Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek a csomagküldők termékeiről fórum

Mi a véleményetek a csomagküldők termékeiről (beszélgetős fórum)

13. 00346cf747 (válaszként erre: 12. - Nőci1)
2009. aug. 21. 22:00

Én is... az áhított ruha, mely 100 % pamutnak ígérkezett, olyan kemény vastag pamutból volt, mint a beton, mondhatni sátorvászonból. A katalógusban szereplő "barack" fantázianév finoman fogalmazva narancssárga színben érkezett. A teáskannának nem volt levehető teteje, az ábrázoló képen le volt takarva egy edényfogó kesztyűvel. Barátnőmmel közösen rendeltünk csomagot, hogy olcsóbb legyen a postaköltség, direkt két szakaszban postázták, nincs raktáron ürüggyel, ráadásul a másodikban eltért a törölköző színe.

Anyám növényeket rendelt... utána átkozódott: életképtelen, elszáradt, csökött, méreten aluli, teljesen más színű virágok, rózsatövek érkeznek.

12. Nőci1
2009. aug. 21. 20:00
Vásároltam többször mindig megbántam!!
2009. aug. 21. 19:56
Egyszer vásároltam katalógusból,többet nem teszem.A visszaküldéssel gondok voltak,mellesleg az árucikk meg sem közelitette a katalógusban megjelent minőséget.Hát igen,lutri az egész.
10. 00346cf747 (válaszként erre: 7. - Horváthné kata)
2009. júl. 10. 21:11

Egy ilyent vett a szomszédasszonyom, nem vált be. Továbbadta, kipróbáltam, visszapasszoltam. :)

Fél kg tészta dagasztásától a híresen erős motorja majdnem kigyulladt.

9. katácskák (válaszként erre: 3. - Efa181b264)
2008. nov. 26. 05:38
Én is megvagyok elégedve Velük :)
2008. szept. 22. 10:21
Lutri.
7. horváthné kata (válaszként erre: 1. - Dcde70a4a0)
2008. júl. 24. 09:36

Szia!


Én 4 hónapja vettem egy reklámozott mindent tudó gépet.Sajnos nem vagyok megelégedve vele mivel már másodszor van javításon a 4 hónap alatt.Lehet hogy én fogtam ki a rossz szériát de rendeltetés szerűen használtam mivel mindenre jó/jégkocka darálásra is/ pl.száraz zsemlét is le darál ennek ellenére elromlott.Egy hónapot sem használtam így elment tőle a kedvem hogy ilyet vegyek mégegyszer.

Tisztelettel: Horváthné Kata

2008. júl. 8. 19:57

KEDVES TIKA76

NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A VÁLASZAIDAT.NAGYON SOKAT SEGÍTETTÉL VELE

MINDEN SZÉPET ÉS JÓT KÍVÁNOK NEKED

TISZTELETTEL:FARKAS KRISZTINA

BUNDIKA71@FREEMAIL.HU

2008. júl. 8. 17:03

Volt egy pár ruhadarab amit visszaküldtem, parfümök, kozmetikumok amik jobban mutattak a katalógusban. Volt kés amit nagyon drágán vettem meg és nem azt kaptam amit vártam, úgy hogy azt odaadtam a szüleimnek majd vettem másfajtát.

Játékot rendeltem netről és az sem tetszett.

De már nem esek hibába mert nyílt top shop bolt és mindent meg tudok nézni személyesen

4. dcde70a4a0 (válaszként erre: 2. - Efa181b264)
2008. júl. 8. 16:55

KEDVES TIKA76

IGAZÁN NEM SZERETNÉK NAGYON KUKACOSNAK TÜNNI,DE ELÁRULNÁD ,HOGY MELYEK AZOK A TERMÉKEK,AMELYEKKEL NEM VOLTÁL MEGELÉGEDVE?VÁLASZAIDAT HÁLÁSAN KÖSZÖNÖM

TISZTELETTEL:FARKAS KRISZTINA

BUNDIKA71@FREEMAIL.HU

2008. júl. 8. 16:50
Leg megic, késkészlet, pároló, aprító-szeletelő, imádom a quellét és az ottót, awonból rendszeresen vásárolok.
2008. júl. 8. 16:47
Szia én több mindent vettem már és amiket vettem meg voltam elégedve vele, amivel meg nem hát azt elajándékoztam. :)))
2008. júl. 8. 16:45

KEDVES HOXATAGOK.

EGY NAGYON NAGY ÉRÉSSEL FORDULOK HOZZÁTOK.NAGYON SZÉPEN KÉRLEK BENNETEKET,MONDJÁTOK EL VÉLEMÉNYETEKET,A CSOMAGKÜLDŐK TERMÉKEIVEL KAPCSOLATBAN,FŐKÉNT A TV-BEN RENDSZERESEN REKLÁMOZÓ CÉGEKKEL KAPCSOLATOS TAPASZTALATOK ÉRDEKELNEK.

A VÁLASZOKAT NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM

TISZTELETTEL:FARKAS KRISZTINA

BUNDIKA71@FREEMAIL.HU

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook