Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » LifeTilt Program fórum

LifeTilt Program (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
406. főnix01 (válaszként erre: 403. - Edke78)
ma 13:41

Szia!

Régen írtam. Nekem azóta kiderült, hogy pajzsmirigy alulmüködésem van, azért tehettem én bármit, nem indult megn a fogyás.

405. afarkasagi (válaszként erre: 397. - Mona1010)
ma 12:26
Szia! Nekem van egy pár dolog amitől megválnék!! 😃
júl. 27. 09:25

Sziasztok!

2 hete estem át pajzsmirigy műtéten(jobb lebbeny teljes, bal csak részleges eltávolitás) mellekpajzsmirigyek bent maradtak és egy kicsi a bal lebbenyből!

3 éve küzdötem ezzel az egésszel( hideg göbök voltak benne sajnos)

3 év alatt plusz 60-80kg jött fel rám!

Baba nem jött összesajna ( közös).

Az volna a kérdéssem mit tudtok nekem ajánlani amitől esetleg lefogynék vissza vagy adnék le abból a súlyból??? hasra jött sok kg fel !

403. edke78 (válaszként erre: 376. - Főnix01)
júl. 26. 15:38

Igen. Sajnos nálam is ez van. Nagyon furcsa, diétázom, sportolok, szedem a bogyókat, és meg sem mozdul a mérleg. Csak a súlyomat tartom :(

Nem értem!!!

402. linéri
júl. 18. 23:09

Sziasztok

Csatlakoznek en is , pont ma kezdtem el a dieta pro ezust csomag laktozmentes etrendet .jo sok kb 20kg ami felesleg van rajtam. JO HOGY RATOK TALALTAM :-)

401. Andreszka (válaszként erre: 400. - Nünüke :))
júl. 18. 21:38
Miota szeded? Ma màr mintha jobb lenne. Lehet csak.szokni kell.
400. Nünüke :) (válaszként erre: 399. - Andreszka)
júl. 18. 08:36
Én meg semmit nem éreztem tőle.De tényleg semmit.
júl. 17. 21:19
Sziasztok. Megrendeltem a cla es one kombót nekem iszonyatos hànyingert okozott egy nap utan. Ez létezne? Tapasztalatok?
júl. 12. 08:26

Újrakezdés indul.

Izgatottság van :)

Szülés után 6 héttel

Szépen elkezdtem szedni az esküvőnk utánról megmaradt ONE-t és CLA-t. Az kitart még a hónapban de már alig várom hogy Augusztusba pakolhassak a szatyorba :) A súlykategóriás - 30kg csomagot veszem meg. Abba az van ami nekem kell sok sok ONE :)

CLA-t vagy HCA-t szeretnék még venni mellé és az alap bakker kérem.

júl. 11. 21:06
Sziasztok, van esetleg valaki, akinek lenne áron alul eladó pyruvat one? Szeretném átvenni tőle :)
jún. 27. 22:51

Sziasztok

Hátha valakit érdekel.

Van 2 kg fehérjém amit nem szeretnék felhasználni LIFELTILT

Egyik karamellás másik kókuszos csokoládé. Áron alul megválnék tőle. Bővebben privátban.

395. lherta
jún. 24. 20:15

160g-os diétát rendeltem, de már megvan az alap :)

Kerestem a neten, de sehol nem bukkant fel. Őrzik mint a himes tojást :)

Amúgy fogytam közel 4 kilót és még 10 nap van vissza!

394. Anvik (válaszként erre: 388. - Lherta)
jún. 13. 11:14
Szia! Milyen étrendet rendeltél hozzá?
393. sora63 (válaszként erre: 356. - Xia24)
jún. 12. 08:31
fenekformalo etrendje fent van a honlapon, ha meg nem talaltal volna ra
392. sora63 (válaszként erre: 380. - Cickány64)
jún. 12. 08:25

lifetilt honlapjan a fenekformalo programnak van otthoni edzese, van etrend, es bevasarlo lista

valamint a dpd pro csoportban rogzitett bejegyzesnel marka lista.

igy ingyen egy csomo cucc.

otthoni edzes nagyjabol 10-15percet vasz igenybe heti 4szer

391. sora63 (válaszként erre: 388. - Lherta)
jún. 12. 08:23

fenekformalo etrendje meg most is fent van, ha kell.

dpd csoportban van bevasarlo lista (marka lista), plusz fenekformalonal meg bevasarlo lista, meg edzes terv is elerheto a honlapon

390. sora63 (válaszként erre: 376. - Főnix01)
jún. 12. 08:22

Ha nincs semmi egeszsegugyi oka akkor kene mar fogyni/kiveve ha epp menstrualni akarsz/

ha nem indul meg, akkor esetleg pajzsmirigyet nezethetsz, mert lehet valami hormonalis oka van.

stilus teren meg azt hiszem van eloiras, hogyan kell sikertortenetet posztolni

389. Lindsyke001 (válaszként erre: 388. - Lherta)
jún. 5. 21:53

Szia! Sajnálom, hogy Te is így jártál. Nagy titok nincs az étrendben egy ideig fent volt a neten. Először csalán teát kellett inni 2x3 dl és éhgyomorra utifűmaghéjat inni a pyruvattal. Most ezt modosították lenmagpehelyre és zöld tea vagy oolonge tea... ezek a teák a legjobb zsírégetők olvass utánna ;) a lenmag pedig hatásos a narancsbőr ellen.

Napi fél óra mozgás pedig beindítja a fogyást. Vagyis inkább azt mondanám, hogy mozgás nélkül semmilyen "fogyókúra" nem működik.

388. lherta (válaszként erre: 255. - Lindsyke001)
jún. 2. 19:20
Szia! Én is rendeltem súlykategóriás csomagot amihez rossz étrendet kértem! Az admin azt írta csak akkor lesz alap étrendem ha rendelek másik csomagot,mivel nem kérdeztem csak rendeltem! Ebben igaza van... Mondtam visszakűldöm a csomagot,hisz étrend nèlkül nem tudom használni! Válasza az volt nem veszik vissza mivel már felbontottam ès keressek magamnak ètrendet a neten! Szóval van 13 ezer Ft-ért 3 doboz bogyóm amit nem tudok felhasználni! Ja de,ha 17 ezerért rendelek vagy étrendet vagy csomagot! Na ez a bakker...
387. nora72 (válaszként erre: 287. - Larita27)
máj. 29. 06:47
Szia! ~Én fogytam a pyruvattól, de olyan erős gyomorfájásom lett, hogy a zsírégetőtől vagy a citromos víz, lenmagpehely kombótol volt e nem tudom, de borzalmas fájdalmaim lettek. Még most is gyógyszert szedek rá.
386. SSszonja (válaszként erre: 385. - Főnix01)
máj. 26. 18:50
Köszi akkor várok. Vegetarianust rendeltem, ezzel valakinek tapasztalata van esetleg? Finomak az etelek, tartható, bevált?
385. főnix01 (válaszként erre: 384. - SSszonja)
máj. 25. 19:12
Szia. Hetente egyszer küldik szèt mindenkinek az ètrendet. Lehet, hogy keddenkènt, de ebben nem vagyok 100%-ig biztos.
máj. 25. 18:33
Aki rendelt csak étrendet hány nap múlva kapta meg? Már úgy latom a storeban hogy teljesült statuszban van viszont emailen nem jött semmi.Írtam ma reggel nekik de nem válaszolnak biztos sok az email.
máj. 23. 00:50

Hát én elég nagy lehúzásnak tartom a lifetilt termékeket.

Vegyünk csak egy példát, CLA "zsírégető".

Ez ugye nem más mint "konjugált linolsav" szépen magyarul, a lifetiltes dobozka 60x500mg= 30g-ot tartalmaz és adják 5 690 Ft-ért.

Más, nagyobb márka meg 180x1000mg = 180g-ot ~5 000 Ft-ért. Szóval cirka hatszoros áron árulják ugyanazt (180/30).

Ez jellemző az összes termékükre. A diétát nem próbáltam, gondolom működik, ahogy a kalóriadeficit működni szokott.

máj. 14. 14:14
Köszönöm, megnézem!
381. Nünüke :) (válaszként erre: 380. - Cickány64)
máj. 14. 06:00
Facebookon a Bakker lefogyok csoportba jelentkezzél.Ott találsz hasznos infókat a rögzített bejegyzésben
máj. 12. 07:09
Sziasztok!Kb másfél órája olvasgatom a különböző diétás-fogyis dolgokat!Semmi eredmény!Most megtaláltam ezt a fórumot,de itt meg nem találom ennek a Lifetilt programnak a leírását!Segítsetek légyszi.Hol keressem?mi a lényege?Amúgy 54 éves vagyok,tehát nem egy ugrálós-súlyzós edzéses módszert keresek,plussz állómunkát végzek folyamatos 3 műszakban,úgyhogy az étkezés is ebből a szempontból borul,mert nekem éjjelesben is muszály valamit ennem.Köszi előre is!
379. xia24
máj. 5. 15:24
Nekem beváltak a termékek, ha valaki nem akarja vagy tudja szedni és megválna tőle, írjon és hátha engem érdekel. Köszi :)
378. xia24 (válaszként erre: 371. - Lora74222)
máj. 5. 15:03
Szia! Engem érdekel, írj rám, ha még aktuális! :)
377. juciska56 (válaszként erre: 376. - Főnix01)
máj. 5. 12:57
Mit értesz ez alatt, hogy egyforma a stílusuk?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook