19. 21:53
Jó úton jársz, csak így tovább !
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Enissa)
dec. 19. 21:31
Nem vagyok egy lecsúszott egzisztencia, oriási hibát követtem el, de csináltam egy hátra arcot és komolyan gondolom a változást. Visszaszereztem a munkám, a házam és a kocsim a feleségemnek fogom adni, én elköltözöm albérletbe. Nagyon szeretett itt élni és ide gyerek zsivaj kell, ez a ház nélkülük üres és nekem igy nem kell. Meg fogok változni.
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Titkoskert)
dec. 19. 21:24
Sajnálom, szégyellem. Jobb ember akarok lenni és ezért mindent megteszek. Felkerestem egy orvost, 45 napja nem iszom és ez igy is marad. Újra az a kedves apa akarok lenni, mint aki voltam négy éve.
26. Titkoskert (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 19. 21:23
Úgy legyen, Ámen!
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Titkoskert)
dec. 19. 21:21
Soha nem ütöttem meg őket, soha nem voltam erőszakos velük, ezt a feleségem, a volt feleségem, és a lányom is elmondta a biroságon. Ez volt az első eset, de az utolsó is.
24. Titkoskert (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 19. 21:21
Rajtad állt, és rajtad is fog állni, az ember saját tetteiért felelős, hiszen EMBER, nem oktalan állat. Bár sokszor nem hasonlítanám az állatokat egyes emberekhez, mert azok védik az almot.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Liliom10)
dec. 19. 21:19
Elismertem mindent. Már dolgozom rajta.
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Titkoskert)
dec. 19. 21:17
Bocsánat, ha felzaklatott tudom, hogy megveszi miatta, de soha nem voltam erőszakos előtte, ezt a feleségem, a volt feleségem és a lányom is elmondta a bíróság előtt. Nem beszéltem soha a problémáimról a halálfélelemről egy eltitkolt orvosi diagnózis miatt, a stresszről, az állandó idegességről az anyagi helyzetünk miatt... Elrejtettem magam elől őket a piával. Látta a család, hogy iszom, de nem tudták, hogy mennyit. Egy üveg bor, kis sör, egyikét feles. Megnyugodtam tőle. De az alkohol nem a megoldás, az alkohol az ok.
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Semleges)
dec. 19. 21:06

Azért irtam erre az oldalra. El akartam mondani. Nem sajnáltatom magam. Jelentkeztem dühkezelési programra, volt is már egy találkoznak, felhívtam egy orvost és vele is megbeszéltem egy találkozót, a munkahelyemen elmondtam mindent őszintén, minden reggel szondát kell fújnom, de dolgozhatok, a bíróság is elő fog írni egy programot amin kötelező részt vennem, azon kívül rendszeresen ellenőrizni fognak, hogy iszom-e.

Meg akarok változni és ehhez minden segítséget megkapok. Szégyellem magam, de mindent megteszek, hogy egyszer a gyerekeim újra úgy nézzenek rám, mint apára.

20. Enissa (válaszként erre: 19. - Hottie)
dec. 19. 14:12

A fejében a leggyengébb láncszeme, az öklében meg az ereje, én is úgy gondolom, az ilyenekkel van tele az aluljáró.

Az elsőből sem tanult, egoista ember.

19. hottie (válaszként erre: 18. - Titkoskert)
dec. 19. 13:25
Az nem erő, az gyengeség.
18. Titkoskert (válaszként erre: 16. - Hottie)
dec. 19. 12:44
Van ereje, az van, a feleségét a gyerek előtt ütni.
17. liliom10 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 19. 12:23

Szerintem nem pszichológushoz, hanem pszichiáterhez kell járnod, mert orvosi eset vagy !!!

Azt írod, meg akarsz változni, akkor mindent tegyél is meg ezért !

16. hottie (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 19. 12:22

Az első apró lépéseket megtetted, átlátod a helyzeted, elismered a hibád, most magadnak kell megbocsátanod.

Azután tudsz továbblépni.


Ezt piszok könnyű leírni, annál nehezebb megtenni, ez rajtad, az akaraterődön áll vagy bukik.

Hogyan tovább?

Sok erőt kívánok neked!

15. Titkoskert (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 19. 12:18

"zabáltak belül, míg végül november ötödikén alkoholmámoros fejjel nekimentek a családomnak és durván fellökte a feleségem "

Még most is sunnyogsz, önmagad sajnálod, sajnáltatnád, véletlenül sem azt írnád le, te voltál az állat, nem a démon...persze.

A legkevesebb, hogy kezelteted magad. Hogy lehet így visszakapni szerelmet? Nem vagy te eszednél! Utálom az alkoholistákat, mindig van egy ok, amiért inniuk kell.

14. Titkoskert (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 19. 12:00

Így legyen nekem ötösön a lottón!

Remélem soha egyetlen normális nő nem fog veled szóba állni. A saját gyereked is képes voltál tönkre tenni, ebből áll a férfiúi mivoltod? Szégyelld magad!!!!

13. semleges (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 19. 09:23

Csodálkozol? Fellököd a feleséged és a kisfiad? Indulatkezelési problémád is van nem csak az, hogy alkesz és gyenge jellem vagy. Állj fel, változtass ha kell kérj orvosi segítséget és viselkedj férfiként, családapaként mert egy ilyen antiférfi egy nőnek sem kell.

Azért annak oka van, hogy "soha nem bocsátanak meg". Gondolom ez csak a jéghegy csúcsa volt.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Hottie)
dec. 19. 08:08
48 éves vagyok. Hat éve elváltam, mert megromlott a házasságom és a volt feleségem talált magának valakit. Találkoztam egy nagyon kedves lánnyal, gyönyörű szerelem volt, de visszajöttek a régi démonok a stressz, a gonoszkodó hangnem, az örök pesszimizmus, a félelem mindentől, az irányítási kényszer és az alkohol. A problémáimat nem mondtam el a feleségemnek, lepattintottam és csak zabáltak belül, míg végül november ötödikén alkoholmámoros fejjel nekimentek a családomnak és durván fellökte a feleségem illetve a kisfiam, azt üvöltöttem rájuk, hogy szivből gyűlölöm őket pedig csak megkeseredtem és úgy éreztem, hogy egy helyben topogok. A régi érzést akartam visszakapni, a szerelmet, de nem ismertem fel, hogy lelki segítségre van szükségem. A két nagyobb gyerekem gyűlöl, a feleségemmel és a két kicsivel nem lehet kapcsolatom, most várom a birosági döntést, Pszichológushuoz járok és végre elismertem a problémáikat. Meg akarok változni, de valószínűleg a feleségemet és a nagyobbik fiamat örökre elvesztettem, ők nem bocsátanak meg soha.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Hottie)
dec. 19. 07:47
Köszönöm!
dec. 18. 16:20
Butaság.
9. L’Engel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 18. 16:16
Miért gondolod ezt?
8. Titkoskert (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 18. 12:43

Alkohol, kábítószer, játékfüggő vagy? Meglopod a családod? Agresszív vagy? Elherdáltad a pénzeteket, a lakást, kocsit?

Joggal gyűlölnek akkor, ha bármelyikre is igen a válasz. Ha tudod a világ jobb lenne nélküled, az ellen te tehetsz csak, hogy ne így legyen.

dec. 18. 12:38
Hogy érted, hogy tönkreteszel mindent és mindenkit? Ne tedd. És ne gyűlöld magad, mert azzal viszont önmagadat és másokat is megmérgezhetsz. Valahogy próbálj ebből kilépni, nem jó se neked, se másnak. És ezt biztatásnak szántam, úgy olvasd.
6. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 18. 12:28

Egészen biztosan van olyan, aki szeret a családodból. Nyilván látják, hogy nem vagy magaddal jóban, gondolom adnak tanácsokat, amit meg támadásnak veszel és ezért gondolod, hogy gyűlölnek.


Nem tudom, hogy miért gyűlölöd magad, de mivel magaddal kell élned, a legjobb az lesz, ha mielőbb kibékülsz magaddal. Ha valamit rosszul csináltál, ne haragudj magadra, az már a múlté, amúgy is, koncentrálj a jelenre és a jövőre. Az ember van, hogy hoz rossz döntéseket, ezekből fel kell állni és menni tovább az úton.

5. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 18. 08:21

Néha mindenkivel előrdulhat, hogy gödörbe jut valamiért, összecsapnak a hullámok.

Ha tartósan fennáll, valóban kérj segítséget.

De kezdheted azzal magad megkedvelését, hogy csináld azt, amit szeretsz! Olvass, chatelj, kreatívkodj. Valami csak okoz örömet? Vagy régebben mi volt?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook