Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » LifeTilt Program tapasztalatok fórum

LifeTilt Program tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A Lifetilt étrendeket szerzői jog védi, másolásuk, továbbküldésük jogsértő tevékenység.

❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯
210. Kismacsek82 (válaszként erre: 209. - Emagdi)
2017. júl. 18. 13:29
Abban a csoportban ahol voltam,lattam eleget illetve a lifetilt oldalon...De ez az en velemenyem. Nem akarok en mindenkit mindenaron meggyozni.😉A velemenyem meg elfer. Nyilvan azert nem probalom ki a lifetiltet mert ennyibol lattam h nem erdemes...nekem
209. emagdi (válaszként erre: 208. - Kismacsek82)
2017. júl. 18. 10:44
az rendben van, hogy neked nincs szükséged segítségre, de a baj az volt itt, hogy olyan dologról mondtál negatív véleményt, amit még nem is láttál (olvastál) :(
208. Kismacsek82 (válaszként erre: 207. - Odzsika)
2017. júl. 18. 00:06
Értem, és áldásom rá. Én megtanultam ezeket a megfelelő hozzáértő emberektől, megvannak a megfelelő könyveim a témában, így nem kell semmilyen csomagot vásárolnom. De ha neked bejött, akkor sok sikert hozzá. :) Engem nem zavar, csak elmondtam a véleményemet.
207. odzsika (válaszként erre: 197. - Kismacsek82)
2017. júl. 17. 10:57

Szerintem nagyon sok mindenkinek kell segítség, hogy merre induljon el és nagyon sok téves információ kering a neten.

Én is diéta pro csoportra esküszöm, nagyon részletes és nem egy vágányú az étrend se.. a platina csomagban több étekezési-típus is megkapja a saját magára szabottat, illetve magadnak formálgathatod az ízlésednek megfelelően, illetve a kalóriaigényednek :)

206. Twica
2017. júl. 13. 21:21
Szia! Eladó még a pyruvat one csomagod? Mennyiért adod?
205. DTJ13 (válaszként erre: 204. - Emagdi)
2017. júl. 12. 15:46
Értem, oké is ez így :) te nem beszélsz le én meg rá és kész :D
204. emagdi (válaszként erre: 200. - DTJ13)
2017. júl. 12. 15:20

igen, tetszik a csoport, teljesen korrekten le van benne írva minden, segítőkész mindenki, és nagyon jó ötleteket lehet meríteni az ételeket illetően.


csak azt jegyeztem meg, hogy a termékek túlárazottak a lifetiltnél, de nincs ezzel gond, mert ha valakinek beváltak, és szereti őket, akkor vegye. ezek legalább jó termékek, és nem hülyeségre, vagy haszontalan dolgokra költik az emberek a pénzüket. (tényleg csak annyit jegyeztem meg, hogy ugyanezt olcsóbban is megveheti akinek ez fontos, vagy esetleg csak az tartja vissza a diétától és étrendkiegészítőktől, hogy nem tudja magának megengedni anyagilag.)

203. Kismacsek82 (válaszként erre: 202. - DTJ13)
2017. júl. 12. 08:32
Lehet azt mas vezeti...
202. DTJ13 (válaszként erre: 201. - Kismacsek82)
2017. júl. 12. 06:44
Köszi :) Azt nem ismerem, én a Diéta Proról beszélek, itt nem tapasztaltam olyasmit, amit írsz. Eddig minden kérdésemre választ kaptam, nagyon segítőkész mindenki, élen a csajjal, aki vezeti :)
201. Kismacsek82 (válaszként erre: 199. - DTJ13)
2017. júl. 11. 21:30
Bakker lefogyok😃😃😃
200. DTJ13 (válaszként erre: 193. - Emagdi)
2017. júl. 11. 20:16

Én meg vagyok elégedve mind a csoporttal, mind a tervekkel, szeretek étrendet is követni. Amilyen recik meg születnek, hát baromi kreatívak néhányan. :)

Szerintem frankón le van írva rengeteg info és nekem az jön le, a cél mindenkinél egy egészségesebb életmód, nem pedig csak két hét koplalás. Ez a lényege a csoportnak szerintem.

Termékekről még annyit: a fehérje izolátum, azért megjegyezném, ahhoz képest pedig jó áron van. Az ízeket is szeretem amiket próbáltam, a One bevált, szóval nekem oké így :)

Azért akkor tetszik neked is a csoport, nem?

199. DTJ13 (válaszként erre: 197. - Kismacsek82)
2017. júl. 11. 19:54
Melyik csoportról beszélsz? Múltkor sem válaszoltál
2017. júl. 11. 13:24
Annyi meg lemaradt a gondolatmenetembol hogy ....az o uzletpolitikai szemszogukbol nezve, nem az a cel hogy vkinek tartósan megoldjak a sulyproblemajat...kulonben nem lesz visszatero fogyaszto....Nekik addig biznisz ez,amig te azt hiszed....a kapszulak miatt fogysz....meg ez a fenekformalo csomag meg hasformalo csomag....Vagy az egesz testedet formalod....hogy aranyos maradj....vagy tenyleg a birkakra epitik a nyereseguket😊Helyi zsiregetes nincs...ha fogysz mindenhonnan fogysz...
2017. júl. 11. 13:16
Ezzel a generál mindenkinek szóló leirasokkal annyi a baj hogy az emberek nem tudatosak...kvázi alig figyelnek a sajat testukre...es vannak akiknek hiaba van vmi leirva, nem ismer magára. A másik...a lelki részét nagyjabol mindenki le....rja....pedig nagy hatása van arra hogy vki eletmodot tud valtani vagy sem. Az oldal stilusa nekem nem jon be....nem hiszem hogy az a lekezelo hangnemre indokolatlanul barkinek is szüksége van. Tudom Mo-n mar mar normalisnak tunik hogy ugy beszeljenek az emberek egymassal mint a kutyaval...ami onbecsules rombolo....pont olyan folyamatokat indit be embereknel amit nem kellene. Az egyertelmuen csak a penzre megy. Es azt kulonosen inkorrektnek tartom hogy a negativ kritikat csipobol torlik ....kivagjak az embert mert nem agymosott lifetilt hívő....mert használja is a fejét....nem birkamód reagál. Ez a módszer nem mindenkinek jó....nincs tuti recept se dietara se edzesre ami mindenkinel ugyanugy fog mukodni...es ez a fotokkal stb motivalast se tartom tul jo otletnek....mert egyeni adottsagok fuggvenye ki milyen tempoban halad....lehet vki ledob 20kgt 1honap alatt....senki nem bezi hogy ez egeszseges modja volt e a fogyasnak....a masik ember ezt latva frusztralt lesz mert neki nem sikerult ilyen sokat ilyen rovid ido alatt fogyni ...el megy a kedve...feladja....vagy bezabál....Azt hiszik az emberek ez egy ofon egyszerű dolog...pedig nem az....es esz nelkul ugranak bele orultsegekbe.
196. emagdi (válaszként erre: 195. - Kismacsek82)
2017. júl. 11. 10:01

igen, ha túl keveset eszik, akkor az is baj.

van egy alap anyagcsere, ami alá nem szabad menni, mert akkor még inkább belassul az anyagcseréje.

(amúgy ez az alább emlegetett lifetiltes csoportban is nagyon korrekten le van írva, csak szerintem az emberek nagy része nem veszi a fáradtságot, hogy egy 4-5 oldalas ismertetőt elolvasson és értelmezzen, mielőtt bármihez is kezdene :))


a súlycsökkentés után jöhet a szinten tartás, vagy izömtömeg növelés, attól függően, hogy kinek mi a célja.

mondjuk ha valaki 150 kg-ról indul, akkor azért legalább másfél-2 év, amíg ezen gondolkodnia kell....

2017. júl. 10. 20:15
A hétvégén találkoztam egy ismerősömmel...komoly súly problémával küzd...(történetesen ő attól hízik részben, hogy nem eszik eleget) tehát ...néha nem a kalória deficit a fogyás titka. Node nem ez a lényeg...hanem az, hogy kérdeztem tőle...(sok egyéb kérdések mellett) hogy csinált-e már diétát, és mennyire volt hatékony? Erre a válasz...egész életemben diétákat csinálok...gyerek korom óta. (150kg-felett van). Volt amivel fogyott...majd visszahízta, a dupláját. Igen....a diéta az egy dolog....az izgalmas dolgok a diéta befejezte után kezdődnek....hogy utána mi van??? Utána mit eszik?
2017. júl. 10. 20:10
De jó nektek...én meg vagy 6 féle könyvet elolvasok az emésztéssel/anyagcserével kapcsolatban annyira összetett a dolog...Én már túl vagyok azon hogy kalória számolgatás...tudom hogy az annyira nem számít csak egy bizonyos fokig...vannak fontosabb dolgok.
193. emagdi (válaszként erre: 192. - DTJ13)
2017. júl. 10. 13:50

igen, láttam az ingyenes étrendet, és szoktam is nézni miket főznek a lányok :)) tényleg nagyon jó kis ételek vannak benne. :)

de igazából én magamnak is össze tudom rakni, és kiszámolni az étrendem, meg amúgy is nekem ez az 1500kcal édeskevés (2000kcalt kell ennem, hogy napi 500 mínuszban legyek :)). ez amúgy nekem működik is a papírforma szerint, ha ennek megfelelően eszek (de azért ez nem mindig van így :D)


de egyébként aki nem szeret számolgatni, előre tervezgetni, utánanézni, annak teljesen jó alternatíva ez a program szerintem. (így ránézésre is).

meg hát úgy is hasznos, hogy az ember étel-ötleteket merít onnan és beleilleszti a saját étrendjébe :)


az étrendkiegészítők: hát, oké, ha így nézzük, hogy most kaptál hozzá étrendet és edzéstervet is, akkor oké.

de egyébként vannak jobb összetételű és/vagy olcsóbb termékek, szóval szerintem érdemes utánanézni, és a legközelebbi rendelés előtt dönteni, hogy onnan v máshonnan lenne jobb vásárolni :).


(az edzésterv meg hát olyan, hogy én abban hinnék, mindenkinek szüksége van egy edzőre, aki felügyeli, de legalább az elején, mert a mozgásmintákat másképp nem lehet helyesen megtanulni... néha fogom a fejem, ha bármilyen teremben szétnézek, és látom miket csinálnak a népek... pedig én nem is vagyok szakértő)

192. DTJ13 (válaszként erre: 191. - Emagdi)
2017. júl. 9. 20:33

A neten fent lévő diétát is nagyon szerettem, de az új programét egyenesen imádom :) Észre sem veszem, hogy diétázom.

Az étrendek egyébként 1450-1500-1550 kcal-sak (a honlapon lévőkről beszélek), és vannak mellé kiegészítések. Szóval magadra tudod szabni, ugyanez igaz a jelenleg futó programra is.

Én személy szerint szeretem a termékeket, de ez leginkább ízlés és pénztárca dolga. Így, ahogy most ezek az új csomagok össze vannak rakva, szerintem megéri, mert alapból akciósak és még az étrendet és edzéstervet is megkapod hozzá.

Te is csinálod/tad esetleg a programot?

191. emagdi
2017. júl. 9. 18:05

én is olvasom a lifetilt diéta pro csoportot, amióta elindult.

azt a diétát nem csinálom, mert van más, ami jobban rám szabott, de az tény és való, hogy a neten keringő mindenféle összedobott diéták közül ez a legjobbak között van (az ingyenesről beszélek, mert ugye csak azt látom). változatos, jól összerakott, és a csoport tagjai szerint tartható. az alapanyagok mo-n könnyen beszerezhetőek.

az persze igaz, hogy az egy "átlag", kb 60kg-os nőre van kikalkulálva, szóval azért itt is ésszel kell nekiállni, és kiszámolni az egyéni kalóriaszükségletet. (amúgy ez is le van írva ott a csoportban, hogy mit merre és hogyan, de fix hogy a nők fele nem olvassa el:)).


a termékekről meg annyit, hogy baromira túlárazottak. de akinek van egy kis esze, és nem vakítja el a marketing, annak úgyis gugli a barátja, és megnézi, hogy a lifetilt termékeknek mi a hatóanyaga, miből mennyi van a termékekben, és hogy más gyártóktól ugyanezt (vagy jobbat) mennyiért tud beszerezni. :)

akinek meg nincs ennyi esze, vagy lusta erre, vagy azt mondja hogy neki nem számít mit fizet, az meg megveszi onnan a fészbuk csoportból, egy kattintással, kényelmesen.


amúgy biztos nem rossz termékek azok, csak kb duplájába kerülnek, mint ugyanaz más gyártótól.

de nyilván ezeknek a csoportoknak egyik - nem titkolt - szándéka, hogy eladják a termékeket, márkafüggőek legyenek a tagok, és rendszeresen vásároljanak.

190. 4b6a2525df (válaszként erre: 189. - Kismacsek82)
2017. júl. 6. 07:16

Bocs, ezt irtad: (Van eletmod es taplalkozasi tanacsado kepesitesem)

de azt nem, hogy ezzel foglalkozol.


Nekem is van többféle képesítése, de nem foglalkozom velük :)

189. Kismacsek82 (válaszként erre: 188. - 4b6a2525df)
2017. júl. 5. 21:22
Errol egy olyan jrlenet ugrik be mikor egy no bemegy egy fodrasz szalonba...es megkerdi a fodraszt...mit tudna kezdeni a hajammal? A fodrasz elmondja,erre a holgy megkerdi...es tudna ajánlani egy fodrászt? 😊😊😊Ott a net...lehet keresgélni...biztos megtalálja azt a fodrászt....mondja a fodrász.🤔☝En azoknak segítek,akik tőlem kérnek segítséget.További szép estét.😊
188. 4b6a2525df (válaszként erre: 187. - Kismacsek82)
2017. júl. 5. 14:58
Köszönöm. Tudsz valakit ajánlani?
2017. júl. 4. 08:33
Meg annyi lemaradt hogy az illeto egy reszletes elemzest kapn sajat magarol javaslatokkal...ugyan olyan osstegben mint amikor ezert a penzert csak egy sablont adnak neki. Pl. ha egy ilyen sablon csomagot 30-50ezerert soznak rad....ennyiert a tapl.tanacsadok megcsinaljak neked szemelyreszabottan is....
186. Shyana (válaszként erre: 184. - Kismacsek82)
2017. júl. 4. 08:26
szia,engem ez érdekelne
185. Shyana
2017. júl. 4. 08:24
köszi a tippet :)
2017. júl. 4. 08:21
Szia. Gyorsan megvalaszolom ezt a kerdeset bar epp munkaba tartok szoval csak a lenyeget irom: ha egy szemely megkeresne engem azzal hogy rakjuk rendbe az etkezeset (tobbesszamban irom mert ez kozos munka) elso korben mondanam neki hogy irja le etkezesi naploba 1 hetig hogy miket eszik (őszintén. ..mindent...még a nasikat is)Ehhez kuldenek egy etkezesi naplo tablazatot amiben latna mire vagyok kivancsi. Ezzel egyutt kapna egy kb 8-10 oldalas kerdoivet ami mindenre kiterjedo informaciokat fog mekem adni az adott szemely testi parametereirol,annak jelenlegi allapotarol,szemelyisegerol,szokasairol,betegsegeirol,eletmodjarol etkezesi szokasairol,mindenrol gyakorlatilag stb. Ha ez a ket dolog 1heti etkezesi naplo es kerdoiv...mar kello infot ad egy tanacsadonak hogy megvizsgalja mi a problema az illeto etkezesevel vagy esetleg felmerulhet a gyanu hogy az illetonek ilyen v olyan eugyi gondja lehet csak nem tud rola....akkor kell az illetot esetleg vizsgalatokra kuldeni...v dietetikushoz. Aztan a kerdoiv alapjan lehet meghatarozni az o anyagxcsereje stb mely tipus lehet es azon a bonalon kell elindulni. (Azert irom ezt igy mert meg tipusokon belul is elofordulnak egyeni parameterek....aminek meg elobb felszinre kell kerulni hogy az ember pontosan be tudja lőni az adott szemely karakterét. Ezutan a kerdoivben az illeto altal megjelolt "kiedvelt makro tapanyagokbol"javasolt az uj etrendet felallitani...mert amit szeret azt biztos h szivesebbrn is eszi....mint ha raeroltetnenk olyan eteleket amit biztos h nem enne meg igy nagz esely h nem fogja betartani a dietat. Az etkezesekre lebontott etrendben...etkezesenkent jo ha 6-8 fele etelt is ajanlunk neki amit kedve szerint valtogathat...fuggoen epp mit szeretne enni. A szemelyreszabott etrend teljesen az illetore van igazitva amit valoszinuleg szivesen be is tart...nem egy sablondietaval kell hetekig eroltetnie olyan kajakat amit pl nem szeret....illetve nagyobb az eselxy hogy sikeresebb is lesz az eletmod valtasa ha tudja neki mi a jo....mi a rossz es miert...es ha tudja hogy barmi kerdese van...azt megkerdezheti...erzi hogy van aki tamogatja segiti stb. Ezek a szemelytelen sablon dietak es edzesek mennek ideig oraig....de nagyobb a kockazat hogy az illeto feladja....vagy jovore kezdheti elorol mert visszatert a regi rossz szokasaihoz aminek nincs tudataban hogy neki az nem jo es azert hizik vissza minden egyes alkalommal. Na diohejban kb ennyi.
183. DTJ13
2017. júl. 4. 07:23
Melyik csoportról beszélsz?
2017. júl. 4. 06:42

Te hogyan készítenél személyre szabott étkezést?

A kérdésem komoly.

2017. júl. 3. 23:26
Hmmm...Bent voltam a csoportban....mint nézelődő.(Van eletmod es taplalkozasi tanacsado kepesitesem) Egy tagnal megkerdeztem hogy szemelyreszabott anyagcserejenek megfelelo dietaja van-e.....Ezutan nem tudtam mar belepni a csoportba mert az admin kivagott....Ez nekem mindent elmondott errol az egeszrol. Onmagaban a cla-tol nagy csodat nem kell varni zsiregetes tekinteteben, artani nem art...de bar nem neztem pl mennyiert adjak...nagyon sok gyarto arulja ugyanezt...hca sem art mint tapl.kieg...de csodat ez sem tesz veled...A dietarol annyit hogy akik egeszsegtelenul etkeztek azoknak kb akarmit lehetne irni...hisz csak azert mert nem eszik annyi szemetet mar fogyni fog....Ez az egesz inkabb jo marketing fogas...es ijeszto hogy pl mennyiotoknek volt ilyen olyan panasza a pyruvet one-tol. A feherjeket pedig nem isszuk tejjel mert nincs jo hatassal a feherjeporra...azt csakis vizzel. Szoval az en magan velemenyem hogy ez sem jobb v kulonlegesebb mint barmelyik mas tapl.kieg marka...es a dietak se csoda dietak..A vercsoport csak 8-10%ban befolyasolja a sejtszintu anyagcserefolyamatokat....Bar a szemelyreszolo etrend talan annyibol jobb hogy az tenyleg rad van igazitva.Minden ember anyagcsereje es hormonmukodese stb egyedi....Egy semat senkire nem lehet rahuzni.Ennyi erovel barmi massal is probalkozhattok...es bar nem tudom milyen dragan adjak a nagy csodacuccokat....javaslom mindenkinek hogy mielott nagy remenyekkel szorja ki ezekre a penzt, tajekozodjon...hogy megeri e, vagy csak egy marketinget, egy markat vesz meg,...
❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook