Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mellkisebbítés tapasztalatok fórum

Mellkisebbítés tapasztalatok (beszélgetős fórum)

A fórumhoz képgaléria tartozik: mellkisebbítés képei
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
33425. fklara (válaszként erre: 33423. - Viameda)
aug. 16. 09:29

Szimpatikus. Emberi, nem szószátyár. Ennek megfelelően nem is beszéltük túl a dolgot. A méret kapcsán mindössze annyi infóm van tőle, hogy vegyek egy C kosaras melltartót (F/G-ről indulok). Annyira balfék voltam a konzultáción, hogy ennyivel megelégedtem. Gyanítom, hogy jobban kellett volna ezt a kérdést feszegetnem, és ez most baromira idegesít.

Valaki HELP!!!! Kellene fotó a munkájáról, hogy lenyugodjak .......

33424. fklara (válaszként erre: 33423. - Viameda)
aug. 16. 09:20
3 hét múlva
33423. viameda (válaszként erre: 33421. - Fklara)
aug. 16. 08:11

Mikor lesz a műtét? Szimpi a doki? Majd mesélj róla légyszi! :)

Sajna nem nagyon itt Honvédosok, én is várnék vélemlnyeket, tapasztalatokat!

Jósvay doki a favorit ahogy olvasom. :)

33422. Eszti0902
aug. 15. 21:57
Köszi lányok! Akkor olvasok ezerrel ha be engedtek :)
33421. fklara
aug. 15. 21:19

Sziasztok! Kérek szépen segítséget! Van a fórumozók között valaki, akit Dr Nádai Zoltán műtött a Honvéd Kórházban?

Mindjárt itt a műtétem időpontja és még nem láttam fotót a munkájáról.

HEEEEELP! Köszönöm ...

33420. Asinel (válaszként erre: 33415. - Eszti0902)
aug. 15. 17:08

Szia!

Engem is ő műtött.:)

Naplómban vannak képek.

33419. Asinel (válaszként erre: 33417. - Viameda)
aug. 15. 17:04
Szívesen! Igen, ezzel egyetértek! :)
33418. tunuske (válaszként erre: 33415. - Eszti0902)
aug. 15. 12:52

Szia.

Kopogtass a naplómba, engem ő műtött

33417. viameda (válaszként erre: 33414. - Asinel)
aug. 15. 12:41
Köszi! Tényleg jó munkát végzett. :)
33416. viva70 (válaszként erre: 33414. - Asinel)
aug. 15. 12:35
Köszönöm.:)
33415. Eszti0902
aug. 15. 11:15
Sziasztok!Jósvay Doktor Úr munkájáról sehol sem találok képet.. :( Tud valaki ebben segíteni?
33414. Asinel
aug. 14. 23:42
Engedélyek megadva! :)
33413. viva70 (válaszként erre: 33412. - Asinel)
aug. 14. 20:45
Szia! Jelentkeztem olvasónak én is. Fontolgatom egy ideje a műtétet... Megköszönöm, ha beengedsz.🙂
33412. Asinel (válaszként erre: 33392. - Tsillagocska)
aug. 14. 20:36

Szia!

Engem Jósvay műtött.

Van naplóm. Jelentkezz nyugodtan! :)

33411. nya17 (válaszként erre: 33231. - Bellecica)
aug. 14. 18:12
Szia! Te hogy állsz a fogyással? Lesz ősszel műtét?
33410. Asinel (válaszként erre: 33405. - Fklara)
aug. 14. 17:03

Szia!

Én is már egyre ritkábban vagyok de figyelem az oldalt.

A naplóm remélem tud segíteni.

Az elbizonytalanodás normális. Velem is ez volt. De életem egyik legjobb döntését hoztam meg akkor amikor eldöntöttem, hogy belevágok.

33409. viameda (válaszként erre: 33407. - Jávipa)
aug. 13. 22:42
Engem is beengednél a naplódba légyszi? :)
33408. fklara (válaszként erre: 33407. - Jávipa)
aug. 13. 22:35
Köszönöm szépen, hogy megosztod velem a naplódat! :) Igyekszem még minden infót begyűjteni :)
33407. jávipa (válaszként erre: 33405. - Fklara)
aug. 13. 20:00

Ne habozz a melltartó miatt. Tökéletesen megfelel a hátul kapcsos is.

Kölcsönbe kaptam tizenakárhányezres elől kapcsolódó melltartót, hát egyáltalán nem jött be.

Egy időben elég aktív voltam itt, mostanra megritkult az ide látogatásom.

Jól tetted, hogy írtál üzit, jött róla email, így kerültem most ide. Ja és beengedtelek a naplómba.

33406. viameda (válaszként erre: 33405. - Fklara)
aug. 13. 08:21

Engem is a Honvéd érdekelne, most akarok időpontot kérni, csak még vacilálok,hogy kihez. Jól jönne egy tipp. :)

Ma meg elmegyek egy magánba ingyenes konzultációra, kíváncsi vagyok mit fognak mondani, aztán majd a Honvédba ehhez képest mit.

Az furi,hogy nem volt UH, mert maga a mammográfia vizsgálat azt jelenti,h röntgen+UH, mindig együtt kellene járnia. De ezen ne aggódj, ha lett volna vmi, akkor küldenek úgyis.

33405. fklara
aug. 12. 19:08

Sziasztok! Kétségekkel, izgalommal, parával várom a közelgő időpontomat.

Olvasgatok, naplókba kopogtatok, de többnyire sikerült kiválasztani már régen be nem jelentkezett felhasználók naplóját.

Mivel minden infó érdekel, kérlek, jelezzétek, ha beengednétek a naplótokba. Köszönöm előre is!

Volnának kérdéseim is Hozzátok :):

1. Úgy olvasom, hogy a legtöbb műtét a Szent Imrében történt. Van köztetek, akit a Honvédban műtöttek? Érdekelne ottani tapasztalat? Illetve, hogy műtött-e valakit Dr Nádai Zoltán? A vele kapcsolatos vélemény nagyon érdekelne!

2. Nekem nem kellett UH eredmény, csak mammográfia. Ennek mi lehet az oka szerintetek?

3. Olvastam, hogy elöl kapcsos melltartókat vettetek. Van ennek jelentősége? Én megmutattam egy ALDIS sport melltartó fotóját a dokinak, és rábólintott. Az viszont nem elöl kapcsos volt. Az elöl kapcsosnál nem is látom a fotókon, hogy ott hogyan állítható a körméret?

4. Itt a fórumban olvastam valahol, de sajnos már nem találok vissza oda, hogy valaki MRSA-t emlegetett. Ezek szerint valaki műtéti fertőzést kapott? Vajon melyik kórházban?

Nagy a zsongás a fejemben. Szégyellem, de elbizonytalanodtam. Minden infót hálásan megköszönök!

33404. Szisz1
aug. 8. 23:00
Sziasztok,nekem most volt 2honapja hogy műtöttek, aki most akár belevágni ne gondolkodjon,az ember élete teljessen megváltozik😊
33403. mashy
aug. 8. 17:53
Sziasztok, újból itt vagyok, ismét erőteljessé vált a kisebb mell iránti vágyam. 85F/G, 164cm vagyok, 75kg, jelenleg fogyókurazom (remelem aug-ban is lemegy 4kg). Most visszaolvasok és kopogok néhány naplóba és majd kérdezek, mert nem választottam még orvost sem. Bp., Debrecen esetleg Miskolc is szóba jöhet. szép nyarat!
33402. viameda (válaszként erre: 33401. - Tunuske)
aug. 7. 20:30

Szia!

Engem is beengednél a naplódba? Én sem értek hozzá hogyan lehet. :)

Köszi

33401. tunuske (válaszként erre: 33400. - Fklara)
aug. 6. 08:14

Szia.

Beengedtelek. Ne parázz, nem lesz semmi probléma! Én is alig vártam, hogy megműtsön, de műtét előtt én is elbizonytalanodtam, tuti kell ez nekem??? Elszántad magad, ez az első lépés. Természetes, hogy aggódsz. Én is nézegettem az oldalakat, szövődményeket. De úgy voltam vele, jó doki, szép munkákat csinált, a jelenlegi állapotomtól csak jobb lehet ..... és így is történt.

Engem azóta kicseréltek, annyira természetesnek érzem az állapotom, hogy nem is emlékszem már milyen nagyokkal 😁 na jó tudom, de egyáltalán nem hiányzik.

Olvasd el a naplóm, kérdezz nyugodtan!

33400. fklara (válaszként erre: 33393. - Tunuske)
aug. 4. 20:54

Kedves Tunuske!

Szeretnék információt kérni, vagyis inkább biztatást. Már megvan az időpontom a műtétre, intéznem is kellene a dolgaimat az altatóorvossal, szóval az idő is sürget már, de totál el vagyok bizonytalanodva.

Fizikailag nincs túl sok problémám, bár estére azért már elegem van a súly cipeléséből, de annyira terhemre van már, hogy nem tudok egy normális göncöt venni, és ha szembe jön valaki velem, az első, hogy a mellemet bámulja, szinte hallom, ahogy mondja, milyen ciki egy ilyen pici nőnek ekkora mell (!), szóval szeretnék megszabadulni ettől a 85 G-H tömegtől, de parázok rendesen.

Kaphatnék egy kis segítséget? kerestem az emlegetett naplót, hátha engem is beengednél, de nem tudom, pontosan mit kell tennem hozzá! Köszönöm előre is! :)

33399. Krik
júl. 30. 13:28
Nincs mit :) Tb-s alapon voltam nála és igen vállalja .Bármi kérdésed van nyugodtan írj :)
33398. viameda (válaszként erre: 33397. - Krik)
júl. 29. 21:44

Köszi! Magánban voltál nála? TBre vállalja?

Nekem sajna kötelezö mammora járni 30 éves korom óta, uh a lelet nem lesz gond. :)

33397. Krik
júl. 29. 13:54

Szia Viameda !

Nagyon pozitív csalódás volt a doki :) Nagyon jó fej volt. Nem kellett sokat várni sem. Én mivel egy hétre rá kaptam időpontot így nem tudtam semmi eredményt vinni , de mondta , hogy elég egy ultrahang vizsgálat aztán hívjam újra és beszélgethetünk a műtét időpontjáról. Annyit mondott még , hogy mammográfiát csak 35 év felett kér .

33396. viameda (válaszként erre: 33384. - Krik)
júl. 26. 18:38

Szia Krik!

Elmeséled mi volt Jósvay dokinál? Mit kellett végül vinni? Jó fej? Őt nlztem ki én is. :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook