Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » LifeTilt Program tapasztalatok fórum

LifeTilt Program tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A Lifetilt étrendeket szerzői jog védi, másolásuk, továbbküldésük jogsértő tevékenység.

❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
330. dancso23 (válaszként erre: 329. - Zsanettlaura)
2018. febr. 24. 10:36
nem!:)
2018. febr. 23. 09:03
Sziasztok! :) Lehet kicsit furi a kerdésem..de ne szedjetek le a fejem érte. 3 gyerek után már eletbevagó:) Szóóval az ezüst cso agot rendeltem, ami ma megerkezett. Kérdésem az lenne, hogy a figamzásgátló hatását ugye nem befolyásolja a szedése?
328. főnix01 (válaszként erre: 327. - Medocsalad)
2018. febr. 16. 20:48

Igazad van, elnèztem.

Hàtha valaki tud segìteni.

2018. febr. 16. 20:20
Sajnos nem!Én az egyik admintól kérdeztem meg és nem lehet!!!
326. főnix01 (válaszként erre: 325. - Medocsalad)
2018. febr. 16. 20:02
Szia. Màr lehet rendelni csak ètrendet is. Nekem nincsen meg ez az ètrend, amit keresel.
2018. febr. 16. 20:01
Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni tőletek!Tavaly elkezdtem a bakker t megrendeltem a belefogyok a bikinimbe nevű programot.Végig is csináltam lement 10 kg.De szerintem nem a bogyók a lényegesek,hanem a diéta.Írtam nekik,hogy megvenném az új étrendet de azt sajnos nem kapom meg csak akkor ha csomagot rendelek!Nem tudná valaki elküldeni nekem az ÚJ ÉTRENDET?Köszi!!
2018. febr. 10. 21:03
Én 21 kilónál tartok de én a LifeT!LT belefogyok csoport diétáját csinálom. 3kiló havonta simán lemegy vele. Mellete edzem is, hogy a forma jobb legyen. Szerintem az egyetlen normális program az országba. Már annyit keresgéltem anno de egyet sem találtam ami ilyen jó. A sok kamu mellet ez az egyetlen ami hiteles és valóságos.
323. mormi79 (válaszként erre: 316. - HaKA)
2018. febr. 4. 22:46
Én 32 kgt fogytam a bakkerral 11 hónap alatt.Hülyeség,hogy nem hozzáértő rakta össze a programot,hisz egy egyetemet végzett dietetikus csinálta,akit bármikor lehet keresni a kérdésekkel.A csoport színvonalát mutatja az is,hogy Bagyinka Timi,a lyb anyja is együtt dolgozik a csoporttal,és az ország legjobb szoptatási tanácsadója is a csoport egyik frontembere,akik a szoptatós anyukáknak segít
322. Vikinca (válaszként erre: 321. - Jázmin Hercegnő)
2018. febr. 3. 11:37
Jaj,szerncsere a “nuni-hajas”képeket nem láttam 😅olvastam az étrendet,de én nem tartom.Odafigyelek a szénhidrátokra....ennyi😊de a bogyok tényleg segítettek 😊egy mankónak jó.De nem csoda!
321. Jázmin Hercegnő (válaszként erre: 320. - Vikinca)
2018. febr. 3. 10:48

Örülök, hogy Neked bevált és használ😊

Én csak azt nem értem miért titkos az étrend, mert nem egy nagy szám, ráadásul csak 2étrendje egy ekkora cégnek... Amit nem értek , hogy a bakkerosoknak elő van írva az abonett a dieta prosok szerint egyáltalán nem jó. Azért abban a csoportban egy szakértő állítja össze az étrendet kicsit hihetőbb a dolog, mint egy olyan nő csoportja , aki bár volt elhízva, de a fotóin látszik , hogy a bikinije vonalához oda van retusálva a "nuni-háj"😂.

320. Vikinca (válaszként erre: 319. - Jázmin Hercegnő)
2018. febr. 3. 04:08

Igazad van!csodaszer nincs!de segítség van,és mindenki másban találja ezt meg!a mozgás fontos,de csak mozgastol nem fogy az ember,ha már van mit leadni akkor az étrendet is kell változtatni.En is sokmindennel próbálkoztam, több-kevesebb sikerrel.

Nekem a lifetiltes bogyók (hca,pyruvat,cla)nagy mértékben csökkentettek az etvagyamat,és az édesség utáni sovargasomat,így sokkal könnyebb lett az étrend megváltoztatása is....szoval nekem bejött😊

Jó olvasni,hogy te is megtaláltad azt ami neked jó!😊

319. Jázmin Hercegnő (válaszként erre: 316. - HaKA)
2018. febr. 2. 21:22

Sajnos fotót nem tudok mellékelni, pedig össze szedtem a konyhában mennyi hülyeséget rendeltem, hogy az lesz a tuti fogyásom titka...3ízben ördögnyelv shake, biotech zöld tea kapszula, zsírégető teák, és persze lifetilt fehérje 5ízben, hca, cla, pyruvat és collagen...

Mindezek csak azoknak segítenek és csak addig amíg hiszel benne. Ha nem edzel a fehérjétől hízni fogsz! Az ördögnyelv shaketől úgy éreztem egyfolytában , hogy megfulladok ... a pyruvat-tól begyulladt a gyomrom.

Természetesen nem egyszerre szedtem ezeket a dolgokat! Hanem ahogy meghall az ember egy új "lehetőséget" el kezd benne "hinni", hogy ezzel majd most sikerül.

Én most csak csalán teát iszom naponta 2*3dl , napi 20perc torna , Dr. Kelen krémmel kenem magam és 2hét alatt -4kg. Persze ez még csak víz, de akkor is megindult valami.

A sok csoda diéta után be kell lássuk valahogy minden út "Norbihoz" vezet (nem fogyasztom a termékeit), de igaza van nem a zsírtól hízunk, hanem a sok cukortól. A bogyók pedig elvileg zsírégetők(zsír-megkötők). Mivel az előírt diéták zsírszegények ezért a bogyókat bevenni teljesen felesleges.

Remélem senkit nem bántottam meg az írásommal, ez csak az én véleményem.

Ne költsetek felesleges dolgokra inkább mozogjatok és az árából vegyetek egy szép cipőt :)

318. nagygini (válaszként erre: 316. - HaKA)
2018. febr. 1. 06:05
Szia! Én a collagént, Cla és One triót szedem. Van Hca-m is, de az nem jött be, mert iszonyú éhes vagyok tőle. Az étrendet nem tartom, azt magam alakítom ki. A kollagéntől nekem nagyon szép lett a bőröm, a hajam ezt sokan észreveszik. Fehérjét is máshol vettem, de csak edzések után iszom. Jelenleg heti kétszer edzek, a második alkalom dupla. Szépen mennek a centik, két hónapja szedem, ha elfogy már nem biztos, hogy veszek, meglátom nélküle hogyan tovább. Közeli ismerős régen szedte, elérte a vágyott alakot és azóta sem szedte vissza a kilókat ennek több mint egy éve.
2018. jan. 31. 20:33

Szia. Sajnos èrdemlegesen nem tudok segíteni. De arra nagyon kíváncsi lennèk, hogy tényleg mindenkinek bejön?

Èn is rendeltem, de majd ha nem szoptatok, akkor kezdem el, de szerintem többször nem rendelek, max fehèrjét. Szerintem tabletták nèlkül is meg lehet csinálni bogyók nèlkül, csak talán hosszabb ideig tart.

Ez rajtad áll, hogy beveszes-e. Csqk ez az, higy a negatív post-okat ki sem engedik :/ fura. Tudom, marketing, de azèt ez egy kicsit visszás nekem.

316. HaKA
2018. jan. 31. 15:59

Sziasztok. Tanács kéne, a bakker lefogyok csomaggal kapcsolatban. Sok hozzászólás szól mellette és ellene, ami egy kicsit elbizonytalanított. Az fb oldalra írtam, illetve kérdeztem, kinek mi a véleménye, tapasztalata egy konkrét csomaggal kapcsolatban, de nem tették ki.

Sok diétán vagyok túl, több kevesebb sikerrel. Szülés óta a súlyom nagyon nehezen megy le, pedig annak már több mint 10 éve. Sportoltam, amivel nagy nehezen, kb 6 hónap alatt sikerült 7 kg-tól megszabadulni, centiben is észrevehető volt, de beszereztem egy sérülést, ami kiiktatott több mint egy évre. Na azóta a leadott kilók vissza is jöttek.

A bakker csomagokkal kapcsolatban... mindenki másra esküszik, hiszen nem vagyunk egyformák, de... van olyan csomag vagy bogyó, amire a többség tényleg rábólint?

2018. jan. 22. 21:53
Sziasztok! Jövő hónapban szeretném megrendelni az ezüstcsomagot.Valaki tudna nekem abban segíteni hogy milyen étrend van hozzá?Miket lehet enni?Előre is köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 21. 21:58
Sziasztok! Jövő hónapban szeretném megrendelni az ezüstcsomagot.Valaki tudna nekem abban segíteni hogy milyen étrend van hozzá?Miket lehet enni?Előre is köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 10. 16:41
A kiegészítéssel, vagy valamelyik étkezés duplázásával fel tudod tornázni megfelelő kcalra :)
312. juciska56 (válaszként erre: 312. - Zsudit85)
2018. jan. 10. 16:38
[link] találsz benne 3fajta étrendet is.
311. Szim0netta (válaszként erre: 308. - Fi-fi)
2017. dec. 22. 18:13
Nem vagyok lifetilt admin, nem is voltam és nem is leszek, nem azért írtam, hogy reklámot csináljak egy olyan cégnek amit mar nem kell reklámozni mert több 10.000 nő vagy több sikeresen csinálja. Nem bizonyított a táplálékkiegészítők hatásossága? Hol élsz te a marson? Olvass utána .gov vagy .edu tudományos oldalakon, hogy mennyit számít a tápkieg a cél elérése érdekeben. Persze, nem attól fogyunk, hogy tápkieget zabálunk ész nélkül de nem is ezt kínálja a tilt. De a lényegen nem változtat, hogy a sok ostoba fogyikúra után a tilt volt az amivel sikerült elérnem azt amit akartam, vagy még többet is. Persze a lgtöbb ember húzza a száját, hogy juj pénzbe kerül a csomag, mekkora pofátlanság, stb... Hát basszus, de az ifone ra meg tellik ugye? 😂
310. tsysko (válaszként erre: 308. - Fi-fi)
2017. dec. 20. 22:04

Nem gondolom úgy, hogy azért mert szedem Én is a bogyókat ostoba lennék.

A lifetilt csoportban is nem egy valaki írja, hogy ha nem tartják 100 %-ig a diétát és a mozgást akkor is fogynak.

Én tavasszal szedtem 1 hónapig a bogyókat és nem tartottam az étrendet csak annyit változtattam, hogy kenyeret csak két naponta ettem. És így is 6 kg fogytam, ami azóta se jött vissza.

Centibe meg nagyon látványos.Arról nem beszélve,hogy pajzsmirigy alúlműkődésem van és sehogy sem sikerült fogynom még akkor sem mikor heti 3x jártam edzeni. És több ismerősöm a bogyókkal fogyott le 10-20 kilókat.

Szóval Én csak ajánlom!

2017. dec. 20. 06:57

Sziasztok!

November 14.-én kezdtem a lifetilt programot, ami a bogyókból és étkezésből áll. Tornázni még nem volt időm vagy energiám. A mai napig 10,2 kg ment le és 41 cm. Pajzsmirigy alulműködésem van, amire gyógyszert szedek és csatlakozott hozzá a cukor, ami ősszel derült ki. 2 éve próbál fogyasztani orvos és dietetikus semmi sikerrel. Tavasszal csak a bogyókat kipróbáltam /ONE, CLA/ diéta nélkül és fogytam 4-5 kg-ot 3 hét alatt. Jelenleg két hónap türelmi időt kaptam az orvostól, ami január 8-án jár le, hogy beinduljon a fogyás és a cukrom helyre álljon, különben korházba kell mennem plusz gyógyszert, kell szednem. Nem olcsó, de nekem megéri, ha az egészségemről van szó. Férjem, aki látja és érzi a változást támogat mindenbe. Collagent is el kezdtem szedni és már érezni a változást. Nadrág az 5 és fél hét alatt 4 méretett csökkent. Az IR diétát csinálom, amivel 19-20-kor van az utolsó evésem, ami kenyér mégis fogyok.

308. fi-fi (válaszként erre: 307. - Szim0netta)
2017. dec. 12. 18:44
Gondolom Szimonetta lifetilt admin vagy.Nem gondolom,hogy aki nem tartja jó megoldásnak a bogyókat az ostoba,inkább azt nevezném annak aki megy a tömeg után és nem olvas utána,hogy valójában nem is bizonyított a bogyók hatásossága,tehát olyan se nem árt se nem használ alapon működik.Az más,hogy van egy olyan ember aki nagyon jó marketinget csinál neki,de nem Ő találta fel a spanyol viaszt.
307. Szim0netta (válaszként erre: 301. - Ekka)
2017. dec. 7. 11:09
Persze, bogyok nélkül is lehet fogyni de bogyókkal könnyebb. És ha már edzek, formálódok és csinálom akkor miért ne legyen egyszerűbb? Mellesleg tökre nem mindegy, hogy honnan fogysz, zsírból vagy izombol. Mert hiába diétázol le 10kg-ot ha annak 30% izomvesztés. Formátlan leszen, de lefogytál. Hurrá. Nézz tükörbe utána. Aztán majd sírsz, hogy jaj a narancsbőr így meg úgy milyen kencét vegyek. Egy értelmes nő megveszi azt amit már több tizezren vagy több használnak és működik. De lehet okoskodni egyszemélyes hadseregként a probléma csak az, hogy olyanok osztják az észt akiknek még 2 kilót sem sikerült letolniuk magukról de majd ők jól megmondják, hogy mi a tuti. Mint te. Szuperül fogyni bogyók nélkül... A nők 90% egy étrendet nem tud összeállítani amitől beindul a fogyás de gondolom Te a jól megmondó, ha elromlik a kocsid saját magad javítod mert nem viszed szerelőhöz mert pént kér érte. Emberi ostobaság határtalan.
2017. dec. 7. 10:58
Érdekesek a hozzászólások itt. A sok unatkozó otthon ülő emberke osztja az észt anélkül, hogy bármit is konyítana a fogyáshoz. Kipróbáltam egy-két diétát de a Lifetilt kockahas programja vált be mind közül. -8kg 3 hónap alatt. Aztán, hogy ki milyen hülyeséget hord össze a tilt cégről pont letojom. Formálodok, alakulok na és ha pénzbe kerül? Mit vársz? Ingyen adják a diétát meg a tápkiegeket? Üzletág van mögötte? Jesszus, az emberi butaság határtalan.
305. Pötyi (válaszként erre: 302. - Pötyi)
2017. dec. 1. 13:05

Sziasztok!

Elkelt a 2 doboz protein :)

304. Dorina05 (válaszként erre: 271. - Larita27)
2017. nov. 30. 07:45

Szia!


Esetleg megvannak még a termékek amiktől megválnál? Főleg a tabletta érdekelne!

303. napsika73 (válaszként erre: 302. - Pötyi)
2017. nov. 29. 06:51
Lehet érdekelne. Mennyiért adnád el.
302. Pötyi
2017. nov. 24. 10:20

Sziasztok!


Pár hónapja vásárol 2 doboz (1000 g/doboz) Premium protein-em vanília ízben szeretném eladni a vásárlási ár (8.190.- Ft) töredékért. Várom jelentkezésetek akit érdekel. Lifetilt cégnél vásároltam.

301. Ekka
2017. nov. 21. 08:34
A Lifetilt étrenddel nincs gond.. annyi csak, hogy ezt a csomagokkal együtt tolják, holott a bogyók nélkül is szuperül lehet fogyni. Milyen meglepő, igaz?
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook