Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek a CaliVita termékeiről? fórum

Mi a véleményetek a CaliVita termékeiről? (beszélgetős fórum)


1 2
2022. máj. 27. 10:21

sziasztok,

én nagyon szívesen segítek Calivita termékekhez nagyker áron hozzájutni, de ha valaki pénzt szeretne keresni ezzel a zseniális üzlettel, és előbb-utóbb prémiumkifizetéseket látni a számláján, bátran írjon rám, csatlakozhat a csapatomhoz, akiket most is a legnagyobb boldogsággal szponzorálok!

2020. jan. 1. 23:31
Sziasztok van aki Szegeden most üzletszerűen foglalkozik a CaliVitával?
2015. nov. 9. 11:28
Szerintem a legnagyobb előnye a passzív jövedelem megszerzésében rejlik, mely örökölhető. Véleményem szerint is ez az egyik legjobb üzlet, ami mindenki számára elérhető, kiépíthető.
45. kati.papne (válaszként erre: 44. - A6b0dc3258)
2014. szept. 24. 14:29
Szia! Tudnál mondani valakit aki Szegeden foglalkozik ezzel, Vagy van valami névsor erről valahol? Előre is köszönettel kata
44. a6b0dc3258 (válaszként erre: 19. - Hamyka)
2014. márc. 1. 20:26

hamyka!

18 éve vagyok tagja a CaliVitának és csak ajánlani tudom a termékeit mindenkinek. Minden terméknek pontja van, ha 1000-et összegyűjtesz egy hónapban az kb. 1300,- Ft körül van a következő hónapban levásárolhatod. Igaz, hogy már két éves a bejegyzésed, ha még mindig érdekel és még nem van a cég tagja jelezd. Igyekszem minden kíváncsiságodat kielégíteni.

Üdvözlettel:

2012. nov. 30. 23:12

22 éves vagyok, 1 éve foglalkozom a CaliVitával, és még max 2 évem van a nyugdijig.

Megtaláltam a helyem.


Amugy is egyetlen dolgot mondjatok a világon, ami mindenkinek tetszik :)

2012. nov. 30. 19:39
Ez az üzlet a legjobb üzlet a világon!Nagyon egyszerű,egy titok van,hogy nincs titok.Csak csinálni kell ;)
41. Lottina123 (válaszként erre: 40. - Grobot999)
2012. szept. 30. 14:28
Szia! Én szeretném megtudni, mi a technikád! Köszönöm!
2012. szept. 17. 11:26

Tejespite.


Oké megértelek és elfogadom a válaszod. Valamikor én is ezt gondoltam. Azonban lehet, hogy más szemszögből megvizsgálva mást látnál.

Kijavítva magam: Aki profin csinálja és nem amatőr módon próbálja (mint a legtöbb ember) az sikeres lesz. Nem tudom, hogy te milyen módszerrel próbáltad építeni, de ezek szerint nem volt sikeres módszer. Aki szeretné, hogy bővebben kifejtsem, hogy mit értek profizmus alatt, annak szívesen megírom.

2012. szept. 14. 16:43

A lucernakivonatos chloropyll lúgosító termékét , a paraprotex -et,nopalint és a probiotikumos kapszulát is próbáltan.

Jó termékek viszont nem túl olcsók........!

38. hamyka (válaszként erre: 37. - Tejespite)
2012. szept. 14. 16:11

Már elnézést kérek ha ezzel megbántalak Kedves tejespite de a házalás tilos, legalábbis itt ahol lakom, de szerintem mindenhol tilos a házalás


és jó a neved :D


és üdv és írj: hamyka

37. Tejespite (válaszként erre: 36. - Grobot999)
2012. szept. 14. 09:57

Hú, bocsánat, de ez nem volt valami szimpatikus hozzászólás!!!! A házalás mikéntje, hidd el, nem korfüggő. Nem azért írom ezt, mert a Te fogalmaid szerint én is öregasszony vagyok (amit elismerek, sosem tagadtam a korom, bár nem érzem magam annak) hanem azért írom, mert nagyon sok fiatallal találkoztam, akik nagyon nyomulósan próbáltak meggyőzni (lehet, h úgy gondolták, az öregeket könnyű rábírni, úgyse tudják miről van szó...). Mégsem jutott sose eszembe, h a fiatalok rosszul házalnak, hanem h az az illető, vagy az az MLM cég aktivistája rosszul értelmezte az agymosást. Én szedek Calivita termékeket, amikről magam is meggyőződtem, h jó, de ugyanakkor használok FLP-s terméket is, mert tudom, h nagyon jó. És vannak olyan ismerőseim, mind2 sőt még néhány ilyen cégnél, akik idősek, és nagyon jól csinálják, orvosok, tanácsadók, szponzorok. Még 70-en jóval fölül is. Elmehetne néhány fiatal tanulni hozzájuk. Én nem vagyok tagja egyiknek sem, voltam, fiatal középkorúként, ha már ennyire a korra megyünk, de abbahagytam, mert nagyon nehezen viseltem, h rá kell beszélnem embereket a termékekre, és igaz, h a segítő szándék is benne van az emberben, de az érte kapott jutalék a legfőbb motiváció a legtöbb aktivistában (tisztelet a kivételnek) és azt nem tudtam elviselni, h bárki azt gondolja rólam, h azért ajánlgatom mert az én zsebem is hízik tőle. Tehát nem érdek nélkül. Tiszteletem azoké, akik tudják csinálni és van bennük kitartás. Olvasva az MLM cégek saját kiadványait, azok is a technikákat nyomják h kell minél többet eladni, sikeresebbnek lenni, de pl nekem nagyon motiváció lenne/lett volna ha (valós) név szerint említenének meg eseteket, akiknek ebben és abban segített. Ismétlem, sok termékeben én is hiszek, tehát nem a termékek ellen fogtam a hozzászólás megírásához.

További sok siker kívánok - még idős korodra is! És ezt őszintén írom, jó szándékkal.

2012. szept. 14. 09:24

Sziasztok.

Gyerekek ez egy nagyon nagy üzlet. :) Aki profin csinálja és nem házal a termékekkel, mint az "öregasszonyok" az sikeres lesz.

Én egy éve csinálom (- 3 hónap vizsgaidőszak) és ebben a hónapban 18%-os leszek. Itt pedig már szép jutalék jár ;-)

És érdekes, hogy ebben a fórumban már 2009ben azt írták, hogy nem működik, erre én 2011-ben (2évvel később) beléptem és működik :)

Akit érdekel a siker titka, az nyugodtan írjon és elárulom :)

2012. szept. 14. 09:14

Sziasztok.

Gyerekek ez egy nagyon nagy üzlet. :) Aki profin csinálja és nem házal a termékekkel, mint az "öregasszonyok" az sikeres lesz.

Én egy éve csinálom (- 3 hónap vizsgaidőszak) és ebben a hónapban 18%-os leszek. Itt pedig már szép jutalék jár ;-)

Akit érdekel a siker titka, az nyugodtan írjon és elárulom :)

34. f64f0d9a69 (válaszként erre: 33. - 176c861dce)
2012. ápr. 24. 16:47

:))

Már tudom, milyen nehéz munka ez, de sokan azt gondolják, semmit sem kell tenni, mert épül a piramis...

Ez viszont nem pilótajáték, hanem munka.

Ezért én már inkább csak amolyan fogyasztgató vagyok.

Viszont itt leírhatjuk a termékekről a véleményünket és mindenki választhat kell-e neki?

2012. ápr. 24. 15:55

Kedves baranka111, tudnia kell, hogy mindenki aki hálózatot épít érezte már ugyan ezt, természetesen ez egy nehéz, és kitartó munkát igénylő feladat,

Sok sikert, további szép napot, és jó egészséget kívánok!


“Semmit a világon nem vinnénk véghez, ha megvárnánk míg képesek vagyunk olyan jól csinálni, hogy senki ne találhasson benne hibát.”

(John Henry Newman)

32. f64f0d9a69 (válaszként erre: 31. - 176c861dce)
2012. ápr. 24. 10:30

:))

A családom használja a készítményeket és szeretjük is.

A tágabb családom pedig rossz szemmel nézte mindig.

Persze azért még most is el szoktam mondani, milyen jó készítmények vannak. Nem jók a tapasztalataim.

Aki belevág, annak türelmet és sok sikert kívánok!

31. 176c861dce (válaszként erre: 29. - F64f0d9a69)
2012. ápr. 24. 10:25
Kedves baranka111 teljesen igaza van mindenki ő maga dönt a saját egészségéről, vagy pénztárcájáról, viszont én arra céloztam, hogy bátran mondja el mindenkinek,mert evvel csak segít, természetesen ő dönti el hogy él vele, vagy nem, de számolja csak azt hogy egy orvosi tanácsadás mennyibe kerül, és egy egész családnak? erre jogosult calivita tagként ingyenesen, ön szerint ez egy jó ajánlat?
30. 176c861dce (válaszként erre: 8. - Tejespite)
2012. ápr. 24. 10:17

Kedves Tejespite, a CaliVita termék garanciát vállal , ez megtekinthető a következő linken


[link]

29. f64f0d9a69 (válaszként erre: 28. - 176c861dce)
2012. ápr. 24. 10:16

Kedves vitaminbiblia!

Régen már sok ilyen képzésen részt vettem, sőt fizetősön is.

Ma is kedvelem a készítményeket, de sok jó szer máshol lényegesen olcsóbb - ezért ezeket én is ott veszem meg inkább. Az én ismerőseim megnézik az árakat és ott vásárolnak, ahol jobban járnak.

28. 176c861dce (válaszként erre: 18. - F64f0d9a69)
2012. ápr. 24. 10:04

Kedves baranka, a calivitának szuper képzései vannak, ingyenes oktatás keretében, meg lehet mindent tanulni,hiszen olyan emberek oktatják akik már szép eredményeket értek el, és a sok pozitív élmény, és energia segít leküzdeni a "NEM" válaszokat, hiszem már az első vásárlásnál, 3000 ft kedvezményt adott a leendő tagnak,és egy csomó lehetősét hogy jobbá , egészségesebbé, vagy könnyebbé tegye az életét,sőt ha szeretné minden lehetőséget meg kap, ezt a segítséget büszkén vállalhatja, nem vesz el tőle semmit, csak egy pluszt nyújt számára.

Sok sikert és jó egészséget kívánok!

27. 176c861dce (válaszként erre: 21. - Hamyka)
2012. ápr. 24. 09:47
Nem értem mit bukhat, ha nem fektet be semmit? viszont szoktak lenni termékbemutatók is.
26. d54e67bebe (válaszként erre: 25. - 107341f84c)
2012. ápr. 12. 09:19
Sajna nem lehet üzletben kapni.
2012. ápr. 10. 08:45

Valaki tudja milyen boltban szerezhető be a CALIVITA INTIMOMENTS???

Drogériákban pl Müller,vagy Dm?

Vagy hol keressem?

(nem szeretném netről rendelni)

24. vargamarga (válaszként erre: 13. - Pinkmaci)
2012. ápr. 5. 10:39

A szponzorod...

Ráadásul neki is érdeke...

23. vargamarga (válaszként erre: 19. - Hamyka)
2012. ápr. 5. 10:35

Nagy ember ugyan nem vagyok, de hiszek benne. Szeretem és használom a termékeit.

Hiába prüszkölnek rám a gyerekek, nem kapok el semmit.

Valóban adnak pontokat a termékek után, én már több tízezet spóroltam így.

Rendzeresen vannak akciók, 10% árengedmény, 2 az egyben akció, ajándéktermékek.

A hálózatépítés szempontjából MLM, azzal a lényeges különbséggel, hogy semmi nem kötelező. Nem űrűn tudsz olyan céget mondani, ahol simán beszélhetsz az elnökkel. Egy nagyon jó ember és kedves is. Mellesleg jó üzlet, ha építed.

Nincs belépési díj, levásárolsz olyan 6000-7000 Ft-ot, azt már rögtön kedvezménnyel és már bent is vagy.Építhetsz hálózatot, vagy csak olcsóbban vásárolsz.

Van webáruház és bolt is, ahol a termékek egy része megvásárolható.

Szívesen segítek, ha gondolod.

22. hamyka
2012. márc. 18. 18:08
ui: ugy akartam mondani hogy még nem irtak vissza, nah ragaszto a számon ti irjatok üdv: hamyka
21. hamyka
2012. márc. 18. 18:07

Rere!!! és ismét sziasztok!!


Azt is láttam hogy van a calavitánál hálozat épités, engem egyenlöre nem érdekel a hálozat épités ugy is be buknám az egészet....


Engem egyenlöre a Calavita termékei érdekelnének hogy jok-e hasznosak-e ha igen mennyire hatásosak a termékeik, ill hogy meddig lehet gyüjteni a pontokat,az összes pont le vásárolhato-e, gondolom a hálozat épités nem kötelezö csak aki szeretne.....


Egyenlöre több kérdést nem teszek fel ne mondjátok azt hogy szörszál hasogato vagyok mint 1-2 témában.....


Jah,és az is jo lenne hogyha a vásárloknak is csinálna a calavita ilyen rendezvényeket mint a hálozat épitöknek....


Nah egyenlöre befogtam a számat, irjatok és üdv: hamyka

20. hamyka
2012. márc. 18. 17:57

ui: Ha használ valamelyikötök aquarion viz ionizálo készüléket kérem irja le véleményét tapasztalatait, ezt elfelejtetem elözö levelemben megkérdezni....


a másik dolog: Majdnem mindenki ezt a japán csodát dicséri, annyira hogy már a fülemen és egyéb részeimen jön ki... Unom már hogy mindenki azt a japán csodát dicséri....


Jo lenne egy tesztet csinálni és összevetni a két készüléket élöben és mérövel meg tesztekkel!!! aki ebben is tud nekem segiteni irjon!!


Várom türelmetlenül válaszotokat!!


Irjatok és üdv: hamyka

19. hamyka
2012. márc. 18. 17:54

Sziasztook :)


Jáááj de joo hogy szo esik a Calivitárol :)


Belefutotam én is ebbe a calivitába, ill látom hogy van közössége is ( remélem jol látom), nekem az lenne a kérdésem a calivitával kapcsolatosan hogy tényleg adnak pontokat a vásárlás(ok) után? ha adnak pontokat le lehet vásárolni??


Ill hogyan is müködik ez a pont rendszer?? A másik nagy kérdésem még fontosabb: láttam náluk viz ionizátort, aquarion a márkája, használ esetleg ilyet valaki aki benne van ebben a calivitában??


Minnél többet megszeretnék tudni a calivitárol ha ez lehetséges, aki tud több informácioval szolgálni kérem irjon ide a közösbe vagy privátban keressen meg!!


Rá irtam a calivitára de még sajna nem irtam vissza......


Én is szeretem az ilyet hogy pontokat lehet gyüjteni....


Jah,és szeretnék én is egészségesebben élni aki ebben is tud nekem segiteni irjon ide vagy privátban!!


Teljesen szeretnék Bio lenni, és egészséges lenni bár szerintem a kettö ugyanaz....


Persze ez nem megy egyröl a kettöre, én sem vagyok gazdag emberke, de sok jo termék láttam a calivitánál, aki nem hisz benne az engem nem érdekel, csak olyan emberke irjon aki nagy calavitás és tud nekem segiteni!!


Irjatok és üdv: hamyka

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook