Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek az Amway termékeiről? fórum

Mi a véleményetek az Amway termékeiről? (beszélgetős fórum)

179. Cszsuka (válaszként erre: 178. - Heppi)
2008. febr. 5. 08:09
És mivel teszed csíkmentessé? Mert nekem az "egyirányba húzogatós" technika, amit ajánlottak, nem jött be. Ezért szoktam le róla. Én is inkább csak a dörzsit használom.
178. Heppi (válaszként erre: 176. - MARIMAMA)
2008. febr. 5. 07:50
Én sem szeretem a habot, de az üvegtisztító folyadékot imádom:o)) Nálam egy óra alatt kész vele az összes üvegfelület. ( pedig van rendesen )
177. Heppi (válaszként erre: 173. - Ccd9bb7d17)
2008. febr. 5. 07:49

Mit nevezel emelt dózisnak?

A gyümölcs bevitelt is korlátozod, nehogy hozzászokjon a szervezete? Ezeknek a vitaminoknak éppen az a lénye, hogy maga a növény van benne, adalékanyag nélkül.

Persze, egyéb itthon kapható mű vitaminokat én sem adnék a gyereknek.

2008. febr. 5. 00:30

én voltam benne egy darabig,mig megnem untam az utánnajárkálást,,némelyik termékük nagyon jó,,és az is ami igen gáz"

pl..jó az ablaktisztitó.és üvegtisztitójuk,,nagyon soká tart erős kevés kell a habból,,de mikor befújom a habbal az ablakot akkor ki kell mennem,mert az erős szagától taknyom nyálam egybefolyik,,kérdem én ez a környezetbarát"????? lehet csak nem ember barát!!!!!

2008. febr. 5. 00:05
Én a fém súrolót használom,nem találtam ennél jobbat.Nem karcol,mindent levisz vegyszer nélkül.Évente egyszer veszek egy dobozzal,egyet megtartok,a többit elajándékozom a rokonoknak.Áldanak érte.:-)
174. Cszsuka (válaszként erre: 173. - Ccd9bb7d17)
2008. febr. 4. 09:38

Szia!

Én az Amway vitaminjait nem ismerem, viszont azt tudom, hogy nem kell állandóan vitamint szedni. Érdemes időnként a szervezetnek adni a normálisnak nevezett adagból, viszont, ha elkapott valaki egy betegséget, jó minőségű természetes eredetű nem szintetikus vitaminból igenis nagyon emelt dózist kell adni. Azzal nem szoktatod hozzá a szervezetet, hogy három napig emelt dózist adsz abból, amiből egyébként csak alkalmanként szoktál. Azzal viszont klasszul hozzá lehet szoktatni, hogy állandóan adod ugyanazt a vitamint, s egy idő után nem használ, ha valóban kell, csak a még emeltebb adag. Ha valódi táplálékkiegészítőt adsz, akkor nem lehet szó hozzászokásról. Felesleges azonban mindig etetni bárkit is vitaminnal, az ősemberek is változatosan étkeztek és nem hinném (bár nem voltam ott...), hogy mondjuk napi szinten megettek 60 mg C vitaminnak megfelelő csipkebogyót....

De az is biztos, hogy ennyi szemetet sem ettek, amit a mai társadalom ételnek kikiált....

173. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 172. - Heppi)
2008. febr. 3. 20:05
Értelek,viszont az adagot nem akarom emelni,inkább adok neki amit kíván és bízok benne hogy valahogyan jelez a szervezete.Amiböl normális a bevitel,nem igazán akarok emelni,másrészt akkor hozzászokik egy emelt dózishoz.
172. Heppi (válaszként erre: 171. - Ccd9bb7d17)
2008. febr. 3. 19:49
Valami mégsincs szinten, ha január óta folyamatosan betegek
171. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 168. - Heppi)
2008. febr. 3. 15:24
Alapszinten el vannak látva vitaminnal.Úgy értem beszélgettem nemrég a gyerekorvosunkkal erröl,no nem konkrétan erröl a termékröl,hanem kérdeztem általánosságban,mivel rengeteg vitamin kapható a patikákban és mindenhol.Kérdezte az étrendjüket,és azt mondta szerinte nem feltétlenül szükséges,valamint beszéltünk a "vitamin túladagolásrol",szóval azokbol sem mindböl lehet korlátlan mennyiséget.Emelni normál étrend mellett nem akarom,csak mégis érdekelne,hogy alapszinten kb menni ideig kell szedni ahhoz hogy "érezzem a hatást".
170. Heppi (válaszként erre: 165. - Cszsuka)
2008. febr. 2. 22:39

A frissen leszüretelt termésből kinyerik a vizet és a celluloidot, ezért tud elférni pld. egy db fokhagyma tablettában 25 dkg fokhagyma.

Teljesen zárt rendszeren keresztül készül a növény tisztításától a tabletta bedobozolásáig. Országonként. Hiszen minden országban más az engedélyezési szint. Sajnos Magyarországon nagyon alacsony , hisz a gyógyszergyáraknak meg kell élniük:o(((

169. Heppi (válaszként erre: 162. - 9778ca1817)
2008. febr. 2. 22:36
Akkor vedd a Tesco Gazdaságost! Az legalább olcsó. Ugyan nem hatékony és nem környezetbarát, de csak használd nyugodtan .
168. Heppi (válaszként erre: 160. - Ccd9bb7d17)
2008. febr. 2. 22:34
Ez mindenkinél más lehet. Attól függ, mennyi vitamint kell pótolni a szervezetben . Ha betegek, nyugodtan emeld meg a dózist.
2008. febr. 2. 22:14
Áráról még annyit, hogy inkább fizetek a minőségéért, mint a reklámért .....
2008. febr. 2. 18:23
őszintén?? gagyi szoaré, viszont megkérik az árát
165. Cszsuka (válaszként erre: 140. - Heppi)
2008. febr. 2. 18:19
Ez valóban érdekelne: milyen eljárással készülnek?
164. Cszsuka
2008. febr. 2. 18:16

Mi is benne voltunk a férjemmel, használtunk és továbbajánlottunk termékeket. Én se ellene, se mellette nem vagyok. Voltak olyan termékek, amit egy évvel ezelőttig használtam, és nem a minőség vagy az ár miatt hagytam abba. Találtam egy másikat, ami 100%-ban magyar cég és egyszerűbben jutok a termékhez, illetve, ha gondom van, akár a cégvezetővel is beszélhetek személyesen. Nálam az számít, hogy az általam okozott bevétel után hova megy az adó. Ez esetben itt marad Magyarországon.

Egyébként bárki is azt képzeli, hogy ez egy piramisjáték, nagy tévedésben van! A szabályosan működő MLM cégeknek semmi közük a piramis játékhoz! Nem ártana kicsit utánaolvasni!

Egyébként az összetevők engem is érdekelnének, mert bárkit kérdeztem, aki Amway forgalmazó, nem tudta megmondani, hogy a fogkrémben mi van, vagy esetleg egy artistry termékben. Azt már ezerszer hallottam, hogy természetes alapanyagból készültek, stb... na igen: de miből?

A lópisi is természetes anyag, s tartósítószerként nagyonsok kozmetikumban benne van....

2008. febr. 2. 17:57
fogadjunk még egyet sem probáltál, árról meg annyit hogy nem ártana utánaszámolni...
2008. febr. 2. 16:07
sz@r, de legalább drága
161. andix
2008. febr. 2. 15:51
Szerintem jók.Én a mosogatót használom és jó.A szüleim megvették a szőnyegtisztítót,ablaktisztítót.Ők nagyon dícsérik.Az én pénztárcám sajnos nem bírja hogy mindet megvegyem ami jó.
160. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 151. - Heppi)
2008. febr. 2. 12:43
Egyébként mennyi idő után érzem a hatását?Gondolom nem azonnal.Így visszagondolva kb december elejétöl eszik,és január eleje óta beteg mindkettő:(
2008. jan. 31. 15:56

Sziasztok!

Valaki használta már a Satinique fejbőrszérumot?

158. Napster4 (válaszként erre: 157. - Jogica)
2008. jan. 27. 16:01
Ne feledkezz meg Asafa Powell-ről, Liu Xiang-ról, és Sanya Richards-ról. Csak 3 világcsúcstartó akit a Nutrilite szponzorál... És HA tényleg egy "piramis játék" lenne, akkor nem élt volna meg 50 évet a cég, talán még 1-et sem...
157. Jogica (válaszként erre: 26. - 189e7a0266)
2008. jan. 27. 14:34

Szia!


Én sem akarlak megbántani, de jól meggondoltad ezeket a kérdéseket?

Tudod te mennyibe kerül 1perc reklám a tv-ben?

Több millió ft. Szerinted ki fizeti meg annak az árt? TE! Ha nézed, ha nem! Ugyanis bele van építve a termékbe!

Ismert embert akarsz?

[{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Sandra Bullock[{[{[/A]}]}] fogja reklámozni az egyik terméket. Most örülsz? :)

A piramis játék szervezése pedig bűncselekmény. Nézd meg a Btk.-ban. Akkor már nem működne 50 éve.


Sajnos ezzel a hozzászólásoddal nem arattál, ugye tudod. És mivel nekem van agyam, leesett mindez! :D


A halomra megjelenő újabbnál-újabb, másolatban gyártott mlm rendszerekről nekem is meg van a véleményem. Nem egy, már eltűnt a süllyesztőben. Én biztos nem lennék tesztbábujuk!

156. Sesil (válaszként erre: 155. - Heppi)
2008. jan. 24. 19:42
Egyetértek. Egy év alatt 2 flakon fogy el. Imádom.
155. Heppi (válaszként erre: 152. - Napster4)
2008. jan. 24. 19:39

Csak 3 hónapig???

Én 6-nál alább nem adom :o))

2008. jan. 24. 18:11
Én a szőnyegtisztitót használom tőlük,nagyon jó,de nagyon drága ezért anyám megveszi én pedig kunyerálok tőle!
153. Napster4 (válaszként erre: 132. - Joshu86)
2008. jan. 24. 18:03

"Az egészről csak annyi a váleményem hogy a szponzornak nevezett emberek nyúlják le a pénzt az ember elől!"


Tipikus magyar vélemény. "Azért nem dolgozok, hogy más abból pénzt keressen."

/amugy ha belépnek alád már te is szponzor vagy/


De szerintem nézz utána, ha egy gyárban összeraknak egy 300e FT-s akármit akkor a munkás hogyhogy csak töredékét kapja annak az árnak? (ha egyáltalán jut neki valami a 47 igazgato és a 8 tulaj közül) Ennyi erővel senki ne dolgozzon, mert azon más keres.


egyéni vélemény: Ha elég pénzt keresel akkor nem mindegy, hogy a szponzorod mennyit keres ?

152. Napster4 (válaszként erre: 144. - Ec63a7fc29)
2008. jan. 24. 17:58

Hali Mindenki!


"Baromi drága..."

Igen, csak tovább tart. Az amway-es mosogató nálunk 3 hónapig birta, egy másik nagyon reklámozott mosogató (JAR) az most fogyott el 19 nap alatt....

151. Heppi (válaszként erre: 150. - Ccd9bb7d17)
2008. jan. 20. 21:42
Szerintem nem kell annyi időt várnod:o))
150. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 149. - Sesil)
2008. jan. 20. 18:32

:(Van olyan gyógyszertárban kapható multivitamin készítmény,aminél így kezdődik a felsorolás:70%cukorszirup....no én ott döbbentem meg először!!


Nem tudom,nem ismerem az amway termékeket,exuramék szedik,dícsérik nagyon,így amikor vett a közös fiunknak,megbeszéltük hogy veszünk nagy kiszerelést közösen és eszi mindkét lúrkó....jövő ilyenkor megmondom jó e:))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook