Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május. 3-tól fogyi, ki tart velem? =) fórum

Május. 3-tól fogyi, ki tart velem? =) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
410. mamcili (válaszként erre: 407. - Pinki87)
2010. jún. 15. 22:30

Tök jó ötlet :)

Ezt én is bevezetem:)

409. mamcili (válaszként erre: 399. - Pinki87)
2010. jún. 15. 22:30

Mi a helyzet?

Csak ide találtam... Eddig máshol jártam...

De ott is jó tippek vannak:)


Olyan jó hogy ilyen sokan vagytok akik fogyizni akartok.

:) én is!!! én is!!!

408. Gavrilo1 (válaszként erre: 407. - Pinki87)
2010. jún. 15. 20:25
Szerintem jó megoldás!
407. pinki87
2010. jún. 15. 11:33

sziasztok!

mivel ránk a héten főznek, így nem tudom, hogy legyen a kaja!

arra gondoltam a levest vacsira eszem, a másodikat ebédre!talán így a kalória sem lesz vészes!szerintetek?

2010. jún. 14. 21:28
Ahha hát nekem is nagyon bele kell húznom! Most minden nap megyek futni, de szerintem néha pihenőnapom is lesz... heti 5x szeretnék menni... remélem, segít majd a maradék 3 kiló leadásához. Akkor sem leszek vékony, de nem is szeretnék... az 50 kiló nekem tökéletes lenne.
2010. jún. 14. 20:58
én nem szaladtam múlt hétfő óta...igaz volt sok más fizikai munka, dolog, amit csináltam, pl tegnap egész nap strand és úszás, de nem mindegy számomra: ma akartam menni szaladni, de olyan rossz idő lett!!Amúgy én 9 kg-ot fogytam kb. hetente 2-3 szaladtam, ahogy időm engedte, de most jött a vakáció s nagyon össze fogom szedni magam, ígérem! (amúgy hegynek szaladok, ,majd lefele, kb 40 perc..s max 2 perc séta, amikor fordulok meg!!!
2010. jún. 14. 19:16

Most jöttem a futásból :) Közben nagyon rossz, de hazaérve, olyan büszke vagyok magamra :D Igaz, "csak" fél órát futottam, de még kezdő vagyok :$ :) És betekertem a hasamat fóliával, tökre megizzasztott... Fuhh mostmár ha tehetem, minden nap fogok menni, és nem lesz lustaság. 50 kiló jövök :D:D Csak az a baj, hogy ma elég sokat ettem :-/ Holnap ezt szerintem kompenzálom valamivel... és holnap is futás :D Ja és tök jó, azzal hajtom magam közben, hogy ha nem futom le, akkor nem lesz meg a szerdai jog vizsgám :D:D és én hülye, még hiszek is benne, mert múltkor bicózásnál mondtam ezt magamnak... hogy nem lesz meg a vizsgám, ha nem tekerem le a magam elé kitűzött távot... és letekertem és sikerült a vizsga is :D Úgyhogy holnap is mennem kell futni, hogy sikerüljön a szerdai... na de most megyek tanulni is, hogy azért bebiztosítsam magam :P

micimaci, majd ha leszel, akkor az előző hozzászólásomban lévő kérdésekre válaszolj légyszi :)

2010. jún. 14. 16:48

na megjöttem csajok!! hűha hol is kezdjem....

ez a tűs néni nagyon aranyos volt. még fél órával előbb oda is értem és nem kellett várnom mert már fogadott is. nagyon kedves, türelmes, kifaggatott, megdícsért, kaptam étrendet, és hát a tűímet is megkaptam. összesen 8-at. 4-4 mindkét fülembe. hát nem volt kellemes de kibírható. aztmondta hogy 4-5 kg felesleg van rajtam többet nem is kéne fogynom. és elég tájékozott voltam mert utánaolvasgattam a dolgoknak, de képzeljétek aztmondta hogy a biciklizéstől hizhattam, mert az kifejezetten erősíti a combot. magyarul izmot építettem. úgyhogy ettől rögtön el is búcsúztam. nem is baj mert kicsit sok is a torna meg a bicikli, viszont a zsírégető torna az maradhat. úgyhogy szuper. na kb ennyi most megyek összerakom a kajáimat. aztán ráveszem magam egy kis tornára aztán jövök is.

2010. jún. 14. 15:31

Akkor hajrá neked is :) Csak menni fog már ez a 3 kg.. Én ma is megyek futni, csak ne essen az eső! Micimaci te mennyit fogytál már? azt hiszem te mondtad, hogy neked a futás segített! Remélem nekem is fog :) Milyen tempóban futottál és 1 héten hány alkalommal, mennyi időt?

Ahj szeretnék július elejére 52 kiló lenni, aztán pedig 50 a végére :P A kajára mostanság annyira nem figyelek, inkább a sportra megyek rá.

2010. jún. 14. 15:13
én a múlt héten pihentem!!!! most megint belekezdek a sportba, meg a kaját is kicsikét visszahúzom!!!!sok sikert neked zsozsici: neked is 3kg, nekem is annyi kellene, szorítok mindkettőnknek!!!
2010. jún. 14. 11:54

Megvagyok :)

Most jó mert szakad az eső és kicsit hűvösebb van... épp jogot tanulok, ilyenkor könnyebb is, mert úgysem tudnék szakadó esőben sehova se menni.

Nálam is még mindig tart a diéta! Elkezdtem futni járni, és meg is van a hatása, mára már majdnem elértem az 53 kilót :) Szeretnék július végére 50 kg lenni és ha így haladok, akkor remélem, hogy meglesz :)

399. pinki87
2010. jún. 14. 11:51

sziasztok!

hogy vagytok?

hogy bírjátok ezt a meleget?

én újra kezdtem a diétát!remélem végbe tudom vinni!

2010. jún. 13. 16:23
na ezer éve nem voltam fent, bár időm se volt. tök jó ez a meleg én is könyebben fogyok, mert inkább iszok mint eszek. juj és holnap megyek akupunktúrára... teljesen bevagyok zsongva =) holnap 3 óra...:D utána mesélek! addig meg kitartás mindenkinek
2010. jún. 12. 13:48
Na mizu? Mindenki el van tűnve? :(
2010. jún. 11. 20:09
Én is még szeretnék fogyni... majd szépen lassan csak sikerül :) Így könnyebb hogy bejött a nagy meleg... nincs zabálhatnékom :) hajrá mindenkinek
395. pinki87
2010. jún. 11. 12:41

közbe rájöttem,hogy a mensi miatt van

nem jött meg(stressz miatt nálam előfordul)

és tutti attól ment vissza

2010. jún. 11. 12:39

ne hagyd magad!!!!! én is nagyon kívántam valamelyik nap a jó fincsi lángost, s nem ettem, kibírtam...viszont tegnap este vacsiztam kicsikét!!!

szorítok neked!!!

én itt vagyok!!vakáció van nekem!!!s ha bármiben segíthetek, csak szólj!!!nekem most már mindenki mondja, h nagyon le vagyok fogyva, de még akarok leadni legalább 3 kg-ot!!!!

393. pinki87
2010. jún. 11. 09:08

sziasztok!


képzeljétek,megint oda kell figyelnem,mert nem fogyok semmit!újra bele akarok vágni,de egyedül nem megy!amióta áll a fórum szedtem vissza 1 kilót!segítsetek!gyertek ti is!


ti hogy álltok?

2010. jún. 9. 19:41

micimaci nagyon ügyes vagy! két hónap alatt 9 kg? szerintem ez szuperjó! :D

Nituska majd mesélj mi volt!

Kitartás csajooook!

(állítólag augusztusban 40-45 fok is lesz... :/)

2010. jún. 9. 18:06
na megjöttem kivagyok tikkadva rendesen durván meleg van:S és hétvégén ez csak rosszabb lesz:D bár inkább a meleg mint a szar idő, csak nehezebben veszem rá magam a mozgásra. na hétfőre kaptam időpontot akupunktúrára. kiváncsi vagyok:D
2010. jún. 9. 09:02

Szerintem ez a jojó effektus is teljesen egyéntől függő. Én nem tapasztaltam magamon, hogy kemény diéta után gyorsan és több jött volna vissza.Nekem a kevesebbet eszek diéta sose jött be. Vagy rendesen eszem vagy keményen diétázom.

Régebben minid azt csináltam hogy hetente egyszer ráálltam a mérlegre (általában pénteken) és ha felfelé kúszott az érték, akkor egy-két odafigyelős, diétás nap megtette a hatását. persze akkor rendszeresen sportoltam (napi min. 2 óra kemény edzésem volt). Na nekem ez hiányzik most a legjobban, de otthon nem tudok tornázni. Nekem kell a kihívás, csapat, versengés. Itthon egy-két alkalom után elmegy a kedvem mindentől. Futni is csak akkor tudok, ha van tétje, pl. az első tízben lenni vagy ilyesmi. Magamtól nem érzek késztetést .

2010. jún. 8. 21:45
én mindenképp járni fogok futni! meg beszerzek L-karitin pezsgőtabit, hogy fokozzan a zsírégetést!
388. micimaci87 (válaszként erre: 387. - Nituska18)
2010. jún. 8. 21:18
menjél szaladni!!!komolyan mondom nekem az pörgette fel az anyagcserém...itt olvasgatom a csajoknak a naplóit s nagyon keveset esznek állandóan gyümölcs napoznak, meg víz napoznak!!! szegény szervezetük mindent visszavon, nem beszélve a mindenhol említett jojóról!akupunktúrával kapcsolatosan nincs infóm, de tényleg a szaladást azt nagyon tudom ajánlani (szaladás-séta váltogatása, ha nem megy egy ütemben)!!!
387. Nituska18 (válaszként erre: 379. - Micimaci87)
2010. jún. 8. 20:59
hát 5kg felesleg van rajtam. persze ennél több is lemehet de kevesebb semmiképpen. és én is július elejére szeretnék lefogyni, vagyis inkább 10.-re. akkor kezdődik a szabim =) holnap hivom fel az akupunktúrás csajt:D már annyira várom és nagyon kiváncsi vagyok. van vkinek tapasztalata vagy ismerőse aki próbálta az akupunktúrát?
386. micimaci87 (válaszként erre: 385. - 7417c69b07)
2010. jún. 8. 20:59
biztos, hogy sikerül!!!!:) ez nem kérdés!!!:)bízz magadban!!!!:)
2010. jún. 8. 20:49
Ahj de jó neked micimaci! Olyan ügyes vagy!! Remélem nekem is sikerült leadnom 4-5 kilót július végéig, mert ez a célom...
2010. jún. 8. 20:48
jajjj,s nem tésztáztam, egyszerűen nem kívántam!!!!
2010. jún. 8. 20:48
így van, tudom, hogy felesleges dolog:), viszont én egyszerűen nem tudom megállni...rabja lettem:)) remélem leszokom, mert próbáltam, viszont engem ez igenis hajt, hogy ne egyek este, hogy reggel szépen mutasson a mérleg!!!eddig működött nekem, a két hónap alatt lement majdnem 9 kg szerintem pont megfelelő, heti egy kg ha átlagosan számolja az ember:)...az érdekes csak az, hogy még mindig nem jön, hogy elhigyjem, h csupán kitartás kérdése az egész, és hogy be kell beszéld magadnak, h te már nem a régi vagy!!!:)
382. pinki87
2010. jún. 8. 12:42

sztem nem lehet midnig mérlegelni!

csak a kilós nagyságú értékek számítanak sztem!

nem mindegy,hogy wc előtt vagy után,evés előtt vagy után,mennyit ittál az nap,szval felesleges napi szinten mérni!de ti tudjátok

381. micimaci87 (válaszként erre: 380. - Gavrilo1)
2010. jún. 8. 12:29
örvendek neked:)...én is tapasztaltam, hogy nem is igazán fogyóztam, viszont a kilók mentek lassacskán....ezen a héten pedig nem tudom mi történik, mert minden nap jóval kevesebb vagyok!!!össze-vissza ugrál a mérleg, vagy nem tudom, de tegnapelőtt reggel:65,...tegnap reggel: 64,..ma reggel: 63,6 voltam, most pedig 63,2...szóval számomra lassacskán ez a 10. kiló lesz...s mindenki azt mondja, h ne merjek többet fogyózni.....azt hiszem, megpróbálok kicsit csalni..ma lesz szerep ábécé ünnepély s tésztázgatok kicsikét:D, aztán kíváncsi vagyok!!!!:)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook