Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május. 3-tól fogyi, ki tart velem? =) fórum

Május. 3-tól fogyi, ki tart velem? =) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. jún. 8. 08:31
Én ma reggel mérlegeltem (de nem voltam wc-n) és 1 kg val lettem könnyebb. DE őszintén szólva nem értem miért, mert kifejezetten sokat ettem a hétvégén és a múlt héten sem igazán keményen fogyóztam, és én most nem is sportolok mellette semmit. Csak a házimunka, babakocsizás, fűnyírás meg ilyesmi van. Mindegy, örülök hogy lement. Most kellene valami extra technika a csípőmön lévő háj leolvasztásához.
379. micimaci87 (válaszként erre: 377. - Nituska18)
2010. jún. 7. 22:01
hány kilót szeretnél addig leadni???? mennyit szeretnél???
378. micimaci87 (válaszként erre: 376. - Csudapipi)
2010. jún. 7. 22:00
ma reggel 64,3 és 64,8 között mutatott a mérleg, a tegnap egy kilóval többet!!:))nem tudom, honnan mozog ez így fel és le:D, de engem tényleg motivál az, hogy látom, h megjelennek olyan számok, amelyeket soha nem láttam...pl. ma is d u , amikor hazaértem, (igaz csak egy alma volt bennem s két tejeskávé) 63,8 mutatott egy helyen a mérleg...jó érzés volt,s azért harcolok, hogy stabilan mutassa majd (egy jó hosszút szaladtam ma egy jó barátommal, akivel rég nem beszélgettem és tényleg ma kevesebbet ettem, nem igazán volt időm sem,s akkor kihasználtam ezt)!!!!én határozottan úgy gondolom, hogy mentalitás kérdése az egész..én még fogyóztam, s mégsem ment le semmi...sőőőőőt, szóval igazán hinni kell benne s elsősorban magunkban, hogy most én megváltoztam s ilyen vagyok, s milyen büszke vagyok magamra!!!!én nagyon szorítok nektek csajok, nehogy beképzeltnek higgyetek, viszont ezekkel a dolgokkal igen is ösztönözni akarlak benneteket!
2010. jún. 7. 20:37
jaj de jó tök bűntudatom volt hogy csak én estem ki a ritmusból. én nagyon pórul jártam... tiszta gyomorrontásom van ,mert össze vissza ettem.és ma meg kóvályogtam össze vissza majdnem összeestem annyira kijött rajtam ez a frontérzékenység ugyhogy belém erőltetett a barátom 2 piritóst amivel jobb lett a gyomrom. viszont észrevettem hogy kevesebbet eszek és nem is birok sokat enni, inkább többször vagyok éhes. mondjuk ez jó csak veszélyes ha vmi "nem épp diétás" kaja van a közelemben mikor megéhezem, erre figyelnem kell. holnaptól belehúzok én is mert július elejére leakarok fogyni mert júli. 12.-től vagyok szabin. jah és úgy néz ki a héten elmegyek a csajhoz aki az akupunktúrát csinálja majd nekem. nagyon izgulok, sokat remélek ettől. annyira hiszek benne hogy szinte már attól fogyok majd le szerintem hogy tudom hogy fogyasztania kell =) hiába ilyen kis hülye vagyok. ne adja fel senki. bocsi csajok de én nem mérlegelek mert elegem van, majd ha úgyérzem és biztosra tudom / érzem hogy fogytam. mert nálam ez nagyon visszahúzó tényező ha nem fogytam vagy éppen még híztam is... szóval ez van. na puszantok mindenkit!
2010. jún. 7. 17:17

ez a jó hozzáállás! :) tudom, hogy néha nagyon nehéz, én is most vagyok a mélyponton, de reméljük hamar túl leszünk rajta.

micimaci, most hány kg vagy?

2010. jún. 7. 14:45
én tényleg nagyon rászoktattam magam a kevesebbre, tehát, ha sikerül leadnom, ha nem a maradék felesleget, akkor is nyertesnek tartom magam, hiszen változtattam azokon a táplálkozási szokásaimon, amelyeket évek óta csináltam, s amelyek miatt minden évben növeltem a pockomat meg az úszópárnáimat!!!!!de nem így állok neki!!!biztos vagyok benne, hogy elérem augusztusra a 60 kg-ot, ez 100%-így állok én neki!!!!!!s ti is ezt tegyétek, csak annyi, hogy reális célt állítsatok magatok elé!!!!
2010. jún. 7. 14:42
én annyi vagyok kb., mint a múlt hétfőn, viszont ez nekem jó, mivel a múlt hétfőn volt egy esés, kilogrammban...a heti fél kilóval megelégszem:)....s lassan mennek lefele a kilók, ámbár nem szaladtam múlt vasárnaptól (igaz: hétfő tánc, szombat tenisz, tegnap röplabda...de nagyon lightosak voltak..nem emelkedett a pulzusszám:)))...s enni is ettem még szombat éjjel is:((..szóval én meg vagyok elégedve az eredményekkel, ahhoz képest, hogy mennyit teszek értük, viszont jövőhéttől vakáció és nagyon szeretnék minden reggel egyet szaladni, még a meleg előtt!!!...fel a fejjel csajok!!!!nem az a lényeg, hogy koplaljunk, lassan s biztosan!!!
373. pinki87 (válaszként erre: 372. - 7417c69b07)
2010. jún. 7. 09:55

én is egyetértek!újúlt erővel essünk neki!mert én sem lettem kevesebb megint!

vizsgáidhoz hajrá!ügyi leszel

2010. jún. 7. 09:49

Sziasztok!

Az a baj h én nagyon elakadtam. Szombaton még tudtam tartani a diétát, aztán átmentem barátomhoz, Ő másnap kedveskedett, reggelit csinált, nem épp diétásat... aztán Mekiben ettünk fagyit is, mikor hazaértem, akkor meg már farkas éhes voltam és bekajáltam. De megfogadtam, hogy mától újrakezdem. Most nem merek mérlegre állni, nem akarok elszörnyülködni! Majd ha úgy érzem, hogy már nem "sírnék" az eredmény láttán, akkor majd ráállok!

Huhh olyan jó idő van, nagyon örülök! Múlt héten még be kellett takaróznom a szobámban, most meg izzadok :) Csak az a baj, hogy nekem még van 2 vizsgám hátra, amikre tanulnom kell, így nem élvezhetem ki ezt a jó időt! :(

Na puszilok mindenkit és tartson velem továbbra is mindenki a diétában, újult erővel!!

371. pinki87
2010. jún. 7. 08:42

sziasztok!

megint leállt a fórum!

arra gondoltam,hogy inkább péntekenként kéne mérnünk,mert az barátságosabb,és ha vki kicsit megszaladna a hétvégével,azt lenyomhatja egész héten!vélemény?


más:én tegnap letekertem 20 km-rt,és nagyon jó esett

szép napot nektek

2010. jún. 6. 21:27
hűha mennyi okosság. fáradt és lusta vagyok írni ugyhogy holnap jövök. addig kitartás:D
369. pinki87
2010. jún. 6. 12:26

1. "A normális életműködéshez nélkülözhetetlen a folyadék. 2-2, 5 liter mennyiségre van szükségünk naponta.

Ebbe beletartozik a szilárd és más táplálékaink víztartalma is. "


Igaz.


2. "Ha ételeink folyadéktartalmától eltekintünk, akkor is innunk kell kb. 1, 5 liter folyadékot minimum. "


Kb. igaz.


3. "A víz elősegíti az elfogyasztott táplálék emésztését"


Valóban, az emésztőnedvek jó része víz. Ezért is van szükség bizonyos mennyiségű víz bevitelére. Ettől még a több víz nem fogja "jobban elősegíteni" az emésztést.


Az emésztésnek mi köze van a fogyáshoz?


4. "a felszívódását"


Nem is értem, mire gondolnak. Ez már csúsztatásnak tűnik inkább.


5. "és kiválasztását"


A táplélékban jelen lévő anyagok egy részét valóban ki kell választania a vesének (közvetve vagy közvetlenül), de nem vall sok észre (a Herbalife-tól nem is várok többet), ha valaki az elfogyasztott táplálék kiválasztásáról beszél.


6. "energizál"


OK, be kell dobni a divatszavakat, valamivel el kell adni a sok okosságot. Az enegretizál nincs definiálva, értelmetheztetlen számomra.


7. "nélkülözhetetlen a test alapvető funkcióihoz"


Általánosság. Továbbá: lásd a 3. részben adott indoklást!


8. "továbbá segíti a méregtelenítést. "


Már megint divatszavak ("méregtelenítés"). De igen, a veseműködéshez víz szükséges (ez persze így jó nagy leegyszerűsítés, de kb. igaz).


9. "Ezen kívül étvágycsökkentő is. "


Lehet ilyen hatása. De a kérdés nem az volt, hogyan hat az éhségre, hanem hogy a fogyásra. Természetesen a táplélékbevitel szoros kapcsolatban áll a fogyással. De a fogyás ettől még nem közvetlenül a vízbeviteltől függ.


10. "E nemes nedű többek között bizonyos vitaminok, ásványi anyagok, aminosavak oldószere"


Általános iskolai szintű általánosság. Tovvábá ismét a 3. részben lévő indoklásra utalok vissza.


11. "a tápanyagokat szállítja a sejtekhez, eltávolítja az anyagcsere során keletkezett felesleges termékeket. "


Félrevezető, a víznek aktív szerepet tulajdonít, ráadásul elég pontatlan (utóbbi elég enyhe kifejezés): a vérben oldódnak az említett anyagok, a vérben pedig van sok víz. Továbbá: 3. rész indoklása.


12. "Ha nem iszol elég vizet, hajlamosabb leszel arra, hogy túledd magad. "

Lehetséges.


13. "A veséknek bőséges mennyiségű vízre van szükségük ahhoz, hogy megfelelően működjenek"


8. rész!


14. "Ha a vese nem jut elég vízhez, a májnak kell besegítenie, és átvállalni a vesétől néhány funkciót. "


Ez viszont már a hazugság vagy a hülyeség kategóriája ebben a formában.


15. "Ez viszont azt okozza, hogy a májnak nem marad energiája arra, hogy az alapvető feladatát ellássa, vagyis energiát állítson elő az elraktározott zsírból. Így a fogyás abbamarad, vagy legalább is képtelen lesz egy bizonyos súly alá menni a diétázó"


A 14. részben írottak alapján ennek sincs értelme.


16. "Tehát ha rengeteg vizet fogyasztasz, felgyorsíthatod a zsír-anyagcserét. "


Sajnos nem igaz (a már leírtak alapján).


17. "Amikor a szervezetet megfosztjuk a megfelelő mennyiségű folyadék-beviteltől, a gyomor a bélrendszer alsó részéből vonja ki a vizet, így a széklet bekeményedik. "


Nem ismerem a szék víztartalma és a vízbevitel összefüggéseit. Nem kizárt. De a fogyás szempontjából ennek semmi jelentősége.


18. "A víz egyik legfontosabb szerepe a méreganyagok kimosása a testből"


Durva leegyszerűsítés. A fogyáshoz ennek sincs semmi köze.


19. "Amennyiben szeretnéd, hogy a fogyásod stabil és problémamentes legyen, egyszerűen csak igyál annyit, amennyi beléd fér - és még egy pohárral. "


Ez azért nem 9 vagy 12 pohárnyi. Fölösleges 4-5 liter vizet inni egy nap (ha sportolás vagy nagy meleg nem indokolja).



20. "Amennyiben naponta több mint hat pohár vizet iszunk, akkor jó esélyünk van arra is, hogy elkerüljük a húgyhólyag rákos megbetegedését. Több tanulmány szerint a megfelelő folyadékfogyasztás a mellrák és a vastagbélrák kialakulásának a kockázatát is csökkenti. "

368. pinki87
2010. jún. 6. 09:57
én vok,mindig nézem a fórumot,csak nem találok semnkit!
2010. jún. 6. 09:42
hol vagytok csajok?????sehol senki????
366. pinki87
2010. jún. 4. 15:20

szia!már szinte sehova:D

élelmiszer és vegyiáru eladóra jártam!

munkanélkülin keresztül

de OKJ-s bizit ad

365. 7417c69b07 (válaszként erre: 364. - Pinki87)
2010. jún. 4. 14:05

Gratulálok!!

Amúgy hova jársz suliba?

364. pinki87
2010. jún. 4. 13:49
5 ös lett a bizim:D
2010. jún. 3. 22:17

Nekünk nincs itthon mérlegünk, csak egy nagyon rossz, már rég elromlott, egy ősrégi, nem digitális csoda. :D így én nem is merek méretkezni. Lehet, hogy lassan be kéne egyet újítani, mert az csak jobban ösztönöz, hogyha látom az eredményt. Mert persze nem az az elsődleges célom, hogy súlyból fogyjak, hanem hogy centiből, de rossz magamat méregetni, mert úgysem ugyanott mérem mindig, ezért nem túl pontos.

Sok sikert és kitartást mindenkinek a vizsgákhoz és a fogyókúrához!

Puszi

362. pinki87
2010. jún. 3. 11:36

sziasztok!muszáj volt méredzkednem,mert tudjátok nem ment le rólam semmi előzőhéten,sőt fél kilóval több is voltam...hát most csurgott rólam le 1 kiló!pedig nem tornáztam tán 1vagy 2x tekertem!

holnap van még 2 vizsgám,és vége!alig várom!nyers,és sok az anya,de csak lest 2es!

2010. jún. 3. 11:08

Sziasztok csajok!

Én ma úgy döntöttem, hogy 1 darabig nem fogok mérlegre állni :) esetleg hetente, de jobb lenne, ha tovább bírnám. És minden nap sportolok, a kajára is odafigyelek, de ahogy mondtad micimaci, nem vonom meg magamtól az édességet :P

nah megyek tanulni, puszilok mindenkit!

2010. jún. 3. 09:06
sziasztok csajok! húú micimaci de korán keltél =) én is úgy vagyok vele hogy lecsökkent az étvágyam, és imádok tornázni egyre többet birok. szerintem ez annak köszönhető hogy a munkahelyemen megoldódtak a problémák és visszakerülök a régi helyemre a régi kedves kolégáimhoz. nemtudom miért de felvagyok villanyozva. eddig stresszes környezetben voltam egy évig és úgy néz ki ez rám ragadt. és most hogy tudom hogy mehetek visssza mintha kicseréltek volna. úgy látszik ez nálam nagyon mérvadó. talán a fogyásnál sem mind1, mert most fogyok szép lassan teli vagyok energiával méghozzá jó sok pozitív energiával. juppi. úgyhogy mindenkinek kitartás.!
2010. jún. 3. 05:56
igen, egy hónapja megy a fórum, ma nekem megint full nap!!!csak este későn érek majd haza!!!!!zsozsici ez egy szimpla stagnálás, amiről mindenki beszél, nálam is volt,s most magától el kezdtek indulni a kis kilók:)remélem, nem ragaszkodnak annyira hozzám!!!egyél is édességet, én is eszem néha, így megszokod ezt a típusú étkezést, én ha most megfelelő tömegű lennék esetleg a finomságokból engednék meg többet magamnak (társaságban), de azonkívül, már nem igazán kívánok...most annyira nem kell a kaja, hogy el sem tudom mondani, csak nem tudom, h mi lesz később a suliban, meg d u...ha nem eszek semmit!!!fujjjj, pedig nem vagyok terhes, mert éppen megjött, szóval kitartás mindenkinek!!!!!!pusziiiii
2010. jún. 2. 22:22

Sziasztok, én voltam ma is tekerni, de ma ettem édességEKET. Úgyhogy ahjjj...

Az a baj h mostanság nem tudom visszafogni magam az evéssel :S

Holnaptól össze kell szednem magam :( Előző hónapban leadtam 3 kilót az első 3 héten, onnantól áll a mérleg nyelve 54 kilón! Ebben a hónapban is még le szeretnék adni 2-3 kilót!! Úgyhogy hajrá, holnap 3.-a azaz 1 hónapja megy a fórum, és holnap újrakezdem.

2010. jún. 2. 21:05
nekem ma sajnos nem volt lehetőségem tornázni, mert egy nagyon távol élő barátom látogatott meg és csak most ment el. most meg hulla fáradt vagyok...
2010. jún. 2. 20:43
na szerbusztok, csajok...nem rég jöttem haza, hulla fáradt vagyok, ki vagyok nyiffanva!!!megjött ma a mikulásom, reggel több is voltam egy kilóval, gondolom, ezért..aztán ki tudja!!! mosakszom le, s már ágyban is vagyok!!!puszi mindenkinek:)
2010. jún. 2. 16:06

micimaci, nálunk sincs minden rendben a barátommal, nem tudom mit ütött beléjük... gratula nektek az eddigi vizsgáitokhoz, és sok sikert a továbbiakhoz.

puszi

2010. jún. 2. 09:00
hello csajok! nálunk is szép idő van, úgyhogy minden adott a jókedvemhez. bár délutános vagyok amit nem szeretek mert nehezebb megállni hogy ne egyek, főleg ne össze vissza.de rajta vagyok az ügyön. igazából tök felvagyok spanolva hogy benevezek erre az akupunktúrára. jövőhétre kérek is időpontot és akkor megyek. mert előrehozták a szabibat ami jó.. de így előbb kell lefogyni:D hogy nyaralásra csinos legyek, amit még meg is kell szerveznem és csak egy hónapom van rá. na szép napot csajok most megyek meloba de előtte újságoshoz hogy bírjam a délutánt. puszi nektek! és kitartás:D
2010. jún. 2. 05:28
örvendek neked zsozsici:) bárcsak nekem is sikerülne a pénteki, mert semmi kedvem tanulni(mondjuk nem is veszem komolyan-mesteri)...nem is az a lényeg, hogy ne egyél!!!én is többet ettem tegnap, de szerintem pluszba nem!ma megyünk kirándulni a gyerkőcőkkel, szóval hosszú lesz a nap, lesz ott hányás meg minden:))...elég szarul keltem fel:(mostanság nem megy jól a kapcsim, szóval nagyon rám nyomja a bélyegét!!!a gond csak az, hogy nem tudom, mért változott meg a párom, aki lassacskán két éve egy angyal és most....nem is tudom, ki ő...:(ennyit a férfiakról...nahh mindegy, jó hogy megvan ez a kis fogyim (ami most nagyon jó az önbecsülésemnek), meg a barátok, család, stb....nektek kellemes napot!!!nálunk kisütött a nap, szóval jó idő lesz ma, jupppiii:)
2010. jún. 1. 21:36
Na csajok bocsi, hogy csak most jöttem, csak ma vizsga volt, nekem is sikerült, bár elég szemét volt a tanár, de ezt hagyjuk :) aztán átjött barátom, este ment haza, utána eltekertem szoliba és még bicóztam 1 nagyon naagy kört :) Mára is megvolt a sport és ,ég hasizmoztam is! A kajám is jó volt ma, kicsit soknak tartom, de csak diétás kaja :) Ti hogy álltok?
2010. jún. 1. 15:24
a kitartás a lényeg!!!s az, hogy lásd a célod magad előtt!!!ha többet is eszel, ne legyen zabálás!!!én tényleg majdnem minden hétvégén nem fogyisan ettem, viszont szaladtam,s soha nem éreztem azt, hogy robbanok el (mint régen)...mert régebben addig ettem, amig éreztem, hogy több már nem fér!!!szóval első sorban ezen kell változtatni..(ha vendéglőben is voltam, egyszerűen faltam keveset, s ott hagytam).....akkor szaladok, amikor kedvem van...ha nem vagyok fáradt akkor biztosra elmegyek egy héten kb (3-5)mikor hogy, de ha jön most a nyár a vakáció, biztos többet fogok szaladni, mert itthon leszek s azt hiszem többet szoktam enni!!! na de most megyek közvélemény kutatást csinálni (mindig annyi van a fejemen)!!!!:D
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook