Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május. 3-tól fogyi, ki tart velem? =) fórum

Május. 3-tól fogyi, ki tart velem? =) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
470. micimaci87 (válaszként erre: 469. - Csudapipi)
2010. okt. 29. 20:38
én most kukkintottam ide...jött fel néhány kg...reméljük, h le is megy!! ti hogy álltok csajok?
2010. szept. 23. 18:24
akkor ennyi volt ez a fórum?
2010. aug. 10. 14:36
valaki? van itt? én még mindig a megakadt súlyomnál tartok, remélem egy kis méregtelenítéssel és sok folyadékkal újra beindítom a súlyvesztést. :) sok sikert mindenkinek és szép nyarat. :)
2010. júl. 19. 09:21
hát kihalt ez a fórum.....nekem a tömegem:63.5 annyi, mint amikor elkezdtem abbahagyni az étrendem:)örvendek neki, de tényleg jó lenne 60 lenni...
2010. júl. 14. 21:52

Sziasztok!

Én is fogyizok még :D Vagyis próbálgatok... nem adom fel egykönnyen :)

Nituska, te mennyit fogytál már május eleje óta? Az akupunktúra mennyire segített?

2010. júl. 14. 21:02
s kibírod a gyüminapot?????????????????fujjj azért nem csinálom én a 90 napost, mert azt nem szeretem és nem is bírom ki, de nagyon rá kellene vegyem magam, mivel felfele mennek a kilók, azok, amelyek olyan szépen lecsúsztak rólam, s most igazán szükségem lenne egy jó alakra, mert sajnos a pasim akiért tűzbe tettem örökké a kezem nagyon megváltozott, azt hiszem tovább kellene állnom s ujat keressek!
2010. júl. 14. 10:39
mivan mindenki eltünt? elkezdtem a 90 naposat =) és állati jó. tökjól fogyok tőle. ne kérdezzétek hány kg-t:d mert ritkán mérem magam. de ilyen fél kg-at fogyok szépen lefele. de inkább az alakomon a ruhákon látszik, és egyenletes a fogyás. nagyon jó pedig még csak a 9. napom van. a hülye tűket meg kiszedtem a fülemből. =)
2010. júl. 6. 20:53

igaz viszont ugy döntöttem a 90 napos-t kipróbálom. nemtudom mennyire hatásos de talán ez az egyetlen diéta ahol kiélheti magát az ember : hús, zöldség,szénhidrát imádók, és nem von meg tápanyagot főtt kaja is van benne dögivel. és sok ismerősömnek bevált.remélem rajtam is segit.

tegnap kezdtem. bár azt irja kevesebb kiló esetén előbb abbalehet hagyni. de szerintem ez inkább életmódváltás mint fogyókúra nem érzem megszoritásnak. holnap jön a szénhidrát napom:D


tegnapi menü:

barack, sült husi, párolt cukkini,meggy, túró rudi, egy kis sajt.


mai menü:

banán, barack, meggy, lencse főzelék narancs

462. mamcili (válaszként erre: 461. - Nituska18)
2010. júl. 5. 19:48
Vélemény?
2010. júl. 5. 18:42
köszi meg is lesem migyárt.
460. mamcili (válaszként erre: 458. - Nituska18)
2010. júl. 4. 22:22

Fórum - A fogyókúráról másképp, avagy életmódváltás szerintem


nézd meg ezt a fórumcikket...

459. mamcili (válaszként erre: 458. - Nituska18)
2010. júl. 4. 22:20
sok sikert, sajnos nekem meg a 90 napos nem jött be...
2010. júl. 4. 21:19
én ittvagyok csak annyira élvezem a jóidőt hogy keveset vagyok gépnél. viszont felhagytam azzal a diétával amit előirt a tűs néni.. mert 2hétig ugy kellett ennem hogy egyik nap 1000, 1200,1500,1200,1000, és igy sorba kellett a kalóiákat nézni hogy beinduljon az anyagcsere ami nagyon jót tett fogytam is. de a 3héten a level diétát kellett csinálnom és nagyon rosszul lettem a 4nap végére ugyhogy abbahagytam. nem fogok olyan diétát csinálni amitől beteg leszek és rosszul érzem magam. ha már nem szivesen csinálom akkor ugyse hat. legalábbis nálam igyvan. ugyhogy holnaptól belevágok a 90 napos diétába, mert nagyon sok ismerősöm atól fogyott most le és emberi kaja van benne, nem von meg semmit a szervezettől és van benne főt étel amit úgylátszik igényel a szervezetem mert felgyorsitja az anyagcserém, szemben a level diátával amitől olyan hasfájást, szédülést, és székrekedést kaptam .... úgyhogy lehet lesz aki hülyének tart. de pár napig leteszteltem hogy igy eszek és simán ment nem éheztem teli voltam energiával és igy jobban megy a mozgás. a tűk viszont még mindig a fülemben vannak és azthiszem bent is hagyom még próba ként 2 hétig és kiváncsi vagyok az eredményre. szurkoljatok nekem:D és ti se aggyátok fel. szerintem mindenki válasszon olyan diétát amit szivesen csinál és birja. kinzással sajnos rájöttem hogy nem megyünk semmire.
457. mamcili
2010. júl. 3. 19:30

Hova lettetek fogyitársak?

Mindenki lefogyott?

456. mamcili (válaszként erre: 453. - Csudapipi)
2010. júl. 2. 22:22

ne es kétségbe :)

van hogy stagnál a súly...

de elindult és ez a lényeg, mert a nőknél még a hormonháztartás is befolyásolja :)

úgyhogy fel a fejjel

2010. júl. 2. 17:10

Sziasztok, nekem egy jó kis módszer segített a fogyásban. Főleg a hasi tájékról szerettem volna leadni.

A gyógyszertárban segítséget kértem, és ott ajánlották, hogy próbáljak ki egy rosttartalmú kapszulát, ami megköti és kiüríti a bevitt zsírokat, így beindul a fogyás.

Teljesen természetes és hatásos. Fokozatosan le tudtam vele fogyni.


Ajánlom nektek is, Formoline a neve.

2010. júl. 2. 16:45

sziasztok csajok...rég nem írtam:), de néha-néha olvasgattalak!!!! én nem fogyizok, sőt olyasmiket is eszek elég gyakran, amit nem szabadna, de jövőhéttől remélem egy kicsit belelendülök megint!!!

az öröm számomra csak az, hogy amit leadtam, az nem is jött vissza:63,5 s most 64 kg vagyok kereken!!!!szóval ez számomra nagyon jó, mert hallottam azt, hogy az emberek 95%-a visszaszedi azt, amit leadott. jövőhéttől megint szaladás, fehér kenyér kiiktatás (igaz ez a két hét alatt sem ettem sokat), kevesebb pizza, fagyi meg torta, tészta!!!! sok sikert kívánok mindenkinek, s kitartás!!!ismétlem megint: lassú víz partot mos:)pusssssssssszancs:)

2010. júl. 2. 12:30
Ahh, csajok, nekem nagyon nem megy. :( Nincs senki, aki személyesen csak az én fülemet rágná, és támogatna, és így marha nehéz. Én is elakadtam. Kb leadtam 2 kg-t és most megálltam.
452. mamcili (válaszként erre: 451. - Nituska18)
2010. júl. 1. 08:07

Milyen szikra?

Miért akadtál meg?

Ne add fel! Én tudom, hogy képes vagy rá!

A fogyiban sokszor előfordul, hogy elakad a súlycsökkenés, de a centiket te szoktad márni?

én az előző 20 kilós fogyásom során 4 szer akadtam el, de a centijeim szépen kúsztak lefelé.

Ugyhogy ne add fel :)

Márcsak magad miatt sem, :)

Bizz magadban:)

2010. jún. 30. 20:36
igen igen igaz. csak hiányzik az a szikra:)
450. mamcili (válaszként erre: 449. - Nituska18)
2010. jún. 28. 21:51

tudod ű


aki a kicsit nem becsüli...



mióta is gondolkozol rajta hogy elkezded?

mennyi idő telt el a döntés és az össz. leadott súly között?

mennyit is adtál le?

449. Nituska18 (válaszként erre: 447. - Mamcili)
2010. jún. 28. 21:49
köszönöm. hát ez sajnos még félsiker..se de rajta vagyok az ügyön. szabim alatt a párom dolgozni fog. ugyhogy én azzal töltöm majd az időt hogy ujra formába hozzam magam és meglepjem egy új külsövel.
448. csudapipi (válaszként erre: 443. - Gavrilo1)
2010. jún. 27. 22:32

Nem rengeteg evést mondtam, csak azt hogy nem fontos diétásan enni. Nem fontos egész nap salátát rágni ahhoz hogy fogyjunk, sőt az szerintem csak rosszabb. Lehet hogy hirtelen történik a fogyás, viszont a szervezet kiéhezik, és az első adandó alkalommal, mikor valami mást eszünk egyből zsírként elraktározza.

De ez csak az én véleményem, csak segítségnek szántam. :)

447. mamcili (válaszként erre: 446. - Nituska18)
2010. jún. 27. 21:38

az jó ha bevált az általad választot diéta.

gratulálok a sikereidhez :)

2010. jún. 27. 20:51
én még még mindig tűkkel a fülemben irok nektek. nekem az akupunktura válik / vált be. szerintem nagyon jólvan összerakva a kúra. bár a neheze még csak most jön. holnap állok mérlegre nagyon kiváncsi vagyok. keddtől viszont egy "level"- es diétához hasonlót kell majd csinálnom. hát kicsit aggódom hogy, hogy fogom birni, de mivel elég jól haladok és a tűkkel kevésbé vagyok éhes, így bátran vágok bele. főleg hogy már egyre közelebb a szabim ..a kitűzött cél pedig minden nap a szemem előtt lebeg. =)
445. mamcili (válaszként erre: 444. - Mamcili)
2010. jún. 27. 17:37

Mindezt egy étkezési tanácsnak köszönhetem.

És nem holmi bogyóknak...

444. mamcili (válaszként erre: 443. - Gavrilo1)
2010. jún. 27. 17:35

Én nem vagyok sem Rubintos, sem Subertes, egyszerüen észszerűen eszem,

betartok egy rendszeres étkezést, nem úgy, mint előtte akkor ettem amikor eszembe jutott, de akkor teli zabáltam magam.

20 kiló minuszom már van :)

Nem adom fel és a kihagyott évek után most szeretnék tovább fogyni, hozzáteszem a fogyás után nem szettem vissza a leadott kilókat!!!

És csak a felesleget vonom meg, mondjuk a napi fél kilónyi kenyeret, mint amikor halál éhesen nekiálltam zabálni!

2010. jún. 27. 17:30
Hát csak azt ne mondjátok nekem, hogy van olyan életmód amellyel rengeteget lehet enni és mellette fogyni is. Ez úgy ahogy van nem igaz. Aki ilyeneket próbál nektek elhitetni az hazudik. Sem Rubint Réka sem férj úra és senki más nem attól olyan amilyen, hogy rengeteget eszik. Nagyon sok mindent megvonnak meguktól, az hogy kifelé mit mondnak és mutatnak az egy dolog.
442. mamcili (válaszként erre: 441. - Csudapipi)
2010. jún. 27. 14:42

diétás étrenden éleni?

én életmóddal fogyok és rengeteget eszek :)

2010. jún. 27. 13:30
A másik fele meg az, hogy a hirtelen sanyargatásnak, gyors visszahízás a vége. Már pedig nem hinném, hogy örökké diétás étrenden szeretnénk élni.. :/
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook