Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek az Amway termékeiről? fórum

Mi a véleményetek az Amway termékeiről? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯
209. zsuzso58 (válaszként erre: 208. - Cszsuka)
2008. febr. 13. 23:25

Szia Cszsuka


Biztosan jó az a cím? Mert nekem nem jön be...


Engem is érdekelnek a tisztítók, mivel megnéztem néhány honlapot, meg egyéb forrást és amiket láttam és olvastam az minden volt, csak jó nem a vezetékes víről. Az ásványvizekről sem írtak szebbeket, úgyhogy most a legfőbb célunk egy jó víztisztító.

Egyet kinéztem, fordított ozmózis rendszerű, ami egy előszűrővel a szennyvízből is tisztát ad, állítólag. Akkora kapacitású, az egész lakást ellátja, mosógépestől, zuhanyostól konyhával együtt. 1500$ mindenestől, interneten lehet rendelni. Azt még nem tudom, ki szerelné be, de addigra azt is kiderítem.

208. Cszsuka (válaszként erre: 206. - Sesil)
2008. febr. 13. 20:52

Kedves Sesil!

Nem vitatom, amit tudsz, meg azt sem, hogy ivóvíztisztítóról van szó.

Következő lapot ajánlom mindenki figyelmébe, itt nem csupán erről, hanem minden engedélyes forgalomban lévő víztisztítóról olvashattok:

[link]

és

[link]

Jó olvasgatást!

Az LOC-t elismerem, a mosószer annakidején SA8 néven folyékony volt és nekem nem vált be.

Üdv: Zsu

207. o.andi
2008. febr. 13. 18:30
Szeritnem nagyon jók...de igen drágák!!
206. Sesil (válaszként erre: 205. - Cszsuka)
2008. febr. 13. 18:12

Kedves Cszsuka! Igazán szeretném ha megkérdeznél egy forgalmazót arról hogy milyen is ez a vízszűrő berendezés. Mert nem csak aktív szénből áll. Az aktív szén mellett UV rendszerrel működik. A vízben lévő vírusok és bacik 99,9 %-át eltávolítja. 7 bejegyzett szabadalom fűződik a készülékhez. Én ennyit tudok róla. Persze ez nem azt jelenti hogy nincs a piacon másfajta vízszűrő ami jó.

A fogkrém pedig natrium-fluoridot és sylodent-tet tartalmaz. Nálunk bevált.

A dörzsivel egyetértek. Bár van még pár dolog amit imádok. (mosópor, öblítő, LOC, üvegtisztító)

205. Cszsuka (válaszként erre: 204. - Gyopárka)
2008. febr. 13. 13:50

Csak azt ne mond nekem, hogy az aktívszenes vízszűrő a legjobb a világon, ráadásul majdnem 4x annyiért, mint egy másik cégé.

A fogkrémet is kb. 10 évig használtuk, mert a legjobb volt a palettán, de találtam egy magyart, amire még az is rá van írva, hogy mi van benne, s számomra már ez a legjobb a palettán.

Tehát, én inkább úgy fogalmaznék, hogy vannak olyan termékek, amelyek a tudomány állása szt. legjobb a környezetnek és az embernek.

Pl. a dörzsi még mindig viszi nálam a prímet.

204. gyopárka (válaszként erre: 192. - Jogica)
2008. febr. 13. 10:27
Örülök hogy jónak tartod az Amway termékeket. Én és a családom 1993 óta használjuk őket.Imádjuk.Nagyon szomorú vagyok mikor rosszakat írnak, mert a világon nagyon kevés olyan cég van, aki a pénzért igazi értéket nyújt ami a mai tudomány állása melett legjobb az embernek és legjobb a környezetnek.
203. Cszsuka (válaszként erre: 201. - Lendvai mihály)
2008. febr. 12. 21:06

Érdekes, hogy pont itt, ezen a fórumon kérdezel erről. Nekem is, mint sok embernek a sav-bázis egyensúly felborulásával kezdődött. Van egy doki ismerősöm, aki évek óta harcolt, hogy vegyék ki a higanyt a védőoltásokból. Én a lúgosítás témát a candida miatt ismerem, nekem hipofizis mikroadenomát sikerült összeszednem, mire észbekaptam. Tudom, hogy gerincbetegség is lehet nehézfémtúlterheltség miatt, s ahol sok a nehézfém, ott sok a candida, hiszen arra hivatott, hogy lekösse (többek között). A candidiasis pedig nem más, mint mikrobiológiai egyensúlyvesztés. Vérből megnézik a candida toxinja ellen termelt ellenanyag mennyiségét és ez alapján állítják fel a terápiát, aminek fő alapelve a lúgosítás és a homeosztázis helyreállítása. Nem az Amway topic-ba illő a többi, ha szeretnéd, leírom priviben.

Üdv: Zsu

202. gyopárka (válaszként erre: 201. - Lendvai mihály)
2008. febr. 12. 18:35
Az én férjem is Bechterewes már több mint 10 éve.Nem értem teljesen amit írtál.Hogy tudott 4 fő kigyógyulni ebből a betegségből? Nagyon érdekelne,mert állandóan keresem hogy lehetne megállitani ezt a folyamatot.Válaszolj légyszi.Nagyon fontos!
201. lendvai mihály (válaszként erre: 199. - Cszsuka)
2008. febr. 12. 11:36
No, végre egy értelmes. Két éve ülök a gép előtt, túrom a netet. A lányom diagnözis szerint Becherewes, és úgy tűnik, valami egyszerű dologról van szó. A szervezete elsavasodott, szeretnék hinni benne, és már hiszek is. Találtam 4 főt, aki kijött ebből. Te mit gondolsz, mit tudsz, melyek azok a szerek, amelyek ellúgosítják a sejteket, hogy kitisztuljon a sok csipsz, meg a sok nass. Lehet, hogy ilyen egyszerű a dolog, de ekkora galibát tud okozni, hogy mi megy be a szervezetbe. Nekem is hihetetlennek tűnik, de mint eü-i dolgozó, ötösre diplomáztam, és tudom, hogy miből hozom ki. Elég, ha beütöd a googléba az SPA-t, a dokikat kirázza a hideg. Mikor mindene becsontosodott, mellkas borda, gerinc borda, műtsd meg. Nincs mellkasi kitérés, nincs altatóorvos, aki bevállalja, hogy elaltatja, ha kell. Ez csak az orvosi szempont. A többit látom. Átment a lány a Wyeth studi-n, ami az angol gyógyszergyártó kutató központ programja, biológiai terápiát kapott 2007 máj. 17-től 2007 szept. 10-ig.Nem ért semmi semmit. Úgy fáj a háta, hogy hogy van mikor a tesója fordítja hasra a talajon. De lehet, hogy most jó úton járok. Ha valamit tudsz a termékekről, megköszönöm. Mi tisztít, mi lugosít, úgy néz ki, ez lesz a jó irány. Ha megoldottuk, tudni fogod. Hihetetlen. Köszi Kata
200. lendvai mihály (válaszként erre: 162. - 9778ca1817)
2008. febr. 12. 11:14
Ennyire buta nem lehetsz.
199. Cszsuka (válaszként erre: 196. - Lendvai mihály)
2008. febr. 10. 16:35

Igazán köszi a bókot!

Ezek szerint hasonlóan gondolkozunk a témában?

198. Heppi
2008. febr. 10. 16:04
Nem szerinte gáz, ő csak idézett:o))
197. lendvai mihály (válaszként erre: 125. - Morgóka)
2008. febr. 10. 15:17
Lehet, hogy gondolkoznod kellene.
196. lendvai mihály (válaszként erre: 164. - Cszsuka)
2008. febr. 10. 15:14
okops és értelmes vagy. Köszi.
195. lendvai mihály (válaszként erre: 169. - Heppi)
2008. febr. 10. 15:12
Egyetértek
194. lendvai mihály (válaszként erre: 190. - Jogica)
2008. febr. 10. 15:07

Heli.

Én ma a lányom életéért küzdök 2 éve. Valamibe belenyúltam, mivel találtam 4 főt, akiket a dokik nem tudtak megmenteni. Nálunk biológiai terápia a tét, én ezért, hogy bírjam anyagilag, németbe mentem dolgozni. Zavaros, amit írok, de tudom, hogy rendbejön a lányom. Ez nem hit, hanem tény .Mozgásszervi betegségről van szó, a neve Bechterew. A szervezet elsavasodásáról van szó, el kell lúgosítani a sejteket, hogy a nyirok és érrendszer kimossa a felesleges salakanyagot. Ennyi.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hihetetlen.

Ha nem a saját szememmel látom, nem hiszem el. At ORFIBAN dolgoztam 15 évet, tudom, miről van szó. Tételem volt a szakvizsgán. E-mail cim lemika@emitelnet.hu/////tel.30/3723191

Keress!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rendbe jössz. Én sem hittem.Üdv.

193. lendvai mihály (válaszként erre: 191. - Jogica)
2008. febr. 10. 14:54
Arany babám. Melyik termék a gáz? Szeretném tudni, mert szeretném megmenteni tőle a csládom. Köszi.
192. Jogica (válaszként erre: 164. - Cszsuka)
2008. febr. 10. 11:47

"Egyébként az összetevők engem is érdekelnének, mert bárkit kérdeztem, aki Amway forgalmazó, nem tudta megmondani, hogy a fogkrémben mi van, vagy esetleg egy artistry termékben. Azt már ezerszer hallottam, hogy természetes alapanyagból készültek, stb... na igen: de miből?

A lópisi is természetes anyag, s tartósítószerként nagyonsok kozmetikumban benne van...."


Ezekszerint te nem ismered a mostanában megjelent három katalógust. Ha annyira érdekel, kérj valakitől kölcsön egyet, és megtudod. Minden le van írva. Az Artistynél melyikre vagy kíváncsi? Én is szépségápolási-tanácsadó vagyok, úgyhogy tudom melyikben mely természetes anyag van. Ja és megnyugtatlak, ezekben nincs lópisi. :)

191. Jogica (válaszként erre: 176. - MARIMAMA)
2008. febr. 10. 11:42

"én voltam benne egy darabig,mig megnem untam az utánnajárkálást,,némelyik termékük nagyon jó,és az is ami igen gáz"


Na igen, azt az utánajárkálást hívják munkának. És aki dolgozik, annak fizetnek munkabért. :)


Talán túl sokat fújtál belőle. Mert elég egy kisebb adag, és azzal kell átkenni az ablakot. Mert ugye koncentrátum. :D

190. Jogica (válaszként erre: 174. - Cszsuka)
2008. febr. 10. 11:39

"Szia!

Én az Amway vitaminjait nem ismerem, viszont azt tudom, hogy nem kell állandóan vitamint szedni. Érdemes időnként a szervezetnek adni a normálisnak nevezett adagból, viszont, ha elkapott valaki egy betegséget, jó minőségű természetes eredetű nem szintetikus vitaminból igenis nagyon emelt dózist kell adni. Azzal nem szoktatod hozzá a szervezetet, hogy három napig emelt dózist adsz abból, amiből egyébként csak alkalmanként szoktál. Azzal viszont klasszul hozzá lehet szoktatni, hogy állandóan adod ugyanazt a vitamint, s egy idő után nem használ, ha valóban kell, csak a még emeltebb adag. Ha valódi táplálékkiegészítőt adsz, akkor nem lehet szó hozzászokásról. Felesleges azonban mindig etetni bárkit is vitaminnal, az ősemberek is változatosan étkeztek és nem hinném (bár nem voltam ott...), hogy mondjuk napi szinten megettek 60 mg C vitaminnak megfelelő csipkebogyót....

De az is biztos, hogy ennyi szemetet sem ettek, amit a mai társadalom ételnek kikiált...."


Szia!


Remélem tudod, hogy olyan dologhoz szóltál hozzá, amiről fogalmad sincs!

Gondolom te eszed zsákszámra a narancsot a c-vitaminért. Csak azt elfelejted, hogy ha a gyümölcsöt leveszik a fárol, naponta feleződik a c-vitamin tartalma. Míg végül már csak a gyomor számára emészthetetlen cellulóz marad benne. Ja és számold bele, hogy mindez a folyamat onnan indul, hogy Spanyolországban leszedik a fáról. Azt még tárolják, szállítják, és egyszer majd kikerül a boltok polcaira...

Esetleg a vecsési káposztára gondoltál, amely városka fölött a repülőgépről kiengedik a kerozint?

Vagy biztos pezsgőtabira, ami szemtelen vesekövet okoz.

Az ősemberek baromira változatosan étkeztek, csak elfelejted, hogy akkor nem voltak szennyezettek a vízek, nem írtották ezerrel az őserdőket, nem voltak autók,gyárak, amik szennyezték a környezetet. Soroljam még?


Én speciel egy éve szedem ezeket a táplálékkiegészítőket.(Előtte nagyon beteges voltam. :( ) És ha tartok szünetet, akkor sem leszek beteg. Az influenzás időszakot megúszom, és még védőoltást sem kaptam sosem. De van olyan ismerősöm, mellesleg szponzi, aki olyan fertőzést kapott el, hogy még aznap élet-halál közé került. A dokik is lemondtak róla. Utóbb kiderült, ha nem szedte volna, akkor... :(


Az uccsó mondatoddal egyetértek!

Üdv!

189. Sesil
2008. febr. 8. 19:09

Sziasztok!

Az ablaktisztító folyadék tényleg tökéletes és kiadós. Én 100% pamut ronggyal tiszítom az ablakokat. Mindig csíkmentes. (régi póló pl).

A Satinique sampont meg imádom. Literest vettem a samponból és a balzsamból is, tavaly júniusban kezdtem használni és félig van. (vállig érő hajam van) Nem zsírosodik a hajam, könnyen ki tudom fésülni és tényleg elég 1 héten egyszer megmosni.

188. Heppi (válaszként erre: 185. - Cszsuka)
2008. febr. 6. 19:04

Nem tudom, mit csinálsz rosszul:o))

nekem bevált:o))előtte nem szabad lemosni más vegyszerrel az üveget.

187. Heppi (válaszként erre: 186. - Gyopárka)
2008. febr. 6. 19:04

odáig még nem merészkedtem:o))

majd írd meg, milyennek találod!

186. gyopárka (válaszként erre: 184. - Heppi)
2008. febr. 6. 16:20
Örülök hogy szeretitek, mi a családdal 1993 óta használjuk, nincs is probléma a hajunkkal.Én most elkezdtem használni a fejbőrszérumot, azt használtátok már? Ha igen, milyen rendszerességgel?
185. Cszsuka (válaszként erre: 183. - Heppi)
2008. febr. 6. 09:42
Isten Uccse, nem kötekedni akarok (lehet, hogy csak béna vagyok, de nekem ez a lehúzós dolog sosem sikerül, csak a jó öreg papiros megoldás, pedig a legjobb minőségűnek nevezett lehúzót is megvettem. A gumi két végénél, akárhogy húzom, a víz mindig leszalad és ha azt húzom le, akkor meg a már száraz felületet rontom el.... Na, biztos javíthatatlan vagyok.....:)
184. Heppi (válaszként erre: 181. - Gyopárka)
2008. febr. 6. 08:50
Én nagyon szeretem. A korpásodás ellenit használjuk, nincs is ilyen jellegű problémánk. Ráadásul legalább 3 hónapig elég egy flakonnal.
183. Heppi
2008. febr. 6. 08:49
Én csak ráspriccelem, eldörzsölöm és a lehúzóval lehúzom. esetleg papírtörlővel áttörlöm, ha szükséges. gyönyörű , csík és foltmentes lesz pillanatok alatt.
182. Cszsuka (válaszként erre: 181. - Gyopárka)
2008. febr. 5. 19:47
Kipróbáltam, mikor bevezették (jó régen volt), semmi különös a másik, olcsóbbhoz képest. Legfeljebb az illata.
2008. febr. 5. 15:46
Mi a véleményetek a Satinique hajsamponcsaládról?
2008. febr. 5. 08:35
Én még nem használtam,de találok itt hasznos információkat,ugyhogy 1-2 terméket én is kifogok próbálni.
❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook