Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mennyire hasznos a hulahopp? fórum

Mennyire hasznos a hulahopp? (tudásbázis kérdés)


213. doboseva (válaszként erre: 212. - Adri25)
2008. márc. 19. 14:11

Próbálgasd türelmesen, menni fog! Nekem sem ment először, sokat kínlódtam és nevetett rajtam a családom, de mostmár nem esik le csak ha akarom.

Nem tudom, hogy csípőböl is lehet-e így fogyni, azt nem szoktam méregetni de nem hiszem hogy ott nagy eredményeket lehet elérni ezzel a módszerrel.

212. adri25 (válaszként erre: 211. - Doboseva)
2008. márc. 17. 19:10
Én is próbáltam már a hullahoppot,de én nem tudom olyan sokáig a derekamon tartani.
211. doboseva (válaszként erre: 210. - Adri25)
2008. márc. 17. 13:26
3. hete, esténként kb. fél órát. Nagyon remélem, hogy folytatódik a fogyás, jó lenne ha még néhány cm lemenne. Azért jó ez nekem mert máshonnan nem akarok igazán fogyni. Diétával biztosan még hasznosabb, de én nem diétázom. Viszont futni és is szeretek /látom Te is/ , remélem hamarosan neki tudok állni, már nagyon hiányzik! És akkor aztán nincs irgalom a zsírpárnánknak :-) !
210. adri25 (válaszként erre: 206. - Doboseva)
2008. márc. 17. 07:21
Mióta karikázol?
2008. márc. 16. 21:42

Sziasztok!

Tegnap találtam rá véletlenül erre az oldalra, és ma már fél órát hulahoppoztam sóval feltöltött karikával, ahogy Tőletek ellestem. Van jelentősége, hogy egyirányba csinálom, vagy hatásosabb mindkét irányba tekerni? Aki méri a centiket az csak dekék, has tájékon karcsúsodott, vagy használ popsira, combra is esetleg??

208. senico
2008. márc. 16. 15:37
Én is hullahoppozom kb. 3 hete, néhány centi talán lement, de még nem vagyok teljesen elégedett.Szerintem is inkább a karika "masszírozó hatása" a lényeg, mint írták lentebb. Lehet, hogy valamilyen aerob mozgás előtt végezve fokozza annak a hatását, csak azért gondolom, mert néhány fogyasztó gépet is így hirdetnek. Szerintetek?
2008. márc. 13. 20:06
Nekem csak a fából készült jött be.
2008. márc. 13. 15:10

Megmértem a derekam. 3 centivel kevesebb!!!!

Remélem Ti sem hagytátok abba!!!

2008. márc. 11. 12:17
Szerintem sincs különösebb titka rá kell érezni a ritmusára. Nem kell nagyokat körözni kis mozgás is elég.
2008. márc. 11. 06:47
Nekem kitartással centiméterek mentek le a derekamról!
2008. márc. 10. 23:37
Viszonylag kicsi helyen elfér.:))
2008. márc. 10. 17:47
Hát szerintem aki egyszer tudott karikázni, mindig tudni fog....gyakorold, és menni fog.....nincs különösebb titka...
201. Vixen
2008. márc. 9. 11:55

Sziasztok!

Beszereztem egy hullahopp karikát, mert hallottam h csodákra képes. Mivel könnyű volt mgtöltöttem cukorral, így mostmár elég nehéz.

Emlékszem rá h kb 10-11 éves koromban még nagyon jól tudtam pörgetni, de most abszolút nem megy... Van valami tippetek, hogy hogy tudom ismét megtanulni? Sokat gyakorlok, de csak nem akar sikerülni.

Mi a titka?

2008. márc. 8. 10:43

Akkor jó..

Szerintem ha zsibbad a lábad, válts pozíciót, lábaidat helyezd máshogy, vagy szerintem ha megálsz egy picit, és megmozgatod, jobb lesz....

a vérkeringést segíted és nem fogsz zsibbadni....

2008. márc. 8. 09:34
Szerintem nem kell, hogy izomlázad legyen, úgy is hatásos. A folyamatos apró mozgások és a karika "masszírozó" hatása olvasztja le a zsírt. Én igyekszem közben folyamatosan feszesen tartani a hasam, fenekem és combom. Nekem néha elkezd zsibbadni a lábam. Nektek nem?
2008. márc. 8. 09:14

sziasztok!


Lenne egy kérdésem azoktól akik régebb óta hulahoppoznak...

szóval én tegnap egy órát csináltam és még bírtam volna....és másnap nem éreztem semmit...

Másnap izomláznak kellene lennie, vagy igy is sokat használ?


Köszönöm a választ...

2008. márc. 6. 15:02
Gratulálok betty! Én igyekszem minden nap fél órát kiszorítani az időmből, többnyire késő este. Az enyémben homok van, de most nincs teljesen tele, mert egyszer szétcsúszott és beterítette a homok a szobát :-) és nem volt kéznél több homok, de szétszedem és telerakom mert már kezd könnyű lenni. Hétvégén mérek, remélem lesz eredmény!!
196. betty_b_mail (válaszként erre: 195. - Doboseva)
2008. márc. 6. 13:10

De nem ám! Legalábbis ha a magam nevében beszélek... Én ugyan nem jegyeztem fel a méreteimet, de jobban érzem magam, (a placebo hatása, már mindenképpen érvényesült! :) )

Bár, ha az eredmény, h cirka 1,5 hete kezdtem rendszertelenül (valamelyik nap 0,5 óra, aztán 1-2 nap kihagyás, 5 perc, 20 perc...) és már kényelmesen elférek a régi nacimban! :)

2008. márc. 5. 11:32
Használom néhány napja és már érzem jótékony hatását.Remélem Ti sem adtátok fel, én most nagyon lelkes vagyok!
2008. márc. 3. 10:40
77 cm derékdőségről indulok. Én nem barátok közt szoktam, hanem később, van hogy 10 óra körül.
193. ildikek (válaszként erre: 190. - Kicsiteki)
2008. febr. 29. 18:18
Szia hatásos, csak kitartás. Diétával összekötve igen hamar jön az eredmény:)
2008. febr. 29. 17:34
Akkor Barátok közt hullahopp? :D
2008. febr. 29. 14:20

Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy találtam hozzám hasonló megszállottakat akik hajlandók karcsúságuk érdekében hulahoppozni. Én nagyon szeretem, szerintem is a nehéz karika a jó a könnyű nem használ semmit. Én naponta fél órát csináltam tévénézés közben és nagyon jól éreztem magam, de mostanában nem tudtam csinálni mert nem volt hely, mert az azért kell hozzá. De most már újra van helyem és ma este újult erővel nekiállok!!! előtte megmérem a derekam, hogy tudjak mihez viszonyítani, remélem lemegy pár centi. Már csak azért is jó ez mert amíg tekered biztosan nem nasizol!!! :-)

Kitartást mindenkinek!!

2008. febr. 29. 13:54
bekékültem. de mintha egyre jobb vagyok. tényleg használni fog valamit??
2008. febr. 28. 11:52
na. ma találtam rá erre az oldalra. nekem is van hullahoppom, gyorsan megtöltöttem sóval... és fogok neki karikázni. remélem lesz valami eredménye...
2008. febr. 27. 22:03

Na, újra kezdem én is a hullahoppozást! :)

És elkezdem magam mérni. AZ én karikám elég nehéznek tűnik, sztem ezt nem is lehet tölteni :S

Amúgy mennyibe kerül egy jobb minőségű karika?

187. ildikek
2008. febr. 22. 10:36

Szia Dr. Kelen féle 2az 1ben krém zsírégető és feszesítő.

[link] itt többet olvashatsz róla és több fajta is van.

186. hotyka (válaszként erre: 180. - Ildikek)
2008. febr. 22. 10:30
Szia! meg tudnád mondani ennek a krémnek a pontos nevét? köszi.
185. onesize
2008. febr. 22. 10:11

Ez a harmadik hulahoppos napom, és ma már 12 percig birtam.

Köszönöm a biztatást, ugyanezt üzenem én is annak akinek nem megy, ne adjátok fel!!!!

184. edus32 (válaszként erre: 183. - Onesize)
2008. febr. 21. 16:31

Minél többet gyakorlod, annál jobban fog menni. Mindkét irányba.

Én a fenekemen is szeretném csinálni, de ott nem tudom megtartani. Talán majd ott is belejövök.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook