Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május. 3-tól fogyi, ki tart velem? =) fórum

Május. 3-tól fogyi, ki tart velem? =) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2010. máj. 23. 10:43
aztán ha már nagyon nem birom a levest marad a kapszula. szóval aki használt tud róla infot azt megköszönném ha megosztaná velem is:P
2010. máj. 23. 10:42
én is vagyogatok, csak 7végén általában nem vagyok már itthon. meg nálunk is most szülinapozás volt. de az édességet kihagyom és ma van az utolsó káposztaleves napom és már ehetek husit. tökjó. ez a hét elég laza volt úgy érzem, nem bűnöztem különösen. de volt hogy ettem egy banánt, mézet, vagy étcsokit, mikor nagyon gyengének éreztem magam. viszont minden nap tornáztam kivéve tegnap. és ha minden jól megy ma még mozgok vmit, mentségemre szóljon hogyha nem ma akkor holnap, ugyis pihi nap lesz:D nem tudom rámerjek-e állni a mérlegre hétfőn. igazán örülnék ha 2kg még lement volna most a héten. most felhagyok a káposztalevessel egy kis időre. legalábbis a hozzá tartozó étrenddel, a levest lehet hogy eszem még hozzá. elég jótékony a hatása nálam. viszont ezen a héten is belekéne kezdenem vmi újba. viszont a mozgásba nagyon belelendültem. és kg-ba ha nem cm-ben és szemmel láthatóan is érzem hogy fogyok. juppi! jaj csajok káposztaleves kapszuláról tudtok mondani vmi okosat? aztmondta koléganőm hogy 3 tányér levessel ér fel. én mikor megfőztem a levest napi 2 tényérral ettem. arra gondoltam hogy megfőzném a levest és szedném mellé ezt is.
228. pinki87 (válaszként erre: 227. - 7417c69b07)
2010. máj. 23. 10:25
jajj,de örülök neked!igen hétfőn mérés!
2010. máj. 23. 10:23

Sziasztok!

Még én is itt vagyok, én sem adom fel :)

Csak péntek.szombat dolgoztam és nem tudtam írni.

Akk hétfőn mérlegelés... ha csak hármunknak is:p

Puszi

226. pinki87
2010. máj. 23. 10:19

ja,és még 1 kérdés!kb mennyi km-rt futsz?

én sosem szaladok,ezért gondoltam el kéne kezdeni!na de nem tudom mennyi távval kezdjem!esetleg vmi ötlet?

225. pinki87
2010. máj. 23. 10:17

szia micimaci!

jó hogy legalább te itt maradtál!

én is tegnap ettem franciakrémest,mert megkívántam!és akkor mivan?ha nem eszek olyat mit megkívánok,hamarabb feladom!és mindenből bezabálok!

egyél mindenből amit megkívánsz,csak ésszel!


különben,én csak nagyjából számolom ki mi mennyi kalória lehet,nem méricskélek minden grammot!így nem depizek!heti 1 kilónál lehetne több is,de nem tornáztam most a tanulások miatt,mert 25.-1-4,-én vizsga!úgyhogy kimarad a torna!bár ma lehet elmegyek tekerni!

mikor 7-ből 5 napot tornáztam fél kilóval ment le több!


te tartasz vmi diétát?

2010. máj. 23. 08:30
jajj, s egészítsem ki a napi programom, ma anyukámnak van a szülinapja...szóval...nem mondok semmit, de a kindertortát meg kellett máris kostoljam, viszont, ha minden ok, s nem lesz eső, akkor megyek egyet ma szaladni!!!
2010. máj. 23. 08:27
szerbusz pinki...maradunk ketten...én tegnap esküvőn voltam, el sem tudom mondani, milyen mérges voltam,a párom elhagyta a cigit 2 éve, miután összejöttünk, s most szokik vissza rá, nem tudom, meghatni a dumámmal!noo mindegy:(csak ki kell mondjam magam!!!!!! gratulálok neked, nagyon ügyes vagy!!!!! s a vízzel kapcsolatosan, hogy megnyugtassam a lelked, 2008-ban csináltak egy kutatást a víz-fogyókúrával kapcsolatáról, s arra a következtetésre jutott az egyik orvos, hogy akkor igyon vizet az ember, amikor megszomjazik:)...én sem iszom meg a napi két litret, az elején csináltam, mostanában, csak amikor van időm, s itthon vagyok:) kellemes pünkösdi vasárnapot mindannyiatoknak!!!!!!
222. pinki87
2010. máj. 22. 19:27

na ugy látom mégiscsak elfog halni ez a fórom is!

nagyon sajnálom

221. pinki87
2010. máj. 22. 11:09

egyszerűen nem tudok meginni 2 liter folyadékot!

maximum 1,5 megy le!nem tudom hogy csináljam!

220. pinki87
2010. máj. 22. 11:01

sziasztok!ki hogy áll a fogyóval?megyeget?

úgy látom micimaci ketten maradtunk:S

tudjátok én szombat reggel is mérek meg hétfőn is!és ma 84,5 kiló voltam,úgy hogy nem voltam ma csak pisilni!:D:D

úgy örülök,hogy megint nem volt időm sportolni,és lement megint 1 kiló!


szóval 88-ról,már 84.5 kiló vagyok!

2010. máj. 22. 09:59
hol vagytok csajok????merre tekeregtek?:)..igen, kíváncsi vagyok én is a hétfőire, mert ma, mind ahogy szokott lenni keveset mutat a mérleg, viszont hétfőn....hm . nem szeretem a hétfőt, de ezt már tudjátok, viszont azt figyeltem meg, hogy hétfőn a legnagyobb a tömegem, aztán szép lassan megy le,s ha vissza is ugrik lassacskán mennek lefele a kilók (visszanézve a mérlegelőimet:))
218. pinki87
2010. máj. 22. 00:15

sziasztok!

nemsokára megint mérlegelés!:S:S

217. micimaci87 (válaszként erre: 216. - Nituska18)
2010. máj. 21. 15:34
köszi a biztatást. én nagyon tisztában vagyok azzal, hogy nem szabad gyorsan fogyni...mielőtt el kezdtem volna ezt, nagyon sokat olvastam utána, dokumentálódtam, s nem hagyom abba, mivel nekem ez kezd mindennapossá válni, hiszen, ha éhes vagyok akkor eszem, s mostanság nem vagyok annyira kívánós!!csak holnap esküvőre kell mennem s kitűztem célul, hogy lássam az esküvőig a 65 kg-ot, szóval, hogy kérdezzék, hogy fogytam, na meg mennyit, s én meg büszkélkedjek:)ilyen vagyok én:D:Pna de így is jól van, s nem csodálkozom, hiszen nem voltam szaladni majdnem két hétig s bekavart ez is...már ahogy tegnapelőtt s tegnap voltam máris ment lefele a mérleg:)
2010. máj. 21. 08:17
micimaci ne aggódj! nagyon ügyes vagy, csak olyan vagy mint én én:) túl sokat akarsz túl rövid idő alatt. sajnos szomorú tény hogy nem egyik hétről a másikra híztunk meg, így fogyni se fogunk ilyen gyorsan. próbáld magad kevesebbszer mérni, én azóta fogyok mióta csak hétfőként állok a ,mérlegre. így nem stresszelem magam. egyébként ha többet mutat a mérleg az lehet annak az oka hogy izmosodsz, vagy nem voltál wc-n,vagy hónapvégén a nehéz napokon én mindig több vagyok.szóval ne agódj csak próbálj kitartó lenni. én is izgulok hétfőn mérlegre állni,de érzem hogy fogytam szinte már bebeszélem magamnak és beválik. na most sajni mennem kell dolgozni de ügyesek legyetek. puszi mindenkinek és szép napot! :P
215. pinki87 (válaszként erre: 214. - 7417c69b07)
2010. máj. 16. 19:24
ez engem is érdekel,esetleg drogéria?gyógynövényes?
2010. máj. 16. 19:22
És te hol vetted? Sportbolt, gyógyszertár vagy drogéria? :) Csak hogy merre kezdjem el keresni :D
2010. máj. 16. 19:08
enis mindjart kezdem :)
2010. máj. 16. 19:08
jajj, nagyon vicces volt :D:D eszest, annyira tetszett :D
2010. máj. 16. 13:11

de tényleg vicces volt így utólag olvasva :):):)

Köszi szépen a választ, akkor én is megpróbálok beszerezni egyet.

2010. máj. 16. 13:09
edzést akartam írni nem eszést :D:D:D:D:D
209. k.Andi89 (válaszként erre: 207. - 7417c69b07)
2010. máj. 16. 12:20

jajj de aranyosat olvastam a hozzászólásodban :D

na, szóval nem-nem. az l-carnitine-t félórával a mozgás előtt kell meginnod. szigorúan mozgás előtt. igen, nagyban hozzájárul a zsírégetésben. én amikor egyszer alkalmaztam futópad mellé, 3 napig csináltam, evésen nem változtattam, és 2 kg-t fogytam. nem garantálom ezt, nekem az egy elég rossz időszak volt, már hónapok óta meg sem mozdultam, és zabáltam a sport akkor sokat segített, és nem egy csodaszer, de tényleg jó. a héten is kocogtam a futópadon, és úgy megizzasztott, hogy hihetetlen volt. szóval az l-carnitine jó :) ebben tényleg hihettek, testépítők, és sportolók alkalmazzák.

2010. máj. 16. 12:10
jövő héttől én is elkezdek futni járni, meg Rékázni :) eddig nem tudtam sportolni, mert nem volt időm. Ha segít az L-karitin akkor én is beszerzek egyet :)
207. 7417c69b07 (válaszként erre: 205. - K.Andi89)
2010. máj. 16. 12:09
És az L-karitin segíti a zsírégetést? Te eszés előtt iszod meg? És hol vetted? Sportboltban lehet csak kapni, vagy mondjuk Tescoban is?
2010. máj. 16. 12:07

halika. :)

ki hogy van? holnap mérleg, kíváncsi vagyok rátok :)

remélem mindenki jól halad, és aki már fél kilót leadott, az nagyon ügyike volt :) ne legyetek telhetetlenek. :D:D

205. k.Andi89 (válaszként erre: 204. - 7417c69b07)
2010. máj. 16. 12:06
én nagyon szeretem az l-carnitine-t, igazán jó, már tapasztalatból mondom :) nem drága, vegyél egyet, én a pezsgőtabisat ajánlom, nekem az van :)
2010. máj. 16. 09:58
Az L karitin engem is érdekelne :)
2010. máj. 16. 09:56
sőt tegnap voltunk vásárolni és vettem két hosszú és egy rövid nacit, és a párom választott nekem még egy rövid nacit amire azt hittem tuti nem férek bele,és végülis csak begombolni nem tudtam úgyhogy hetek kérdése és visszamegyek érte. olyan jól érzem magam,szinte 58kg-san. tegnap egy dolgot szúrtam el,nem ettem levest. de ma jó sokat eszek. és egy kiadósat tornázok. holnap pedig azt fontolgatom hogy tartsak-e egy pihenő napot vagy csináljak -e még egy 7napos kúrát, mert még van levesem. hihetetlen módon elkezdtem fogyni, és azt hiszem ez fejben dől el nálam tényleg, mert a kúrától tudtam hogy fogynom kell, és szinte láttam magam új csinos cuccokba. és tessék. =) olvasgattam ám közbe hogy mindenki nagyon ügyesen csinálja a saját kis programját. kitartás lányok. szerintem én voltam itt a leg elkeseredettebb, és tessék, most madarat lehet velem fogatni. nem tudom hány kg ment le de cm-ben bár nem mértem szemmel látható a változás. és azt hiszem ennek jobban is örülök, mintha fogytam volna 5kg-t de nem látszik csak a mérleg mutatja. úgyhogy már csak ezért sem adom fel. idén nyárra újra lefogyok, de most okosabb leszek ,és meg is tartom az eredményt. úgyhogy tessék nekem szurkolni! ja és az L karitinról mesélne nekem vki? van közületek aki futni jár?
2010. máj. 16. 09:37
nah megjöttem. Káposztaleves utolsó nap:D bár bevallom hogy az utolsó 3 nap az kicsit lazáb volt és torna mentesebb de érzem hogy fogytam.
201. 7417c69b07 (válaszként erre: 200. - Gavrilo1)
2010. máj. 15. 21:09
Hajrá! :) Huh én ma ügyesen ettem, mert szeretném elérni az 54 kilót hétfőre... Olyan jó lenne. Szép estét és jó éjszakát mindenkinek!
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook