Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május. 3-tól fogyi, ki tart velem? =) fórum

Május. 3-tól fogyi, ki tart velem? =) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
350. pinki87
2010. jún. 1. 15:20
kösz-köszi -köszi
2010. jún. 1. 15:13

Az tök szuper pinki. :) Ügyes vagy.

Azta micimaci, nagyon klassz. *.* Ezek nagyon jó eredmények. Remélem én is hasonlókkal büszkélkedhetek majd. :) Mennyit futsz és hányszor egy héten? Én aerobikozni szoktam.

Puszi nektek.

348. pinki87
2010. jún. 1. 14:37

túl vok a vizsgákon a legrosszabb jegyem a sok vizsgából 4es

pénteken újra hajrá

2010. jún. 1. 10:34

Csajok, hogy sikerültek a vizsgák???

Jaj de jó, hogy nekem már nem kell iylesmivel foglalkoznom, valahogy egyáltalán ne vágyom már vissza az iskola padba.

2010. jún. 1. 07:05
Én is nemsokára indulok vizsgázni :) Kíváncsi vagyok, milyen lesz!! Hajrá Pinki!!
345. pinki87
2010. jún. 1. 06:42
na csajok 20 perc és indulok vizsgázni!drukkoljatok
2010. jún. 1. 05:56
üdvözöllek én is a csapatban csudapipi!!! én 72,5-ről kezdtem április 12-én, május 3-kor olyan 67 körül forogtam (ha jól emlékszem)...a múlt hétig május 3-tól 66-on álltam, s most a hétvégén történt egy csoda : leugrott 64, 7,8,9-re, ma reggel pedig már 64,5..szóval nagyon-nagyon boldog vagyok..lassacskán 10 éve nem voltam ennyi!!!....egyetértek pinkivel: én sem fogyózom csak odafigyelek, hogy mit, mikor és mivel!!!!ez a lényeg, na és természetesen szaladok..amit kezdek megszeretni, mert szerintem nekem az hozza az igazi kalóriadeficitet!!!! SOK-SOK SIKERT NEKED!!!!együtt szorítunk mindannyian mindannyiunknak!!!:)kellemes napot mindenkinek!!!
343. pinki87
2010. máj. 31. 21:30

neked is sikerülni fog!

csak nem kell annyira depizni,hogy te most diétázol!

mert nem diétázol ,csak odafigyelsz mi és mennyi t eszel!

2010. máj. 31. 21:24
Már tökre izgatott vagyok, remélem, hogy ez nem csak a kezdeti felbuzdulás miatt van. :)
2010. máj. 31. 21:18
Tuti menni fog neked is!! Majd támogatjuk egymást ;)
2010. máj. 31. 21:10
Azt a mindenit, de szuper. :) Én kiugranék a bőrömből, ha egy hónap múlva én is ilyen sikeres lennék. Gratula!! :)
339. pinki87
2010. máj. 31. 20:43
1 hó alatt én 3 és fél kilót fogytam úgy,hogy ez az utolsó hét nem sikerült semmit leadnom!
2010. máj. 31. 20:42
nahh csajok én 1 hónap alatt fogytam 3 kilót, még szeretnék 2t leadni júliusig! de eddig csak úgy fogyiztam, hogy csak az érkezésre figyeltem, mostantól mozgok is, hogy lemenjen a maradék 2kg, mert leállt a fogyásom :( most jöttem haza a bicózásból, kitekertem a lelkem. Holnap szerintem hasizmozok, és minden nap lesz valami :)
2010. máj. 31. 20:12
igazából a lényeg hogy legyünk kitartóak csak nagyon nehéz, de mostmár úgy vagyok vele hogyha épp eszek vmi hizlalót tudom hogy tornázok vagy többet mozgok, és akkor másnaptól onnan folytatom ahol abbahagytam , így nincs olyan bűntudatom. viszont kicsit csalni fogok, mert holnap van a névnapom és anyutól egy 3hetes akupunktúrás bérletet kapok ami alatt állítólag 4-5kg-t lehet leadni. nekem elég lenne ha 3-at fogynék de azzal tudom hogy beindul a fogyás, igazából ez csak ilyen kis rásegítés. aztán majd beszámolok az eredményről. mindenkinek szép napot kitartást, és a vizsgázóknak sok szerencsét. puszi nektek:)
2010. máj. 31. 20:09
sziasztok csajok! én is erősítem a frontot:D én 7végén egy kis borozás után kiborultam és itt sírtam a barátom meg a barátaim előtt, hogy ezt nem hiszem el hogy nem fogyok már végre le, és elvagyok keseredve. aztán aranyosak voltak megvigasztaltak a fiuk, még le is hülyéztek hogy fogytam egy csomót. hát úgy érzem hogy ha kg-ban nem is fogytam/ fogyok, de az alakom kezd átalakulni. =) regalábbis remélem:D
335. pinki87
2010. máj. 31. 19:40

nagyjából annyit tudok elmondani,hogy kisebb nagyobb eredményeket értünk el ezalatt az 1 hónap alatt!

arra gondoltam most mindenki leírhatná mennyiről kezdte,és most hol tart!így mindenki átlát mindent!

2010. máj. 31. 19:09
Elkezdtem visszaolvasgatni, de nagyon hosszú lenne mindet végiglapozni. Meséltek kicsit nekem az eddigi tapasztalatokról? :)
333. pinki87 (válaszként erre: 331. - Csudapipi)
2010. máj. 31. 18:47

szia!üdvözlünk szerény kis csapatunkban!

mi nem drasztikus fogyózók,diétázók vagyunk,úgyhogy jó helyen jársz:D

a cél fogyni,és nem visszahízni!

sok sikert!

2010. máj. 31. 18:44
Persze, örülünk ha csatlakozol, mivel alig maradtunk itt a fórumon, de szerintem mi, akik maradtunk vagyunk a legkitartóbbak és mi támogatjuk 1mást! Igen, a mennyiségeket csökkentsd mindenképp és jó ha mozogsz :)
2010. máj. 31. 18:38

Sziasztok, ma találtam rá a fórumra, és így regisztráltam is az oldalra. Kicsit késve, de én is csatlakoznék. Persze ha nem gond. :) Együtt sokkal könnyebb. Főleg azért, mert miattatok sem fogom feladni. 160 cm vagyok és 70 kg. Nem érzem jól magam a bőrömben, emiatt gyakran elég zárkózott vagyok. Remélem tudtok engem segíteni, támogatni. Az álomsúlyom az 57 kg lenne, de egyelőre a 65-tel is beérném. Szép fokozatosan. Sajnos nincs időm magamra főzni, még diák vagyok, így azt eszem, ami itthon van, így én csak viszonylag tudom megválogatni, hogy csak a diétásat eszem, esetleg mennyiségében tudom korlátozni. Persze a nassot ki szeretném iktatni. És heti 5szöri tornát terveztem, de nem csüggedek, ha csak kevesebb sikerül.

Sok sikert mindenkinek! :)

2010. máj. 31. 16:57
én most jöttem a szaladásból...40 perc-ebből kb 3 perc séta...én pedig kezdek úgy járni, hogy ha van időm és nem megyek el szaladni már nem is érzem jól magam!!!!az otthoni tornát én sem szeretem, mármint a DVD-re valót !!!!most meg raktam egy pakolást a fejemre, most életemben először (tojás sárga olíva olaj és tejföl)s amig hagyon rajta tornászok egy picikét a pocira meg karra:)...este meg tánc...már alig várom!!!!!!
2010. máj. 31. 15:31

Köszi!!!

Ma mennem kellene este sportolni valamit. Vagy bicó vagy futás. Tornázni itthon tuti nem állok neki, mert az uncsi és utálom. Az a baj, hogy futni sem szeretek :S De inkább azt kellene mint biciklizni, mert a bicó csak a combra jó szinte. Úgy hogy futás lesz, csak rá kell venni magam. :-/

Nah húzok tanulni, ahj pedig úgy nincs kedvem!!

328. pinki87
2010. máj. 31. 14:11
én is drukkolok neked!
2010. máj. 31. 13:25
Sziasztok! Én ma tartok 1 "tisztítónapot" hogy a tegnapit kompenzáljam, ma csak iszokiszokiszok. Már megittam 2 liter gyümiteát, meg még megiszok majd 2 liter zöldteát! Én is vizsgázok holnap, neki is állok tanulgatni. Remélem sikerülni fog, pinki, neked szurkolok nagyon :)
326. pinki87
2010. máj. 31. 13:11
jajj,úgy félek a vizsgától!el sem akarok menni holnap
2010. máj. 31. 08:34
semmi baj, fel a fejjel, nálam is volt ilyen!!!! komolyan mondom, volt egy időszakom, hogy semmi nem ment le, s akkor jobban összeszedtem magam!!!nem koplaltam!!!ebbe a hibába ne ess!!az visszajön egy idő után! lassan s biztosan!!én szorítok neked!!!amikor pedig valami nagyon finom és hizlaló van előtted mondd azt, hogy már nem te vagy az, aki élni-halni tudna ezért..meglátod megszokod egy kis idő után!!!én szorítok neked!!!
324. pinki87
2010. máj. 31. 08:13

na mértem is!és rossz eredménnyel!

84,5 voltam,és most 85 vok sajna :S

323. pinki87
2010. máj. 31. 07:57

gratulálok micimaci!

én is majd nemsokára méredzkedem,bár írtam lejjebb,hogy meg fog jönni,így nem hiszem hogy fogytam volna,de majd wczés után mérek,hátha mégis 1 kicsit lement!

2010. máj. 31. 07:15
csoda történt...mennyei csoda... tegnap vécéczés után 64,7 voltam, annyira megörvendtem neki, nahh de gondoltam, hogy ma csak felugrik, ahogy szokott, és nem...nem ugrott fel, 64,8 volt a reggeli tömegem!!!! nem is jön, hogy elhigyjem, és voltak nekem is most stresszesebb napok, de nem az evésbe menekültem, mint ahogy én is szoktam!!!ne hagyjátok magatokat csajok...én is el-elengedem magam,s akkor mi, a célom úgy is a lassú fogyás volt, nem egy gyors akármi, amit visszaszedek rá két hétre!!húzzatok bele, gondoljatok arra, milyen csinosan fogtok kinézni a fürdőruciban, majd augusztusban, ha nem egyéb!!
321. pinki87
2010. máj. 30. 21:56

hát próbálkozom,próbálkozom!

az a baj stressz helyzetbe eszek!de figyelek hogy keveset!

sportot inkább bringával űzök,nekem az jön be a legjobban!

de eddig elég keveset mozogtam,úgyhogy semminél több!alig várom hogy jobb idők legyenek!

a jövőhét csak a kritikus nálam,csütörtökön kezembe a bizonyítvány,ha minden igaz!:)

éss nem leszek már annyira stresszes!alig várom!

de megfogattam,hogy nem fogok kétségbe esni,ha néha stagnál a diétám!lassan szeretnék lefogyni,hogy nehogy visszajöjjön,hamár nem lesz olyan szigorú!

sajnos a családom is a bátyámon kivűl nem a vékonyak közé tartozik,úgyhogy nálunk ez családi vonás!ilyen a szervezetünk!

na jó kiírogattam magam!:D

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook