Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sikeres fogyás - LifeTILT fórum

Sikeres fogyás - LifeTILT (beszélgetős fórum)


1 2
2018. júl. 16. 11:45
Azért nem látsz negatív kommentet, mert az adminok rögtön letiltják...én azért elkaptam egy párat. Én is szedem..nekem az a negatívum, hogy baromian bezavarja a ciklusomat....
39. michelle.r (válaszként erre: 22. - Fi-fi)
2018. júl. 10. 15:44

Nem mindenkit. De azt tényleg nagyon nem bírja, amikor valaki nyekereg, hogy nem fogy, aztán kiderül, hogy össze-vissza zabál, konkrétan mindent megtesz azért, hogy ne fogyjon.


Azért nem látsz negatívat, mert akinek működik, az nyilván rajong érte. Aki pedig tizenéve jojózik, az előbb-utóbb lekoccol.

38. sora63 (válaszként erre: 22. - Fi-fi)
2018. júl. 10. 13:05

persze, hogy nem talalsz negativ velemenyt, mert azt nem engedik ki

pedig van, akinek a termek nem valik be, mert problemat okoz, viszont a biznisz az biznisz, negativ iranyba nem lehet posztolni/kommentelni, az nem hoz a konyhara

37. fi-fi
2017. márc. 26. 13:53
pontosan
36. unom (válaszként erre: 34. - Fi-fi)
2017. márc. 26. 13:52

Van, akinek kell mankó, ilyen vagy olyan. Ha nem lenne rá igény akkor a kutya se foglalkozna vele.

Becsülöm, mert amit elért, azt ő építette fel, jogosan büszke rá.

Akkor pszichológushoz hasonlítom, aki elkéri a borsos óradíjat, de a problémádat neked kell feldolgoznod. Akkor ő is csak élősködik?

35. fi-fi (válaszként erre: 32. - Unom)
2017. márc. 26. 13:49
Nyilván ebből él és nem is bántom ezért,amíg van aki megveszi persze.Csak a véleményem írtam,hogy előbb utóbb a fogyást mindenki anyagi oldalra tereli.
34. fi-fi (válaszként erre: 32. - Unom)
2017. márc. 26. 13:47
Ezt Te is tudod,hogy nem ugyanaz,mert még lesz egy frankó frizud ami a fodrász érdeme addig a kitartás és a fegyelem a Te érdemed és nem a Tomié .
33. fi-fi
2017. márc. 26. 13:45
Ja és Norbi fan sem vagyok,sőt egyiket sem védem és pártolom,de a Tomi miért is fikázta több alkalommal a Norbiékat?Sehol nem olvastam arról,hogy ez fordítva történt volna.
32. unom (válaszként erre: 30. - Fi-fi)
2017. márc. 26. 13:43
Vállalkozó, ebből él. Ilyen alapon a kereskedő is kihasználja a vásárlót, mert haszonnal adja el a termékeket. Vagy a fodrász a vendéget, és sorolhatnám.
31. fi-fi
2017. márc. 26. 13:43
Félre ne értsétek nem támadom a Tomit,sőt én is vettem terméket csak már azért az túlzás,hogy az előtte-utáni képek alá oda van írva 90%-ban tartottam a diétát,edzés még nem volt,de az one és cla az egy csoda.Én is szedtem 80%-ban ment a diéta és heti 4x edzés és a változás hírül nem volt akkora mint a képeken.
30. fi-fi (válaszként erre: 23. - Unom)
2017. márc. 26. 13:40

Az étrend-kiegészítők és "csomagok"megrendelésére gondoltam.Szerintem ha valaki akar ezek nélkül is müködik a fogyás vagy ahogy nevezzük életmódváltás.

Nyilván én is olvasom a blogot és nem mondom azt,hogy nem jól csinálja,bírom a fejét,de már Ő is az anyagi oldala felé ment el.

Teljesen igaza van aki itt is írta Ő csak kihasználja azokat akik ennyire "oda" vannak érte.

29. gretchenmorgan (válaszként erre: 28. - Unom)
2017. márc. 26. 12:51
hát, jó csípést :)
28. unom (válaszként erre: 27. - Gretchenmorgan)
2017. márc. 26. 12:48

Marketing szempontból jól csinálja, hívei vannak, akik tűzön-vízen át kitartanak mellette. Kiépített egy közösséget, ami jól működik.

És becsületére legyen mondva, sokszor segít ha szükség van rá, ingyen, csak ezt nem veri nagydobra.

Én csípem, felkavarta az állóvizet.

A termékei nem tudom, milyenek, nem próbáltam.

27. gretchenmorgan (válaszként erre: 25. - Unom)
2017. márc. 26. 12:37

igen, számomra ez a legszomorúbb az egészben, hogy van rá igény. erre. az alázásra. mert ugye a srác a kenyerét keresi, úgy, ahogy lehet, nem tudom hibáztatni érte.


azért az őszinteséget, szókimondást ne keverjük össze a felszínes alázással szerintem.


el tudsz képzelni egy szülőt, aki mossa a gyereke fejét azzal, hogy ne edd meg a csokit, mert el fog hagyni a szerelmed? mozogj sokat, mert csúnya leszel? szerintem nem, és nem viccből. annyira nem helyes ez a mentalitás, annyira mérgező, mérgezőbb, mint a cukor. ha valakinek ez kell, hogy tegyen magáért, akkor csak sajnálni tudom.


bár nem tudok nyilatkozni, tényleg nagyon régóta nem követem, tehát új véleményt nem tudok róla formálni, lehet ő is megváltozott. akkor még nem is volt hivatalos domain a honlapnak azthiszem, csak valami blogocska volt.


mindenesetre egyszer rákattintottam az ételkiszállításra, mert azóta is tartom a diétámat, és jó kajáik vannak, a mocskosmarketing nélkül nagyon örülnék neki.

26. unom
2017. márc. 26. 12:32

Bocs, korán küldtem el.

Nem ő csinál bunkókat a lefogyó emberekből, inkább a bunkók találják őt szimpatikusnak.

25. unom (válaszként erre: 24. - Gretchenmorgan)
2017. márc. 26. 12:29

Csernusnak is bejött, van rá igény.

Megtalálta azt a csoportot, akik vevők erre, akit irritál, az meg elkerüli.

2017. márc. 26. 12:24

hát nemtudom.. én annak idején 40 kilóval nehezebben találtam rá az akkor még nem túl népszerű blogjára, ahol olyan módszerekkel próbált hatni többek között rám is, hogy "dagadt vagy, ne csodálkozz, ha elhagynak", meg hogy nézel ki, szégyelld magad, lusta disznó vagy, meg fogsz halni, és valahogy a nők kövérsége egyértelműen jobban ki volt emelve, ami nevetséges. kb. azonnal bezártam, mert azthittem, földhözvágom a laptopot, mert nem vagyok hajlandó egy ennyire felszínes, sekélyes világban élő üres ember gondolatait olvasni akkor sem, ha a módszere működik, egyszerűen az én elveimmel nem fér össze.


miféle marketing az, ami az emberek alázásával próbálja őket rávenni valamire? szánalmas, kétségbeesett. engem csak az lep meg, hogy működik. szerencsére ez nem az én problémám.


egyébként a diétája jó, tápkiegészítők jók, az edzéstervei jók, de nincsen új a nap alatt. ugyanilyen módszerrel fogytam 40 kilót, csak annak nem lifetilt a neve, hanem normális, kommersz egészséges életmód. mindenesetre jó, hogy van ilyen, jó, hogy sokan fogynak az ő útmutatására, csak az eszközök, és amivé neveli a lefogyott embereket, az nem helyes. iszonyatosan nagyképű valamiket gyárt lefogyás után, akik aztán csatlakoznak a túlysúlyosokat lenézők táborába csak azért, mert összekapta magát. tisztelet a kivételnek, láttam az fb kommenteket. és elborzadtam. még a hirdetéseiket is ignoráltam. egyébként gratulálok mindenkinek a sikerekhez, ügyesek vagytok, így tovább!

23. unom (válaszként erre: 22. - Fi-fi)
2017. márc. 26. 11:17

Miért lehúzás?

Ő ebből él, ez a munkája, nem fogja ingyen adni. Senkit nem kényszerít, hogy bármit megvegyen, mindenki szabadon dönt.

22. fi-fi
2017. márc. 26. 11:13

Én is régóta követem a Tomi írásait,de a diétát nem tudom betartani IR-s vagyok és a ch elosztás elég rossz a diétáiban.

Nekem a furcsa az,hogy senki nem ír negatív véleményt,pedig Ő sem csinál mást csak lehúzza az embereket pénzel az one,cla...stb.Nem szólja meg érte senki.

21. micike31 (válaszként erre: 20. - AnitaB0617)
2017. febr. 18. 20:06
A csoportok fantasztikusak, en benne vagyok mindegyik csoportban, a bakker, lefogyok csoportban mar a második programom csinalom
2017. febr. 14. 07:09

Szeretném a tapasztalatomat Én is megosztani... 116kg al mentem szülni....1 éve még mindig 100kg voltam... Nyáron elkezdtem a kockahas programot most 83 kg vagyok! Tartottam szünetet, de amikor csináltam akkor becsületesen!!! Tomi stílusa zavaró volt amíg nem folytam bele jobban, mostmár teljesen hidegen hagy és elfogadtam, hogy ilyen...ismerek személyesen is ilyen edzőt...aki így"motivál"vagy épp nem, de Őt is elfogadtam. Szerintem a jó tulajdonságai mellett elnézhető ez a stílus.

Én mindenkinek csak ajánlani tudom..., lehet, hogy a diéták nem ismeretlenek sokak számára..., de a csoport akkora húzó erő, hogy már ezért érdemes bele kezdeni.

19. micike31 (válaszként erre: 17. - Dorinspiration)
2017. febr. 5. 09:43
Igen a csoportban amiben benne vagyok hatalmas erô van tobb ezer ember es nem egymast ocsaroljuk hanem ha valaki megakad erőt öntünk bele es visszük tovabb az úton, nehogy elcsabuljon, es a dieta is jó, nem kell éhezni az otthoni edzés meg gyerekek mellett is megy
2017. febr. 5. 09:41
Szerintem itt nem a stílus a lényeg, hanem amit elért, es ha nem lenne olyan amilyen szerintem sokan nem értek volna el ekkora fogyast, mindamellett rengeteg dolgot kitálal, játékokat hogy nyerni lehessen fent tartja az érdeklődést, en nagyon halas vagyok neki es szerintem jó ember
2017. febr. 5. 07:46
Engem a lifetilt terelt rá a helyes útra, stílustól függetlenül ha akár csak egy nőnek is reményt ad a programjával és az a személy eredményeket lát,szerintem már megérte. :) Már előtte is próbálkoztam a diétával és tényleg mindent meg lehet találni interneten/más fórumokon is,viszont az a közösségi szellem ami ott van hatalmas pluszt adott nekem. Sose voltam még ilyen büszke magamra. Ezért Tomi ide vagy oda, nekem megérte!
16. unom (válaszként erre: 14. - Ironizáló)
2017. febr. 4. 19:39

Próbálkozik, ami bejön, azt folytatja, ami nem, azt hagyja.

Én marketinges csoportban "találkoztam" vele, ott is elég megosztó volt.

Szerintem az a jó marketing, ami működik, úgyhogy gratulálok neki, jól csinálja.

15. michelle.r (válaszként erre: 13. - Gribedli***)
2017. febr. 4. 18:01
Én egyébként nagyon bírom. Tökös legény. Néhány éve az utolsó pillanatban nem kapta meg az engedélyt ételosztásra. Magasról lexarta, megcsinálta ;)
14. ironizáló (válaszként erre: 13. - Gribedli***)
2017. febr. 4. 12:18
Lifetiltes Tomibence nagy mágus :) de igazából semmi extra. Nekem ami furcsa benne, hogy néha azt látom ide-oda kap. Ilyen program, meg olyan, aztán eltűnnek a süllyesztőben. Van programja, ami marad és jajjdejó. A biznisz dübörög :D Ettől még, aki fogy vele, annak gratula és hajrá!
13. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Micike31)
2017. febr. 4. 11:14

Gratulálok:)


Egyetértek Misivel, a lifetiltes fogalmazás nekem olyan izé, mindenki hülye meg mindenki dagadt disznó kábé,legalábbis a szerző szerint. Nekem sem jön be az ilyen stílus. Igaz, nincs fogynivalóm, de fontosnak tartom, hogy aki duci, azt sem kellene így ostorozni, lenézni.


Nem mond semmi újat a blog, ch szorítás, magas fehérje, zsírszegénység, edzés, ez működik is, de nem is ő az egyetlen, aki ezt kitalálta, csak lehúzza róla a szâzadik bőrt.

12. moonlight13 (válaszként erre: 9. - Micike31)
2017. febr. 4. 11:09
Jaa? Én csak 165
11. michelle.r (válaszként erre: 1. - Micike31)
2017. febr. 4. 11:08
Gratulálok!!!! Ahhoz pedig pláne, hogy bírod Tomika stílusát ;)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook