Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)

❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
43013. lisa35 (válaszként erre: 42967. - Kajszi72)
ápr. 17. 08:02

Kórháza válogatja, ahány osztály, annyi szokás. Az itt leírtakkal nekem pl. nem sok egyezőség volt. 😁

Lassan fél éve volt a műtétem. 🤪 Jippi mintha meg sem történt volna. Jól vagyok teljesen. 😁

Sok puszi mindenkinek 😍

Újaknak kitartás! 🌞🌹🌺🌷 Most még jobb lábadozni, ki lehet ülni a kertbe, sétálgatni a napsütésben. Én/mi be voltunk zárva, ősz vége, tél volt. Brrr

43012. Menetlevél (válaszként erre: 43008. - Katonca)
ápr. 17. 07:31
Hát igen sajnos így jártam. Tudtam a lehetőségről. Viszont személyesen is ismerek nőket akiknek semmi baja pár év múlva sem a műtét után.
43011. Tim70 (válaszként erre: 43002. - Annee76)
ápr. 17. 04:22
Szia Annee! Nekem vissza kellett menni varatszedésre. 5 nap után hazaengedtek 8. nap varatdzedés. 😁 üdv: Timi
43010. Katonca
ápr. 17. 00:16

Kedves Bernuska és Astra!

Köszi a drukkot, reggel 9-re van jelenésem a "kedvenc" dokimnál, ha kibírtam a Dupla J kiszedését, jelentkezni fogok!

Addig is puszi mindenkinek! :)

43009. Katonca (válaszként erre: 43002. - Annee76)
ápr. 17. 00:12
Mindenkinél más... Volt akinek a kórházban kiszedték a varratokat, nekem vissza kellett mennem.
43008. Katonca (válaszként erre: 43000. - Menetlevél)
ápr. 17. 00:11

Az orvosom épp a hozzád hasonló esetekkel példálódzott. Azt mondta, méh nélkül 1-2 év max., és annyi a petefészkeknek. Elcisztásodnak, vagy elsorvadnak.

Nagyon sajnálom, hogy így jártál, remélem hatásos lesz a gyógyszer a problémádra!

43007. Katonca (válaszként erre: 42999. - Annee76)
ápr. 17. 00:07

Nekem is van hájacska a pocakomon. Akkor is tudott a doki bikini vonalban vágni. 20 cm-est.

Míg nyers a seb, addig kell vigyázni rá nagyon, mert ott nehezen szellőzik, beizzad. Szárazon kell tartani mindenáron.

43006. Katonca (válaszként erre: 42987. - ukata)
ápr. 17. 00:02

A kisebbik fiam ezzel humorizált tegnap: - Mit aggódsz Anyu, a börtönben is van rabkórház! :D

A nagy pozitívum remélem holnap jön el!!! ;)

Ne nevess, az egyik ismerősöm már adott egy telefonszámot valami "látóét".

43005. Astra12
ápr. 16. 22:59
Hajrá, Katonca!!!
43004. Bernuska
ápr. 16. 22:37

Jól emlékszek, Katonca holnap megy a kedvenc dokihoz?

Ha még benézel előtte, én gondolok rád, szorítok neked.

43003. Zsonett70
ápr. 16. 22:23
Köszi lányok,kicsit kisebb a pánikom ha ez normálisnak mondható és nálatok is előfordult.Rendessen meg ijedtem.Drágák vagytok,hogy sos-be válaszoltatok.KŐSZŐNŐM!!!😂😙😙💖
43002. Annee76 (válaszként erre: 43001. - Tia69)
ápr. 16. 21:42

Huhh, akkor megnyugodtam.. 😊

Varratszedés mikor van? Még amíg bent vagyok vagy vissza kell menni?

43001. Tia69 (válaszként erre: 42999. - Annee76)
ápr. 16. 21:29
Annee,szerintem ez hülyeség,nekem is jó kis hájcsi van a hasamon,de szerintem nem nagyobb mint másnak,kb 20 cm a vágás.
ápr. 16. 21:23
Sziasztok. Üdvözlöm az újakat és a régieket is.Na szóval,mondom is.6 hetes kontrol után ma ismét voltam a dokinál és a megmaradt petefészkemen lett egy 4 centis ciszta.4 hónapja műtöttek amúgy. Van valaki aki így járt?Kicsit magam alatt vagyok. Pedig úgy bíztam benne hogy már túl vagyok mindenen. Egyenlőre kaptam gyógyszereket,az egyik hormon alapú a másikat nem sikerült megértenem. Egy hónap múlva ellenőrzés ,hogy meglátjuk csokken e a mérete.
42999. Annee76
ápr. 16. 21:20

Sziasztok!

Csajok.. Akik nem a vékonyabb kategóriába tartoznak.. Nektek mekkora a vágás? Egyik ismerősöm megrémitett hogy mivel nekem vastag a hasfalam nagy lesz a vágásom is...

42998. banbi (válaszként erre: 42996. - Zsonett70)
ápr. 16. 20:58
Én ugyan így voltam három napig barnáztam normális nyugodjmeg
42997. fmadri (válaszként erre: 42996. - Zsonett70)
ápr. 16. 20:27
Ne aggódj ez teljesen normális Nálam is pont így volt, de másnapra elmúlt
42996. Zsonett70
ápr. 16. 20:13
Szia lányok.Véleményt vagy válasz várnék tőletek.Hála az istenek a szővettan negatìv,de a kont vizsgálat után kissé bevéreztem vagy inkább ilyen barnás lett a wc papír a h.váladéktol.Ez normális szerintetek vagy ilyedjek meg,nem azt mondom hogy meg akartam halni a vizsgálat alatt de az ultrahangot rendessen éreztem.Szerintem a petefészkeket alapossan meg akarta vizsgàlni és talán kissé tulzásba esett.Szerintetek???😐🤔😣
42995. yallah (válaszként erre: 42978. - Bernuska)
ápr. 16. 18:05
:) Nem. A Barátom volt. Csak álmomban nem volt rajtam a kontaktlencsém és nem láttam mást. :) :) :)
42994. Tia69 (válaszként erre: 42983. - Timsa33)
ápr. 16. 12:02
Szia Timsa!Én 7 hetes vagyok,különösebb fájdalmaim nincsenek,tegnap virágokat ültettem,és kicsit megfájdult a hasam alul,meg szurkált kicsit ,ahogy mondtad,de kis pihenés után elmúlt,meg ha sokáig tartogatom a pisit akkor meg olyan tompán nyom a méhszáj helye. Szerintem ez normális,igaz még nem voltam kontrollon ,pedig már időszerű lenne...szerintem ne ijedj meg,ez hozzá tartozik.Valamikor ráveszem magam,hogy visszamenjek a dokihoz. Nyugi minden oké...😀
42993. Bernuska (válaszként erre: 42992. - Bernuska)
ápr. 16. 06:46
Remélem nem vizsgál meg megint. 😢
42992. Bernuska
ápr. 15. 22:34
Holnap megyek a dokihoz. Átbeszéljük a szövettan eredményét-legalábbis remélem, meg biztosan kapok műtét időpontot is.
42991. Tim70 (válaszként erre: 42990. - Tim70)
ápr. 15. 19:45
Annee! Eszembe jutott még valami hálóingbe vittek a műtőbe és mikor magamhoz tértem akkor is rajtam volt. 😁 Fogalmam sincs ki és mikor öltöztetett de diszkréten csinálták 😁💖
42990. Tim70 (válaszként erre: 42973. - Annee76)
ápr. 15. 19:38
Szia Annee! Az előttem szólókhoz csatlakozva tényleg mindenhol más a protokol a műtétkor, de leírom nálam hogy volt hogy minél több infód legyen. Műtét előtti nap beköltözés ebéd otthon utána semmi. Beöntés nem volt valami édes lötyit itattak amire 2l vizet kellett meginni. Ez kitisztitott. Az örzőbe vittek már reggel telefon, töltő, pénztárca jött velem. Ide törölközö(kicsi), mosdókesztyű, tusfürdő, deó, wc papír, SPORTKUPAKOS VÍZ (ez nagyon hasznos!!! Az első héten csak ezt használtam nem borul ki az ágyba és nem kell vele bírkózni 😁), cukorka, ropi az amit nekem be kellett vinni. Az örzőbe infúzióval kezdtek majd a műtét előtt kb 20 perccel bátorságszuri 😁. A saját ágyamba toltak be a mütőbe a lábamra tettek zöld "zsákot", meg a hajamra. Na innen semmi emlékem nincs mert néhány perc után nekem minden kiesett. Az örzőbe volt ismét világosság az agyamba 😁. A hasamon homokzsák nehezék volt estig. Bikini vágással műtöttek kb 25 cm. Katéter és minden csak reggelig volt bent és a műtőbe tették be. 13.30 körűl toltak ki a műtőből és este 8- kor már talpra állítottak. Folyamatosan kaptam a fálydalom csillapitót egész éjszaka. Másnap katéter ki és irány az osztály. Nekem ez volt a legdurvább napom. 🤔. A felkelés nagyon nehezen ment nagyon szorult a levegő a rekeszizomba és ez fályt. (altatás hatása másnap elmult). Ennek ellenére úgy másfél óránként felkeltem és sétáltam a folyosón. A következő napokba is rengeteget mentem nekem ez segített, így szinte napról napra lettem érősebb és a bélgörcsök nálam nem jelentkeztek (gyakorlatilag a műtét után én 6-8 hétig diétáztam semmi puffasztó a narancs citrusfélék,apró magvas gyümölcsök tiltólistán, a kefír viszont nálam csodát tett). A sebkezelésre nekem annyit mondott az orvosom, hogy azt úgy megcsinálta hogy nem kell kezelni csak a varrat szedés után kb 2 hétig kamilla teával mossam. Igaza volt bő 2 hónap után egy vékony rózsaszínes vonal látszik. Nagyon fontos ne siettes semmit ez nem verseny jelzi a szervezeted, hogy meddig mehetsz 💖.Espumisant vigyél magaddal sok mindenkinek szüksége volt rá. Hirtelen ennyi jutott eszembe ha bármiről infót szeretnél nyugodtan kérdezz bármit segítséget itt biztos kapsz.💖💖. Üdv: Timi
42989. Zsonett70 (válaszként erre: 42985. - Timsa33)
ápr. 15. 19:00
Hát a szexszel kb.én is így vagyok,de a fiúk lassan kezdenek bájossan mosolyogni.Lassan azzal is kell kezdeni valami.Bár az én párom hállisten roppant tűrelmes.Azt szokták mondani aki mer az nyer,hát remélem.😁😀😆
42988. fmadri (válaszként erre: 42986. - ukata)
ápr. 15. 17:11

Hazaengedtek de nem derült ki mi a baj A vakbelet kizárták, az a vérképből látszik hogy valami gyulladás, de nem derült ki hogy hol

Antibiotikumot szedek és reménykedem hogy használ

3 napig nem ehettem nem ihattam A beleim most pont úgy csinálnak mint a műtét után Beindulhatnámak mert marha kellemetlen, de ezt ti tudjátok milyem 😭

42987. ukata (válaszként erre: 42912. - Katonca)
ápr. 15. 16:40

Atya ég. Ezek szerint a sönteltávolítás után lakat alá kerülsz?:)

Katonca, szerintem ne csinálj semmit az elkövetkező időszakban, csak keress fel tényleg egy rontás levételre képes embert. Ennyi pech a világon nincs, mint amennyi Téged utólért.

Már alig várom, hogy valami nagyon nagy pozitívumról számolj be:):):)

42986. ukata (válaszként erre: 42911. - fmadri)
ápr. 15. 16:37
Szia Adri, remélem, már jobban vagy és hazaengedtek. Kiderült, hogy mi okozta a bajt?
42985. Timsa33 (válaszként erre: 42984. - Zsonett70)
ápr. 15. 16:23
Szia Zsonett! Nagyon köszönöm szépen a válaszod,aranyos vagy,hogy írtál!!Hát ,nagyon remélem,hogy csak ennyiről van szó...Tegnap egy kicsit valóban ,,túlmozogtam,,magam,de remélem nem lesz gond.Jó lenne,ha a dokim már megnézne,mert így sok a bizonytalanság még mindig...Én el sem tudom képzelni még,hogy a közeljövőben szexuális életem legyen...Húsvétra megleptem magam két elég bő sztreccses nacival és ettől már nagyon jól is éreztem magam... :D
42984. Zsonett70 (válaszként erre: 42983. - Timsa33)
ápr. 15. 16:07
Szia.Nekem is vannak szúrásaim,nyilalásaim,neha ha elfáradok tőbb is.A lányok azt irták,mozognak a belső varratok.
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook