Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tapasztalatokat szeretnék a STARKL KERT termékeiről.Rendelt már tőlük valaki?Mi a véleményetek róluk? fórum

Tapasztalatokat szeretnék a STARKL KERT termékeiről.Rendelt már tőlük valaki?Mi a véleményetek róluk? (beszélgetős fórum)


2014. máj. 14. 22:19

Sziasztok! Én március elején rendeltem a Starkltól, nagyon vártam a növényeket, de többszöri rájuk telefonálással is csak áprilisban (majdnem közepén) kaptam meg őket (a többi kertészetben akkor már nem is árultak szabadgyökerű fákat, mert "vége a szezonnak" - mondták). Alapvetően (nagyon) nem vagyok megelégedve a céggel: a katalógusban gyönyörű növények vannak, de amit küldenek, az teljesen más. Több növény elpusztult, ki sem hajtott, a többiből meg kis vézna "kórókat" küldtek. Az eprek még földet sem láttak addigi életükben, az egyszerű (és sokkal olcsóbb) Auchan-ost még mindig nem érték utól. A növények nagy része szerintem Szlovákiából származik (így vannak felcímkézve).

Azért pozitívumként megemlíteném, hogy telefonon rendesek és segítőkszek voltak és az elpusztult növények árát is szó nélkül visszaadták.

7. a1f813b884 (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2010. jún. 24. 12:24

Szia!


Az én anyukám kb. 10 éve rendel tőlük mindenfélét. Eddig még mindig minden megmaradt és szép is lett. Lehet hogy csak szerencséje volt. A munkatársaival közösen rendelnek.

2010. febr. 15. 20:05

Szia!

Én rendeltem szamócát, ami nagyon finom volt. Aztán rózsát, ami nem maradt meg.

Most ősszel gyümölcsfákat, málnát...stb, és már várom a tavaszt, hogy mi marad meg belőlük.

A muskátliról csak annyit, hogy a katalógus tiszta photoshop. A legtöbb virág egyforma, csak egy kicsit jobban meg kell nézni!

2010. febr. 15. 16:19

Hali!

Évekkel ezelőtt rendeltem tőlük, volt olyan növény ami nem mardt meg, de ez mással is elfordulhat.(virágüzletben vett.)Tavaly muskátlikat rendeltem és csodásak voltak.A szállítás is javult,mert régen a posta hozta több napig, ami nem éppen jó a növényeknek, most futárszolgálattal jön.

2010. febr. 15. 15:59

Szia

Én már többször rendeltem tőlük,igaz volt olyan növény is ami nem maradt meg.....de olyat vettem máshol is és az sem maradt meg...

A muskátlik rózsaszín rózsamuskátli, éveken át gyönyörű volt, csodájára jártak a környékbeliek... )) és mindig át tudtam teleltetni, egészen addig amíg nem hagytam megfagyni, én hülye ... ))) Úgyhogy most rendeltem tőlük ugyanenzt a fajtát és remélem hogy nem fogok benne csalódni.

3. varga.nora (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2010. febr. 15. 15:54
Szia. Én szombathely mellett lakok, ezért ha valamire szükségem van, akkor személyesen szoktam elmenni és vásárolni. Így én mindig látom,h mit veszek tőlük, sajna a rendelésnél nem tudom,h mennyire korrektek.
2010. febr. 15. 15:53
Én is kérdeztem ezt a fórumon ,és ezt a választ kaptam!!! Már mi is rendeltünk többször is. Nem igazán vagyok megelégedve. A muskátlik például abszolút nem lettek olyan szépek, nagyok és dús virágúak. Több virág nem is maradt meg. Egy gyümölcsfát pedig vissza is kellett küldeni, mert nem eredt meg. Én többet nem rendelek.
2010. febr. 15. 15:49

Sziasztok!

Megint eszembe jutott valami,és nagyon megköszönném,ha segítenétek nekem.Mióta internetem van minden alkalommal amikor csak lehet rendelek ingyenes katalógust a STARKL KERT -ből.Ez egy Szombathelyi cég,ami növények forgalmazásával foglalkozik(hasonló mint a Sieberz)így volt ez idén is.Körülbelül 3 hete rendeltem tőlük katalógust,ami tegnap érkezett meg.Nagyon szeretnénk tőlük rendelni néhány növényt,de előtte szeretnénk,ha megírnátok a véleményeteket a céggel,és a termékeivel kapcsolatban.Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook