Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem kedvesek egymással az emberek? fórum

Miért nem kedvesek egymással az emberek? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2007. jún. 3. 12:51

Meg kell védjem a Keletieket, mert bizony ott is van bőven kedves, okos ember. Mint ahogy a Dunántúlon is vannak rosszindulatú, buta emberek. Egyáltalán nem értek egyet veled, Anyóca:-(

Te hány embert ismersz a keleti országrészből???

Gondolom persze te a Dunántúlon laksz. Már az írásod se volt jóindulatú:-) Öngól:-)))

2007. jún. 3. 11:12
Ez attól is függ, hogy az ország melyik részén laksz!!!! Ismerek dunántúli embereket, akik tényleg jóindulatúak. De a keletiországrész már egyáltalán nem ilyen. Itt találkozik a butaság a rosszindulattal, ennél rosszabb párosítást elképzelni sem lehet.
263. ibcsi59
2007. jún. 1. 09:40
Szerintem,mindenki a saját problámáján agyal még akkor is ha az utcán jön-megy,elvannak gondolkozva sokat láttam aki magában is beszél.Ebbe a rohanó világban nem is csoda amikor mindennek emelik az árát a közértbe is ha bemegyek mindennap változó árak,számolgatni mit főzzünk a családnak,hogy jó is legyen és pénz is maradjon a többi napokra,mert bekell osztani,a számlákat fizetni stb.Ezért is kedvetlenebbek az emberek és sok az ideges is,mert sok ember a létbizonytalanságban él és máról holnapra.
2007. máj. 31. 06:12
EBBEN A ROHANO VILÁGBAN?NEM CSODÁLKOZOM RALYTA ,HOGY NEM KEDVESSEK ,CSAK EGY MOSOLY IS ELÉG LENNE, DE NEM.
261. Teráz
2007. máj. 30. 22:51

Szomorúak,boldogtalanok,tele vannak problémákkal,

kiégtek ....

260. rika
2007. máj. 18. 07:13
Én sajnos nem értem az embereket. Mindig csalódnom kell. Félreismerem az embereket. Akivel kedves vagyok az előbb-utóbb nagyon megbánt akivel ellenséges arról meg kiderül, hogy milyen jó fej. Ezért én próbálok mindenkivel kedves lenni (néha nagyon nehéz).
2007. máj. 18. 07:09

Egy idő után az ember érzi, hogy kivel érdemes kedvesnek lenni, ki igényli, ki fogékony rá.

Ha viszonozzák a kedvességet, az nagyon fel tudja dobni az ember hangulatát.

2007. máj. 18. 07:02
Mindenki magával van elfoglalva,kevés idő jut másra figyelni sajnos.
2007. máj. 18. 04:36

Miért nem kedvesek egymással az emberek?


Talán csak félnek kedvesek lenni. Pedig számtalan előnnyel jár. Pl a jókedvvel.

2007. máj. 18. 03:09

Szerintem ez egy nagyon csúnya körforgás.

Félünk,hogy megbántanak,ha kedvesek vagyunk, igy bunkók vagyunk, és elindul a lavina...


Kb.

255. gpetra (válaszként erre: 254. - Eee466847e)
2006. dec. 18. 16:00
Igen, nekem teljesen mindegy volt. A kutyára haragudtam, mert megharapott, a gazdájára is haragudtam, mert nem fogta meg. Egyébként abból is kitűnik, hogy nem én voltam hibás, mert a gazdi elejtett szavaiból éy a szomszéddal folytatott beszélgetésből világosan kiderült, hogy nem ez volt az első eset. Nem hiszem, hogy pont ezzel a kutyával kapcsolatban hibázik mindenki...
254. eee466847e (válaszként erre: 252. - Rika)
2006. dec. 18. 14:47
Szerintem te jól nevelted a kutyusodat, azért nem agresszív. Általánosítani valóban nem szabad, de akit ilyen rossz élmények érnek, bizonyára annak mindegy, hogy az eb, vagy a gazdi a hibás.
253. gpetra (válaszként erre: 252. - Rika)
2006. dec. 18. 12:26

Én sem patáliáztam, sőt semmit nem csináltam, gyalogoltam az utcán, kutya elkezdett ugatni, majd megharapott. Én sem szeretek általánosítani, a mi környékünkön sajnos elég sok a kóbor kutya, jönnek az erdőből, és nem kell patáliát csapnod, hogy neked menjenek.

Kutyám nekem is van, szeretem nagyon, de ettől még nem leszek vidám, ha gazdi nélküli kutyákkal találkozom. Kívánom Neked, hogy soha ne történjen veled ilyesmi, és ne kelljen minden egyes nap félve kimenned az utcára!

Egyébként abban sajnos nem lehetsz biztos, hogy a kutyád nem bánt senkit, amikor elszökik...

252. rika
2006. dec. 18. 11:47

Én nem igazán értem, hogy hogy lehet neveletlen egy kutya? Az én kutyámnál is előfordult, hogy megszökött, de soha nem viselkedett senkivel agresszívan.

Bocsi mindenkitől, de én az általánosítást sem tudom megérteni. Engem is harapott meg kutya (8 évesen), de rájöttem, hogy én csináltam olyasmit amit nem kellett volna és ezért nem patálizátam legközelebb ha találkoztam egy kutyával.

251. gpetra (válaszként erre: 250. - Darien)
2006. dec. 18. 11:20

Én ezt tettem múltkor, gazdi sehol nem volt, próbáltam nyugodt maradni, aztán kutyuli (valami véreb kinézetű és termetű) vicsorogva elkezdett felém rohanni, az volt a szerencsém, hogy ráüvöltöttem, és ezen elgondolkozott és megállt. Na én ekkor kezdtem csak rohanni :(

Az a probléma, hogy én már a számos ehhez hasonló eset után nem tudok nyugodt maradni :(

250. Darien (válaszként erre: 215. - Gpetra)
2006. dec. 18. 11:12

Na igen, a legjobb egy stabil idegzetű gazdi, ami ugye nagy hiány manapság. Azért azt javaslom, hogy ha kutyát láttok, alaposan nézzetek körül, hogy merre van a gazdája, és viselkedjetek nyugodtan (legalábbis próbáljátok meg). Sok kellemetlenség elkerülhető, ha nem fordultok sarkon, és nem kezdtek el kétségbeesetten rohanni.


Tudom, hogy abszurd, amit írok, de ha mások nem vigyáznak, legjobb, ha mi megteszünk minden tőlünk telhetőt.

249. gpetra (válaszként erre: 248. - D64f9951e2)
2006. dec. 18. 09:13
Ó, ezen én is átestem szombaton. Elmentübk a Vásárcsarnokba, ami nagyon jó volt, bent teljes volt a nyugalom, de az utcán... Álltunk apuval a hatalmas szatyrokkal, mondkét kezünkben 10-10 kg, nemhogy nem engedtek át az autósok, de még meg is álltak előttünk... A karácsony szellemében :)
2006. dec. 18. 08:53
tegnap voltam a párommal a városba, hogy nézzünk fát. bementünk egy illatszerboltba, tömegnyomor volt. azért, hogy kicsit arrébb tudjunk menni, szinte mindenkinek kivétel nélkül szólni kellett, pedig látták, hogy el szeretnénk menni, vagy hasonló. ha meg véletlenül hozzáértem a ruhájához, miközben próbáltunk előrejutni, akkor máris ott volt a feszült hangulat... igazából nem értem... de mindegy, elviseli az ember, csak rémesen kellemetlen. ugyanez a zebrán... a kocsik, mint állat, úgy mennek, senkinek eszébe sem jut, hogy talán a gyalogos is szeretne átjutni a túloldalra... és amikor elindulunk, mert nem akarunk már ott állni 10 percet, akkor meg orditozás van...
247. gpetra
2006. dec. 18. 08:30
Nekem az a kedvencem, amikor nem merek elengedni/kiengedni gyalogost/járművet, mert úgy jön mögöttem a hülyéje, hogy nem fog tudni megállni. Annyit meg nem ér meg :(
246. shakti (válaszként erre: 245. - DODICA)
2006. dec. 15. 20:09

Sokat közlekedünk mi is autóval és hasonló szellemben, mint Ti! De a hecc kedvéért én elvittem a fiaimat gyalogosként arra az útvonalra, amin autóval járunk nap, mint nap! Nézzük csak! Milyen az amikor buszra kell rohanni, mert vacog a foga, hisz olyan sokat sétált az egyik megállótól a másikig!

Próbáld ki! Ez is érdekes élmény!!!!!!

245. DODICA (válaszként erre: 244. - Juniperus)
2006. dec. 15. 20:02

Én nem mutogatok, de anyázok. Vagy legalábbis mondom a magamét. :)) Sajna nem bírom tartani a szám, kijön belőlem, pláne, ha veszélyesebb a szitu. Arra igyekszem figyelni, hogy ne csúnya szavakkal, hanem inkább poénosan morogjak, már amennyire lehet. Gyerkőcök nagyon szokták ám élvezni!:) Olyannyira, hogy versenyeznek azon pl., hogy szerintük ki fog lelépni előttünk az úttestre, melyikőjük veszi észre a szabálytalankodó autóst, stb... Már előre szólnak nekem, hogy figyeljek erre-arra, mert ez-az fog történni. Az a baj az egészben, hogy legtöbbször igazuk is lesz. :((

Látják ám ők is a közlekedési morált. Nem is értik, hogy lehet, hogy én minden szabályt betartok, mások meg nem. Hogy engedhetik meg maguknak? Hogy képzelik, hogy ők nem?

Pedig sokkal nyugisabban, ütemesebben célhoz lehetne érni, ha mindenki minden szabályt betartana. Miért kell pl. Pesten az 50-es táblánál felvenni a forgalom 70-es ritmusát???? Persze, tudom, különben eltaposnak....:((

244. DODICA (válaszként erre: 240. - 4726e582cf)
2006. dec. 15. 19:56

Kedvencem a 40-es tábla. Van egy út a városban, végig 40, előzni rajta tilos.

A vari: megyek nyugisan centire pontosan 40-nel, mögöttem látom, őrjöng a hülyéje, jelzi, hogy előzne.

B vari: meg is előz.

C vari: kb. 2-3 hete halálos baleset az adott úton. Tizenéves középiskolások oroszrulettet játszottak. Öten a kocsiban. 2 halott, 3 intenzív osztály. Bevallom, azóta nagyon félek ama úton, de nem tudok mit tenni, csak arra juthatok haza. :((

243. eee466847e (válaszként erre: 236. - Gpetra)
2006. dec. 15. 19:38
Fokozódik:)))
242. eee466847e (válaszként erre: 235. - Anita72)
2006. dec. 15. 19:37
Igen, igen:)))))
241. gota
2006. dec. 15. 19:15
Én meg attól megyek a falnak, amikor valaki annyira rohan, hogya miután bevág elém, utána végig 30-al megy. (Én meg persze sietnék, mert én valahogy mindig késésben vagyok...:))
240. 4726e582cf (válaszként erre: 234. - Juniperus)
2006. dec. 15. 15:25

Huh, azt hittem csak én űzök ebből sportot. Pláne, ha valaki még nyomul is a hátam mögött, nah, majd ő megelőz engem, mert "karikás" kocsija van...

Énsenem aratok tetszést, de jusztis csinálom, ha olyanom van - különben azt hittem, hogy csak én szórakozok evvel.

239. DODICA (válaszként erre: 234. - Juniperus)
2006. dec. 15. 14:30

:)))))))


Engem se izgat, sőt! Külön élvezem, mikor mögöttem dühöng a hülyéje, hogy miért is engedem át a zebrán a gyalogost, miért engedem ki a buszt, s hogy a francba vagyok képes a körforgalomban is udvariaskodni! :) Nem egyszer őrülten dudálnak, mi meg vihogunk a kocsiban.


Eddig azt hittem, az aggodalmaskodásomat a nagyanyámtól örököltem, de olvasva titeket...:) Nagyanyám képes volt már 6 órakor kiállni az ablakba, ha úgy tudta, hogy apám 8-ra jön haza.


Bizony, az én eszem is megáll néha magamtól, de sajna sokkal többször a szívem áll meg kis híján. Pedig jóformán oka sincs rá.

Lassan kezd így megszokni a család, de szerintem tuti az agyukra megyek.

238. gpetra (válaszként erre: 237. - Gpetra)
2006. dec. 15. 13:23
A rendes voltam-ra :)))))
237. gpetra (válaszként erre: 238. - Juniperus)
2006. dec. 15. 12:46

Én 2 évesen kimásztam a második emeleti bérház dupla ablaka közé... Csak a lábnyomaim maradtak a porban, a szüleim azt fedezték fel. El tudom képzelni, mit érezhettek...

Egyébként rendes voltam :) Remélem, a gyarkőcök öröklik majd :)

236. gpetra
2006. dec. 15. 11:46
Én már most nagyon aggódós vagyok... Nem tudom, mi lesz később :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook