Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Forever Clean and Lean C9 program tapasztalatok fórum

Forever Clean and Lean C9 program tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
915. elemző (válaszként erre: 914. - Rebi0819)
2020. ápr. 20. 08:35

Szia!

Azért 6 nap alatt 3 kiló lement és nyilván itt-ott pár centi is, tehát csak működik a dolog.A napi, illetve a leírt kellemetlen tapasztalatokat meg kellett volna beszélned azzal, akin keresztül hozzá jutottál a C9-hez és valószínűleg tudott volna segíteni, hogy ezeket elkerüld, ez lenne a dolga. Szerintem még most se késő beszélni vele, mielőtt elmennél a Mekibe.

Azért gratulálok az eddigi kitartásodhoz!Én is párszor már megcsináltam.

2020. ápr. 20. 06:50
Sziasztok. Ne dőljetek be a c9 nek. Annyi véleményt elolvastam, elhittem milyen jó. De ezek olyanok, mint a Jehova tanúi. Már ma a 7. Napnál tartanék, de tegnap este már szó szerint a lelki szemeim előtt láttam a gélt meg a fibert, sőt a proteinnek is szar íze van.. Szóval hányingerem lett.. Aki meg azt mondja, hogy mennyi energiát ad annak se higgyetek. Fontos a mozgás de egy 10 perc után hányingerem lett. Szóval ennyi. Jó tanúság volt számomra. Nem fogok annyit enni mint ezelott az biztos, de holnap elmegyek a Mekibe, mert rájöttem, hogy ez az éheztetés, önsanyargatás nem ér semmit. Pedig mindent betartottam, fogytam is eddig 3kg.Ne dőljetek be. Ne dobjátok ki a pénzeteket erre!!!!
913. elemző (válaszként erre: 912. - Chino84)
2019. aug. 4. 17:25

Szia!

A bogyókat elteszed de a gélek, a lite por és a fiber fogyasztható.Ilyenkor meg még pár termék nagyon jól jönne Neked és a babának a fejlődéséhez is.

Boldog babavárást!

912. chino84
2019. aug. 4. 09:49
Sziasztok! kisbabát várok,ez tegnap derült ki,viszont elkezdtem a c9-et,amit így fel kell függesztenem, 2. napig jutottam, érdeklődnék,hogy valakinek szüksége lenne rá?!
911. elemző (válaszként erre: 910. - Tiamia89)
2019. máj. 16. 20:37

Szia!

Gratulálok a döntésedhez, kitartásodhoz! Jól haladsz.Érdemes naponta konzultálni a szponzoroddal, hogy miket tapasztalsz, milyen észrevételeid vannak és ő tud tanácsokat adni.Ami eltünt az a kötött víz, méreganyagok leginkább.

További sok sikert!

2019. máj. 16. 17:43

Sziasztok. Ma tartok a 6. Napnál. Hétvégén kezdtem, hogy a kemény napokat nyugalomban tölthessem.

1. Nap Nem mondhatnám hogy éhes voltam. Viszont sokszor megkisértettek. Street food festival, ahol néztem csak ahogy a családom eszik. Egyik eladótol kértem 2 szelet uborkát. Késôbb irány a munka, mellékállás egy étteremben. Csodás volt. Eddig mindig csipegettem valamit, most nehéz volt, de megáltam. Este fél jégsalátát elpusztitottam. Ettem mint egy nyúl.

Nagyon rossz nem volt, csak mások nehezen viseltek el. Lehet kellett volna egy idegnyugtató is.

2. Nap hasonló, de már az uborkát is úgy ettem mintha nem létezne más étel a világon.

Sóvárgok...

Elôttem eszik a nutellás palacsintát. (megbosszulom még)

3. Nap és a többi.... Gyárban dolgozok. Rohangálok, cipekedek, szóval na, kell az energia. Hát nem éreztem energikusnak magam, max annyira, mint egy átmulatott éjszaka után. Nasira uborkát ettem. Vacsira csirke cicit, rizst es zoldseget. Picit fűszereztem.

Ma már heroltom volt tôle, de eszegettem egy egy gyomorkorgás után. Eljött a szünet, és a konyhán terűlj, terűlj asztalkám. Hát mondom én eszek. Teljes kiôrlésű buci csirkesonkával és koktélparadicsommal. Nem bántam meg. Nincs bűntudatom. Elôtte úgy éreztem hogy összeesek. Nem azonnal, de kicsivel késôbb jobban lettem. Most 80% os hústartalmú virslit fôzök + light mozzarela.

Nem érdekel.

Jók a dolgok, de ennem kell.

Lehet mondani, biztos rosszul csináltam valamit vagy mitttomén. Lényeg hogy nem vagyunk egyformák, én így reagáltam. Használom továbbra a cuccost a saját összeállításomban.


Egyébb infók

Berry csokit vettem. A gél finom, a shake egy borzalom. Hánynék tôle, ha nem fizettem volna ki. Csakazértis megiszom.

Kezdô súly 75kg meg a maradék. 6. Napi súly 71.

Tehát valahonnan eltünt. Vajon honnan? 😂

Na most a terv az, hogy helyes táplálkozással megtartsam, vagyis lejebb vigyem.


A program fantasztikus egyébként. Az ember rádöbben, hogy van attól rosszabb, mint hogy nem tömheti a fejét fánkal.

909. petyuka
2019. máj. 3. 15:17
ELADÓ EGY C9 -es csomag,3 napja nyitottam ki, az aloe azóta a frigiderben van. Az első nap a vacsorán kívül hiányzik belőle. 36000-ért vettem, 22000-ért vihető Budapesten. 30 2405429 Judit
908. elemző (válaszként erre: 906. - Zsanikaa)
2019. ápr. 17. 12:28

Szia!

Hogy ment?Miket tapasztaltál?

907. elemző (válaszként erre: 906. - Zsanikaa)
2019. ápr. 7. 15:06

Szia!

Ha még korábban nem ittál Aloe Verát akkor a hasmenés, kiütések, fejfájás előfordulhat.Ezekre nem hívta fel a figyelmedet a szponzorod? Ilyenkor a program kezdete elött kisebb adagban érdemes inni egy kis ideig a gélt.A részleteket beszéld meg a szponzoroddal és érdemes naponta, akár többször is konzultálni, hogy miket tapasztalsz.

Sok sikert!

2019. ápr. 7. 13:49
sziasztok :) most szeretnèm elkezdeni a C9 programot :) nagyon izgatott vagyok :) az lenne a kèrdèsem hogy hasmenèst vagy hányást okoz azzal hogy mèregtelenít? bocsánat ha hülyesèget kèrdezek csak ez nem tiszta nekem :(
905. Chelsey
2019. márc. 5. 11:52
A C9 program nem a fogyásért, hanem a szervezet egyensúlyának visszaállításához szükséges életmódváltás kezdőlökése. Ha valaki betartja a programot és folytatja a későbbiekben a szervezete számára ideálisabb étkezést, mozgást, annak hosszú távon biztosan javulnak az eredményei. Azért nem írom, hogy fogyni fog, mert van, akinek éppen a másik irányba billen ki a szervezete az egyensúlyból. A lényeg, hogy igyekezzünk visszahozni magunkat egy olyan pontra, ahol jól érezzük magunkat mind fizikailag, mint pszichésen. Ez a program az úton való elinduláshoz asszisztál. Számos más módszer van, mindegyik nagyon hasonló, a Lifetilt se javasolja, hogy mindent csináljunk úgy, mint régen és várjuk a változást...
2018. szept. 1. 13:09
Aki azt állítja,hogy átverés az betartotta rendesen? Sokan nem fogjak fel hogy mit is jelent ez. Ez nem egy fogyokurás program. Ez megtisztitja a szervezeted. Meg valami aki azt allitja hogy az EGESZ Forever atverés. Az rendszeresen szedi a vitaminokat? Fujja magat a First-el? Es meg ezer millio pl mondhatnek. Jovore leszek 18 ergo meg nem regisztraltam be. De a termekeket fogyasztom. Erdekes a First nekem 3 nap alatt eltuntette a sebem. Es meg folytathatnam a predikaciot. De majd rajonnek maguktol akik igy allnak hozza.:)
903. adrice (válaszként erre: 902. - Judit36)
2018. aug. 16. 15:40
Nagyon egyszerű a dolog. Tavaly én is bedöltem a c9 átverésnek. Végigcsináltam a programot, 3kg al könnyebb lett a testsúlyom majd 9 kg visszahíztam utána. Amikor közöltem a foreveres lánnyal, kiröhögött, hogy ez ilyen, csináljak még kurát hátha jó lesz és le is tiltott facebookon. Némi kutatás után felvilágosítottak, hogy mind csak becsapni akar és nem fog működni de probáljam ki a lifetilt belfogyok programját. Így lett. -13kg és már fél éve tartom a súlyom. Sosem szabad bedőlni a privát üzenetekben tukmáló embereknek. Nyílvánvaló miért nem merik nyílvánosan válalni a csodaszerüket. Mert MLM fél becsapás és undorító ahogy átvágják a népet.
902. Judit36 (válaszként erre: 901. - Adrice)
2018. aug. 16. 12:54

Szeretném megkérdezni, hogy az észrevételed mellett hogyan fér meg az, hogy egy másik fórumon, másféle "szereket" promótálsz?

Nincs vele baj, csak furi, hogy az egyikre fröcsögsz, míg a másik hejdejó.

901. adrice (válaszként erre: 899. - Életem)
2018. aug. 16. 08:21
Ne is csodálkozz ezen hisz aki már több helyen utána nézett ennek az tudja, hogy a forever, regenor és társai mind becsapás. Meggyőznek micsoda eredmények stb de kamu mind csak úgy álítják be, hogy azzal érték el a fogyást mert ezek a ügynökök pénzt kapnak azért ha átvernek téged a termékekkel. Ne dölj be annak amit látsz hogy pózolgatnak a facebookon a c9 dobozokkal hogy ők milyen fittek tőle meg minden, attól fogytak stb... kamu az egész. Pénzt kapnak érte hogy eladják a sz@rt. Nem kell hinned, nézz utána és meglátod hogy átverés. Gondolkozz, a zsír egyféle képpen tud lebomlani a szervezetedbe mégpedig ha az feldozza és energiává alakul. Nincs olyan hogy kipiseled meg stb... Nézz utána fitnes oldalakon hogy zsírégetés. Láthatod hogy diéta és mozgás a fogyás titka nem csodalöttyök. Ne hagyd magad becsapni.
900. elemző (válaszként erre: 899. - Életem)
2018. aug. 15. 23:46

Szia!

Szuper! Gratulálok! Nem vagyunk egyformák, így az eredmények sem azonosak.

899. életem
2018. aug. 15. 16:47
3 kg fogyás, de sajnos a centik nem lettek kisebbek. Nem vagyok olyan fáradt, több energiám van, de összességében nem úgy sikerült, amire számítottam, vagy ahogy másoknál tapasztaltam, láttam.
898. elemző (válaszként erre: 895. - Életem)
2018. aug. 15. 08:15

Szia!

Hogy sikerült?Mik a tapasztalataid?

897. elemző (válaszként erre: 892. - Bartosnee)
2018. aug. 15. 08:14

Szia!

Mi lett az eredmény?

896. elemző (válaszként erre: 895. - Életem)
2018. aug. 7. 12:54
Szuper! Ügyes vagy! Csak így tovább!
895. életem
2018. aug. 7. 12:26
Az első két nap nehéz volt, de végigcsináltam. Délelőtt és késő este voltam éhes, a többi időszakban egyáltalán nem. Ma már jöhet a 600 kalóriás vacsi vagy ebéd.
894. elemző (válaszként erre: 892. - Bartosnee)
2018. aug. 5. 20:44
Szia! Ha esetleg gyümölcsöt fogyasztasz,amit megenged a leírás, akkor azt is hagyd el a jobb eredményért.Fontos a sok vízfogyasztás különösen a Fiber miatt is és lehetőleg minél több, leizzasztó mozgás.Sokszor a szervezet ásványianyag hiánya miatt is elmaradhat az eredmény a várttól.Gyakran a fogyizás is ezért áll meg egy idő után bármit tesznek is. A részleteket beszéld meg a szponzoroddal.További sok sikert!
893. elemző (válaszként erre: 891. - Életem)
2018. aug. 5. 20:21
Szia!Nem kell félned. Célszerű folyamatosan konzultáni a szponzoroddal, hogy hogy haladsz, miket tapasztalsz, ha bármi kérdésed lenne ..., hogy tudjon segíteni.Ha éhesnek éreznéd magad, akkor kapj be pár C-vitamint és igyál rá vizet és a megduzzadó zabkorpa teltségérzetet fog okozni.Ugyan így a zöldségtabletta is jó.Sok sikert!
2018. aug. 5. 10:45

Sziasztok, én szerdán kezdtem el a programot. 2 hónapja vettettem le a hormonspirlàlt, mert stabilan hiztam tőle. 2 év alatt 6 kg, ami sem fogyókúraval, sem a rendszeres mozgàssal(heti 3x 5 km futás min.) nem akart lemenni, 54 kg-ról lettem 60, 160 cm vagyok. Ez nagyon zavart, mivel hasra hízok...

Az első 2 nap alatt le is ment 1,6 kg,aminek nagyon örültem, utána viszont lassan jönnek vissza a kg.., az 58,4-ről ma mar 59,3 lett. Jelzem teljesen betartom a dietat. Kerlek segitsetek, mi lehet a gond? Lassan felőröl, h ezt a pár kilogrammot semmivel nem tudom lerobbantani magamról.

891. életem
2018. aug. 5. 07:29
Ma kezdem az első napot. Kicsit félek, hogy mennyire leszek éhes az első 2 napon, de végigcsinálom. Drukkoljatok!
890. Bibb
2018. júl. 11. 09:20
Sziasztok, negatív tapasztalata van valakinek?
889. elemző (válaszként erre: 888. - O.zs)
2018. máj. 28. 07:48

Szia!

Felbontás nélkül nem kell egyik gélt sem hűtőben tárolni és 4 év a szavatossága. A flakon alján található a lejárat dátuma.

Felbontás után kell hűtőbe tenni.

Normál esetben napi fél dl-vel 20 nap alatt elfogy.Volt már úgy, hogy egyszerre több fajta volt felbontva, felváltva ittam és 2 hónap után sem volt baja, nem változott az íze.

Meg kell kóstolni.

888. o.zs
2018. máj. 27. 20:19
Sziasztok! Tud valaki segíteni az aloe sárga gél hűtőben tárolva hűtőben meddig bírja? Előre is köszönöm!
887. Judit36 (válaszként erre: 886. - Laila0209)
2018. ápr. 6. 22:37

A Therm lesz.

Holnaptól ne vedd be reggel, csak az első szilárd étkezés után. AMit ugye így értelemszerűen célszerű a déli órákra időzíteni.

Vacsira nem veszünk be Thermet a koffeintartalom miatt.


Tehát minden menjen normálisan, kivéve a Therm - ami napi 1, méghozzá délben és szigorúan szilárd ételt követően.

Így marad a kúra utánra is néhány bogyó, hasonlóképpen szedd majd be.


A kúra ettől ugyanolyan sikeres lesz, emiatt ne aggódj.


Írj majd, jó? <3

2018. ápr. 6. 12:46

Volt már valaki úgy hogy rosszul volt a program közben?

3.napon tartok, de nagyon nem vagyok jól. Hevesen dobog a szíven, és szédelgek is😩

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook