Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » LifeTilt Program tapasztalatok fórum

LifeTilt Program tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A Lifetilt étrendeket szerzői jog védi, másolásuk, továbbküldésük jogsértő tevékenység.

❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯
240. 29f7b1d19f (válaszként erre: 238. - Kismacsek82)
2017. aug. 23. 15:57
Igen, nekik ez benne az üzlet...Előírnak egy diétát ami alapvetően lehet jó (amennyire néztem normál low carb diet általában) és egy edzéstervet mellé. Ez teljesen korrekt, és hasznos azok számára akik újak a fitnesz világában. Viszont a kiegek nagy része 1. felesleges, 2. beszerezhetőek sokkal jobb ár/érték arányban. (Pl. ott a "Drive" ami egy sima amino kombo horror árban) Persze ez igaz a Norbi, Szaffi stb. stb termékekre is, sőt rosszabbak is vannak :)
239. Habospite (válaszként erre: 237. - Kismacsek82)
2017. aug. 23. 15:11
Azért mert ettől függetlenül fenékhangsúlyos, abból több edzés van egy héten (attól függően is milyen szintű programot csinálsz, a gyakorlatok nehézsége/ismétlésszáma is változik), de van core, felsőtest, teljes test, és intervall rész is. Nem kötelező megvenni a termékeit, én bioteches fehérjét ittam, a diéta és az edzésterv meg ingyen van.
238. Kismacsek82 (válaszként erre: 236. - 29f7b1d19f)
2017. aug. 23. 13:52
Egyetértek veled. Itt csak árukapcsolás van. Mondjuk hogy a dieta mukodik...ami mar attol mukodhet hogy az aki elotte szemetet evett...most nem eszik. Ehhez jon az hogy elkezd valaki mozogni is...de az ehhez drágán eladott termékek csupan árukapcsolás....mert valójában akkor is fogynál ha nem szednéd be ezeket. A CLA...es tarsai akkor vàlhatnak fontossá. ..amikor az utolsó millimeter zsirt akarod leszedni...ergo a testépítők világában talán szamit ez valamit kemény edzés mellett...de átlag emberek...ezt feleslegesen szedik...főleg amikor még nagy hájréteg van rajtuk.
237. Kismacsek82 (válaszként erre: 235. - Habospite)
2017. aug. 23. 13:48
Akkor miert az a neve?:)
236. 29f7b1d19f (válaszként erre: 234. - Habospite)
2017. aug. 23. 11:45

Hát én elég sok tanulmányt olvastam a CLA-ról, ahol csoportokon tesztelték a hatását, és az eredmény vagy az volt, hogy semmi változás nem történt a testtömegben, vagy nagyon elhízott embereknél nagyon minimális, majdnem 0 zsírcsökkenés. Nem hiszem, hogy megéri, 99%, hogy az étrendet kell rendbe tenni, ha nem megy a fogyás.


Nem a Myproteinre gondoltam mint noname márka...az elég megbízható :D A Lifetilt biztos sokaknak segít edzésprogrammal és étrenddel, de nem tápkieg gyártó cég - valakitől megveszik, és drágábban eladják a kieget, ráadásul a termékleírás is sok helyen hiányos/pontatlan.

235. Habospite (válaszként erre: 233. - Kismacsek82)
2017. aug. 23. 11:28
Olvastad egyáltalán az edzés tervét, vagy a diétáját a fenékformálónak? Mert minden izomcsoportra van külön edzése, és van intervall rész is, nem csak guggolásból és kitörésből áll az egész.
2017. aug. 23. 11:25
Én azért vettem annó CLA-t mert egyik ismerősöm állította, hogy neki eltűnt tőle a zsírcsomója, és mivel nekem is van 2, gondoltam próba-cseresznye :D MyProteintől rendeltem, de azóta is ott áll több mint a doboz fele. Talán 1x elkezdem újra szedni :D amúgy mi baj van a CLA-val? És milyen noname márkáról beszélsz?
2017. aug. 23. 11:23
Mondjuk engem érdekelne hogy pl. egy fenékformáló program vagy kocka has programtól ki mit remél?:) mert én csak egy programot ismerek el....az pedig a teljes test edző program😊annak van ugyanis értelme...a többi esti mese....
2017. aug. 23. 11:20
A valaszokra én is kiváncsi leszek😊
2017. aug. 23. 10:52
Valaki tud mondani egy jó indokot, hogy miért szed pl. CLA-t és miért pont egy noname márkától?:O
230. DTJ13
2017. aug. 22. 10:19
Illetve még annyival egészíteném ki az előző hozzászólást, hogy a többi kérdésedre is ott a válasz, benne van az étrendben pl mikor mennyi fehérje.
2017. aug. 22. 10:01
Ráadásul ugye 3 fenékformáló diéta is fent van, kezdő, haladó és pro verzió, szóval még válogatni is lehet közölök, annak függvényében milyen szinten vagy jelenleg. Az oldalon a "Monumentum" fülecskénél érhető el, komplexen minden, diéta-edzésterv-bevásárló lista. Én a kockahas 2-t várom nagy lelkesen! :)
228. DTJ13
2017. aug. 22. 09:48

Ennyi, amit Habospite ír. Kezdd el a fenékformálót, az fent van.

CLA, Idézem: "Adagolás Naponta 2 kapszula reggel éhgyomorra, vagy ebéd előtt fél órával."

HCA, idézem: "Adagolás Javasolt napi fogyasztás 2 kapszula, főétkezések előtt". Szóval fent van. Szerintem együtt mehet amit ugyanugy kell szedni.

2017. aug. 22. 09:22
Nem annyira világos milyen étrendet keresel. A fenékformáló program diétája fent van a weboldalon, amit meg a dietetikus csaj állít össze, amit lifetilt csomagokkal lehet megvenni, nem terjeszthető, mert szerzői jogi védelem alatt áll.
2017. aug. 22. 08:58

Az , hogy hány szemet kell bevenni valóban fent van. De az nincs, hogy együtt be lehet-e venni a kapszulákat.

Éhgyomorra kell a pyruvatot- mehet vele a cla és a hca? Vagy a következő étkezésig várni kell?

225. DTJ13
2017. aug. 22. 08:00
A honlapon fent van a leírások, adagolások.
224. bery7
2017. aug. 16. 17:05
Sziasztok eladó egy kókuszos bontott drive kétszer ittam belőle de olyan szívritmus zavarom lett hogy azt hittem kipurcanok, a háziorvosom se hitte el amit mutatott az Kétszer próbálkoztam vele mindkétszer rosszul lettem így eladnám.9 ezerért elvihető.
2017. aug. 12. 11:04
Sziasztok! Van egy bontatlan, 1 kg-os tejszínes csokis kekszes fehérjém eladó.:-) Ha valakit érdekelne....:-)
222. feani78
2017. aug. 7. 10:25

Sziasztok!

Pyruvat One-t keresek budapesti átvétellel, ha esetleg maradt meg valakinek szívesen átvenném.

221. Kismacsek82 (válaszként erre: 220. - Ronina4)
2017. aug. 1. 18:40
Az nem attól van....az lehet hormonális is. Ennek nincs sok koze a genetikahoz... Es ez sokkal bonyolultabb mintsem barki is megadja neked erre a valaszt. Egy sima osztrogen dominancia is okozhat bajokat pl....
220. Ronina4
2017. aug. 1. 14:56
Látom itt is vannak akik osszák a népet.Sajnos sokszor olyanok osszák akik genetikailag öröklötten gyors emésztésűek ezért nem tudják megérteni mikor valaki attól is hízik ha csokira csak gondol.De azért figyelem ezt a fórumot is hátha valakinek a tapasztalata segíthet az én terveim megvalósításába.
219. szonihuni (válaszként erre: 218. - Pandamacika)
2017. aug. 1. 14:31
írnál nekem privibe árakat? köszi
2017. júl. 27. 08:00
LifeTilt prémium protein bontatlan 1 kg-os gesztenyepüré, és 1 kg-os sacher torta ízben eladó, valamint egy bontott csokis marcipán, amiből 1 adag hiányzik. Sajnos nekem túl édesek, csak ennyi a bajom velük.
217. alma10
2017. júl. 21. 11:54
LifeTilt prémium protein 1kg gesztenyepüré izű eladó, 3 adag hiányzik belőle. Kérésre pontosan lemérem.
2017. júl. 20. 13:30
Most jofej voltam😊😁
2017. júl. 20. 13:28

Ha csak szimpla fogyas a cel...akkor ennyi erovel eleg ha nem esztek lo adagokat...hanyagoljatok a szenhidratot estere,reggel szedtek krom tablettat, meg napraforgo lecitin...illetve estere megint egy folyekony formaban kaphato kapszulas napraforgo lecitint....es beindul a fogyas. Es ettol a ketto tapkiegtol nem lesz bajod.


Napraforgó lecitin


A lecitin erősen zsírbontó hatású, természetes anyag.


Tisztíthatja az érfalakat, erősítheti a szívizomzatot.


Fogyasztása hozzájárulhat a sejtek, izmok, idegsejtek állapotának javításához.


Serkentheti az agyműködést és javíthatja az emlékezőképességet.


Rendszeres fogyasztása nagymértékben csökkentheti vagy megszüntetheti az ízületi fájdalmakat.


Kiváló roborálő és tonizáló szer, jó székletlazító és puffadás gátló hatású.


Erősítheti a haj szerkezetét, csökkentheti a hajhullást.


Fogyni vágyók, ízületi problémával küzdők, időjárási frontra érzékenyek, sportolók számára nélkülözhetetlen.


Időskori demencia enyhítésére és emlékezet javítására javasolt.


Gyermekek is fogyaszthatják.


A fogyasztható mennyiség nincs maximalizálva, mellékhatása nem ismert.


Felhasználási javaslat:


Általános esetben 9000 mg javasolt.


Fogyókúrás céllal fogyasztva az intenzívebb hatás érdekében a fenti mennyiség a túladagolás veszélye nélkül növelhető.


Összetétel: kolin, inozitol, linolsav, linolénsav



A króm az inzulinnal együtt közreműködik a szénhidrát-anyagcserében, és segít a fehérjéket eljuttatni oda, hol szükség van rájuk. Elősegíti a fogyást, valamint megakadályozza, illetve csökkenti a magas vérnyomást.Mivel a króm fontos szerepet játszik a glükóz lebontásában, elengedhetetlen a szervezet energiaháztartásának megfelelő működéséhez, de ugyanilyen fontos a koleszterin, a zsírok és a proteinek szintézisében, valamint a fogyás elősegítésében is. Segít stabilizálni a vércukorszintet az inzulin megfelelő felhasználásával, ezért hasznos nyomelem a cukorbetegségben és a hypoglikémiában szenvedők számára.


Napjaink krónikus betegségeinek legfőbb okai az elszabadult vércukorszint és az inzulinproblémák. Bár számos szakértő szerint az inzulinproblémák kezelésének egyik legegyszerűbb és leghatékonyabb megoldása a szénhidrátfogyasztás csökkentése, a krómbevitel növelése is megfontolandó módszer.. A króm hatásai


Ha rendszeresen biztosítjuk szervezetünknek, a króm számos olyan betegség megelőzésében és kezelésében segít, amelyet az inzulinrezisztencia okoz vagy tesz súlyosabbá. A króm, mint nyomelem többek között az alábbi rendellenességek megelőzésében és kezelésében lehet hasznos:


túlsúlyosság

hypoglikémia (alacsony vércukorszint)

agyvérzés

magas vérnyomás

Crohn-betegség

vastagbélgyulladás

fekély

gyomorhurut

sclerosis multiplex

migrén

pszichiátriai rendellenességek

A króm messze a legfontosabb ásványi anyag a glükózlebontásban. Legtöbbünk szervezetében sajnos nem áll rendelkezésre megfelelő mennyiségben, vagy egyenesen hiányzik. Ennek okai a következők lehetnek: az ételeinkben található természetes króm nehezen szívódik fel a szervezetben; kevés olyan táplálékot fogyasztunk, amely krómot tartalmaz; az élelmiszer-feldogozás során a krómtartalom gyakran elveszik; a magas cukorfogyasztás miatt a szervezet krómtartalékai csökkennek. A fehér cukor, a finomliszt és a többi egészségtelen, magas szénhidráttartalmú étel nagy mennyiségű fogyasztása pedig jócskán megnehezíti a normál vércukorszint megtartását.


A krómhiány fáradtsághoz, idegességhez, glükózintoleranciához (főleg cukorbetegeknél), az aminosavak nem megfelelő lebontásához, valamint érelmeszesedéshez vezethet.


A táplálékkiegészítőket leszámítva nincs igazán ideális megoldás a szervezet krómhiányának megfelelő pótlására. Bár a gomba, az árpa és a teljes kiőrlésű gabonák bizonyos mennyiségben tartalmazzák ezt a nyomelemet, de csak akkor, ha azok krómban gazdag táptalajból származnak (ami sajnos manapság nem jellemző). A sörélesztő szintén ismert krómforrás, de mivel az élesztőre sokan érzékenyek, ez nem feltétlenül jelent életképes megoldást.


1.1. A króm és a cukorbetegség


A króm rendkívül hatékony eszköz a cukorbetegség kezelésében. Miután a szervezet krómtartalékai optimális szinte visszaállnak, a vércukorszint jellemzően csökken, és a cukoringadozás kezelhetőbbé válik.


Egy pekingi kísérlet során 180 olyan személyt vizsgáltak meg, akik 2-es típusú cukorbetegségben szenvedtek. A kutatók azt találták, hogy napi 1 000 mcg (1 mg) króm 2 hónap alatt képes volt stabilizálni a betegek vércukorszintjét. Négy hónap elteltével pedig további javulást következett be a kísérletben résztvevők vércukor-, inzulin és koleszterinszintjében.1 Ez márpedig olyan eredmény, amely gyógyszeres kezeléssel sem lett volna feltétlenül elérhető.


1.2. A króm és a fogyás


Ha túlsúlyos vagy, akkor nagy valószínűséggel inzulinrezisztanciában szenvedsz (a súlyfölösleg egyszerre oka és következménye is e rendellenességnek). A csökkentett szénhidráttartalmú étrend mellett a krómbevitel a legjobb megoldás a zsírfelesleg csökkentéséhez.


A kutatások szerint a króm a következőképpen hat a szervezetben:


Csökkenti az éhséget, illetve a cukorfogyasztás iránti vágyat, így könnyebb tartani a csökkentett szénhidráttartalmú étrendet.

A króm akár drasztikus étrendváltoztatás nélkül is csökkenti a teljes zsírmentes testtömeget, ami felgyorsítja a szervezet anyagcseréjét, ezáltal pedig további zsírokat égetünk el.2

A króm segít megelőzni az izomvesztést, ha célirányosan csökkentjük a kalóriabevitelt.3

A króm javítja a testmozgás, illetve az edzések kalóriaégető hatását, így a fogyás még gyorsabb4. Itt érdemes megjegyezni, hogy az edzés igénybe veszi a szervezet krómtartalékait, ezért rendszeresen kell pótolnunk ezt a nyomelemet.

214. Kismacsek82 (válaszként erre: 213. - Habospite)
2017. júl. 20. 13:15
Egy jo minosegu jol adagolt!!!! tapkiegnek nem kellene hogy problemat okozzon barkinel hisz abban nyilvan olyan dolgok vannak amik jot tesznek a szervezetnek....a jo minőségű!
213. Habospite (válaszként erre: 212. - Kismacsek82)
2017. júl. 20. 08:46
Én eddig csak Drive-ot rendeltem, de semmi bajom nincs tőle. Nem mindenkire hatnak egyformán a tápkiegek.
2017. júl. 20. 08:23
Nekem mas tapkiegtol meg bajom nem volt...vajon mi lehet ezekben hogy ilyen tuneteket produkalnak...🤔
2017. júl. 18. 15:19
Sziasztok! Megtudná nekem mondani valaki, hogy a Kockahas 2. program mikor fog indulni? Köszönöm! :)
❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook