Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mellkisebbítés tapasztalatok fórum

Mellkisebbítés tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellkisebbítés képei
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
34183. ildikók (válaszként erre: 34171. - Norikaa)
2021. szept. 17. 11:57
Szia, nekem 8 héttel kissebbites után a varrat alatt kbb3 helyen gumó van.Neked is volt ilyen?
34182. gydori (válaszként erre: 34179. - Renke)
2021. szept. 13. 16:36

Igen, nekem is Ő csinálja. Szívesen megírom, amint túl leszek rajta! ☺️

Ma voltam az altatóorvosnál, úgyhogy már visszaszámolok. 🙂

34181. VendrinerPiroska (válaszként erre: 34180. - Renke)
2021. szept. 11. 21:24

Akkor, gondolom, te is egy nappal korábban fekszel be emiatt.

Kívánom, hogy minden rendben menjen! A jó tanácsokat valószínűleg már olvastad a naplókban. Várjuk a híreket!

34180. Renke (válaszként erre: 34178. - VendrinerPiroska)
2021. szept. 11. 14:20
Igen, ő végzi majd, tetszettek a munkái és szimpatikus is volt. Bízom benne, biztos kihozza a legjobbat belőle, hozott anyaggal dolgozik, nem egyszerű feladat🙂. Szerintem ez a protokoll, mindenkinek tesztelnek, ha oltva van ha nincs.
34179. Renke (válaszként erre: 34177. - Gydori)
2021. szept. 11. 14:15
Szia! De jó lenne! De szerintem pont elkerüljük egymást. Azért szívesen veszem, ha esetleg megírod , hogyan éled meg. Neked is Jósvay csinálja?
34178. VendrinerPiroska (válaszként erre: 34176. - Renke)
2021. szept. 10. 15:30
Ne lepődj meg, ha egy picit nagyobbra sikerülsz. Én is C-t kértem, de olyan c-d közötti lett. Most is teszttel kezdtek, vagy már nem kell? Jósvayhoz mégy?
34177. gydori (válaszként erre: 34174. - Renke)
2021. szept. 10. 13:51
Szia! De jó, akkor sikerült neked is! Én szeptember 20.-án megyek, úgyhogy lehet meg találkozunk is! ☺️
34176. Renke (válaszként erre: 34175. - VendrinerPiroska)
2021. szept. 10. 06:20
Köszönöm, 75g-ből elvileg C lesz
34175. VendrinerPiroska (válaszként erre: 34174. - Renke)
2021. szept. 9. 21:36
Szurkolunk! Sok sikert! Mi az indulód és a cél méret?
34174. Renke
2021. szept. 9. 06:43
Sziasztok! Szeptember 22-én lesz a műtétem a Szent Imrében, már alig várom. Írom majd a naplót.
34173. Snek
2021. júl. 28. 20:14

Sziasztok!

Tavaly év elején írtam meg ide néhány kérdésemet, és nagyon sok segítséget kaptam, amit mégegyszer köszönök! Még nem műtöttek meg, sőt még konzultáción sem voltam a covid miatt (elég féltő szüleim vannak, úgyhogy nem akarták hogy akkor járjak kórházakba, amikor nem muszáj), de így legalább több időm volt jobban utána nézni a dolgoknak. Több magánsebészetet is megnéztem online és sokat olvastam ezt a fórumot is. Arra jutottam, hogy a győri Kardirex lenne a nekem legkézenfekvőbb, hiszen nincs olyan messze, mindent el tudnék intézni egy helyen, és nem kell külön fizetni a vizsgálatokért és hasonlókért, mert minden beleszámít az árba. Remélem jó döntést hoztam, mert hamarosan le szeretném foglalni az első konzultációs időpontomat.

Szóval, igazából meg szeretném tudakolni, hogy innen valakit műtöttek-e már a Kardirexben? Ezzel kapcsolatban még kíváncsi lennék arra hogy ki volt a műtőorvos és jól dolgozik-e (elégedett vagy-e a munkájával)?

Előre is köszönöm ha valaki tud választ adni! :^)

34172. krebi93
2021. jún. 23. 17:53
Sziasztok! Van valakinek tapasztalata Pecsen vegzett melkissebito mutettel kapcsolatban? Foleg a tb-s tapasztalatok erdekelnenek. Nagyon regota gondolkodom mar a muteten konkretan utalom a melleimet. Termeszetesen korulottem mindenkinek normalis mellmerete van, csak engem aldott meg igy az elet. Nem is szeretek kivagott ruhakat hordani, bikinit meg foleg nem, arrol nem is beszelve hogy a melltarto/bikini vasarlas egy remalom. Plusz nagyon zavar hogy 28 evesen igy neznek ki a melleim.
34171. Norikaa (válaszként erre: 34166. - Fanniiii)
2021. jún. 22. 17:54
Szia Fanni! Engem tavaly aug 28-ÁN műtöttek TB-re! Nagyon szépet kaptam és az érzékenység is megmaradt! Menj vissza a naplókban…
34170. Ancsa 1983
2021. jún. 15. 16:56
Sziasztok..az én történetem röviden a műtétet tb re végzett volt szegeden doktor varga akos végezte.maga a műtét 4.5 órás volt a jobb mellből 780 gr míg a balbol 580 gr távolítot el. Az első két nap nem volt kellemes sőt az 1 inkább borzalmas most vagyok a 6 ig napon holnap kötés csere utanna 1 hét és varrat szedés nagyon szép lett nem bántam meg .maga a tb procedúra 3 hét alatt lezajlott beleérteve a műtétet is .orvos megkeresese május 20 műtét június 8.
34169. VendrinerPiroska (válaszként erre: 34165. - Fanniiii)
2021. jún. 10. 18:52

Szerintem menj egy picit jobban vissza az időben, mivel az elmúlt egy évben nem sok műtétről olvashattál. Ettől függetlenül még egy éven belül is voltunk többen is tb-re műtve.

Akár tb, akár nem bizonyos szakmai követelményeknek így is, úgy is meg kell felelni. Bár a tb támogatottnál nem csak az esztétikai szempontok számítanak, de megpróbálnak neked a lehetőségek szerint szép melleket is csinálni. Persze, az, hogy ki hogyan gyógyul, mindenkinél egyéni. és az orvos nem biztos, hogy hatással tud lenni rá, bár ők is elkalapálhatnak néha dolgokat. Nálam a magán szóba sem jöhetett volna anyagi okokból.

Én már nem fogok szoptatni, tehát nem tudom, hogy használhatod-e őket. Nekem az érzékenységük megmaradt. A súlyt érdemes előtte elérni, sőt személy szerint úgy gondolom, hogy jobb, ha picit alámégy.Ettől függetlenül időpontot foglalhatsz, viszont az orvos is azt fogja mondani, hogy a végleges súlyodnál érdemes műteni.

34168. panda26 (válaszként erre: 34167. - Renke)
2021. jún. 7. 22:41

Szia

A hasamat korrekciozza es a karomat is megcsinalja,viszont alitolag ev elejen megvaltozott h nem lehet magan mutetet csinalni allami korhazban.Igy a ciciket maganban csinalja.

Mar juliusban mehetnek mutetre de nem akarom a nyarat vegigszenvedni ,igy szerdan kell telefonalnom h lebeszeljuk a szeptemberi idopontot.

34167. Renke (válaszként erre: 34164. - Panda26)
2021. jún. 4. 18:51
Szia! Mi volt a dokinál?
34166. Fanniiii
2021. máj. 30. 16:50

Oh és még egy kérdést kihagytam.

Érdemes úgy időpontot kérni konzultációra ha még majd műtét előtt szeretnék fogyni vagy érdemes megvárni amíg elérem a súlyt amit tartani szeretnék?

Mell ügyileg a fogyás nem hiszem hogy sokat számítana, mivel eddig leadtam 20 kilót, mellemből semmi nem ment le, sőt nagyobbnak is tűnik így. Csak még lenne egy pár kiló, hogy kényelmesen a normál bmi közepén megállják :)

Szóval előbb fogyás aztán konzultáció vagy ettől függetlenül érdemes elindítani a dolgot?

34165. Fanniiii
2021. máj. 30. 16:24

Sziasztok! :)


A napokban olvasgattam vissza legalább egy évnyi beszélgetést, mivel eddig nem találtam semmit olyanokról akiknek tb-re lett a műtét.

Én is bele akarok vágni, szerintem 80 G-vel lenne esélyem, de ha fizetni kell, ettől a súlytól akkor is szeretnék megszabadulni.


Ami kérdésem lenne: nem féltetek a támogatott műtéttől? Mármint az én fejemben úgy működik, hogy tb támogatott az lesz valamilyen, fizetős meg szép lesz, de biztos érti valaki mire gondolok :)


Másik pedig amin gondolkoztam és még nem olvastam róla eddig, a mellbimbó ugye teljes más helyre kerül, ezért elveszti az érzékelését? És valahol az olvastam hogy lehet vele szoptatni, máshol azt írták, hogy nem lehetsêges.


Nagyon megköszönném ha valaki tudna valamit mondani aki átesett ezen, csak nyugtatás képpen is, elég ideges vagyok a téma miatt pedig még konzultáción sem voltam :D

34164. panda26
2021. máj. 25. 21:04

Sziasztok.

Jovoheten megyek a szent imrebe dr.gorcsi janoshoz.o csinalta a haspalsztikamat 6 eve is.korrekciozni kell es szeretnem a karomat is megcsinaltatni tb. alapon.De ha mar mutoasztalra kerulok akkor a cicimet is felvarratnam es a csipombol zsirt szivatnek.Termeszetesen tudom hogy ezekert fizetni kell,de lenyegesebben kevesebbet mint maganban .volt mar valaki igy muteten?

34163. VendrinerPiroska (válaszként erre: 34161. - Cst87)
2021. máj. 11. 20:26
Némelyik kórházban, legalábbis nagyobbakban léteznek emlősebészeti osztályok. Lehet, hogy őket kellene megtámadni a kérdéssel. Már, ha ragaszkodsz a vidéki műtéthez. Itt sokan vagyunk vidékiek, akik a Honvédban vagy a Szent Imrében műtették magukat.
34162. Mézsi2 (válaszként erre: 34161. - Cst87)
2021. máj. 11. 15:39

Szia.Nem tudom vidéki városokban van e olyan korház ahol vegeznek ilyen műtétet.

Budapesten 2 van.

Kell egy orvost választani,a korházban,időpontot kérni hozzá.Nem kell beuraló.

A doktor vizsgalat után eldönti,hogy beleférsz vagy nem a tb-be.Így megy BP-en.

34161. Cst87
2021. máj. 9. 21:25

Sziasztok!

Kicsit elvesztem ebben a "fórum-rengetegben".. :) Mellkisebbítésen gondolkodom TB-re,már nagyon régóta..tudnátok abban segíteni,h hol kell neki kezdeni? Kell háziorvosi beutaló vagy mi az első lépés? Vidéki vagyok, ilyen jellegű,TB-s műtéteket csinálnak vidéken is?

168 cm vagyok,88 kg és 90E-s melltartót hordok.. kialakuló gerincsérvem van..

Köszönöm :)

34160. VendrinerPiroska (válaszként erre: 34159. - Konik89)
2021. máj. 5. 18:45
A szoptatásban nem tudok segíteni. Viszont szerintem olvass vissza a fórumon néhány évet és esetleg találhatsz posztokat olyanoktól, akik nem dr. Jósvaynál műtették magukat, amiből informálódhatsz. Referencia munkákat esetleg az adott sebész oldalán találsz, ha van neki. Van, aki a naplójába is tesz fel képeket.
34159. konik89
2021. ápr. 30. 12:06

Sziasztok! Azt hiszem, 32 evesen jott el az ido, hogy komolyabban elgondolkodjak a kisebbitesen. 163 centi, 60 kg vagyok es 75E kosaras melltartot hordok. Bar a valosagban lehet, hogy F kosar kene, mert ezekbol kibugyognak fent a cicik... A bor mar megnyult, kirepedezett. Ejszaka is csak melltartoval alszom, mert huzodik a borom. A vallaim eresek a melltarto pantjatol. Erdekes modon nekem nem a hatam, sokkal inkabb lentebb a derekam szokott fajni. Gyermekem meg nincs sajnos, de szeretnek. Igy az elso kerdesem is ez lenne: gyerekvallalas elott is bele szabad vagni? Egyes helyeken azt olvastam, hogy a kesobbiekben esetleg a szoptatassal lehetnek problemak.

A masik kerdesem pedig orvosra iranyul. Probaltam itt visszaolvasni tobb bejegyzest, eddig foleg Josvai Janos doktor ur nevevel talalkoztam tobbszor. Kit/kiket tudnatok meleg szivvel ajanlani, illetve hol lehet megtekinteni referencia munkakat?

Elore is nagyon szepen koszonom!

34158. panda26
2021. ápr. 27. 10:42

Sziasztok.

Dr. Sobor Györgyről tapasztalat?

Mellfelvarrás érdekelne

Koszi

34157. Mézsi2 (válaszként erre: 34156. - Cica1969)
2021. ápr. 15. 22:10
Szia.Hol műtenek?
34156. Cica1969 (válaszként erre: 34146. - 72ZSU)
2021. ápr. 15. 14:44

Szia!

Én még előtte állok , érdekelne minden tapasztalat. Nagyon izgulok, engem 29-én műtenek . Most 85H melltartót hordok és vagyok 73 kg.

34155. VendrinerPiroska (válaszként erre: 34154. - Renke)
2021. ápr. 5. 12:37
Márciusban felfüggesztettek egy csomó szakrendelést, többek közt a sebészetit is, és a honlap szerint újfent covid osztályként működik a plasztikai sebészeti osztály is. Legegyszerűbb felhívni őket, rákérdezni.
34154. Renke (válaszként erre: 34151. - Panda26)
2021. ápr. 1. 18:25
Szia! Konzultációra tudsz menni, én is voltam januárban.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook