Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mennyire hasznos a hulahopp? fórum

Mennyire hasznos a hulahopp? (tudásbázis kérdés)


183. onesize (válaszként erre: 181. - Luszi75)
2008. febr. 21. 12:52
Igazad van, ma már 5 percig birtam, tegnap még nem gondoltam, hogy igy lesz.
182. onesize (válaszként erre: 180. - Ildikek)
2008. febr. 21. 08:06
Köszönöm, igy már tudom mit keressek, szép napot és jó zsírégetést!!!!
181. luszi75 (válaszként erre: 177. - Onesize)
2008. febr. 20. 23:09
Eleinte nekem is mindig leesett.Valahogy kiestem a ritmusból.Pár nap alatt belejössz!
180. ildikek (válaszként erre: 178. - Onesize)
2008. febr. 20. 19:51

Szia én a dr. kelen féle 2 az 1ben krémet használom, zsírégető és feszesítő, gél formájú, az illata is kellemes, én általában edzés előtt kenem fel, nekem bevált és nem is drága, gyógynövényes boltban vettem,de úgy hallottam tescoban és corában is lehet kapni.

Itt többet tudsz róla olvasni,mert nem csak ez az egy fajta van: [link]

Én is innen szereztem tudomást róla,mert azelőtt nem hallottam. Remélem tudtam segíteni:)

179. I 35
2008. febr. 20. 15:22
Erről még nem hallottam,hogy fel kell tölteni.Úgy hatásosabb?
178. onesize (válaszként erre: 132. - Ildikek)
2008. febr. 20. 14:51

Szia Ildikek!

Emlitettél egy krémet, tudnál róla több infót?

köszi!!!

177. onesize
2008. febr. 20. 14:07

Sziasztok !

Én ma próbáltam ki először egy 87 cm átmérőjű, 70 dkg súlyú hulahopp karikát.

A hasam fáj, viszont csak max. fél-1 percig tudom magamon tartani.


Hogyan tanulhatom meg hogy én is fél órákig birjam.

Köszi ha valaki segít!!!

176. Haney99 (válaszként erre: 175. - Makonya)
2008. febr. 18. 10:05

Tom h. nem nekem szántad csak úgy eszembe jutott h. ilyen nekem eszembe sem jutna!pfff na ez értelmes lett! Vki nagyon unatkozhat ha ilyen hülyeségeket nézeget h. melyik hozzászólásod mond ellent minek meg ilyeneket!:S

Na én holnap fogom megvenni a hhpomat!elmegyek 1 játékboltba és keresek vmi 90 centis szétszedhető műanyagot h. tele bírjam tölteni! 176 magas vok szerintetek az elég lesz?

175. makonya (válaszként erre: 170. - Haney99)
2008. febr. 16. 18:17

Szia!

Ne haragudj!

Nem neked szántam azt a kijelentést!


Egyébként neked tömör műanyagom van! Nem tudom, hogy mennyit nyomhat, de szerintem kb olyan lehet, mint a fa!

makonya

174. Krisztocska (válaszként erre: 128. - Moto.sapiens)
2008. febr. 16. 11:28
Szia! Csak most jutott időm,hogy benézzek. Szóval nem vicc az 1 kg, de használat közben egyáltalán nem érezni. Sőt, nekem most már könnyűnek is tűnik.:)
2008. febr. 15. 14:16

Sziasztok!

Nagyon örülök, h megláttam ezt a topikot, mert én is azok közé tartozom, akik gyerekként is megőrültek a karikáért, de még pár évvel ezelőttig is folyamatosan "játszottam" vele.

Csak most esik le, h 22 éves koromra miért kezd pocakom nőni, ami sose volt. (szerencsémre)

1000 köszönet nektek, én is előkeresem. :)

Akik a töltögetős módszert választották:

nekem is műanyag karikáim vannak 90cm-es, és én lisztet töltöttem bele. (épp az volt kéznél). Hamar teleszaladt, és nem is csörög. Viszont 1/4-1/2 kg tuti benne van. Így könnyebb is tekerni, és jobban érzem a hatását.

Akik még gyakorolnak: kitartást! Szerintem is a világ egyik legkönnyebb/szórakoztatóbb edzése/játéka. :)

172. cusi (válaszként erre: 167. - Makonya)
2008. febr. 15. 09:52

Kösz,ez így mindent magába foglalt!

Hajrá!

2008. febr. 15. 09:11

Szerintem hasznos,de csak ha rendszeres!!!

Pár centit lelehet faragni a derékméretből!!

170. Haney99
2008. febr. 15. 08:34

:))))))))))))! Igazad van Icus!:) Barátom is szokta mondogatni h. az ő hasa már majdnem kockás......de még csak a vizszintes csíkok látszanak amikor leül!:DDDDD

Még nincs hullahoppom de szertnék venni 1et!

Én a műanyagnál maradok mert olcsóbb és azt szeretném feltölteni vmivel! Úgy is jó lesz?


makonya! Én nem kérdőjelezem meg senkiről h. valós e vagy nem! hogy őszinte legyek eddig eszembe sem jutott h. lehet ilyen is!

Van nekem is leg magicem kb. 2 hete csinálom minden nap a dvd-t 1szer!(7vége kimarad)de még semmit nem látok!:( Én a fenekemet szeretném formálni igazán mert azzal nem vok kibékülve de nekem semmit sem emelkedett! lehet h. rosszul csinálom?

A hulahopp meg azért kéne mert ugye nekem is van 4 kockám felül! alul meg amikor leülök van ilyen kis leffentyű ami nekem nem tetszik! hiába csinálok bármit oda nem megy! a felüléstől meg csak a nyakam fáj!:) úh. szted a hhpal elérek vmit? Fogyni nem akarok(176cm,58kg vok)

inkább csak formálódni mert az elosztás nem jó!:)

169. Icus (válaszként erre: 168. - Kiniand)
2008. febr. 14. 13:35
Tanulság: Mindenkinek kocka hasa van!:)) Csak kinek kisebb kinek nagyobb hájréteg takarja!!:)) Nem kell a kocka hasért küzdeni, az adott!:))
168. Kiniand
2008. febr. 14. 12:38

helló Makonya!

Nem tudom van e Spectrum tv-d, de pont arról volt szó a múltheti Hitek és tévhitekben, hogyan lehet kockahasat csinálni. 4 fickót teszteltek különböző módszerekre. A felülések és azt imitáló kondigépektől csak erősödik a hasizom, de látszani nem fog semmi, mert az azt fedő zsírréteg elfedi. Kockásítani legjobban diétával lehet, hogy előtűnjön az izmocska.

167. makonya (válaszként erre: 166. - Cusi)
2008. febr. 14. 12:23

Szia!


Nos akkor elmondom! Olyan vicces, hogy nem hisztek nekem...de nem zavar.

Szeptemberben a fizumból egyből megvettem a Leg Magic-et. Minden nap használtam és elég hamar olyan 2-3 hét múlva már érezhető volt a hatás, mert a fenekem megemelkedett és a combom is kisebb lett.

Most januárban kölcsönadtam anyukámnak, mert rá is ráférne egy kisebb alakítás.


Még ezek előtt. Azt hiszem december elején vagy november végén érkezett meg az Ab Rocket-om. Azt is lelkesen használom.

Van is változás, de nem az igazi, mert valahogy nekem csak a felső hasizmom változik. De nem adom fel.


Aztán jött a hullahopp karika, mert az úszógumim nem akart elindulni lefelé.

Még most sem változott semmi, de napi 5-6 percet csinálom és egy hónap múlva lemérem!

Igaz fogyózom is mellette és már 10,5 kilót fogytam!


Ezen kívül nem volt semmi más gépem, ami kondigép lett volna.

Egyébként mindegyik használ, mindegyik másvá.

De nekem a leg magic volt a leghatásosabb! Ezt csak ajánlani tudom.


Még valami????

makonya

166. cusi (válaszként erre: 165. - Makonya)
2008. febr. 14. 10:14

Helló!

Hányfajta gépet próbáltál már ki?

Utoljára a Leg Magic oldalon találkoztunk!

Nos,most akkor melyik is használ?

165. makonya (válaszként erre: 164. - Slöj)
2008. febr. 12. 09:19

Szia!

Nem vagyok kitalált személy!

Van négy kockám a cicim alatt, mivel először oda hatott az ab rocket! Nem mondom, hogy máshová nem, de ott tudott egyből az izom feljődni.

Az úszógumimból 10 centit leadtam már, de még van ott egy kisebb darab és, hogyha meztelenül belenézek a tükörbe, akkor nincs meg az az igazi "ideál formám", amit Én szeretnék.

Ab rocket és hullahopp karikával indultam el azon az úton, hogy elérjem a céljaimat!


Most 60,5 kiló vagyok! 71,0-ről indultam és még van hátra 2 kiló! Büszke vagyok magamra!


Képet meg nem szivesen teszek fel! Szeretnék arcnélküli lenni, de hidd el, hogy valós ember vagyok! Valós úszógumival és valós gondokkal!


Egyébként nem haragszom! :-D


Az adatlapom is azért olyan, amilyen, mert nem szeretném, ha valaki is rájönne, hogy ki vagyok valójában és felismerne.....meg akarom magamnak tartani azt, hogy mi az Én kis gondom és ezt mind arc nélkül!


Üdv:

makonya

164. slöj
2008. febr. 11. 19:42

Kedves Makonya,

Hogy állsz az Ab Rocket-el? Olvastam a másik fórumon, hogy van neked, és hogy már kockás a hasad. Akkor hogy is van ez? Akinek kockás a hasa azon nincs 10 cm felesleg! Én kételkedek benne, hogy valós személy vagy. Az adatlapod alapján kitalált személy lehetsz. Egyik hozzászólásod üti a másikat. Nagyon sok hozzászólást olvastam, de aki ennyire ellentmondásosan nyilatkozott volna, olyan nem volt.

Nagyon szeretnélek látni, hogy nézel ki a valóságban ( szerintem nem én vagyok az egyedüli).

Ha esetleg nem jók a megérzéseim, ezuton elnézést kérek tőled. (azok nem nagyon szoktak becsapni)

Szia

163. makonya (válaszként erre: 161. - Esztella100)
2008. febr. 11. 10:22

Szia!

Ez azért jó hír!

Nekem olyan 10 centit kellene leadnom még és akkor már nagyon elégedett lennék!

makonya

162. Kiniand
2008. febr. 10. 10:30
Tegnap nekiálltam, de inkább halasztok hétfőig, mikor a lányom oviban lesz, mert a gyerek egyfolytában leakarja szedni rólam, hogy most már ő következik. Hiába mondom, hogy én most nem szórakozom, hanem komolyan edzem!
2008. febr. 9. 17:48
Én hullahoppoztam,és jó pár centi lement a derekamról!!
160. makonya
2008. febr. 9. 14:38

Sziasztok!

Aki már régebb óta használja, milyen eredményekkel tud minket inspirálni?

Kíváncsi vagyok!

Én három nap csináltam eddig 5-5-5 percig!

Még azért nincs eredmény!

De nektek, aki már régóta használjátok, kell, hogy legyen!

makonya

159. skyler
2008. febr. 9. 12:00
Minden na Barátok közt alatt tekerem a hullahoppot (sóval töltött hullahoppkarikával. Eleinte nagyon fájt, de most már nem. Érdekes de nekem nem kékül be a derekam tőlle...
158. supin
2008. febr. 9. 11:05
Ez is egy mozgáslehetőség
157. Kiniand
2008. febr. 9. 10:39
Sziasztok! Véletlen láttam meg ezt a fórumot és nagyon megörültem neki. Hullahoppal fogyni? Hát ez tök jó. Hogy nekem miért nem jutott eszembe, miközben azon morfizok hónapok óta, hogyan vehetném karcsúbbra magam. 14 évesen megnyertem egy hullahopp-versenyt. Kb 1,5 órán át pörgettük és mikor már nagyon uncsi volt kitaláltak mindenféle trükköt. Térdelj le, állj fel, menj körbe stb.. Azóta eltelt 20 év,de a karikám itt ácsorog a nagyszobában a fotel háta mögé rejtve. Azt hiszem most előveszem és újra összebarátkozom vele. Egyébként műanyag, de jó nehéz, mert egyszer kiolvasztotta a cserépkályha és lett rajta egy kis lyúk. Én meg feltöltöttem vizzel és alaposan leragasztottam szigetelő szalaggal. Nem hangos, nem zörög, van súlya és egyáltalán nem csöppög! Szóval előveszem és én is beállok pörgetni. Köszi a tippet!
156. b3a5cf6a61 (válaszként erre: 155. - Luszi75)
2008. febr. 8. 21:28
Kezdek én is lilulni :)
155. luszi75
2008. febr. 8. 19:12
Én úgy néztem ki másnap,mint akit összevertek.Legalábbis deréktájon.Pedig én 10 perccel kezdtem.
154. cusi
2008. febr. 8. 17:33

Sziasztok!

Mi ez az új csodaszer?Egy kicsit le vagyok maradva!

Nekem csak sima mezei karikám van,amibe sót tettem.Szerintem így is tök jó,csak bírni kell és akarni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook