Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mennyire hasznos a hulahopp? fórum

Mennyire hasznos a hulahopp? (tudásbázis kérdés)


2008. febr. 8. 16:32

Sziasztok!


Túl vagyok 15 percen :)

Az összeszereléshez nem kellett a kazi, pikk-pakk összeraktam nélküle is.

Aztán kivonultunk a kertbe (én és a karika), és nagyon óvatosan nekifogtam. Láss csodát, úgy ment, mint a karikacsapás :) A 15 percet két részletbe nyomtam, először öt perc után leejtettem, de a maradék tíz perc, az egyben megvolt. Már csak arra leszek kíváncsi, hogy holnapra be fog-e kékülni a derekam a gömbiktől.

Mennyi idő után szímthatok valami eredményre?

152. luszi75 (válaszként erre: 151. - B3a5cf6a61)
2008. febr. 7. 17:54
Adnak hozzá videokazettát is amin bemutatják az összeszerelést.Nem bonyolult de egy jópár percet igénybe vesz az összeszerelés.
2008. febr. 7. 17:26

Sziasztok!

Megérkezett a mágikus karikám, holnap megyek érte a postára.

Nagyon nehéz összeszerelni? Már alig várom, hogy kipróbálhassam :) Majd beszámolok az első benyomásomról.

150. edus32
2008. febr. 7. 16:04

Sziasztok!

Nekem is van karikám. Műanyag, de teleraktam sóval. Nagyon tuti. Azt szeretném kérdezni, hogy számít e az valamit, ha csak az egyik irányba csinálja az ember? Van e jelentősége, hogy mindkét oldalra tekerjük? Értem ezen azt, hogy nem lesz e "felemás" így az ember? Még csak a jobb oldal megy igazán. A ballal még kínlódok, de pár nap múlva az is biztosan meglesz.

149. Icus (válaszként erre: 148. - Cusi)
2008. febr. 7. 14:13
Istenem 10 perc!!! Álom idő:((
148. cusi (válaszként erre: 139. - Makonya)
2008. febr. 7. 09:56

Helló Makonya!

Milyen kicsi a világ!Itt is találkozunk!

Én is beálltam a hulahopposok táborába,de úgy látom te is!/De az L.M.-hez hü maradtam,remélem,hogy te is!/

Nekem csak kb.10 percig megy egyhuzamban,azután már szúr az oldalam,minden bajom van!Hát igen mennyit jelent az évek száma!!!!Így 33 és fél évesen már nem megy úgy,mint 10 évesen!

Remélem,hogy hamarosan látszani fog a szenvedésem eredménye!

Neked is és a többieknek is kitartást!

147. Icus (válaszként erre: 145. - Otis)
2008. febr. 6. 14:40
Ugyis lehet mondani, de ugy semmi értelme!:))
146. makonya
2008. febr. 6. 14:03

Sziasztok!

Hétfőn megvettük a hollahopp karikámat.

Hétfőn is meg kedden is 5-5 percet csinálta. Az oldalam fájt közben, ahogy hozzácsapódott.

Nekem műanyag van!

Remélem 2-3 hé múlva az az 5-6 centi már messze fog járni!

makonya

145. otis
2008. febr. 6. 13:59
ez egyébként hulahopp, és nem hullahopp :))) hawaii szigetéről eredő tánc, nem pedig a hullák ugrálása :))
2008. febr. 6. 13:56
jav.:kettőt szigetelő szalaggal
2008. febr. 6. 13:55

tuti dolog,de csak a hagyományosról tudok véleményt mondani.viszi a kilókat,csak rendszeresen kell csinálni.a szomszédom kettő szalaggal egymáshoz rögzített,és tv nézés közben :döngeti a zsírját!(szava szerint).le is ment jó pár kiló!

hát csak rajta!

142. luszi75
2008. febr. 6. 13:50
Nekem tegnap jött meg amágikus karikám.Még nem igazán megy,pedig gyerekkoromban sokat hulahoppoztam.:(
2008. febr. 6. 12:48

Sziasztok.


[link]


Szerintetek ez jó hullahopp karika?


pusz

2008. febr. 2. 08:54

Sziasztok!


Kedvet kaptam én is a hullahoppozáshoz, így meg is rendeltem ezt a mágikus karikát. Kíváncsi leszek, hogy hogy fog menni :) Régen profi voltam benne, akár tíz karikával is elvoltam órákig is.

Én ugyan futni meg nordic walkingozni szoktam, de nem bánnám, ha célzottan a derekamról és hasamról a maradék hájacska némi izommá alakulna.

139. makonya
2008. jan. 30. 15:37

Sziasztok!

Én most névnapomra hullahopp karikát kértem.

Nekem mondjuk csak 'úszógumim' van.

Szerintetek azon is fog segíteni?

Köszi!

makonya

2008. jan. 30. 10:24

Szaisztok,

én tudok segíteni hullhopp ügyben. Anygában fa, és teljesen lekerekített változat, régen gyártották, már csak néhány darab van belőle és 6000 Ft. Sajnos a gyártó bezárt, ezért már csak azokat a négyzetes -szerintem gagyi karikákat lehet kapni, amelyek préselt fából készültek és nincs is olyan súlyuk, mint ezeknek a régieknek. Ez egy igazi asztalosmunka, teljesen lekerekítve és szépen lefestve, benne van az anyag, ezért jó vele karikázni, azt az eredményt lehet vele elérni, amit szeretnél! Úgy tudom, már csak 4-5 darab van belőle!

Ha szeretnél ilyet, akkor írj vagy hívj! BOCSI AZ ELŐBB ROSSZ EMAIL CÍMET ÍRTAM

[b]gabriell84@gmail.hu 20-568-2519[/b]

2008. jan. 30. 10:22

Sziasztok,


én tudok segíteni hullhopp ügyben. Anygában fa, és teljesen lekerekített változat, régen gyártották, már csak néhány darab van belőle és 6000 Ft. Sajnos a gyártó bezárt, ezért már csak azokat a négyzetes -szerintem gagyi karikákat lehet kapni, amelyek préselt fából készültek és nincs is olyan súlyuk, mint ezeknek a régieknek. Ez egy igazi asztalosmunka, teljesen lekerekítve és szépen lefestve, benne van az anyag, ezért jó vele karikázni, azt az eredményt lehet vele elérni, amit szeretnél! Úgy tudom, már csak 4-5 darab van belőle!

Ha szeretnél ilyet, akkor írj vagy hívj! gabriell84@freemail.hu 20-568-2519

2008. jan. 29. 11:15

Sziasztok,


a lakótársamnak van egy FA anyagában is teljesen lekerekített klassz kis hullahopp karikája, ami nagyon szuper. Szeretnék én is venni, azonban mindenhol ezt az anyagában szinte "négyzetes" karikákat lehet kapni. Nincs esetleg valakinek egy ilyen kerek régebbi, amit nem használ? Szivesen átvenném! Vagy esetleg tudtok ajánlani olyan boltot vagy oldalt, ahol lehet ilyet venni vagy rendelni? Nagy segítség lenne! Előre is köszönöm!

gabriell9@freemail.hu 20-568-2519

135. gpetra (válaszként erre: 123. - Krisztocska)
2008. jan. 28. 14:46
Köszönöm. :) Meg is nézem gyorsan.
134. gpetra (válaszként erre: 133. - Violettas)
2008. jan. 28. 14:45
Szerintem nyugodtan. Én sajnos tele vagyok vágásokkal, de nem zavartatom magam emiatt. Ha nem zavarja a sebedet, hogy hozzáér a karika, akkor miért ne?
2008. jan. 28. 14:29
Karikázhatok akkor ha a hasamon a köldököm mellett van egy vágás? Persze már egy éves, de pl az is idegesít ha odalóg a nadrág dereka.
132. ildikek (válaszként erre: 131. - Cc8d148370)
2008. jan. 21. 11:31

Nekem fa van, én eleinte csak jobbra tudtam, meg egy kicsit balra,de gyakorlás kérdése.

Mivel köldökpiercingem van, félek,hogy valami baja lesz,ezért fogyi övet tekerek magamra és Dr Kelen féle krémet, így együtt nagyon hatásos.

Sok sikert és kitartás.

2008. jan. 21. 11:21
Műanyag van, de erősebb fajta. én csak jobbra tudok pörgetni, de akkor lehet, tovább kellene, hogy fáradjak is...:S
130. ildikek (válaszként erre: 129. - Cc8d148370)
2008. jan. 21. 11:16
Szia milyen karikád van? Nekem fa,de szerintem hatásos, én is 20-20 percet szoktam jobbra és balra.
2008. jan. 21. 11:13
Mit gondoltok, mennyi ideig érdemes naponta karikázni? 15 percig szoktam pörgetni, utána megunom, bár lehet, hogy tv-t kellene néznem közben. :D semmit nem érzek, nem erőltető, olyan, mintha semmit sem csinálnék... fog ez így hatni?
2008. jan. 15. 18:03
1kg???????Ez vicc ugye?Mérted?Nekem van egy súlytalan műanyag,meg egy nehéz fa.A fát lemértem,s 35dekás!!!
2008. jan. 14. 12:31

sziasztok!


olvastam én is sok helyen, hogy nagyon hatásos a hulla hoppozás, és nekem is a hasam meg a csípőm a legkritikusabb :) szerintetek mennyi idő alatt lehet megtanulni? mert én kisebb koromban sem tudtam rendesen karikázni, igaz, nem is törtem magam =)

126. Krisztocska (válaszként erre: 125. - Krisztocska)
2007. nov. 24. 12:38
Illetve valamivel könnyebb, mert a súlyt jórészt a karika adja, nem a dumók. :)
125. Krisztocska (válaszként erre: 124. - Icus)
2007. nov. 24. 12:36

Szerintem igen. Bár kevés időm van mostanában, de mikor minden nap tekertem, látszott rajtam. Ez olyan 1 kg körüli, és jó, hogy nem zörög benne semmi. :) Nem is kell nehezebb.

Megtanulni pedig ezen is meg lehet. Sőt, ha nem rakod rá a dumókat, úgy is használható, csak úgy sokkal könnyebb.

124. Icus (válaszként erre: 122. - Krisztocska)
2007. nov. 24. 12:09

Igen, ezért panaszkodtak rá, meg azért is, hogy könnyű!

Ez a "műanyag csoda" ami neked van, tényleg olyan jó? Bár előszőr meg kellene tanulni, karikázni, utána álmodozni ilyen karikáról.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook