Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » LifeTilt Program tapasztalatok fórum

LifeTilt Program tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A Lifetilt étrendeket szerzői jog védi, másolásuk, továbbküldésük jogsértő tevékenység.

❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
2018. máj. 12. 07:09
Sziasztok!Kb másfél órája olvasgatom a különböző diétás-fogyis dolgokat!Semmi eredmény!Most megtaláltam ezt a fórumot,de itt meg nem találom ennek a Lifetilt programnak a leírását!Segítsetek légyszi.Hol keressem?mi a lényege?Amúgy 54 éves vagyok,tehát nem egy ugrálós-súlyzós edzéses módszert keresek,plussz állómunkát végzek folyamatos 3 műszakban,úgyhogy az étkezés is ebből a szempontból borul,mert nekem éjjelesben is muszály valamit ennem.Köszi előre is!
359. xia24
2018. máj. 5. 15:24
Nekem beváltak a termékek, ha valaki nem akarja vagy tudja szedni és megválna tőle, írjon és hátha engem érdekel. Köszi :)
358. xia24 (válaszként erre: 351. - Lora74222)
2018. máj. 5. 15:03
Szia! Engem érdekel, írj rám, ha még aktuális! :)
357. juciska56 (válaszként erre: 356. - Főnix01)
2018. máj. 5. 12:57
Mit értesz ez alatt, hogy egyforma a stílusuk?
2018. máj. 3. 10:36

Amùgy csak egy kis èrdekessèg. Akik bene vagytok a Bakker lefogyokban. Nem vettètek èszre, hogy mindegyik sikertörtènetben anőknek ugyanolyan a stìlusuk? Egy kissè fura...

Amùgy kèt hete csinàlom a magam diètàjàval, szedem a bogyòkat ès egy centi se tàvozott 😂 biztos nàlam van a bibi, mert ha mèg a bogyòk nem is segìtenek, a kalòriadeficitnek kellene működnie. Azèrt el vagyok kissè kenődve.

355. Nünüke :) (válaszként erre: 353. - Lora74222)
2018. ápr. 27. 16:11
Értem .Én azert kerdezem mert en is szedem de semmi mellékhatása nincsen .Mondjuk nekem ez is gyanus :)
2018. ápr. 26. 16:27
Diétázom tovább:) akiket kérdeztem, más nem érezte ezt...
2018. ápr. 26. 16:26
Nincs baj vele szerintem, mert a hugom szedi, ő ajánlotta, neki használt, de sajnos én pánikbeteg vagyok, és picit megemelte a pulzusomat és megéreztem, és azt mondta a doki, hogy akkor hagyjam...
352. Nünüke :) (válaszként erre: 351. - Lora74222)
2018. ápr. 26. 07:25
Mi a baj vele?
2018. ápr. 25. 14:24
Sziasztok, egy hete rendeltem egy 60 db-os Lifetilt One kapszulát, de nem tudom szedni sajnos. 3 szem fogyott belőle összesen, áron alul odaadnom valakinek.
350. Nünüke :) (válaszként erre: 347. - Szim0netta)
2018. ápr. 23. 09:09
Azta !!Nagyon szép eredmény ! Én is csinálom de még nem.vettem rá magam hogy pontosan betartsam a kajákat de abból szemezgetek.Bogyókat szedem de most ha elfogy akkor nem veszek másikat megpróbálom nelküle.
349. moumouletsa (válaszként erre: 346. - Szim0netta)
2018. ápr. 20. 15:46
Szia! Köszi a infót.Egyébbként az én csomagomba is ez a 3 fajta kapszula van plusz a fehérje.Csak az a baj hiába hívtam fel az orvot nem szereti az ilyen dolgokat. Annélkül,hogy megnézte volna rendesen "NEMet" mondondot.Gondoltam hátha van más is ilyen problémával és tud hasznos tanácsot adni,mert nagyon szeretnék fogyni.
348. Erdeitündér (válaszként erre: 347. - Szim0netta)
2018. ápr. 20. 14:59

Nagyon-nagyon ügyi vagy. Én 93,1 kg-ról indultam. Ma 76,4 kg voltam. Még kb 15 kg és rendben leszek :-). Morfondírozok, hogy melyik csomagot rendeljem meg májusban. Most a blogon lévő alapétekezést csinálom, ami a kezdő fenékformálónál van, az 5 napost. Szedem az one-t, a kollagént és a CLA-t. Vacsim mindig lifetiltes fehérje.

Halmozott a problémám. 43 éves vagyok. 15 kg súlyfelesleggel. Narancsbőrös vagyok, Jó segget szeretnék és kockahasat. Barinőm megrendelte a bakkerlefogyok súlyalapú 0-10 kg-os csomagot. Nagyon jó az étrendje. Néztem a cellulitiszes programot, ahol olyan sok csalántea és zöldtea szerepel...Nehéz a döntés.

347. Szim0netta (válaszként erre: 343. - Erdeitündér)
2018. ápr. 20. 13:05
Hát nálam is nagy a boldogság. LifeT!LT Belefogyok csomaggal már 24 kg nál tartok. Még 3-4 kiló és elértem a célom.
346. Szim0netta (válaszként erre: 344. - Moumouletsa)
2018. ápr. 20. 13:02
Szia, szerintem is kérdezd meg az orvosadat erről. A belefogyok csomagban semmi olyan táplálékkiegészítő nincsen ami gondot okozhatna de biztos ami biztos. Egyébként CLA, HCA, PYRUVATE ezek a csomag kiegészítői meg fehérje.
345. főnix01 (válaszként erre: 344. - Moumouletsa)
2018. ápr. 20. 07:19
Szia. Szerintem a legjobb, ha orvost kèrdeze erről.
2018. ápr. 20. 07:17
Sziatok!Megrendeltem a bronz csomagot, a hétvégen szeretném elkezdeni a programot.Miómáim és cisztám van,és most elbizonytalanodtam,hogy milyen hatással vannak a kapszulák és a protein szedése.Ha ebben tudnátok infót az jó lenne. Köszönöm,előre is a válaszod!
2018. ápr. 17. 07:16
Nekem nagyon bejön. 42 nap alatt -5,2 kg. Most tarok a -15.6 kg-nál. A cm-ek is nagyon mennek lefelé.
342. Nünüke :) (válaszként erre: 341. - Hajnal Lánya)
2018. ápr. 5. 15:42
Ott van az is az oldalon attól függ hány kiló vagy!Vannak sávok.
2018. ápr. 5. 09:39

Sziasztok!


Rávettem magam, és megrendeltem az első csomagom.


Arról viszont sehol nem találok infót, hogy mit mikor mennyit kellene szedni a bogyókból.


Ez fellelhető valahol?


Köszi előre is!


Üdv:


Petra

2018. márc. 28. 22:51
Valaki rendelt vega etrendet? El tudna mondani hogy a reggelik édesek e vagy csak sósak? Köszi
339. Mocori (válaszként erre: 337. - Xia24)
2018. márc. 13. 10:28
Szia! Ha vásárolsz a termékükből, kapsz étrendet. Egyébként nagyon egyszerű, finom kaják vannak, csirkemell, hal, túró kombók + fehérje. Az étrend-kiegészítők nagyon jók. Ha eldöntötted tutira, hogy le szeretnél fogyni, akkor nyugodtan vásárold meg, mert nagyon jó!!! :-)
338. Szim0netta (válaszként erre: 337. - Xia24)
2018. márc. 12. 14:14
:) Ez egy olyan dolog ha fogyni akarsz megeszed. Ennyi. Megettem én is meg, más is. Amugy meg nincs benne semmi olyan amit ne tudtam volna megenni. Jó kaják vannak benne. Persze nem csoki meg hamburger hanem diétás ételekek. Pl barna rizs, csirke mell, zöldségek. Egyszerű ételek amik könnyen elkészíthetőek és finomak.
337. xia24
2018. márc. 10. 21:25

Sziasztok! Tök jól hangzik ez az egész dolog, sokat olvastam utána, de nem találok sehol mintaétrendet.

Azt szeretném látni, hogy mondjuk 1-2 nap alapján bírnám -e vagy sem. Látott valaki valahol 1-2 napra való étrendet? Nyilván meg kell venni a csomaggal a teljeset...de azért jó lenne.

336. Szim0netta (válaszként erre: 332. - Andi0508)
2018. márc. 7. 19:16
Szia Andi. Szerintem simán megtudod csinálni a lifetiltel. Komplett program. Én a belfogyok csomagot vettem, diétát is kaptam mellé és tök jó kaják vannak benne. Hidd el megéri belkezdeni. Néhány hónap múlva hálát adsz majd istennek, hogy elkezdted. Engem ismgyőzködtek kolléganőim, hogy sikerülni fog, megcsinálom mert jó a program és két hónap múlva már -8kg ot mutatott a mérleg. Majdnem elsírtam magam boldogságomba. Amugymeg van facebook csoportjuk is rengeteg nővel aki elkezdte, csinálja vagy már be is fejezte a programot. Nagyon motiválóak az erdmények, nézz be. Nem fogy csalódni bennük. [link]
335. betti.csoka (válaszként erre: 327. - Medocsalad)
2018. márc. 5. 05:26
Írok priv.
334. Hastings05 (válaszként erre: 215. - Kismacsek82)
2018. márc. 2. 13:30

Nem mai hozzászólás, de hátha kapok választ. Napraforgó lecitint hol vehetek folyékony formában (elsőre granulátumot tudtam beszerezni)? Illetve miért fontos, hogy ebben a formában vigyük be a szervezetbe, nem jó esetleg a granulátum vagy kapszulás verzió? Emellett arra is kíváncsi vagyok, van-e valami bevált 'márka', melyik gyártóét érdemes megvenni, ugyanis laikusként nem könnyű választani egyet a sok közül. :D


A króm tabletta ugyan ez, nekem perpill Béres van (egészen konkrétan tegnap óta, szóval még nincs igazán tapasztalatom), 120 mikrogramm/tabi, van valami érv más gyártó/hatóanyag mennyiség mellett (akár anyagi, akár másféle), vagy maradhat ez? :)


[Mellékes infó: nincs túlsúlyom, magasságomhoz mérten ideális a testsúlyom (elvileg), gyakorlatilag a testkép/összetétel az, amin változtatni akarok, mert itt-ott zsíros vagyok, ezt érzem (ruhaméret is ugyan az, csak máshogy áll, mint amikor jobb formában voltam). Szóval nem több 10 kilótól szeretnék megszabadulni (igazából, ha nem a régi súlyomat nyerem vissza, viszont centikben jól mérhető és tükörben számomra látványos lesz a változás, plusz tényleg rendszeressé válik a jól kajálás, akkor elégedett leszek). Na és mindehhez jó mankó lehet számomra a króm + lecitin kombó, úgy látom, vagyis remélem.]

333. Jázmin Hercegnő (válaszként erre: 332. - Andi0508)
2018. febr. 27. 04:05

Szia!

Csak akkor rendeld meg , ha úgy érzed ezzel le tudsz fogyni...

Én személy szerint pénzkidobásnak tartom. Nagyon sok mindent kipróbáltam többek között ezt is, ördögnyelv shake stb...amiket az ember a médiában lát.

Próbálkozz teákkal és utánna meglátod. Az első hetekben azért fogynak 3-4kilót, mert a tea kihajtja a vizet. A legelső étrendben, ami a neten is fent volt 2x3 dl csalán teát kellett inni. Én ezt használom , nekem bevált.(ez vízhajtó)

Aztán módosították oolonge teára -na ez a legerősebb zsírégető zöld teával kombinálva. Tehát nem a bogyóktól megy a fogyás...

Napi 20 perc mozgás legalabb kell és szépen megindul az egész folyamat meglátod.

C vitamin , ami még nagyon fontos és a kálcium 500mg naponta(pont ez van a pyruvatban) -olvass utánna ;)

Sok sikert kívánok a fogyáshoz!

2018. febr. 26. 13:24
Sziasztok!Én most szeretném elkezdeni de attól félek nem fogom kibirni az étrendet és éhes leszek minimum 15-20 kilótól szeretnék megszabadulni de az 5-nek is nagyon örülnék, csak azt mondjátok meg nekem hogy kibírható és már rendelem is.Köszi szépen
331. Shally
2018. febr. 25. 22:25
Sziasztok! Olyan volt esetleg akinek nagyon megkavarta a ciklusát? Jan. végén kezdtem a bronz csomaggal febr 3.-án megjött rendesen, eltelt egy hét és újra megjött 🤔🤔 így még sosem jártam. Fogamzásgátlót nem szedek. IR, pajzsmirigy probléma viszont van
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook