Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményed az Alverde hajápolási termékeiről? fórum

Mi a véleményed az Alverde hajápolási termékeiről? (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 6. 23:56
Én a nyírfás-zsályás sampont használom és heti 2-szer mosok hajat,eddig ez vált be a legjobban az enyhén zsírosodó hajamra. Balzsamok közül a szőlős-avokádósat használtam,és tényleg kevésbé töredezett tőle a hajam,és ami miatt még jó,hogy nem zsírosodott tőle a hajam. Most megvettem a legújabb balzsamot,amitöl annyira fényes a hajam,mintha valami reklámból léptem volna elő,viszont az első használat után 2nappal meg kellett mosnom a hajam. De egyébként nekem így szokott lenni,hogy kell idő míg hozzászokik a hajam.
2012. ápr. 6. 18:55
Én a nyírfás-zsályás sampont használtam balzsammal együtt. Nekem bejött, bár elég fura érzés volt (gondolom a szilikon hiánya miatt?) hogy nem olyan síkos az ember haja balzsamozás közben, mint a többinél
2012. ápr. 6. 14:12
én tusfürdőt vettem magamnak páromnak és gyerekeknek is de szeretnék mást is kipróbálni ha elfogynak a meglévő készletek:)
2012. ápr. 6. 13:46
én a narancssárga kupakost szoktam használni, nekem bevált :))
2012. ápr. 6. 13:44

Szia! Én épp most kezdtem el használni a szőlős-avokádós sampont és balzsamot. A balzsammal elégedett vagyok, mert tényleg nem törik a hajam és nem is száraz, ellenben a sampontól mintha zsírosabb lenne a hajam. Nem tudom, mert alapból nagyon zsíros. Reméltem, hogy rosszabb nem lesz. Mindenesetre tényleg nem törik azóta a hajam mióta használom.


Azt azért megkérdezném mástól, hogy nálatok is ilyen gyorsan fogy a sampon? Ami nekem van az nagyon folyékony és több kell belőle.

2012. ápr. 6. 13:23

Szia!

Az olivás-hennás sampont használom már 1 éve, nekem nagyon tetszik, sokkal jobb a hajam tőle. Ebből a termékcsaládból több mindent használok, arckrém, pirosító, stb...

2012. ápr. 6. 13:04
Használtad már? Mi a benyomásod?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook