Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május 16: Kezdjük a fogyit! Akik megszabadulnának pár kg-tól! fórum

Május 16: Kezdjük a fogyit! Akik megszabadulnának pár kg-tól! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. júl. 29. 14:42

utólag mindig könnyebbnek tűnik, mint közben. De nagyon ügyes vagy, 18 kg az rengeteg!!


nem hiszem, hogy kibírnám azt, hogy meg legyen szabva, hogy egy nap pl. csak almát lehet enni, aztán csak tojást,stb. Van hogy eltervezem, hogy este fehérjeturmixot iszom, és még azt sem tudom betartani. Ezért jó, hogy ráálltam a folyamatosan egészséges kajákra, mert így azt ehetem amihez épp kedvem van, és nem bűnözök. az hogy turmixot iszom vacsira, vagy eszem egy mozzarellát paradicsommal, vagy egy szelet sonkát salátával fetával, az kalória és tápanyag szempontjából , tehát fogyi szempontjából szerintem mindegy!

597. gubaj05 (válaszként erre: 596. - R-é-k-a)
2011. júl. 28. 21:13
Köszi :) és ha belegondolok nem is volt olyan gyötrelmes 8 hónap. De maximalista vagyok talán nagyon is :)
596. R-é-k-a (válaszként erre: 595. - Gubaj05)
2011. júl. 28. 21:02

Hát most nem nagyon akar lejjebb menni a súlyom. És már mindent kívánok amit nem lehet enni...:)

Egyébként nem kell megenni annyit, szerintem is sok, pl almából is 2kg-ot ír, de csak hármat ettem.

Húha -18kg ez nagyon nagyon jó! Nagyon ügyes vagy. Ezek után az a pár kg ráér szép lassan lemenni szerintem. :)

595. gubaj05 (válaszként erre: 594. - R-é-k-a)
2011. júl. 28. 20:18
Kiváncsian várom az eredményed, mert én is gondolkozok vmi villám diétán, bár nem tudom hogy tudnék megenni 1/2 kg virslit vagy 1kg kruplit. Nagyon nehezen megy le ze az utolsó pár kiló, bár a jó hír belebújtam a legkisebb farimba és csodák csodájára jó rám, bár hordani nem tudom mert el van szakadva de a tudat is elég. Amúgy jelenleg 65,7 vagyok. Kb ilyen súlyban voltam mikor összejöttünk a párommal, de mondanom sem kell fele akkora önbizalmam van még így is, hogy megszabadultam 18 kg-tól. Te jó ég ez leírva nagyon durva... :)
594. R-é-k-a (válaszként erre: 593. - Judy1974)
2011. júl. 28. 15:58

Nem, ez nem az. Itt mindennap mást lehet enni. Itt a link:


[link]


Egyik barátnőm, hétfőn kezdi a turmixosat, hát nem tudom lehet e attól fogyni.

593. judy1974 (válaszként erre: 592. - R-é-k-a)
2011. júl. 28. 13:53
ez a villámdiéta a turmixos dolog?
2011. júl. 27. 21:05
Helló. Én ma tartok a villámdiétám hetedik napjánál, de már elegem van belőle.....:) Azért végigcsinálom persze! Most olyan 77.5kg körül mozgok, aztán reméljük megy lejjebb is.
591. gubaj05
2011. júl. 27. 20:31

Sziasztok!


Lusta disznó vagyok egész héten nem voltam zumbázni és nem is fogok már tudni menni a héten hisz a párom délutános lesz! Takarításon és Léna utáni szaladgáláson kívűl nem is mozogtam viszont figyelek a kajára reggeli, ebéd és este 6ig gyümölcs zöldség. Velem ez a szitu.


Veletek? Csajok hol vagytok?

590. judy1974 (válaszként erre: 589. - Gubaj05)
2011. júl. 26. 11:40
ilyen volt nálunk is, hogy elmentünk órára, és nálunk nem is az edző volt beteg, hanem a hangosítás, amiatt maradt el az óra...ez olyan rossz, hogy számítasz rá é mégsincs.....én is megvígasztaltam volna magam azzal a lecsóval.....
589. gubaj05
2011. júl. 26. 11:36

sziasztok!

sajna tegnap elmaradt a zumba az edző betegsége miatt így helyette fél 8kor megettem egy tányér lecsót :) így a heti bűnözés kipipálva de reggel semmilyen többletet nem mutatott a mérleg. ma viszont már lesz zumba uh megyek már nagyon hiányzik!

2011. júl. 25. 20:55
Sziasztok. Örülök Gubaj hogy ilyen jól érzed magad, jó ezt hallani.. vagyis olvasni. :) Az a lényeg, hogy jól érzed magad a bőrödben, szerintem bátran fogj bele bármibe biztosan sikerülni fog!
587. judy1974 (válaszként erre: 586. - Gubaj05)
2011. júl. 25. 13:26
Örülök, hogy jól sikerült a nyaralásod, tényleg teljesen fel tudja tölteni az embert pár nap változatosság!
586. gubaj05
2011. júl. 25. 13:05

Sziasztok!


Itt vagyok vége a hallgatásnak, nyaralásnak és a hosszú rokonaokkal teli hétvégéknek! Lezajlottak a piros napok is és a súlyom nem változott pedig se a kajára se a moszgásra nem fektettem túl sok hangsúlyt, volt bűnözés bőven:) mától újra zumba és dinnye reggeltől estig. Nem görcsölök annyit ezen mert igazán jól érzem magam a bőrömben. Azt érzem bármire képes vagyok így most az a gondolat motoszkál a fejemben, hogy leszokok megint a cigiről (terhesség, szoptatás alatt már sikerült)

illetve végre nekilátok szeptemberben a diplomamunkámnak, úúú nem lesz egyszerű.


A nyaralás fantasztikus volt, majd rakok fel 1-2 képet, teljesen feltőltődtem!!!


További szép napot Mindenkinek!

2011. júl. 23. 18:00

Sziasztok csajok! a tékozló lány visszatér:">

visszaolvasgattam, nagyon ügyesek vagytok!

Mióta nem voltam itt, méretkezni se tudtam, közbe el is költöztem másik városba, felfordult rendesen az életem. Nem mindig tudtam a kajára se odafigyelni, volt vacsora késő este, meg becsúszott kenyér édesség is....DE még így is lement 5 kiló azóta, aminek nagyon örülök mert azt jelenti, ha jobban odafigyelek, még a végén a Karácsonyt nádszálvékonyan ünnepelhetem(na jó ennyire nem rohanok előre).

felbuzdulva a mérlegelés után, pár napos dinnye kúrába kezdek. valaki próbálta már?

2011. júl. 22. 19:03

Sziasztok!

Hol van mindenki? :( Pedig el akartam már újságolni a jó hírt. Elkezdtem a 10 napos villámdiétát tegnap, most olyan 78 körül vagyok már, de még úgyis alakulgat. Remélem hamarosan előkerültök!


Szép napot nektek!

583. R-é-k-a (válaszként erre: 579. - Judy1974)
2011. júl. 19. 13:07
Köszi!De szerintem az még odébb van, de azért mindent beleadok!
582. judy1974 (válaszként erre: 581. - 65ee7f8f80)
2011. júl. 19. 11:05

Vége, szerencsére és ism. 54.5 kg vagyok, aminek nagyon örülök. Most a következő mensiig kéne ledobni azt a fél kilót (minimum), mert aug 20-ig meg akarom csinálni az 53-mal kezdődő számot.


600 kcal az nagyon kevés, ne mondd, hogy sok minden belefér! Ráadásul még édesség is. Bár az igaz, hogy könnyebb úgy a diéta, ha csak magadra főzöl!

2011. júl. 19. 10:35

Téényleg..köszönöm Judy, Réka,remélem igazatok lesz:))

Egyébként nem olyan nagy lemondás.. nagyon finomakat eszek, és elég sok 'édességet'.. csak egy kis kreativitás kell hozzá.. nagyon sok minden belefér 600 kcal-ba(persze kis adagokra kell gondolni mindenből.

Nekem azért nem olyan nehéz, csak magamra főzök, nem kell 3 fogásos családi ebédeket összedobnom, vagy a párocskámnak főzni valami fincsit, mire hazaér...egyelőre, max hétvégén:)


Réka, az a 78 is meglesz lassan, tuti.:) Judy nálad mi ujsi, hogy vége a 'nehéz' napoknak? Gubaj, érezzétek nagyon jól magatokat, pihenjetek sokat! Remélem felétek jobb idő van , mint nálunk!:)

2011. júl. 19. 10:16

Sziasztok!


A balcsi nagyon jó volt, és kifejezetten spártai életet éltem lent, mert ugye előnyösebb ha üres a pocak bikiniben:))


Szerencsére megint lecsusszant egy kiló..a múlt hetet nekem is összezavarták a piros betűs napok, de ma reggelre végre, 68,3 lettem.:) Már nagyon várom azt a 60-62-t.:)

2011. júl. 19. 09:44
Gubajnak jó nyaralást, Réka, majd írd meg, ha elérted a 78-at! Sok sikert hozzá!
578. judy1974 (válaszként erre: 577. - 65ee7f8f80)
2011. júl. 15. 13:10

Hát, nagyon klasszul étkezel + mozogsz is eleget, pillanatokon belül eléred a célod!

Jó hétvégét és főleg jó időt a Balcsin!

2011. júl. 14. 23:29

Sziasztok!


Réka szerintem a tegnapi napod bőven pipálhatod, milánói és a kinder ellenére... ha belegondolunk nem egy fél falat tésztától vagy nasitól híztunk meg anno ( nekem azt hiszem megszámlálhatatlan tábla smarties-os fehér csoki volt a fő bűnös.:))


Jó lehet párosban is futni, bár én zenét hallgatok, szóval 'beszélgetés' kilőve.. Hogy valaki fusson mellettem, az nem lenne rossz, így viszont tudom a saját tempóm futni, nem kell alkalmazkodni...de lehet majd kipróbálom..az öcsémet nem lenne nehéz rábeszélni azt hiszem:)


Hogy miket eszek mostanában... már az is jó ha van időm enni valamit. Reggelire ált egy 'mikrós sütit', ami kb 3 kanál zabkorpa, egy tojásfehérje, egy egész tojás, pici tej, sütőpor, fehérjepor.. és persze fahéj, vagy pici kakaó, hogy fincsi legyen megszórom egy kevés pirított búzacsírával is néha. Ebédre hal vagy csirke, vagy shake, ha lusta voltam ebédet csinálni. Vacsira fehérjerántotta zöldséggel ( cukkini, vagy uborka, savanyú ubi, cékla...) vagy sovány túró sósan, vagy édesen. Nagy kedvenc még a fokhagymás grillezett padlizsán, snidlinges, joghurtos túróval. Ilyesmiket, és persze kis adagokat.


Futás után közvetlen még kellene egy shake, de képetelen vagyok utána bármit lenyomni a torkomon..


Az tényleg jó kis cipő lehet, nekem is volt még közép suliban és nagyon szerettem, de mostanában nem nagyon láttam sehol. Na majd szétnézek. Most viszont megyek hajat mosni, és bepakolni holnapra.. hétvégén megyünk Balcsira...remélem jó idő lesz.:) A reggeli futás miatt még mindig csodállak. Eddig 2-3szor tudtam rászánni magam, és utólag mindig jól esett.. csak hajnalban kimászni az ágyból..na az a problémás része a dolognak. Gondolom a zumba mostantól folytatódik otthon.:))


Többiek, mi ujsi veletek? Nem eltűnni itt a nagy kánikulában.:)


Jó éjt! Pussz!

2011. júl. 14. 13:40

Sziasztok Lányok!

Aysha, nem egyedül megyek, rendszerint a férjemmel, és most tavasszal kaptam egy klassz futócipőt tőle (két csaj ül egymásnak háttal).Isteni kényelmes, élvezet benne a futás és olcsó is volt. Tetszettek volna a "pipások"is, de azok pont 3x ennyibe kerültek volna.

Mi is mindig késő este megyünk, mondjuk ennek technikai okai is vannak, amire meló után még végzek az otthoni dolgaimmal, 10 óra.

Egyébként reggeli 20 percesek mennek rendesen minden nap, és este is mindig elmegyünk tekerni vagy futni. Ma este pedig az utsó zumba óránk, utána ott is nyári szünet.

Réka, szerintem sem sok az a milánói, és a fél kinder sem tragédia.

Aysha, te miket eszel?

2011. júl. 13. 21:43

Sziasztok.


Én ma azt hiszem elég ügyes voltam! :D

Salátát ettem, meg 15dkg milánóit ebédre szerintem az nem sok. Mert ahogy olvastam 617kcal van benne, bár nem tudom mekkora adagban. Aztán meg tornáztam egy órát.

Ezek után ha nem fogyok kidobom a mérleget! :D :D

Kívántam az édességet megint ezért vettem egy kinder buenot, de csak a felét ettem meg. Igen egyébként én is így vagyok vele Aysha hogy ha nem tornázok másnap olyan lelkiismeret furdalásom van. És most a keddet kihagytam sajnos.


Szép estét!

2011. júl. 13. 20:15

Sziasztok!


Irodában ugyan olyan bolondok háza, még ugyan úgy 69,5 körül vagyok, ahogy már lassan egy hete..nem sok minden változott nálam sem.:)


Tényleg lelassult a fogyásunk kicsit, de amikor már nincs olyan sok felesleg valakin, az bizony nehezen mozdul, főleg, hogy a szervezet is elég jól tolerálja a mozgást egy idő után, és már nem kell akkora energia egy edzéshez. Judyról is nehezen peregnek azok a plusz dekák...és szerintem Gubaj mostmár nálad is ez lehet a helyzet. 90ből fogyni egyszerűbb, mint 65-ből.


No de nem baj, én már olyan jól beálltam erre a 'szaladgálós kicsit evős' életmódra, hogy nem érzem lemondásnak.. időm pedig van.:)


Tényleg Judy, te is egyedül jársz futni? Nem nagyon tudom elképzelni, hogy ne egyedül fussak, de van aki szerint jobb, ha "húzzák" az ember lányát.:)

És milyen cipőd van? Neked bevált? Az enyémet lassan lehet cserélni kellene, de nincs ötletem mire.


Réka, megértelek, én sem tudom magam 9 előtt rávenni a szaladgálásra a hőség miatt..és párszor megfordul a fejemben, hogy ezt a napot kihagyom, de akkor mindig eszembe jut, hogy így tuti nem látok semmi jót másnap a mérlegen..

Igaz, mostanában futkározással sem okoz nagy meglepetéseket.. de mint tudjuk: a remény hal meg...:)


Szóval jók legyetek és kitartás!!! Pusssz:)*

573. gubaj05
2011. júl. 13. 15:55

Hellóka! Kicsit elhanyagoltalak titeket de mindig benéztem olvasni. Arra eszméltem rá, hogy a táplálkozásommal van a baj mert szerintem eleget mozgok. Hétfőtől a reggelt 20 perc RR.val nyitom este zumba vagyis mint kiderült inkább tánc, na mind egy. Most már mintha megindult vola -30 deka szóval reménykedek hátha nem maradok így :)


További sikereket és kitartást Mindenkinek!

2011. júl. 12. 20:39

Helló Lányok!


Aysha biztos hogy jól esett, mert nekem is megjegyezték múltkor. Sőt egy srác mondta hogy változtam sokat, remélem a változtam nála fogytam-ot jelent, ő már rég látott amikor még kb. 5kg-val voltam több mint most.:)

Ma kb. 1000 kcal-t ettem, de nem tornáztam. Egyszerűen nem volt kedvem ebben a nagy melegben. Majd kitalálok valamit holnapra amivel helyrehozhatom.

571. judy1974 (válaszként erre: 570. - 65ee7f8f80)
2011. júl. 12. 15:20

Gratulálok a bókokhoz, azt elhiszem ,hogy jól esett!!

Hasonló volt a tegnapi napunk, én is fél 11-kor indultam futni, de olyan klassz idő volt már akkor, hogy kifejezetten jól esett, bármilyen késő volt is!

2011. júl. 12. 00:38

Sziasztok lányok!


Éjszakára úgy néz ki én is ideértem.:) Borzasztó mi van az irodában mostanság. Még levegőt venni sincs időm, nem hogy ebédelni, meg hoxázni és hasonló luxus dolgokra.:)

A hétvégém egyébként jól telt kifejezetten, medencézés, napozás, kirándulás, sütögetés, éjszakai fürdőzés. Az egyetlen bajom vele, hogy úgy eltelt,...észre sem vettem. Nem bűnöztem, de mérlegre mégsem álltam, mert piros betűs napok vannak nálam is, és mivel hétvégén nem futottam, ilyenkor csak abban reménykedek, hogy több nem vagyok, mint pénteken..


Egyébként ma megbeszélésünk volt az üzletkötőinkkel, akik télen láttak utoljára. Mindenki el volt ájulva, hogy lefogytam, és milyen jól nézek ki... olyan jóóóól esett!!!:)


Nagyon este értem haza és majdnem 10kor indultam futni..jó volt. Szép álmokat! Holnap remélem már nem lesz ilyen bolondokháza.:)


Sok-sok gratula utólag is Macilánynak!!!! És persze a többieknek a kitartásukért és az eredményekért!

Puszi mindenkinek! Álmodjatok szépet! Jó éjt!

569. judy1974 (válaszként erre: 568. - Gubaj05)
2011. júl. 11. 14:21

nekem is több mint egy hónapig állt 55 fölött. Hiába csináltam bármit, sőt néha ki is számoltam a kcal-t 400-500 körül ettem, ami baromi kevés! Mégse ment le.

Most meg egyszer csak ez történik. Én sem értem, de az okosok azt mondják, hogy vannak ilyen időszakok, türelmesen ki kell várni. Nem értem, de örülök neki!

Tedd fel a képet, nekem is van fenn pár, ha szeretnéd megnézni, gyere a naplómba, beengedlek!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook