Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május. 3-tól fogyi, ki tart velem? =) fórum

Május. 3-tól fogyi, ki tart velem? =) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
260. pinki87
2010. máj. 25. 19:39
az a baj,hogy hiába eszem gyümit,abban is iszonyatos sok kcal van!szval vagy olyat eszem amivel tényleg jól lakom vagy gyümit!
2010. máj. 25. 19:36
Az a baj, hogy én ma sem voltam ügyes sajna a kaja szempontjából. Mostanság megy el az erőm, de nem adom fel továbbra sem. Csak az a baj, hogy holnap barátommal megyünk Mekizni :( De előre kiszámoltam, hogy amit enni fogok, 370 kcal lesz összesen és az nem is vészes (cézár sali, 6db chicken nuggets, és ketchup). Aztán csütörtöktől mindent beleadok, hogy hétfőn jó eredmény szülessen és örülhessek! De ettől a maradék 2 kilótól a legnehezebb megszabadulni. :( Pedig mire strandra megyek, szeretném leadni. Úgyhogy össze kellene szednem magam!
2010. máj. 25. 19:30
na hello csajok, most jöttem be a kertből:)..meg volt a mai fizikai munka:D...amikor összeszámolja az ember, hogy ilyen-olyan dolgok mennyi kalóriát tartalmaznak, hát, nem valami kellemes ...:(s mindig ami finom!!!!noo de sebaj, fő, hogy lassacskán, de fogyjunk, mert amikor csinosak leszünk, akkor nem fogjuk bánni!!!!:)
257. 7417c69b07 (válaszként erre: 255. - Pinki87)
2010. máj. 25. 19:25
Háát szerintem 700-800 kcal ahogy számolgattam.
2010. máj. 25. 19:09

Sziasztok!


Nem voltam pár napig, mert itt olyan szép idő van, hogy szinte egész nap kint vagyunk a kislányommal. Vettem sok gyümölcsöt, ha cukoréhség jött rám bekaptam 2 szem cseresznyét. Jövő héten kedden magyünk haza Mo.-ra, kíváncsi vagyok észreveszi-e a család hogy fogytam. Addig még jó lenne legalább egy kilótól megszabadulnom.

255. pinki87
2010. máj. 25. 19:09
fél liter 1,5%-os tejből csináltam tejturmixot(2 alma,1 banán,1 kiwi),sztetek ennek mennyi lenne a kcalja?
254. pinki87 (válaszként erre: 253. - 7417c69b07)
2010. máj. 25. 19:06
naná,hogy ügyes leszel!és meg kell próbálni!
2010. máj. 25. 18:54
Ügyes vagy nagyon! Remélem, én is ilyen jó leszek a holnapi jogvizsgámon, bár kétlem :( de próba szerencse, veszteni nem veszthetek semmit, ha megpróbálom :)
252. pinki87
2010. máj. 25. 15:13
98%-os lett,de csak mert drukkoltál!köszi szépen!:D
2010. máj. 25. 09:04
Drukkolok :)
250. pinki87
2010. máj. 25. 07:38
sziasztok!10re megyek vizsgázni!drukkoljatok!
249. pinki87
2010. máj. 24. 22:08

sziasztok!kicsit szaladtam folpack-ba csomagolva:D

de a térdeim miatt elég nehéz így futni,mert nem túl jók!úgyhogy nem tom mi lesz!rövid távon is azért megizzadtam!


át kéne térnem olyan kajákra,ami könnyen lebomlik,nem túl hizlaló!amit lehet egészségesen főzök!

2010. máj. 24. 21:46

na hello csajok, most értem haza: nálunk az idő most 22:40, szóval késő van...még szerencse,hogy tudom holnap mit kezdjek a kölykökkel:), mert másképp vakarhatnám a fejem!:D (d e énekeltünk a templomba, d u pedig el voltunk utazva kórustalálkozóra, s onnan egyenesen táncra)...szóval full volt a mai nap (kissé zűrős a barátom miatt, de van ez néha így is)

nagyon örvendek nektek!!nagyon ügyesek vagytok!!!

zsozsici neked abból a kevésből is ilyen jól mennek le...hát le a kalappal...én igaz sokat eszek mellé, de ígérem nektek itt és most,hogy holnaptól nagyon összeszedem magam, nem lesz nyalogatás jobbra balra:D főleg most...meg akarom igazán mutatni a barátomnak, hogy képes vagyok rá ( s ne értsétek félre, ő sosem kérne rá, hogy fogyózzak, viszont nem harcol semmiért!!!)..mert, ha az ember igazán akar valamit, akkor nincs hogy ne sikerüljön!!!!!jó éjt mindeniketeknek:) és szép álmokat!!!

2010. máj. 24. 20:57

Nah hajrá csajok, akik még maradtunk :) Tartsunk össze :P Együtt könnyebb!

Én is újult erővel folytatom és nem adom fel :D

Nituska, biztos sikerülni fog :) és tényleg ne koplalj.

Pinki, neked meg sok sikert a vizsgádhoz holnapra. Én is megyek majd jogból kedden, és eléggé sehogy sem állok vele :( Majd holnap még próbálok tanulni, de mostanság valahogy semmi kedvem ehhez.

Puszi mindenkinek!

2010. máj. 24. 20:01
nah csajok. ma dőzsőlős napom volt nem tornáztam és ettem fagyit. ez a feltöltő napom. =) 2hete koplalok. kellett a pihi. viszont visszaolvastam hogy tavaly hogy fogytam le. mert felvolt irva hogy miket ettem és mennyit tornáztam. és igazából néha káposztaleveseztem, de nem ilyen szigorúan, és csak egészségesen ettem persze keveset. ugyhogy holnaptól nem kínzom magam. így is a barátom megdícsért hogy fogytam, és már alig van mit leadni. ettől elég boldog voltam:P ugyhogy inkább a mozgásra forditok még több hangsúlyt, mert rájöttem hogy ha koplalok elraktározok minden kis falatot, erőm meg alig van tornázni és lassabban is megy le. szóval remélem újra sikerül.nektek meg gratula az eredményekhez.
245. pinki87 (válaszként erre: 244. - 7417c69b07)
2010. máj. 24. 15:26

én azóta diétázok,amióta meg a fórum,azaz 3.-a óta!

nemrég írtam ,hogy hogy csinálom!igazából semmi extra,csak kicsit figyelek!de ma is ettem 3-4 palacsintát!

nem gondolok arra,hogy diétázom,hanem csak odafigyelek,és nagyjából számolok!

azért lett 3,5 kiló,mert az első héten másfél ment le,mert 5 napot tornáztam,de jött a rossz idő,meg a vizsgaidőszak!ugyhogy még a héten nem fogok tornázni,holnap is vizsga meg 1.-én+4.-én is!majd utána!

244. 7417c69b07 (válaszként erre: 242. - Pinki87)
2010. máj. 24. 15:16
Látom, te is fogytál már 3 és felet. Te mióta diétázol? Hogy csinálod?
2010. máj. 24. 15:15
Ahha, igenigen. Május 1től vagy vehetjuk 3-tól is diétázom... Még szeretnék 2 kilót leadni :) de nagyon!
242. pinki87
2010. máj. 24. 15:10

zsozsici:

3 hét alatt fogytál 3 kilót?

2010. máj. 24. 13:33
Sziasztok! én ma 54 kiló voltam, a tegnapi bekajálás után is :) 3 kilót fogytam, 3 hete kezdtem. Az elsődleges célom még mindig az 52 kg :)
2010. máj. 24. 12:10
sziasztok, én ma nem mérlegelek mert megjött és ilyenkor hajlamos vagyok kiborulni,mert álltalában többet mutat az a hülye mérleg.:) bár a ruháimon érezhetően fogytam, még fürdőruhába is szembetűnő a változás, mondjuk úgy kezdek formálódni. sajnos kg-ba mindig olyan soká mutatkozik ez meg. de ha úgy vesszük inkább nézzek ki jól mint legyek 50kg amit meg ugysem hisz el senki.
239. pinki87 (válaszként erre: 238. - Micimaci87)
2010. máj. 24. 11:42

sziasztok!

itt is csodás az idő!

nekem 84,5 a súlyom!88-ról kezdetem!

cm is mértem,és jó eredményekkel zártam!mindenhonnan ment kisebb nagyobb sikerrel pár centi!

2010. máj. 24. 07:22
szép hétfői reggelt kívánok mindenkinek!!!itt nálunk, Marosvásárhelyen gyönyörű az idő (csak maradna így is) a tegnap kajáltam. most is visszafogottabban, de a torta...most tényleg nem tudtam cseppet sem ellenállni!!!! szombat reggeli tömeghez képest:65,7, a mai "csak" egy kiloval több: 66,6..de nem meglepetés, mindig így szokott lenni!!! a lényeg, hogy lassan kúsznak lefele a kilók!!!kíváncsi vagyok rátok!!!
237. 7417c69b07 (válaszként erre: 236. - Pinki87)
2010. máj. 23. 23:45

Köszi :) De elég sokat ettem.. :D De amúgy nincs bűntudatom, csak tudom, hogy kellett volna. De holnaptól tudom folytatni a diétát, nincs az, hogy húde ehetnékem van :)

Jó akkor ráállok a mérlegre lehet ha merek :)

Kíváncsi vagyok, hogy nektek is mit mutat :)

236. pinki87 (válaszként erre: 235. - 7417c69b07)
2010. máj. 23. 23:13

sztem semmi gond nem lesz attól,hogy ettél sütit és kekszet!

ha jólesett nincs gáz!

és nyugodtan állj rá a mérlegre!

2010. máj. 23. 21:21
ohh hát én nagyon szégyenlem magam, de ma itt volt barátom és Ő mindig belevisz a rosszba :S:S ettem fagyit is és kekszet is :S Úgyhogy holnap nemtudom, hogy rá álljak-e a mérlegre :( Majd meglátom :P De nem adom fel a diétát természetesen, eddig 3 hét alatt lement 3 kiló, szeretnék még 2t minimum leadni nyárig :) Szóval holnaptól újult erővel folytatom ;)
234. pinki87 (válaszként erre: 233. - Nituska18)
2010. máj. 23. 16:21
igen,ezzel én is így vagyok!nem tudok dönteni!
2010. máj. 23. 15:15
én gondolkozom a kapszulán de egy csomó féle van különböző árba, kiszerelésbe stb..
232. micimaci87 (válaszként erre: 225. - Pinki87)
2010. máj. 23. 14:45
én nem fogyózom annyira komolyan, az elején mintha szigorúbb lettem volna magamhoz, nem szoktam kalóriát sem mérni, viszont, nem ettem kenyeret egy hónapja, ......a menüm: gyümölcs, joghurt, puffasztott gabonából a szendvics,.. az elején ettem ebédre káposztalevest is, de mostanság már azt eszem,amit a család, de kevesebbet, és vigyázok arra, hogy ne legyen túlságosan olajas vagy zsíros. Másfél hónapja megy ez így, s úgy érzem, hogy ez nem is egy fogyi, a gyomrom is megszokta, csak annyi tényleg, hogy mostanság lassabban mennek a kilók, de nem akkora baj (mivel olyan hét nincs, hogy 2-3 nap ne faljak ezt azt: tészta stb..mindig van mit ünnepelni:D).....szaladni a hegyre szoktam (felfele nehezebb, de megszoktam,... lefele pedig, amikor már ki vagyok fáradva, olyan jó, hogy könnyen megy:)kb. 30-50 percet s amikor hazajövök, akkor tornászom kicsit, kb 15 percet!...ajánlom én is neked nagyon, h sportolj, s beszéld be magadnak, hogy szereted!!!én is így vagyok, s nagyon jól esik nekem a szaladás:)...csajok amúgy nagyon kíváncsi vagyok a holnapi tömegemre!!! félek előre..ez a hétfő nem kedvez nekem:D....noo kellemes d u mindenkinek, nem hiszem, hogy még fellépnék, de holnap ez lesz az első!!!
231. pinki87
2010. máj. 23. 11:23

sajna én nem tok semmit róla!

és simán állj mérlegre majd,és száámolj be nekünk is!:D

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook