Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mindent tönkre teszek a féltékenységemmel... ? fórum

Mindent tönkre teszek a féltékenységemmel... ? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mindent tönkre teszek a féltékenységemmel... ?

1 2 3 4 5 6 7 8
174. ittmost (válaszként erre: 173. - 325d3a7c83)
2013. márc. 20. 19:50

Nem baj,ha nem vagy kezdeményező típus,ha így is összejönnek a dolgaid.

Én már gyerekként hamar önálló lettem(muszáj volt),és magamnak kellet kitalálni,és kiharcolni a kedvteléseimet,hogy pl mehessek táncolni,rajzra,kirándulni..úgyhogy megszoktam,hogy megkeresem,mi lenne a jó nekem,és kezdeményeztem,csináltam.


Hm..a legtöbb dologra tudok magyarázatot,vagy ötletet,de ezt nem tudom megmondani,hogy miből éreztem meg:)talán csak egy dolog:((ismertük egymást,és sokat dumáltunk neten,mielőtt összejöttünk.))

Mindent,amit láttam,neki akartam elmesélni,vele akartam megbeszélni.És ő mindig "jól reagált" a történeteimre,a mondanivalómra.Leegyszerűsítve ebből éreztem,hogy nekem kell ez az ember vmiylen formában.Szóval nem ragaszkodtam volna párkapcsolathoz:ha a barátom lesz,annak is örültem volna,de így alakult:)

173. 325d3a7c83 (válaszként erre: 172. - Ittmost)
2013. márc. 20. 19:39
Ha így boldog vagy,boldogok vagytok,akkor ezek szerint megérte,és nem kell sajnálni! Ilyen is van,és lehet,hogy neked van igazad egyébként,én sajnos nem vagyok kezdeményező típus sem.Talán kissé konzervatív,nem tudom.De ezt én valahogy hoztam magammal.Mindig megvártam,amíg a férfi kezdeményez kapcsolatot. Te amúgy miből érezted azt meg,hogy nektek jó lenne együtt? Tán ismertétek egymást?:)
172. ittmost (válaszként erre: 170. - 325d3a7c83)
2013. márc. 20. 19:34

Na,még egyszer utoljára nekirugaszkodom:)hátha most megtalálom a szavakat,amit megértesz:)

Azért nem lépnek sokan,mert nem tudják elképzelni,hogy kellhetnek egy annál jobb embernek,mint akivel most vannak(még akkor is,ha az nem épp jó ember) EZ a kicsi önbizalom nevű jelenség.

((másik:sokan nem bírnak semeddig sem egyedül lenni,társfüggők.Ők pláne nehezen szakítanak,azt is csak akkor,ha már van másik.))


Én nem voltam büszke nő úgy,ahogy te érted.Pont azért tettem még pár gesztust a mostani párom felé az elején,mikor úgy tűnt,hogy nem fogunk összejönni,mert éreztem,hogy nekünk nagyon jól menne együtt.Nem érzem ezt megalkuvásnak,nekem a cél szentesítette az eszközt,és vele együtt áldjuk magamat,hogy azokat akkor megtettem:)

171. 325d3a7c83 (válaszként erre: 169. - Noarashi)
2013. márc. 20. 19:28
Igen, az utolsó bekezdésed is nagyon igaz. Van benne valami. Erő az kell hozzá! Nem is kevés.
170. 325d3a7c83 (válaszként erre: 168. - Ittmost)
2013. márc. 20. 19:26
Lehet,de azoknak meg fel kéne tenni a következő kérdést,hogy: most az a lényeg,hogy boldog legyek,vagy pedig ne legyek egyedül és mindenáron,görcsösen találjak,megtartsak egy épp aktuális szerelmet,társat?? Ezt nekem tényleg nehéz megértenem,mert én párkapcsolatban nem vagyok megalkuvó típus:( Mindig nagyon büszke nő voltam.Sosem futottam egy férfi után sem.Anyukám ezt sajnos,vagy hálistennek,de nagyon belémnevelte. Csúnyán fogalmazok,de aki "nem állt be a sorba", az huss a levesbe.Örülök,hogy nem csak én voltam/vagyok így:)
169. Noarashi (válaszként erre: 167. - 325d3a7c83)
2013. márc. 20. 19:25

Na ez a jó hozzáállás...de nem könnyű így gondolkodni, és lépéseket megtenni.

Sokan nem mernek lépni. Emlékszem, nagyon szerettem valakit, de csalódtam benne, majd belepusztultam, de elhajtottam. Életem egyik legnehezebb lépése volt, de most visszatekintve, talán a legjobb is.

Csak az ember mikor benne van egy ilyen sz-ros gödörben és nincs aki kicsit támogassa, erőt adjon, vagy önmagából nem tud erőt meríteni. Na akkor benne is marad...Nem mindenki tud erős lenni.

168. ittmost (válaszként erre: 167. - 325d3a7c83)
2013. márc. 20. 19:22
Persze,én is így gondolom,de valószínűleg te meg én azt gondoljuk magunkról,hogy ha ez nem megy,találunk jobbat.EZT nem gondolja mindenki.
167. 325d3a7c83 (válaszként erre: 166. - Ittmost)
2013. márc. 20. 19:17
Na,de akkor ragaszkodjunk ahhoz,akivel ilyen,vagy hasonló "gondok,gondjaink" vannak? Annak mi értelme? Leamortizálni magunkat,hogy mindegy,hogy megcsal,vagy mit csinál,csak legyen velem? Én meg tönkremegyek az egész kapcsolatba,de nem számít,csak tartsam meg az illetőt?? Hát inkább semmilyen ne legyen,mint egy olyan kapcsolat,ami ilyen kétkedésre épül:(
166. ittmost (válaszként erre: 165. - 325d3a7c83)
2013. márc. 20. 19:03

Mert van,akinek nincs ennyi önbizalma,és bizalma a világban,és nem reméli,hogy talál jobbat annál,mint aki van.

És vannak sokan,akik bizony nem válogathatnak kedvükre,mert nem annyira"jók" az adottságaik.Ők nyilván könnyebben maradnak benne egy rosszabb kapcsolatban.

2013. márc. 20. 18:58

Olvasgatom ezt és az ehhez nagyon hasonló cikkeket és egyre jobban kezd bennem megfogalmazódni a következő kérdés.

Miért kell egy személyhez ennyire ragaszkodni,ha ennyire nem érzem magam jól a vele lévő kapcsolatban?Főleg amikor fiatal az illető, gyerek sincs,és sok esetben még házasság sincs. Miért nem lép le az illető és keres magához illő társat?Ahol kiegyensúlyozott lehet és boldog? Miért kell lealázni magunkat más miatt?

Én világ életemben olyan voltam /sajnos,vagy hálistennek,nem tudom/,hogy akinél éreztem,hogy vmi nem ok, leléptem.Nem nyaggattam,nem örlődtem hetekig,hónapokig. Millió más férfi van! (Mint nő is)Miért kell kételyek között élni,meg bizonytalanságban? Vszínű a fentiek nem azt az embert szánták neki.

164. latina
2013. márc. 19. 13:15

micsoda indulatok kerekedtek itt!!!

Csak annyit szeretnék hozzászólni a cikk irójának, hogy szerintem ez a "flörtre minden férfinak szükséges" kezdetű kamuduma egy baromság...Jópár hosszú kapcsolaton vagyok túl 35 éves koromra, jelenleg 11 éve élek a férjemmel (korán kezdtem a pasizást:), de én az ilyen szövegeken mindig röhögök. Igaz, hogy egy 8 évvel idősebb bátyó idejekorán megtanított arra, hogy a férfiak bizony érdekes és összetett dolog:)

A flört, mi az? Lehet az egy cinkos összemosolygás bárhol, vagy széptevés a kolléganőknek, de az hogy valaki társkereső oldalon múlatja az időt az direkt vadászat, lehet bárhogy kimagyarázni.

Anno az első szerelmem azzal magyarázta azt hogy egy bulin megdugta egy régi osztálytársnőjét, amikor kiderült (megjegyzem akkor már épp szakításban voltunk, és engem ostorozott azzal hog yő bezzeg sose csalt meg én pedig ribi vagyok, mert félementem)1. csak le....pott, erre röhögtem, aztán : 2. nem is mentem el, nem állt fel rendesen, erre még jobban röhögtem, aztán: 3. na jó, megvolt, de közben a Te nevedet nyögtem és erre a csaj mérges lett. Hát ezen röhögőgörcsöt kaptam...És 5 évet voltam evvel a fickóval! Még jó, hog yén se voltam hű hozzá:):):)

2013. márc. 19. 09:20
irtam privit olvasd el :)
162. hamyka (válaszként erre: 158. - Ittmost)
2013. márc. 19. 03:35
én meg dinnye vagyok :D :P erre varj gombot ha nő vagy :D
2013. márc. 18. 20:05

Mikillerrel vitáztunk, a 139-esben írtakat Johnnyról meg fenntartom, az a pasi úgy gáz ahogy van.

Tényleg nem fogunk egyetérteni, de nem is kötelező, a világ attól színes, hogy mindenki másképp látja.

160. ittmost (válaszként erre: 159. - 130454e42d)
2013. márc. 18. 20:02

125,majd 139

De nagyon úgy érzem,hogy felesleges még akár 1 szót is pazarolni erre az egészre,mert mindketten maradni fogunk az álláspontunknál.

159. 130454e42d (válaszként erre: 157. - Ittmost)
2013. márc. 18. 20:00
Melyik hozzászólásomra gondolsz?
158. ittmost (válaszként erre: 156. - F7586d2534)
2013. márc. 18. 19:57

Majd befogom a számat,ha valaki küld egy balta-jelet a hátamba.:D

Vagy majd ha olyan kedvem lesz.Vagyis hamarosan,mert az értetlenségtől szerencsére agyzsibbadást kapok.

157. ittmost (válaszként erre: 155. - F7586d2534)
2013. márc. 18. 19:54
Elnézést kérek tőled: nem te,hanem pms nevesített,és keverte össze a nickeket(arra reagáltam),te csak helyeseltél.
2013. márc. 18. 18:38
Ja amúgy szerintem ez nem jó ötlet, nem vagyok benne biztos hogy az érintettek örülnek annak hogy ennyire szószátyár vagy.
2013. márc. 18. 18:36
Nem nevesítettem senkit, talán te....
154. ittmost (válaszként erre: 151. - F7586d2534)
2013. márc. 18. 17:18
Ugye nem vetted a fáradságot,hogy visszaolvass,és elnézést kérj a tévedésedért,hogy az egyik nick nyakába varrtad a másik szövegét?
153. ittmost (válaszként erre: 151. - F7586d2534)
2013. márc. 18. 17:14

Durva,mi?nem vagyok férfi.Olyan ffiakt választottam(és neveltem) magam köré,akik normálisak.nem angyalok,de bőven belül vananka normálison.

felső 10ezer?milyen alapon?Pénz?Az itt nem érv,mert a gazdag az hülye,ugyebár.Értelmiség?itt az sem érv,mert mindenki ismer pár hülye diplomást.Akkor..milyen felső 10ezerről beszélsz?

Való igaz,hogy ezek a férfiak,akiket ismerek,és normálisnak tartok, már nem abban nőttek fel,hogy apu behúz egyet anyunak,vagy látványosan csalja fűvel-fával..nem ezt a mintát látták.Talán emiatt sikerült normálisabbnak maradniuk a nőkkel.

152. 130454e42d (válaszként erre: 151. - F7586d2534)
2013. márc. 18. 15:36
Lehet, az a baj, hogy nem azonos körökben forgunk velük? Mondjuk nem is vágyom az ő köreikbe az alapján amit leírtak.
151. f7586d2534 (válaszként erre: 149. - Ittmost)
2013. márc. 18. 15:24
Nos ez a te valóságod, én egész márt tapasztalok, igaz én nem a felső 10000-hez tartozom. Neveket még véletlenül sem vagyok hajlandó említeni. Te harcos védője a férfi nemnek, nem vagy te férfi?
150. ittmost (válaszként erre: 145. - F7586d2534)
2013. márc. 18. 14:21

Mikiller nem is nyitott topikot!

Te is egy kalap alá veszed őket másokkal,csak azért,mert ffi!!

Neked is leírom:te mit szólnál,ha egy kalap alá vennének téged a -68 as IQ val rendelkező MycYCycával? És az ő gondolkodásmódjáért téged gúnyolnának,ítélnének el,csak azért,mert te is és ő is nők vagytok??


A beolvasásról:valóban van mondjuk 2-3 beolvasós ffi itt is.

És nő mennyi van?Úgy ugranak egymás torkának nők,hogy a szégyen mardos engem!

Ez egy tipikus emberi viselkedés,frusztráció,hogy MINDKÉT NEM néhány tagja itt döngeti az asztalt,amit otthon nem mer.

149. ittmost (válaszként erre: 144. - F7586d2534)
2013. márc. 18. 14:12

Johnyra ez eléggé igaz,valóban.

DE! itt egy másik ffinick írt.Először,vagy 3-4 hsz-ben a topiktémához,pénzről szó sem volt.Utána elmesélt 2 sztorit,amit látott közelről.Sehol,egy hanggal sem mondta,hogy: mert minden nő ilyen.

Ha ez elhangzik,nem vagyok hülye,hogy """megvédjem""".

Direkt újra visszaolvastam az itteni hsz-eit.

Szerintem ti már beleláttok olyat is -most ép mikiller hsz-ébe-,amit nincs benne,csak azért,mert ffi.

Én is sok ilyen történetet hallottam,sok más férfitól. Most leírjam ide,nőként,ezeket a szégyeneket?lehet,hogy meg kéne tennem,talán nekem elhinnék a nőtársak,hogy nem azért ""siránkozok""erről,mert nincs nőm:D

Nem tudom,nektek mért olyan meglepő,hogy igen sok nő bizony a pénzre,a hatalomra,és a státuszra bukik? ez a valóság.

2013. márc. 18. 14:09
Egy hasonló eset volt egy ismerősömnél ,két évig tépelődött a dolgon mig utólag kiderült,hogy igaza volt és alapos volt a gyanúja,vannak pasik akiknek kell valaki melletük legyen, hogy biztonságban érezzék magukat,de nem őszinték és nem is lehet megváltoztatni őket.nézd ha nem érzed jól magad a kapcsolatban,az téged tönkre tesz és a kapcsolatot is .te kell eldöntsd,akarod-e ,megéri-e neked?
147. Lhara (válaszként erre: 138. - Ittmost)
2013. márc. 18. 14:07

Hát persze! Aztán meg, érthető módon, mindenki törekszik a boldogságra.


Én is kikérdeztem egy férfit, hogy megtudjak pár dolgot arról, hogy a mellettem lévő vajon miért teszi azt, amit.

146. 731e5b9ffb (válaszként erre: 1. - Almondeyes)
2013. márc. 18. 13:45

Én a helyedben csinálnék még egy "tesztet", viszont most jól kicsípném magam, és elmennék a randira. Már készen állna a szakító szöveg, ha eljönne, akkor elő is lehetne neki adni. Ha nem, az se jelenti, hogy nincs vaj a fején, de azért valamivel biztatóbb lenne a helyzet.

Egy barátnőm zárkózott, halk szavú, extra rendes barátjáról 3 év után derült ki, hogy valami perverz netes oldalon elég durva stílusban chatelt lányokkal és valszeg találkozott is velük. A lány úgy oldotta meg, hogy szakított a sráccal, majd kinyomtatta a beszélgetéseket és amikor ment a sráchoz a cuccaiért (huszon évesekről van szó, a srác a szüleivel lakott), átadta nekik a kinyomtatott papírokat, ugyanis nem akarta, hogy a srác úgy adja elő nekik, hogy a szemét lány csak úgy ok nélkül dobta őt..

145. f7586d2534 (válaszként erre: 140. - Ittmost)
2013. márc. 18. 13:12

Vagy a beolvasás szándéka, nézd meg a nyitott topikok címeit a hsz-eket... Legtöbb, igaz nem mindegyik férfi, igen szeretne a női nemmel szemben valami felsőrendű állást kivívni magának itt , ha ez már otthon vagy a valódi életben nem megy nekik.

Ezen férfiak nagy része, elnyomott vagy meg nem értett férfi és egy női portál jó terep a visszavágásra.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook