Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mellkisebbítés tapasztalatok fórum

Mellkisebbítés tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellkisebbítés képei
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
34125. liliom10 (válaszként erre: 34119. - Zsanetta)
2021. febr. 3. 11:44

Szerintem van esélyed a TB-támogatásra. Én is ekkora melltartót hordok, sőt, F-eset. ( De nem fogyás miatt.)

Panaszkodj, mennyire fáj a hátad is emiatt. Én aztán megértelek !

34124. VendrinerPiroska (válaszként erre: 34123. - Pannika 2)
2021. febr. 3. 11:40
TB támogatott v. magán?
34123. Pannika 2
2021. jan. 31. 19:27
Mellkisebbítő műtétre kit javasolnátok? Budapest, Pest megye, Szolnok?
34122. Zsanetta
2021. jan. 23. 20:09

Nagyon kedvesek vagytok !

Tavasszal neki futok megint hátha ...

34121. VendrinerPiroska (válaszként erre: 34119. - Zsanetta)
2021. jan. 22. 12:09
Tényleg érdemes lenne újra megpróbálni, ha annyit fogytál. Különben nálam a 80 F/G-nél aggódtam, hogy meglesz-e, aztán majdnem 1% lett mellenként. ;)
34120. Renke (válaszként erre: 34119. - Zsanetta)
2021. jan. 22. 07:55
Miért nem próbálod meg mégegyszer? Nem lenne meg mellenként a testsúlyod fél%-a?
34119. Zsanetta
2021. jan. 20. 09:35

Sziasztok !


Visszatérő vagyok ,legalábbis gondolatban ,hogy meg csináltatom a melleim.

Anno jártam Jósvay dokinál ,sajnos nem fértem bele a Tb -be .

Most ismét eljött az én időm ,sajnos 20 kg fogyás után megereszkedtek a melleim .

95E kosaras vagyok most .


Annyi éve nem fogadom el magam a melleim miatt ,hogy szeretném végre meg csináltatni .

Sajnos most sem valószínű hogy TB alapon lenne meg ,így érdeklődöm mennyit változtak az árak ?

Köszönöm

34118. gydori (válaszként erre: 34114. - Renke)
2021. jan. 18. 19:03

De szuper! Örülök neki! 🙂


Akkor reménykedjünk, hogy áprilisban sikerül mindkettőnknek, mert sosem vártam meg semmit ennyire, minthogy túl legyek ezen a műtéten, és megszabaditson tőlük! 😁

34117. SwanQueen
2021. jan. 18. 14:50

Sziasztok!

Regi visszatero vagyok. 2011-ben a Szent Imreben Dr. kellemes Peter Azota sajnos nagyon megereszkedtek a melleim, ezert ujra fontolora vettem a dolgot.

Van egy paciensem, akinek elsore 2 eg utan megereszkedtek, most pedig mar tobb, mint 10 eve gyonyoru, gombolyu formajuak a mellei,mintha implantatum lenne benne-pedig nincs. Azt mondta, vmi masfajta technikat alkalmaztak. De sajnos Nem emlekszik a nevere.

Nektek esetleg volt hasonlo tapasztalatotok?

Az is volt-e mar valaki, aki esetleg az orrat is megcsinaltatta. Egyszerre...

Van olyan orvos, akit mindkettohoz tudnatok ajanlani esetleg?

Halasan koszonom

34116. VendrinerPiroska (válaszként erre: 34115. - Vanvelsen)
2021. jan. 17. 20:40
Szerintem néz körül a naplókban, és ha tetszik valaki munkája, akkor hajrá.
34115. vanvelsen
2021. jan. 17. 18:09

Sziasztok Csajok!

Én új vagyok köztetek

Nekem volt már mellfelvarrásom implanttal,de szeretném kivetettni és lekisebbitetni a cicim amennyire lehet

Esetleg tudtok jó doktort ajánlani?

34114. Renke (válaszként erre: 34110. - Gydori)
2021. jan. 15. 09:07

Tegnap voltam a konzultáción, befèrek a tb-s keretbe😊.

Majd keresnem kell őt ha a vírushelyzet rendeződik, ahogy neked is. Erre számítottam ,így is közelebb vagyok az új mellekehez, mint eddig bármikor. A doki nagyon szimpatikus ès mindenki nagyon rendes és kedves volt. Annyit mondott,hogy reméli legkésőbb április májusban beindulhat,de ha nagyon kitolódik a nyári műtètet nem ajánlja.

34113. VendrinerPiroska (válaszként erre: 34110. - Gydori)
2021. jan. 8. 10:51
Legjobb tudomásom szerint most is a tavaszi protokol van érvényben, tehát csak a sürgős és szükséges műtéteket hajthatják végre. Viszont ha feloldják, akkor 1-2 héten belül beindul az üzem. Viszont senkinek sem ajánlanám a nyári műtétet, még ha lehet is.
34112. gydori (válaszként erre: 34111. - Renke)
2021. jan. 6. 22:51
Én is Jósvay dokinál voltam, és igen, azt mondta bőven beleférek a tb-sbe!
34111. Renke (válaszként erre: 34110. - Gydori)
2021. jan. 6. 20:08
Kinél voltál? Mehet neked tb-re?
34110. gydori (válaszként erre: 34109. - Renke)
2021. jan. 5. 22:58

Szia!

Én szeptemberben voltam konzultáción, én is nagyon hamar kaptam időpontot, viszont hamar elkeseredtem, mert azt mondtam, hogy műtéti időponttal kapcsolatban majd csak azután keressem, miután “lezajlott” a vírus. Kiváncsi leszek neked mit mond, kérlek írd majd meg, mert akkor újra próbálkozom! 🙂

34109. Renke
2021. jan. 5. 08:02

Sziasztok!

Nem nagyon aktív ez a fórum mostanában, ezért is írok most. Jövőhéten megyek konzultációra DrJósvayhoz. Nagyon izgulok, remélem beférek a tb-s keretbe és kíváncsi vagyok a koronavírus helyzet miatt mennyire tolódik ki minden. Konzultációra viszonylag hamar kaptam időpontot. Szorítsatok😊

34108. VendrinerPiroska (válaszként erre: 34106. - Flora2)
2020. nov. 6. 19:48

Elmúlik, de időbe telt, kb 2 hónap, és némi diétába.


Nézd, én nagyon boldog vagyok, hogy megcsináltattam és újra belevágnék, annak ellenére, hogy a két mellem kétféleképpen gyógyult, és voltak szövődményeim is. Én leginkább emiatt írtam naplót. Mert bizony nálam nem minden jött be a papírforma szerint, és aki hozzám hasonló "meglepikkel" találkozik, tudja, hogy nem ő az egyetlen, vagy aki készül rá, esetleg vegye számításba, hogy az ő melle nem egészen olyan szépen fog alakulni, mint némelyik naplóban.

34107. Norikaa (válaszként erre: 34104. - Flora2)
2020. nov. 6. 19:25
8 hetes vagyok hatalmas a hasam....
34106. Flora2 (válaszként erre: 34105. - VendrinerPiroska)
2020. okt. 25. 20:02

Oké, két héttel később neked is jelentkezett, de aztán valamikor elmúlt? Vagy nekem tennem kell valamit azért, hogy elmúljon? Na mindegy, megkérdezem a sebészt a következő kontrollon...


A másik, amit meg akartam írni, ami valószínűleg a műtét következménye, az a fokozott hajhullás, ezt is a műtét óta vettem észre. Utánagugliztam, ez az úgynevezett "telogen effluvium" nevű jelenség, amikor a stressztől (pl. nagy műtétektől) leáll a normál hajnövekedési ciklus. Állítólag pár hónap, mire visszaáll. Ez se kellemes.


Csak azért írom meg ezeket, hogy aki belevág ebbe az egész történetbe, az ne csak a melleket lássa az egészből, ez egy hosszabb, egész testre kiható komplex történet. Én örülök, hogy megcsináltattam, de jobb lett volna, ha ezekre a jelenségekre mind előre számítok, és nem utólag meredek döbbenten a tükörbe.

34105. VendrinerPiroska (válaszként erre: 34104. - Flora2)
2020. okt. 22. 11:22
Nekem ez nem rögtön a műtét után, hanem egy-két héttel később jelentkezett. A víz rendben van, de a gyümölcsben sok a cukor is, ami szintén felfújhat.
34104. Flora2
2020. okt. 20. 19:57

Mellkisebbítés utáni ötödik hétben vagyok, a hegek elvileg rendben vannak, de van egy problémám, amiről szeretnék tapasztalatokat hallani azoktól, akik átestek már a műtéten:

A műtét óta jelentősen megnőtt a hasam, nemcsak az alsó has, ahol egyébként is volt egy kis pocakom (ekkora azért nem), de a felső rész is, ami a mellek és a köldök közé esik. A műtét előtti nadrágjaimat szinte alig tudom összegombolni. Mindezt úgy, hogy most három kilóval vagyok kevesebb, mint a műtét előtti napon, tehát nem hízás az ok. Azt tudom, hogy az altatás okozhat puffadást, de azt hittem, az lemegy két hét alatt - ez pedig már az ötödik hét. Volt ilyen valakinek, lejjeb megy ez a feldagadás valamikor? Vagy lehet erre szedni valamit, hogy lemenjen? Eddig nem mertem semmilyen tablettát bevenni rá, csak sok vizet iszom, gyümölcsöt eszem stb. Nem használ.

34103. eva-26 (válaszként erre: 34102. - Cumus)
2020. okt. 16. 19:41
Köszönöm szépen
34102. cumus (válaszként erre: 34101. - Eva-26)
2020. okt. 14. 20:17
kb hat évvel ezelött, 295 ezer volt. (dr. Jósvay). Engem ö mütött.
34101. eva-26
2020. okt. 4. 14:25

Sziasztok,

Van valakinek információja, hogy most a Szent Imrében mennyibe kerül a mellfelvarrás?


Illerve érdekelnek a maszek árak.

34100. ew**
2020. szept. 28. 12:41

Sziasztok lányok!

Még rébebben olvastam itt, hogy vannak lányok akik a Szent Imrében vették a melltartójukat és ilyen 4-5ezer ft rémlik.

Ma voltam bent és ilyen 18-20ezreseket mutatott a hölgy...

ki hol vett?

34099. VendrinerPiroska (válaszként erre: 34098. - Norikaa)
2020. szept. 8. 20:43
Örülök, hogy jól sikerültél. Nagy méretnél általában vágnak vízszintesen is. A méret még lehet, hogy változik egy picit, ahogy lohad.
34098. Norikaa
2020. szept. 8. 07:16
Sziasztok Lányok 3:))) fél 10 körül mentem be a műtőbe este 17-kor tértem magamhoz akkor tudtam írni a családnak beszélni velük normálisan nem normálisan hamarabb szóltam hogy élek!!! 750 g/ db eltávolítás volt inkább D lett alul is vágtak! Most vagyok több mint 1 hetes szerintem formás és ami fontos a bimbóérzékenység megmaradt! Pici két napig keseregtem de aztán rájöttem nem pici a testemhez arányos ( a hasam nagy😂😂😂) ami a legfontosabb a 4 éves bimbóba sugárzó fájdalom a műtét éjjelén kettőkor elmúlt... remélem így is marad!!!!🙏🙏🙏 pihenek
34097. Norikaa
2020. szept. 8. 07:11
Sziasztok Lányok 2:) szóval hétfőn mentem az ambulanciára arra kell készülni hogy 1 könyv kevés figyelni kell hogy ki után érkeztél mert nem behívásra megy ahogy beszedik a papírt szóval aki után jössz akkor bemész... bent Főorvos úr konkrét volt jókor mentem ez a műtét rajtam mindenképp segít 85 I kosárból 85 C -t ígért ràérek-e augusztus 28-án? Mondom pont Igen! Augusztus 13 altatóorvos! Addigra vérkép EKG mellkasröntgen neki pedig friss mammográfia (mert nem vagyok fiatal ugye 41 ) :))))) és UH! Szóval korrekt gyors konkrét! Aki szeretné hogy a lelkét is ápolgassák az ne ide menjen... augusztusra elintéztem mindent na az volt nagy menet ! 13-ÁN egy nagyon kedves altatóorvossal találkoztam ő mindent rendben talált. 27-én csütörtökön beköltöztem a kórházba az osztályra ahol mindenkinek hála és köszönet ... szerintem kivételes volt az egész mert 5 beteg volt azon a hétvégén ... pénzek reggel jött főorvos úr berajzolni ott kértem hogy legyen D kosár de azt mondta akkor minek csináljuk ?!?! Hatalmas melleim voltak féltem tudjátok hogy pici lesz és a személyiségemhez nem fog illeszkedni... folytatom
34096. Norikaa
2020. szept. 8. 06:55
Sziasztok Lányok! Nincsen naplóm de leírok én mindent ide:) tavaly októberben a SOTE-n elő voltam már jegyezve műtétre ... a folyosón tapasztaltam hogy van akinek a kiírt időpontja lassan 1 éve lejárt... a regisztrációnál egy kedves hölgy megsúgta januárban menjek máshová... akkor jött a Honvéd ... itt kérdezgettem mindenkit és hát képet is szerettem volna Dr. Fekete Attila által műtött ciciről ... sok megerősítést igen képet azonban nem kaptam! Júniusban egy csütörtökön felhívtam az ambulanciát elmondtam a kálváriám /majdnem 4 éve járok orvostól orvosig mellfájdalom miatt/ és azt mondta egy kedves hölgy jöjjön hétfőn fél 10-re ... folytatom
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook