Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek az Amway termékeiről? fórum

Mi a véleményetek az Amway termékeiről? (beszélgetős fórum)

2007. aug. 16. 09:29
Sajnos még nem volt szerencsém kipróbálni, de amiket már hallottam róla az csak is pozitívum.
2007. aug. 11. 05:22
Én elismerem, hogy nagyon jók. De sajnos, nem az átlagember pénztárcájához szabják az áraikat. Nem tudom megvenni annak ellenére, hogy megtapasztaltam - egyszer jobban is éltünk -, hogy gazdaságosabb, valóban, mint egy másik termék, hosszútávon. És a lényeg ebben rejlik: hosszútávon kifizetődő.
2007. aug. 11. 00:13
Szerintem jó dolgaik vannak. Rendszeresen az LOC használjuk mi is.
2007. aug. 6. 15:41

Nem akarok megbántani senkit, de ha valakinek van agya, annak elég sok dolog leesik... Ha tényleg olyan "csúcsszuper", akkor miért csak így lehet hozzájutni, miért nem lehet boltban kapni?

Miért nincs reklámja? Miért nem áll "mögé" egy ismert ember?

És inkább abbahagyom a miért-ek sorolását, mert úgyis lesz valaki, aki személyes sértésnek veszi, soraimat. Pedig csak kérdeztem.


Véleményem van róla, mint azokról a mostanában interneten egyre több oldalon terjedő "lépj be csapatunkba, és keress havonta több százezer forintot" piramisjátékokról. És nem értem, hogy képes valaki még mindig hinni ebben?!

25. emagdi
2007. aug. 6. 14:39
úristen, ez az amway még mindig létezik??
24. Tim20
2007. aug. 6. 14:37
Én az előmosó sprayt használom és nagyon jónak tartom: mosás előtt ráfújom a szennyezett területre, be a mosógépbe és jöhet a mosás. Eddig még mindig kijött a folt, soha nem csalódtam.
23. Ceca4
2007. aug. 6. 10:30

Én 91-ben kaptam ajandékba mikrozhato edénykészletet, ebben fözni is lehet. Mostanra a legnagyobb tal adta csak meg magat, a többi még jo.

Tisztitoszerböl az LOC az ami bevalt(hajfestésnél nagyon hasznos!).

Kozmetikumok nem jöttek be nekem, mivel alergias vagyok. :(

2007. aug. 4. 09:24

Nekem az nem tetszett, hogy az a mániájuk, hogy mindenük sűrítmény, ezért olyan drága, mert vízzel kell oldani az LOC-t, a mosogatót, és sorolhatnám. De az arckrémük is baromi drága volt anno, amikor tőlük vettem, kb 10 éve már. De az amway-s csaj megmagyarázta, hogy az is koncentrátum, azért drága. Ennyire hülyének már ne nézzen, egy arckrémből hiába teszek fel bolhányit, azt szét is kell oszlatni valahogy a bőrön.

Amit még most is használok: az előmosó spray, azt még nem tudtam semmivel kiváltani.

21. birogaby (válaszként erre: 20. - MARIMAMA)
2007. aug. 3. 23:23
Nekem is ugyanez a véleményem!Annyival nem jobbak a boltban kapható termékeknél,amennyivel nagyobb az áruk.
2007. aug. 3. 22:50
jóó-de k-va drága használtam de ennyit nem ér,vannak jók is a boltban.
19. zsuzso58 (válaszként erre: 18. - Hoxa)
2007. júl. 30. 13:34

Kommentár nélkül!


[link]


1. SReni 2007-02-07 15:36

Ismeri-e valaki, vagy hallottatok-e már az INNER LIGHT nevű diétás "dologról"?

Drága mulatság, de állítólag nagyon szépen lehet vele fogyni!

Írjatok ha van valami infó.


2. Hoxa 2007-02-07 15:38

Ez egy MLM!!!

Válasz erre Privát üzenet


3. Hoxa 2007-02-07 15:48

Idézek: "Semmiféle életmódváltoztatásra nincs szükség! Nem kell diétázni, nem kell lemondani a káros ételekről, egyéb káros szenvedélyekről."


Szerintem ez már el is mond helyettem mindent. Ilyenben hinni szerintem naívság!

Mindamellett MLM-et nem szeretek a portálon látni.

Válasz erre Privát üzenet

18. Hoxa
2007. júl. 29. 20:39
Az oriflameről is beszélhetsz, ott van az avonos és oriflames topik erre a célra. Remélem itt is csak beszélgetés, tapasztalatcsere folyik, és nem mlm hittérítés, mert akkor törölve lesz.
17. H MAYA
2007. júl. 29. 20:34

Milyen érdekes topik, ezt nemtörölte HOXA? pedig itt nyilvánvalóan a termékeket reklámozzátok.

Furcsa hogy minden MLM rendszerben dolgozó cégről lehet irni csak az Oriflameről nem.

Vagy az itt tabu?

2007. júl. 29. 17:33
Ja és a mosóporuk is, fantasztikus. És van valamilyen spray is( előáztató spray) mosás előtt kell befújni vele a koszos részt, pár perc múlva alaposan kiöblíteni, majd bele a mosógépbe. Az én nadrágomból és pólómból zsírfoltot szedett ki!Nem hittem a szememnek.
2007. júl. 29. 17:29

igen vannak, csak azok is méreg drágák. Én most szedem az étrendkiegészítőjüket. CLA 500, meg kálcium és magnézium vitamint. Jók.

Ezek mellett vannak még edényeik is, viztisztító rendszerük(azt mondják nagyon nagyon jó, az ára is:)

2007. júl. 28. 09:20
Arról hallottatok hogy vannak benne vitaminok és kozmetikai cuccok?
2007. júl. 28. 06:51
Régen használtam, jó volt, de már nem használom egyik Amway terméket sem, van ugyan olyan jó más tisztitó szer is és sokkal olcsobb....
2007. júl. 27. 19:16
Az L.O.C.-t mi is próbáltuk valamikor 15-20-éve, nagyon jók a termékeik egytől egyik. Egyébként mi az ára az L.O.C-nek mostanság?
11. 8fc8629034 (válaszként erre: 9. - 9778ca1817)
2007. júl. 27. 18:49
Egyébként bevallom én is Amway forgalmazó vagyok. Igen sok olyan embert ismerek aki nyomná a termékeket. Én megkérdezem ha nem kell semmi probléma. Ja és azt is megszoktam kérdezni hogy nem haragszik-e az illető hogyha havonta egyszer megkérdezem kell-e valami. Saját magamról tudom hogy nem szeretném én se hogyha traktálnának hogy vásároljak de én nem akkarok vagy pedig "nem érek rá"
2007. júl. 27. 14:02
Tényleg jók a termékek, de én mindegyikből találtam mást és olcsóbbat, amik pont olyan jók (némelyik jobb!). Már nem is veszem őket!
2007. júl. 27. 13:26
A tisztítók tényleg jók, de az üzletkötőik levakarhatatlanok és kidobhatatlanok. (többszöri tapasztalat )
8. teltzsu (válaszként erre: 7. - Edb6c38cef)
2007. júl. 27. 10:19

Nem. A baj az, hogy megszűnt a raktár, ahol személyesen lehetett venni a termékeket. Most már csak házhozszállítás van, és 20.000 Ft az értékhatár, ha kevesebb összegért rendelsz, bejátszik a szállítás költség is.

De lehet, hogy a lány ebből él, és neki keményen számítanak a pontok, a százalék. :)

2007. júl. 27. 10:17

A konyhai LOC messzemenőkig a legjobb tisztítószer, szerintem. Üzletben még nem találtam olyat, ami kiváltaná.

Én csak azt utálom, hogy akitől én veszem, tolakodó a csaj. Ha veszek pl egy LOC-t (mert nekem csak az kell tőle, de az KELL), akkor utána hetekig tukmál rám mindenféléket telefonon, és ezzel agyoncsap mindent. Ezt tanítják, szerintetek?

6. teltzsu (válaszként erre: 4. - Nesseun Dorma)
2007. júl. 27. 09:57

Én a mosogatót imádom, meg a hajlakkot.

Nagyon tetszenek az új LOC termékek, a fürdőszobai, konyhai. Sokáig elég és tényleg jó.

5. teltzsu (válaszként erre: 3. - 8fc8629034)
2007. júl. 27. 09:56
Azt nem mondanám, hogy forgalmazom, nem foglalkozom vele üzletszerűen, de ha kell valami, akkor meg tudom oldani.
2007. júl. 27. 09:37
Én voltam amway forgalmazó( árusító, értékesítő). Nem sokan vették.Szerintrem nagyon jók a termékek. Én javarészt csak tisztítószereket vettem, de meg vagyok elégedve velük. van egy súrolószer(már nem emlékszem a nevére, olyasmi, mint a Cif) nekem lehozta a vízkövet a fürdőszobában a csapokról, meg a csempéről.Igaz, tényleg nagyon drágák, de szerintem megéri venni egy-két dolgot, mert sokáig elég és remek.pl a sütőtisztítójuk is szuper.
3. 8fc8629034 (válaszként erre: 2. - Teltzsu)
2007. júl. 27. 09:25
Te forgalmazod őket egyébként?
2007. júl. 27. 09:24

Jók. Csak drágák.

És az elején, amikor kezdődött ez az MLM és Amway őrület Magyarországon, sokat lejáratták a termékeket és magát a rendszert is. Sajnos.

2007. júl. 27. 09:18
Mi a véleményetek az Amway termékeiről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook