Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május. 3-tól fogyi, ki tart velem? =) fórum

Május. 3-tól fogyi, ki tart velem? =) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
20. *Haynee* (válaszként erre: 11. - Nituska18)
2010. máj. 4. 07:43
Amíg csak Rékára tornáztam addig én sem fogytam, max 1-2 kg. Szerintem önmagában csak a Réka torna max hosszú távon és lassan ha fogyaszt. Szerintem mindenképp kellene mellé valami kardio.
19. *Haynee* (válaszként erre: 13. - Megggy)
2010. máj. 4. 07:41
A futástól szerinted a akrom is vékonyodik? meg a felsőtestem? Nekem az a kritikus rész.
2010. máj. 4. 05:18
Jó reggelt mindenkinek!Én most kortyolgatom a kávémat(az elsőt),erről sajnos nem tudok lemondani.Mindjárt indul a tekerés a munkahelyemre,ami kb. 4 km, és este 6-kor vissza,aztán megyek kondiba még kb. másfél órát. Kitartást mindenkinek!Majd még jövök.
17. husifül (válaszként erre: 15. - Nituska18)
2010. máj. 3. 22:27

[link]


hát igen, én se nagyon tudok az egyetemre főtt kaját vinni, úgyhogy az ebédidő nem valami rendszeres...

a káposztaleveses az tényleg anniy, hogy non stop natúr káposztaleves? székelyképosztával tudom nyomni reggeli-ebéd vacsorát, azt nem lehet? :P

nekem holnap ZH, utána egy levezető torna és egy kis cardio..remélem boldogságos jólsikerült ZH érzéssel... :S

16. 77f8dd8592 (válaszként erre: 7. - 5a2defa6a1)
2010. máj. 3. 21:38
Na ezt majd kipróbálom :)
2010. máj. 3. 21:32
Husifül meik 2*7 naposat csinálod? láttam spenótot meg tojást kell enned, mert én is elakartam kezdeni ezt csak az a gáz hogy nem igen tudok főttkaját vinni melóra mert jön az ANTSZ:D viszont ha csak káposztalevest főznék az magába fogyaszt, és csak egyszer kell megcsinálni, azzal nemlenne gondom. és mindig fogytam tőle. amugy tegnap ettem 2 db virslit, aztán még győri zabfalatok kekszet (nekem emésztésre bejön és finom, és egész diétás)és ittam 3liter zöld teát,meg vizet, este meg egy kis szelet barna kenyeret párizsivel és nem is voltam éhes, egész nap ástuk a medencét. és ma is ittam 2liter zöld teát, 2 rozskiflit, 1 kefirt ,és 3 almát. ennyi és nem vagyok éhes. tök jólvagyok reggel bicóztam meg hazafele,tornázni már nem tornáztam:s mert iszonyú izomlázam van.
2010. máj. 3. 21:21
13. Megggy (válaszként erre: 11. - Nituska18)
2010. máj. 3. 21:19

Szia!

Nehogy feladd,én is így szoktam járni. Én rengeteget aerobicozok,főleg alakformálót, sőt most már edző is vagyok. Felesleg alig 1-2 kiló van rajtam, viszont az nehezen megy le, ugyanis izmosodok, és az izom ugye nehezebb mint a zsír...ugyh ne aggódj, ezzel nem vagy egyedül, és igazából nem is a kilók száma a lényeg, hanem h csinik legyünk:) ha meg izmosodsz,attól csinosodsz:) Én meg azt a pici felesleget most zsírégető mozgással meg diétával próbálom leadni.Futni kéne eljárni, de az annyira nem a szívem csücske..:)

2010. máj. 3. 21:18

megjöttem!tekertem!méghozzá 10 km!

viszont ittam egy capuccinot,annak mennyi lehet a kcal-ja?10 gr cukrot tettem bele!köszi

2010. máj. 3. 21:02
sziasztok megjöttem, kicsit rosszul is érzem magam hogy alig néztem fel mostanság pedig én indítottam a fórumot. viszont ha jelentkezem akkor jó sokat írok. az utóbbi napokban a súlyom egy dekát se csökkent, sőt néha még többet is mutat a mérleg. viszont cm-ben és a ruháimon érzem hogy fogytam/fogyok és már a szomszédok is megjegyezték akik rosszindulatúan tettek rám megjegyzést, mégse értem. bár aztmondták hogy mivel többet mozgok mint a tavalyi fogyásomnál lehet hogy amellett hogy zsirt égetek izmosodok is.mondjuk reggel is biciklivel megyek és azzal tekerek haza mint az őrült, aztán 3/4 óra Rubint Réka. arra is gondoltam hogy ez alakformáló program,lehet hogy ezért nem fogyok, mert én kifejezettem popsi csipő comb gyakorlatokat csinálok mivel mindig oda hizok, azon ígyvan felesleg. talán így lehet hogy onnan lefaragom a felesleget kg-ban mégsem fogyok. bár akkor sem értem.. néha kezdem feladni, hogy van-e értelme kinozni magam. vkinek vmi vélemény ? ti jártatok már így? vagy mit gondoltok?
10. 7417c69b07 (válaszként erre: 9. - Husifül)
2010. máj. 3. 19:41

Huh hát pedig a főzelékek azok jók fogyira... én pont a héten spenótot eszek és imádom :D nagyon szeretek mindenféle főzeléket...

vacsira egyél akkor spenót helyett gyümölcsöt + joghurtot... vagy csinálj magadnak valami salit! Szóval valami ilyen könnyűben gondolkozz, semmiképp ne kenyeres dologban! A kenyér meg a "nehezebb" kaják maradjanak meg délelőttre :)

2010. máj. 3. 19:16

Hello! Ér holnaptól csatlakozni? :) Remélhetőleg mostmár tényleg elkezdem azt a bizonyos 2x7 napos diétát, eddig estére valahogy mindig valami kihagyhatatlan került a hűtőbe..és az első nap eleve csak vacsival tudok kezdeni.(utálom a spenótot és a főtt tojást..van valakinek ötlete, mivel lehetne helyettesíteni?)

Hajrá lányok, remélem mindannyiónkak összejön a kívánt eredmény!!! :)

2010. máj. 3. 18:59
A Roiboss teát kóstoltátok már?Én natúr iszom, max egy kis citromlevet teszek bele, és kifejezetten iható,sőt majdnem finom:) És az élettani hatása szuper, fogyókúrázóknak kifejezetten ajánlják(ez,a roiboss és a zöld tea ami nekem nagyon beválik)
7. 5a2defa6a1 (válaszként erre: 6. - 77f8dd8592)
2010. máj. 3. 18:40
szia Noémi olvasgattam vissza, làtom te is updates vagy, a lenmagon kìvül van egy màsik jò mòdszer, a gyümölcskompót, 1 nagy alma + 1 aszalt szilva felteszed főzni 1 liter vìzben, utàna lehűtöd, èdesìtőszert, citromlevet teszel ìzlès szerint, ès megeszed a gyümölcsöt ès a levèt is egyszerre(na jó nem az egész litert, de amennyit bìrsz) alma helyett lehet körte vagy őszibarack de aszalt szilva legyen benne. nagyon jól kimossa a beleket és a fogyizásba is beilleszthető. sok sikert és igazad van nem érdemes éhezni :-)))
2010. máj. 3. 18:09

Engem nem hajt meg a lenmag, csak van hogy kétszer is hat egy nap :D

Amúgy én mindent eszek, pl. reggelire vajas-lekváros kenyeret kakaóval :)))) Norbi módszerét alkalmazom. Én ugyan nem fogok éhezni egy diéta miatt sem :) És leszek 57 kg, meglátjátok :)

5. Dorka31 (válaszként erre: 154. - K.Andi89)
2010. máj. 3. 17:46

Nem tudom, hogy ennél a kúránál lehet-e rágózni, én a saját környezetem érdekében megteszem. Azt mondják ugye, hogy még inkább étvágyat csinál, de ha egész nap nem eszel semmit akkor már nem mindegy?

Szerintem nagyon kiábrándító egy nőnél a bűzös lehelet.

Most megyek majd holnap beszélünk. Kitartást mindenkinek! A nap vége még kritikus a bűnözés szempontjából.

2010. máj. 1. 11:38
Csatlakoznék én is... 10 kg-tól kéne megszabadulnom, de ezzel küzdök már lassan 5 éve, hol le, hol fel. Most átgondoltan és életmódszerűen szeretnék: egy 8 napos méregtelenítő kúra (most van a 2. napom), utána pedig testkontroll. Adatok: 173 cm, 71 kg, cél: 60-62.
3. 337ac1489c (válaszként erre: 1. - Nituska18)
2010. máj. 1. 11:20

Szia!


Én szeretnék csatlakozni!!!


Tavaly június 21-én életmódváltással, egészségesebb, napi 1200 kcal-os étrenddel és heti 3-4-5x-i tornával lement rólam 18 kg, 86-ról 68 kg lettem, kb. 4 hónap alatt. Aztán jött a hidegebb idő, az ünnepek és már nem tudtam anniyra tartani a diétát...manapság is rengeteg sütit meg péksütit eszek (azért próbálom kordában tartani, de vmiért nem megy, h. lemondjak róluk), illetve a menniységekkel van a baj...


nem is értem már, hogyan vtam képes tavaly csupán 1200 kcal-lal jóllalkni...


Van még rajtam kb. 10 kg felesleg, azt szeretném leadni, de vhogy nem bírom rávenni magam a dologra...hátha együtt sikerül!:)


Az újabb fitness bérletet már megvettem, illene normálisan tornázni megint!


Hízni ugyan nem nagyon híztam (1 kg inog föl-le), de látom magamon, h. plöttyedek megint.


Sosem vtam vékony, 165 cm-es alacsonyságomhoz általában 75 kg körül mozogtam, így ennek a 68 kg-nak is örülök, de ha ez sikerült, akkor miért ne sikerülhetne 58 kg-ra lefogynom?!?!?


Csak azt a hülye zabavágyamat kéne leküzdenem!


Te milyen módszerrel fogytál tavaly és most hogyan szeretnél?

Hány cm vagy és mennyit szeretnél fogyni?


Ja és gratula a tavalyi teljesítményedhez!!!:)

2. *Királylány* (válaszként erre: 1. - Nituska18)
2010. máj. 1. 11:16

Szia


Én csatlakoznék.

15kgt akarok ledobni.

50-55 az álomsúlyom.

Te mennyi szeretnél lenni? Mennyit kell addig lefogynod?

2010. máj. 1. 11:12

Nemsokára itt a strandszezon, napról napra melegebb van, így egyre jobban le kell vetkőzni.

Már aki lemer....:) Olyan embereket keresek akik hasonló cipőben járnak, és tapasztalataikat, sikerélményüket, fogyásuk titkát, megosztanák másokkal vagy esetleg csak lelket öntenek a másik fogyózó társukba! remélem nem vagyok egyedül :)örülnék ha fellendülne a fórum.gyertek minél többen.


Sajnos nem tartozom a vékony lányok táborába, de tavaly sikerült 15kg-tól megszabadulnom (önerőmből),de sajnos néhány kg visszakúszott, amit idén újból szeretnék leadni bikiniszezon előtt. olyan sorstársakat keresek aki most kezd el fogyózni vagy akár már belevágott, hogy bátorítsuk egymást, mert együtt könnyebb! aki hasonló cipőben jár annak itt a helye! én már fogyózóm egy ideje, de igazán május 1-től van kitűzve hogy beszigorítok, hogy nyáron a szabadságom alatt ne keljen szégyenkeznem a strandon.ja és nem beszélve a vásárlásról amit imádok, kivéve amikor csak 2 cm hiányzik hogy beleférjek a kiszemelt gatyába... szóval aki kicsit is magára ismert, vagy ő is most szánná rá magát hogy belevágjon, akkor itt a helye a fórumon.mert ahogy mondtam együtt, egymást lelkesítve könnyebb. én tavaly is tagja voltam egy ilyen fórumnak és nekem sokat segített. főleg 1-1 keserves gyümölcs vagy lénapnál, mindig volt aki bátorítson és fordítva. szinte olvadtak a kg-k, már már azon versenyeztünk hogy ki mennyit fogyott. a hatás pedig nem maradt el, egész nyáron bezsebelhettem a dicséreteket, bókokat, hogy mi a fogyásom titka. csak hát ugye télen szép lassan néha néha nassoltam főleg este és ebből a néhából elég sok néha lett..aztán mikor már a ruháimon is észrevettem hogy híztam, akkor azt mondtam áh majd hétfőn.. majd elsejétől ... nekilátok leadni. de mindig csak halogattam, végül drága szomszédaim jegyezték meg gúnyosan hogy nyáron milyen jó alakom volt és eléggé elhanyagoltam magam, és elég sokat híztam. na akkor sírni tudtam volna. de sajnos az igazság fáj a legjobban, hiszen tudtam hogy igazuk van és a nyári képeket nézve hát elég tragikus a helyzet, de azt mondtam hogy ha tavaly megtudtam csinálni ráadásul akkor 15kg kellett leadnom, akkor most sima ügy lesz. na később rájöttem hogy kevesebb kg-tól megszabadulni nem olyan könnyű feladat, de tulajdonképpen csak elhatározás kérdése. úgyhogy itt a lehetőség, hogy újból bebizonyítsam hogy megtudom csinálni. !

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook