Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mennyire hasznos a hulahopp? fórum

Mennyire hasznos a hulahopp? (tudásbázis kérdés)


273. Fruta (válaszként erre: 270. - Cc8d148370)
2008. márc. 31. 21:27
Szia! Kerestem valamit ami hatásos étvágycsökkentő (1 éves a fiam és még mindig 7kg felesleg van rajtam :( ), és a patikus ajánlotta a teát, ami ugyan nem kifejezetten étvágycsökkentő, de hatásos salaktalanító és zsírégető hatása is van. Tea+kapszula együtt kell használni. Az első napokban nagyon megkínozta a gyomromat, görcsöltem és napi 4x ment a hasam, de mostanra beállt minden! Rendbejött az anyagcserém és beindult némi fogyás is. Mostmár csak egy kis diétára és tornára kell rávennem magam! Bár a gyerkőcöm lefáraszt rendesen... :)
272. piltzne (válaszként erre: 268. - Doboseva)
2008. márc. 31. 20:14
Nem is rossz ötlet felállni valahova...ki fogom próbálni :)
2008. márc. 31. 11:30
Nagyon "felizgattatok" ezzel a karikázással. Már én sem csináltam vagy 15-20 éve, de úgy hiszem kipróbálom. Veszek v csináltatok egy karikát és hajrá!
270. cc8d148370 (válaszként erre: 267. - Fruta)
2008. márc. 31. 10:31

Írsz valamit a szűzteáról?

Milyen hatásai vannak?

Bármit írj, amit gondolsz, mert semmit nem tudok róla....

2008. márc. 31. 10:12

A hullahoppkarika tuti hatásos, én csak jókat tudok róla írni. Kb. másfél éve használom rendszeresen és a segítségével sikerült az úszógumitól megszabadulni. Már két hét után éreztem a változást, napi 10 perc használattól. Műanyag karikám van és hármat összeragasztottam hogy nehezebb legyen.


Csak ajánlani tudom:-)

268. doboseva (válaszként erre: 265. - Piltzne)
2008. márc. 31. 09:37

És ha felállsz valamire és úgy tekered a lábadon? Én felálltam egy kb. 20cm-es dobogóra és úgy csináltam de kapaszkodnom kellett, elég nehéz volt.

Tegnap újra töltöttem a karikát mert nem volt teljesen tele. Most még jobb és csendes.

267. Fruta
2008. márc. 30. 22:17

Ma vettem karikát! 90 cm-es, szép, kényelmes, és nem volt 1000 Ft... hát kíváncsi leszek mennyit fogok karcsúsodni :) holnap kezdem!

Egyébként a szűzteától 1,5 kg fogytam két hét alatt, ami nem sok, de a nadrágomból 3 cm-t kellett összevenni... érdekes, de örülök neki!

2008. márc. 30. 10:54
Mostanában minden este elfelejtem előszedni a hullahoppot... próbálok rá jobban figyelni... de ezt is nektek köszönhetem, mert lelkesítő a sok pozitív eredmény... :)
265. piltzne (válaszként erre: 264. - Doboseva)
2008. márc. 29. 21:00
Én is próbálgatom a kezemen és a lábamon a karikát. Remélem segít, mert igen szép integető "izmaim" vannak. A kezemen nem vészes, de a lábamon nehezen oldom meg, mert nagyon pici vagyok és még a 60cm-s is leér a földre, ha nem emelem fel nagyon magasra a lábam. Jó a hasonlatod, én is úgy érzem néha magam, mint aki a cirkuszban bohóckodik....szerencsére leginkább csak a gyerkőc szokta látni :)
2008. márc. 29. 09:35
tegnap nem tudtam tekerni mert más program volt és a született feleségeket sem láttam, de ma reggel bepótoltam /mármint a karikázást/. Megint csináltam karra is, ez már elég jól megy. Arra gondoltam ezt is megpróbálom rendszeresen talán ott is lesz látható eredménye. De ott csak kisebb karikával tudom és egyenlőre könnyűvel. Így is kemény. Aztán próbáltam combon, ahoz is kisebb karika kell mert nem tudom olyan magasra emelni a lábam, hogy ne érjen le a földre a karika. Van még valaki aki ezeket is csinálja? Majd beszámolok az eredményekről. /Nemsokára a cirkuszban is felléphetek:-)/
263. timi,,
2008. márc. 29. 07:02

Minnél nagyobb a karika annál jobb!Nekem 80 cm átméröjű van!

Tegnap a született feleségek közben én is tekertem fél órát!!Csak lefaragom vele a hájamat valamikorra!!:):)

262. svenik
2008. márc. 29. 06:42

A 70 centis átmérőjű felejtős?

Azzal nem lehet megtanulni?

2008. márc. 28. 20:51
Holnap megyek es veszek is, jaj de jo hogy vagytok nekem csajok, koszike:)))
260. dooree
2008. márc. 28. 19:18
Mondjuk nekem ilyen nagyon vastag és nehéz karikám van.De hatásos is...:):)
259. doboseva (válaszként erre: 258. - Dooree)
2008. márc. 28. 15:30

megnéztem. Erre is mindenki másképp reagál, nekem semmi bajom nem lett a karikától.

Remélem elmúltak a foltjaid nyomtalanul és már csak a pozitív eredményeket látod magadon.

258. dooree
2008. márc. 28. 15:09
257. dooree
2008. márc. 28. 15:09
Nem rakta fel a képet:(
256. dooree
2008. márc. 28. 15:08

Sziasztok!

Nem riasztásnak szánom,csak gondoltam megmutatom, hogy nekem milyen lett a derekam a hullahopptól:)Mondjuk azóta akármennyit csinálhatom,nem lilulok.Úgy tűnik megneveltema derekamat:D:D:D

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2008. márc. 28. 14:07

Egyetértek Bettyboop hozzászólásával, én is teljesen be vagyok lelkesedve!!!!Ma mérlegre álltam és meglepődve láttam, hogy fogytam két kilót, pedig csak keddtől diétázgatok, úgyhogy ez is a karika számlájára írható. Erre nem is számítottam.

Ma is fogok tekerni Született feleségek közben. Lesz ma ugye?

254. timi,,
2008. márc. 28. 13:56
Az biztos,hogy nem hülyeség ez a hulahopp dolog!Mindenképp jó hatással van az uszógumikra!!!!
253. a9e1c02a7b (válaszként erre: 251. - 811cb5edc7)
2008. márc. 28. 08:20

Én játékboltban vettem egy műanyagot, szét lehet szedni és megtölteni ezzel-azzal, ami kéznél van. Sóval és cukorral töltöttem, az volt itthon, tele tettem teljesen, így pont megfelelően nehéz. Azt figyeld azért, hogy ne legyen túl kicsi az átmérője. Az enyém 80 cm, de van 90 cm-es is, szerintem próbáld ki, mielőtt megveszed. Itt néhányan internetről rendelték, de ha felétek van sportbolt, ott is megnézheted. Felénk sajna nincs.


Nem akarom felruházni ezt a hulahopp dolgot nem létező tulajdonságokkal, de szerintem a salaktalanításban is segít. Emésztésjavító, puffadásgátló, és pont ott masszíroz, ahol a kritikus részei vannak az embernek (úszógumi). Megnéztem tükörben, tényleg ott! A hatása is szinte rögtön látszik, ami lehet, hogy csak a puffadásgátló tulajdonságának köszönhető először, de akkor is! Teljesen fel vagyok lelkesülve.

252. Fruta (válaszként erre: 250. - Dorcesz)
2008. márc. 27. 20:54

Szia! Én a szűzteát és kapszulát szedem. Salaktalanítónak jó, de a fogyásban nem nagyon segít. A vöröstea is hasonló?

Nem is tudtam, hogy a hullahopp ilyen hatásos! Szerintem én is veszek egy karikát!

2008. márc. 27. 20:26
Sziasztok en is ki szeretnem probalni, hol lehet hullahopp karikat venni?
250. Dorcesz
2008. márc. 27. 19:00

Sziasztok! de jó ,hogy megtaláltam azt az oldalt!!! sok hasznos dolgokat találtam!!

mi a véleményetek a vöröstea kapszuláról?? ma kezdem el szedni!!

249. doboseva (válaszként erre: 247. - Fruta)
2008. márc. 27. 14:40
Én nem hallottam még róla, de érdekel. Légyszi jelezd ha megtudtál valamit! Köszi!!!
248. doboseva (válaszként erre: 246. - A9e1c02a7b)
2008. márc. 27. 14:39
Igen, és nagyon örülök neki! Más módszerrel eddig nem sikerült ilyen eredményt elérni, vagy máshonnan is fogytam ahonnan nem akartam. Úgy meg nem szép az összhatás.
247. Fruta
2008. márc. 27. 14:14
Sziasztok! Barátnőm számára keresem Christabel Zamor hullahopp-os dvd-it! Ismeritek? Esetleg megvan valakinek? A kezdő címe: Liquid hoop dance. A haladóé: Hoop dance fitness. Köszi előre is!
246. a9e1c02a7b (válaszként erre: 245. - Doboseva)
2008. márc. 27. 13:21
Diéta nélkül fogytál annyit a derekadból, csak a karikázással? Az nagyon szép!!!
2008. márc. 27. 13:01

Én is észrevettem, hogy jótékony hatással van az emésztésre és mostaában nem szoktam "hordónak" érezni magam, laposabb lett a hasam. Amikor elkezdtem 77 cm volt a derekam és most 72, ami szerintem nagyon jó eredmény minden kínzás nélkül.

Ma reggel megpróbáltam egyik sorstársunk beszámolója alapján a karomon pörgetni egy kissebb és könnyű karikát. Így is elég durva volt, viszont az úgynevezett "integető izmokra" jó hatással lehet. Próbálja ki aki szükségét érzi!!

További jó tekerést mindenikinek!!!

244. timi,,
2008. márc. 27. 12:53
Lányok,,ha már igy szenvedünk reméljük meglesz az eredménye!!!Megettem ebédre a 2 tojásomat,meg salátát,,,,,,hát tudtam volna még enni:)De ez van,,,vagyis nincs!Ha egyszer annyi kilók leszünk amennyik akarunk biztos nem fogunk enni sokat!Mert elöttünk van az,hogy milyen keserves napok voltak!Ki mennyit akar leadni?Hány kiló az álomsúly???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook