Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mennyire hasznos a hulahopp? fórum

Mennyire hasznos a hulahopp? (tudásbázis kérdés)


2007. okt. 6. 19:43
Nekem is van hullahoppom, de az istenért se megy!
92. Hacika
2007. okt. 6. 19:41
Én most szeretném elkezdeni.Csipőről és hasról egyszerűen nem megy le sehogy a fölösleg.Gondoltam megpróbálom a hulahoppot hátha ez segít.
91. Icus (válaszként erre: 90. - Kalmár Edit)
2007. okt. 4. 19:05
Igen, ez az!!! Jelen pillanatban én is itt tartok már vagy pár hónapja!!:(( De, nem adom fel. Néha azért van egy kis siker élményem is. Ilyenkor annyira örülök, hogy azért esik le!!:))
2007. okt. 4. 17:58
Nekem is sima mezei hulahopp karikám van. Én úgy fogyok vele, hogy állandóan le kell hajolni, mivel mindig le esik rólam:) de nem adom fel.
89. Hacika (válaszként erre: 88. - Icus)
2007. okt. 4. 17:50
Köszönöm szépen.
88. Icus (válaszként erre: 87. - Hacika)
2007. okt. 4. 06:21
Ha, visszalapozol negatív vélemények tömkelegét találod! Sima mezei műanyag, rizzsel megtöltve azaz igaz!:))
87. Hacika (válaszként erre: 85. - Krisztocska)
2007. okt. 2. 17:54
Szia!Nagyon érdekel engem is ez a hulahopp karika,de nem mertem még megrendelni.Nagyon megköszönném ha valami véleményt írnál nekem róla.Előre is nagyon köszönöm.
2007. szept. 3. 13:08

Itt a linkje, ha esetleg valakit érdekel. :)

[link]

2007. szept. 3. 12:57

Sziasztok!

Elolvastam a hozzászólásaitokat, nagyon tetszettek. :) Nekem ma jött meg a megrendelt hulahopp karikám. Műanyag, szétszedhető, 1 kg körüli, cca 100 cm, és van rajta 56 db. masszírozó "ujjacska" belül, plusz egy mini computer, ami méri az időt, a forgások számát, a kalóriát, és hogy hozzávetőlegesen hány cm-t karcsúsodtál.

Elsőre fél órát tekertem, rendesen érzem a párnácskáimon, főleg hátul derékmagasságban. Ezek a masszírozók nagyon jól megdolgoznak.

Az ára sem vészes, mert postaköltséggel együtt sem volt 5000 Ft.

Szerintem nagyon klassz, ajánlom figyelmetekbe.

2007. aug. 22. 11:03

Sziasztok!


Sehol senki hullahopp ügyben?? :(

2007. júl. 21. 13:32

Sziasztok.


Ajánlanék egy oldalt, ahol sok hasznos linket találtok a hulahoppal kapcsolatban....(cikkek, trükkök, kezdőknek videók, képek és még sok érdekesség)


[link]


jó böngészést és hulahoppozást. :)

82. Icus (válaszként erre: 81. - 1e44dd72bb)
2007. júl. 15. 08:04
Ha sürgössen, keresel olvass vissza, pár hozzászólást, van rajta web-cím is ahol lehet rendelni, 5000+ posta költségért, vagy aki megvette és bedobta a kamrába, mert nem tudja hsználni, kérd el tölle!!
2007. júl. 14. 20:35
Sziasztok!Sürgősen keresek egy eladó min. 90cm-es fa hullahopp karikát!Köszike!!!!
80. LoLiNa
2007. júl. 7. 07:11
szerintem semmire se jó. max fejleszti a mozgást
79. Icus (válaszként erre: 78. - Mályva)
2007. júl. 4. 11:19
Én olvastam, hogy már az egyiptomiak is használták, szív és érrendszeri panaszokra. Ők azért tudtak valamit. :))) Nekem sajnos azóta sem megy. Esténként 5-5 percet rászánok, de nem sikerül. Az az igazság, azért elfáradok így is. Lehet, hogy a sok hajolgatástól?.)))
2007. júl. 4. 10:11
Én egy ideig szerettem,de nem fogytam tőle.A Norbi update-val karcsúbb lettem.Tavaly nyáron is fogytam,mert valamikor reggeli előtt elmentem kisboltba meg járkáltam.
77. Icus (válaszként erre: 76. - Bekabeka)
2007. jún. 14. 18:51
Én nem tudok karikázni, ezért töltöttem, meg rízzsel, így állítólag könnyebb. Ez tényleg igaz, mert néha érzem, hogy "elkapom" a mozgást, de ez csak egy két pörgésnél van. Utána el kelzd "tánzolni" a karika és leesikk:((
2007. jún. 14. 16:33

Szerintem ennyit ne tegyél bele, azért nem a nehézség a legfontosabb... Nekem a könnyebbet nehezebb is tekerni, több izommunka kell hozzá, mert a nehezebbet viszi a súlya.

Ahhoz, hogy folyamatosan menjen, szerintem kb. muszáj zenére csinálni, mert akkor a ritmusra fiygelsz, nem arra, hogy hogy is tartsd fenn.

75. Icus
2007. jún. 13. 20:05
Most, hogy nehezítve van a rízzsel, most meg nagyon űt!:(( Nem jó ez sehogy sem. Valami mással kellenne megtölteni, aminek nagyobb a térfogata és kevesebb a súlya. Van ötletetek?
2007. jún. 13. 16:15
Egy kis mozgékonyság elérésében hasznos.
73. dobos
2007. jún. 13. 15:21
Én is megakartam tanulni a használatát,de még nem sikerült.Mi a fortélya,hogy folyamatosa menjen a dolog.
2007. jún. 13. 13:38

Sajnos szóban nem lehet elmondani,hoyg hogyan is kell.De az biztos,hoyg sokan úgy rontják el,hogy nagyon nagy mozdulatokat tesznek,így könnyebben leesik a karika.Fontos,hogy nem mozgassuk nagyon a csípönket,csak piciket kőrözzünk!

Ha próbálkozol biztos menni fog!Ne add fel!

71. Icus (válaszként erre: 70. - Virág3)
2007. jún. 13. 07:37

Most már elég nehéz! De, ma azt mondta a férjem feltölti teljesen, hogy "ne csörögjön" benne a rízs. Nem is a csörgés a baj, hanem a súlypont áthelyeződik. Így néha érzem, hogy na, most majdnem "elkaptam", de még nem egy . Gyakorlok egyszer csak össze jön. Az a baj, hogy most meg azt érzem, hogy eléggé "üti a bőrőmet".


Amikor karikázok, nekem a akarika elkezd táncolni, tehát nem marad visszintesen rajtam. Ilyenkor aztán mindjárt leesik. Valamit nem csinálok jól az biztos. Igyekszem nem erőteljes mozdulatokat csinálni.

70. Virág3 (válaszként erre: 69. - Icus)
2007. jún. 12. 20:30
ha már nem esik le,és érzed,hogy kicsit benyomja abőröd,szerintem már jó!Legalábbis nálam így volt!
69. Icus
2007. jún. 12. 19:59
Milyen nehéznek kell lennie ennek a karikának. Tettem bele rízst egy jó 10 dkg-t De ebbe szerintem egy kiló is belefér!
2007. jún. 11. 19:57
Mi is hasznosnak találjuk a párommal, bár egyikünknek sem sikerült a derekán tartani, így mi most leginkább körbeüljük :)
67. Icus
2007. jún. 11. 19:51
Hát ezeken a képeken látható karika jóval vastagabb mint amit én vettem! A leírás sem segített igazán. :((( Előbb-utobb csak összejön.
66. Icus
2007. jún. 11. 19:37
Elolvastam az instrukciókat! Hogy, a fenében kell a derekamat mozgatni?
65. Icus
2007. jún. 11. 19:29
Na, meg van a hulahopp karikám!! 90cm-es műanyag. Madocsán vette a búcsúban 740Ft-ért a barátnőm. Szerintem gyári hibás, mert nagyon hamar leesik!:((
2007. máj. 25. 10:58

Tuti menni fog,úgy látom elég elszánt vagy,és ez a fontos. Azért nem a lábadat fogod otthon lógatni,ugyhogy a munka alatt is mozog az ember,és legalább pénzed is lesz belőle.

Sok kitartást,és sikert kívánok a fogyáshoz!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook